ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזל טוב ל DMasterT (שולט) ול {ש ל מ ו ת} אבל למה לעזאזל לא ל

kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 12 שנים • 19 בנוב׳ 2011
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 19 בנוב׳ 2011
סוליסט כתב/ה:
מרי גיין – אני מסכים איתך שפותח השרשור הפגין חוסר נימוס בפוסט שפתחת וכמו כן אני מסכים איתך בסיבות שמנית ושבגינן גולשים מפגינים חוסר נימוס במרחב הוירטואלי. אבל סיבות אלו מסבירות את חוסר הנימוס ואינן מצדיקות אותו. למה לא להתנהג בנימוס גם במרחב זה ?

ואם כבר דנים בנימוס, יש קצת אירוניה בכך שאנשים מרשים לעצמם לקרוא לו בשמות גנאי כגון מגה טיפש, שתוק, תחליף את הכדורים וכו' , מלבינים פניו ברבים בסגנון שמזכיר לינץ' וכל זה על שהתנהג בחוסר נימוס. ולהשפיל אותו כך זה כן מנומס ובסדר ?

שוב, זה לא קשור ספיציפית לשרשור הזה, הוא באמת התנהג לא כשורה ובחוסר נימוס, אבל אם כבר דורשים זאת ממנו, כדאי שנדרוש זאת קודם כל מעצמנו.

אני מסכימה אתך בכול מה שאמרת ויחד עם זאת רק אוסיף :

צר לי לאכזב אותך אבל עם ישראל מאופיין היטב בדימוי הגמל: רואה מצוין רק את הדבשת של השכנים לו וממש לא את שלו.
ובטור "הטיפול" לתופעה אנחנו מתיימרים להגיד:" שמה לעשות אנחנו כולנו בניי אדם עם חסרונות".
ובשפת הכלוב:
"סליחה לחלקנו כתוב שאנחנו שולטים ושולטות בפרופיל מה זאת אומרת מותר לנו."
FOR GOOD
לפני 12 שנים • 19 בנוב׳ 2011
FOR GOOD • 19 בנוב׳ 2011
kasandra כתב/ה:
סוליסט כתב/ה:
מרי גיין – אני מסכים איתך שפותח השרשור הפגין חוסר נימוס בפוסט שפתחת וכמו כן אני מסכים איתך בסיבות שמנית ושבגינן גולשים מפגינים חוסר נימוס במרחב הוירטואלי. אבל סיבות אלו מסבירות את חוסר הנימוס ואינן מצדיקות אותו. למה לא להתנהג בנימוס גם במרחב זה ?

ואם כבר דנים בנימוס, יש קצת אירוניה בכך שאנשים מרשים לעצמם לקרוא לו בשמות גנאי כגון מגה טיפש, שתוק, תחליף את הכדורים וכו' , מלבינים פניו ברבים בסגנון שמזכיר לינץ' וכל זה על שהתנהג בחוסר נימוס. ולהשפיל אותו כך זה כן מנומס ובסדר ?

שוב, זה לא קשור ספיציפית לשרשור הזה, הוא באמת התנהג לא כשורה ובחוסר נימוס, אבל אם כבר דורשים זאת ממנו, כדאי שנדרוש זאת קודם כל מעצמנו.

אני מסכימה אתך בכול מה שאמרת ויחד עם זאת רק אוסיף :

צר לי לאכזב אותך אבל עם ישראל מאופיין היטב בדימוי הגמל: רואה מצוין רק את הדבשת של השכנים לו וממש לא את שלו.
ובטור "הטיפול" לתופעה אנחנו מתיימרים להגיד:" שמה לעשות אנחנו כולנו בניי אדם עם חסרונות".
ובשפת הכלוב:
"סליחה לחלקנו כתוב שאנחנו שולטים ושולטות בפרופיל מה זאת אומרת מותר לנו."

מסכים עם מה ששניכם אמרתם, ורק אוסיף
גם נשלטות ונשלטים יכולים להיות נבזיים
לדבשת של הגמל - לא איכפת עם הגמל נשלט שולט מתחלף. למעשה, אפילו עם הגמל לא-בעסק, יכולה להיות לו דבשת נבזית שהוא לא יבחין בה... icon_biggrin.gif
הקושר בלב
לפני 12 שנים • 20 בנוב׳ 2011
הקושר בלב • 20 בנוב׳ 2011
הבנתי שיצרתי כאן איזושהי מהומה, נכתבו כאן דברים עם טעם כמו גם ביטויים ללא טעם.

מקבל באהבה ומפנים דברים כחבר פורום חדש, מה שלא מוריד מהאיחולים הכנים לזוג הטרי.

וזה הזמן לסוויצ' goodluck.gif
Mary Jane
לפני 12 שנים • 21 בנוב׳ 2011
Mary Jane • 21 בנוב׳ 2011
סוליסט כתב/ה:

היי סוליסט : )
הבה נדייק- מדבריי לא משתמע שאי מתן תשובה הינו חוסר נימוס, אלא כתבתי במפורש, כי לדעתי *אין* זה בגדר היעדר נימוס, שכן חלים ברשת חוקי נימוס אחרים. כלומר, יש לנהוג בנימוס גם במרחב הזה.

וכמובן, אני מסכימה שלא יאה להלבין פניו של אדם בפומבי. יחד עם זאת, כשאדם חורג מכללי הנימוס הראויים ובדבריו אף עלול לפגוע באחרים כמו שנעשה כאן, ניתן להבין מדוע מתייחסים אליו כפי שהתייחסו. נימוס אינו חזות הכל, ואינו ערך עליון מוחלט (לפחות לא באוירה ים-תיכוני כשלנו). אפשר לומר שהתגובות הללו הן ניסיון להשיב את הסדר על כנו, או להעמיד מראה מול פותח השרשור. מבחינה זו הן מובנות, אם כי עדיין לא מוצדקות לגמרי, כפי שכתבת.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 21 בנוב׳ 2011
אני לא נוהג להשיב לכל מי שפונה אליי. רק לאלה שאני רוצה.

וכן, זה מאוד לא נימוסי.
וכן, 'זדיינו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אוי, כתבתי מלא דברים ואז הבנתי שכתבתי מלא דברים.
תקציר: ס', אני מבינה שאתה חדש. להבא דע שלדון בפורום בניק ספציפי של מישהו אחר זה מאד מאד מאד לא מקובל. גם בפורום גם בבלוג, לא מזכירים אחרים אלא במקרים מובחנים מאד מסויימים כגון איחולים.
עלה והצלח.
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 25 בנוב׳ 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2011
אוי, זה מעניין כל כך!!

ואני תוהה,
החיים שלך כ"כ משעממים שזה מה שבוער לך?שבוט וירטואלי כלשהו לא השיב לך על הודעה וירטואלית כלשהי?