אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת ייעול

Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 12 שנים • 20 בנוב׳ 2011

(מצטרפת לדיון באיחור)

Queeny​(מתחלפת){being} • 20 בנוב׳ 2011
צריך לאסור על סאביות לפתוח בלוג.
בתור עונש מהדום שיש להן, או מזה שיהיה להן.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: הצעת ייעול

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 20 בנוב׳ 2011
Jean Grey כתב/ה:
היי,
אני בטוחה שאינני הראשונה שחשבה על העניין- אבל ברצוני לדבר על תופעה מטרידה בכלוב: בלוגרים כפייתיים[B].
ישנם אנשים מסויימים באתר הזה, אשר מפאת כבודם לא אנקוב בכינויים- אשר מפרסמים פוסטים בקצב כפייתי שלא לומר אובססיבי.
כל פעם שאני נכנסת לאתר (שזה לא מעט... עד כמה שזה נשמע חסר חיים) אני רואה את אותם כינויים ברשימת הפוסטים האחרונים שעודכנו אשר נמצאת בצד ימין! אותם אנשים! כל פעם!!!
ישנם אנשים שמפרסמים למעלה מ5 פוסטים ביממה!!!
אני מבינה שהכלוב זה אחלה מקום לפרוק בו- אבל הכצעקתה?!?!?!?!
הפוסטים הפכו להיות דומים יותר לסטטוסים בפייסבוק (מי שמכיר אותי ו\או קרא את הבלוג שלי מתישהו יודע את דעתי על פייסבוק).
עוד מעט יהיו סטטוסים בסגנון של : "הלכתי להשתין" "ניגבתי" וכיו'ב...!!!

הצעתי היא כדלקמן: להגביל כל משתמש ל- עד שני פוסטים ביממה. כך שאתה יכול לכתוב פוסט אחד, ואם במקרהההה קרה מאורע כל כך מסעיר - אזי יש לך אפשרות לעוד אחד בלבד! ואם אתה רוצה לשתף אותנו בהגותך בדבר נוסף- צר לנו אך תיאלץ להמתין למחר.
זה ניראה לי הוגן.
עושה רושם שאנשים מפמפמים פוסטים בקצב היסטרי רק על מנת לשווק את עצמם. פועל יוצא של זה הוא שהפוסטים הטובים באמת נדחקים מטה ולא מופיעים ברשימה הראשית, והרבה אנשים (כמוני) לא טורחים לפתוח את הרשימה המלאה וכך מפספסים בלוגים איכותיים בהרבה!

דעתכם?

(נ.ב- מי שאין לו הומור- תחסכו ממני...)

בתור בלוגרית כפייתית משהו (אחחח סמי הבלוג הם קשים)
אני רואה ואוהבת את הציניות שבפוסט הזה icon_smile.gif
אנשים, דיי למרמור (וזה לא נאמר לג'ין), שימו חיוך
נכתב פה פוסט סך הכל בהומור, קחו את זה ככה במקום לנסות לראות איפה זה פוגע ואיפה זה מעליב icon_smile.gif

וג'ין, חייכת אותי, למרות שאני מודה שבשתי השניות הראשונות רציתי לחנוק אותך icon_smile.gif }{
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בנוב׳ 2011
אני נביא בעירי!

(ודי לחכימא לרימזא. צ'ילי, הנה מטבע לשון חדשה, עלי. אבל אני לא שמה לינק לבלוג שלי בו הכל נובא בדיוק מופתי, בחיי. וזה לא מטעמי רייטינג, רק מטעמי נחת. מה, לא מגיע לי קצת נחת? )
FOR GOOD
FOR GOOD • 20 בנוב׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אני נביא בעירי!

(ודי לחכימא לרימזא. צ'ילי, הנה מטבע לשון חדשה, עלי. אבל אני לא שמה לינק לבלוג שלי בו הכל נובא בדיוק מופתי, בחיי. וזה לא מטעמי רייטינג, רק מטעמי נחת. מה, לא מגיע לי קצת נחת? )

איזו פרלינצייה מזהרת!
אך אמרו חכמינו - מאז חורבן הבית בטלה הנבואה מישראל
ואף אמרו -
הנבואה ניתנה לשוטים

אבל הם לא ידעו - ומי היהיכול להאמין? - שיום יבוא, והנביאה פרלינהו תעשה חיל בנבואותיה המגשימות את עצמן
ועוד בעירנו אנו...
icon_biggrin.gif
godisafemale​(שולטת)

טוב נו,

godisafemale​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2011
באמת שזה מוגזם השרשור הזה! אז מה היה לנו...

1. פוסטים של סאביות זה סוג של עונש קולקטיבי לקורא התמים. צריך לאסור על סאביות לכתוב פוסטים, לרוב זה דליים של חנופה, בכיינות או ליריקה צורבת בעור, מעלה לי את רמת הטירפין בדם בצ'יק.

2. הפוסטים של דומים גברים זה משהו טיפשי להכעיס לרוב. אין מקום לנשום בדף מרוב שובינזם מאוס ולעוס שעבר מן העולם, דומה שרק כאן הוא עדיין חי ובועט. ים באגו ואיסתרא בלגינא אני גדול אני חזק אני מפחיד ומי שיתקרב לסאבית שלי אני אפוצץ אותו (בקול של ילד בן 9 עצבני רצח שלא קיבל פיצה יותר גדולה מאח שלו)

3. פוסטים של הדחויים של הכיתה, אללה יוסטור שכל עילג מתחבא מאחורי "אני דיסלקט". אז לא אתם לא דיסלקטים אתם סתם דפ"רים. את הדיסלקטים אני דווקא מחבבת ומזהה.

4. פוסטים של "קמתי, אכלתי, התלבשתי ללכת לעבודה, חזרתי, טיפות על השמשה, התחרטי, עליתי הבייתה, התפשטתי ונכנסתי למיטה והנה אני מציצה מהפוך וכותבת לכם. אתם רואים אותי??? 1-2-3 דג מלוח"

5. פוסטים של נשואים שלא כתוב להם בפרופיל שהם נשואים הנובעים מ"פרופיל ריק" בהם הם כותבים כמו חד קרן בצבע שחור נושא רומח ומצילתיים שמדבר לשפחה הנשואה שלו ברמיזות שרק הם מבינים? כאשר דרך הבלוג הם קובעים איתה במלון "שרמן הולצמן יעבץ ושות'" מחר בעשר בבקר.

6. פוסטים של מלכות בתשלום: זה הולך ככה: "אני כבר אמרתי לכם ששתינה בפה אני לא עושה, "אין שירותי מין" ותפסיקו לפנות אלי! אני גם לא עושה פוט פטיש, פיין שמטיש וריין פטיש. תגיע שים 500 ש"ח על הדלפק תתכופף ואחרי 20 דקות תלך.

7. יש את הפוסטים של המוסיקלים שבינינו, לרוב אנשים סנטימנטלים, כיפים.

8. יש את הפוסטים של צ'יטה שזה בלוג שקוף צרוף של אדם מן הישוב הבדס"מי. מי שאוהב ורוצה מתעדכן, זה חוסך שיחות טלפון איתו ופגישות פנים אל פנים.

9. יש את הבלוג של FOR GOOD - בחור חכם ומפותח, שלא לאמר משוכלל. תמיד, אבל תמיד מכל פוסט שלו יש מה ללמוד. יש כאלה שסבורים שהוא טרחן, לא חשוב כל כך מה הם חושבים.

10. יש את הפוסטים שלי icon_razz.gif פורנו זול ומנזיל, מידי פעם הבלחות של פתיחות. גם, לא יתר על המידה.

11. יש את הבלוג של הגבירה שלי הפצצה הצהובה (ולא היא לא דומה לבננה) שעוד לא נכתב.

12. יש את הפוסטים של אריאל111 - שהוא כותב שאין לו מה לכתוב - מה קשה לכם לעשות לייק?!

13. יש את הפוסטים שנראים כמו מציבה - כדוגמת: "אני עומד בפקק" וזהו! אין אחרי זה דבר. או "שירים ושערים לגן עדן" וזהו! או "אני המלך" וזהו! "זה הבלוג שלי ורק שלי ואני אכתוב בו מה שאני רוצה" וזהו!

*****ויש את הבלוג של צ'ארנוחה! שזה ליגה בפני עצמה וכל מילה נוספת מיותרת. *****

כל ניסיון לשלוט מלמטה או מלמעלה בניהול הרכבת של הפוסטים הוא מיותר וחסר ערך שלא לאמר ערכים. יש כאן התהוות אורגנית ויש זרימה טבעית, יש מי שפעיל יותר ויש מי פחות.
פוסט משעמם גם אם יעמוד חצי יום לבד - לא ייקבל לייק מאף אחד. תגובה מאף אחד. גם לא יריקה.

הפוסטים/בלוגים אישיים זה הלב הפועם של הגוף הזה שנקרא כלוב. מי שמכניס אנרגיה כמה פעמים ביום שהרי זה מבורך.

ליל מנוחה לכם,

Godi
'Bambi'​(אחרת)

Re: הצעת ייעול

'Bambi'​(אחרת) • 20 בנוב׳ 2011
[quote="Purple phoenix"]
Jean Grey כתב/ה:
היי,

בתור בלוגרית כפייתית משהו (אחחח סמי הבלוג הם קשים)
אני רואה ואוהבת את הציניות שבפוסט הזה icon_smile.gif
אנשים, דיי למרמור (וזה לא נאמר לג'ין), שימו חיוך
נכתב פה פוסט סך הכל בהומור, קחו את זה ככה במקום לנסות לראות איפה זה פוגע ואיפה זה מעליב icon_smile.gif

וג'ין, חייכת אותי, למרות שאני מודה שבשתי השניות הראשונות רציתי לחנוק אותך icon_smile.gif }{

את לא בלוגרית כפייתית כלל וכלל....
אני לא רואה את הבלוג שלך מתנוסס ברשימה עם כל ריפרש
ואני שמחה שיש פה אנשים שלוקחים את העניי בהומור-לשם כיוונתי
}{
'Bambi'​(אחרת)

Re: טוב נו,

'Bambi'​(אחרת) • 20 בנוב׳ 2011
godisafemale כתב/ה:

4. פוסטים של "קמתי, אכלתי, התלבשתי ללכת לעבודה, חזרתי, טיפות על השמשה, התחרטי, עליתי הבייתה, התפשטתי ונכנסתי למיטה והנה אני מציצה מהפוך וכותבת לכם. אתם רואים אותי??? 1-2-3 דג מלוח"

Godi

חחח שיעשעת אותי אותי- אני דיברתי בדיוק על אלה
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 21 בנוב׳ 2011

Brave Dwarf • 21 בנוב׳ 2011
godisafemale כתב/ה:

3. פוסטים של הדחויים של הכיתה, אללה יוסטור שכל עילג מתחבא מאחורי "אני דיסלקט". אז לא אתם לא דיסלקטים אתם סתם דפ"רים. את הדיסלקטים אני דווקא מחבבת ומזהה.

9. יש את הבלוג של FOR GOOD - בחור חכם ומפותח, שלא לאמר משוכלל. תמיד, אבל תמיד מכל פוסט שלו יש מה ללמוד. יש כאלה שסבורים שהוא טרחן, לא חשוב כל כך מה הם חושבים.

Godi

לגמרי.
FOR GOOD
לפני 12 שנים • 21 בנוב׳ 2011

FOR GOOD • 21 בנוב׳ 2011
godisafemale כתב/ה:

1. פוסטים של סאביות זה סוג של עונש קולקטיבי לקורא התמים. צריך לאסור על סאביות לכתוב פוסטים, לרוב זה דליים של חנופה, בכיינות או ליריקה צורבת בעור, מעלה לי את רמת הטירפין בדם בצ'יק.

2. הפוסטים של דומים גברים זה משהו טיפשי להכעיס לרוב. אין מקום לנשום בדף מרוב שובינזם מאוס ולעוס שעבר מן העולם, דומה שרק כאן הוא עדיין חי ובועט. ים באגו ואיסתרא בלגינא אני גדול אני חזק אני מפחיד ומי שיתקרב לסאבית שלי אני אפוצץ אותו (בקול של ילד בן 9 עצבני רצח שלא קיבל פיצה יותר גדולה מאח שלו)

5. פוסטים של נשואים שלא כתוב להם בפרופיל שהם נשואים הנובעים מ"פרופיל ריק" בהם הם כותבים כמו חד קרן בצבע שחור נושא רומח ומצילתיים שמדבר לשפחה הנשואה שלו ברמיזות שרק הם מבינים? כאשר דרך הבלוג הם קובעים איתה במלון "שרמן הולצמן יעבץ ושות'" מחר בעשר בבקר.

6. פוסטים של מלכות בתשלום: זה הולך ככה: "אני כבר אמרתי לכם ששתינה בפה אני לא עושה, "אין שירותי מין" ותפסיקו לפנות אלי! אני גם לא עושה פוט פטיש, פיין שמטיש וריין פטיש. תגיע שים 500 ש"ח על הדלפק תתכופף ואחרי 20 דקות תלך.

7. יש את הפוסטים של המוסיקלים שבינינו, לרוב אנשים סנטימנטלים, כיפים.

8. יש את הפוסטים של צ'יטה שזה בלוג שקוף צרוף של אדם מן הישוב הבדס"מי. מי שאוהב ורוצה מתעדכן, זה חוסך שיחות טלפון איתו ופגישות פנים אל פנים.

10. יש את הפוסטים שלי icon_razz.gif פורנו זול ומנזיל, מידי פעם הבלחות של פתיחות. גם, לא יתר על המידה.

11. יש את הבלוג של הגבירה שלי הפצצה הצהובה (ולא היא לא דומה לבננה) שעוד לא נכתב.

12. יש את הפוסטים של אריאל111 - שהוא כותב שאין לו מה לכתוב - מה קשה לכם לעשות לייק?!

13. יש את הפוסטים שנראים כמו מציבה - כדוגמת: "אני עומד בפקק" וזהו! אין אחרי זה דבר. או "שירים ושערים לגן עדן" וזהו! או "אני המלך" וזהו! "זה הבלוג שלי ורק שלי ואני אכתוב בו מה שאני רוצה" וזהו!

*****ויש את הבלוג של צ'ארנוחה! שזה ליגה בפני עצמה וכל מילה נוספת מיותרת. *****

כל ניסיון לשלוט מלמטה או מלמעלה בניהול הרכבת של הפוסטים הוא מיותר וחסר ערך שלא לאמר ערכים. יש כאן התהוות אורגנית ויש זרימה טבעית, יש מי שפעיל יותר ויש מי פחות.
פוסט משעמם גם אם יעמוד חצי יום לבד - לא ייקבל לייק מאף אחד. תגובה מאף אחד. גם לא יריקה.

הפוסטים/בלוגים אישיים זה הלב הפועם של הגוף הזה שנקרא כלוב. מי שמכניס אנרגיה כמה פעמים ביום שהרי זה מבורך.

ליל מנוחה לכם,

Godi

אני חייב, אבל חייב, לציין שהתגובות הללו של גודי - התגובות הארוכות - הן יצירות מפות קטנות..
מכיוון אחר לגמרי, כמו שצ'ארנוחה, שאין עוררין על כשרון הכתיבה שלו, יכול להתפייט באורח יפהפה על ישבנים נשיים
כך גודי, יודעת - אבל ממש ברמה הגבוהה ביותר -להביא אותה באמת לפרצוף
אמת לפרצוף, ועוד בצורה מצחקקת לחלוטין...
יצירות מופת קטנות...
הלוואי והיו מאגדים, כורכים ומחלקים חינם למנויי הזהב את תגובתיה המושקעות של גודי
זו דעתי הכנה