אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה מסוכנת?

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 21 בנוב׳ 2011
Brave Dwarf • 21 בנוב׳ 2011
מתנצל, חשבתי שלא הבנת את תוכן ההודעה. השלכתי עליך את אי ההבנה שלי (-:
אני התקשיתי בהתחלה להבין את מה שקרה שם בכלל.
מUחדת

אליפל :)

מUחדת • 21 בנוב׳ 2011
דברים על דיוקם-
אם הפרטנר שלי לוקח את ההסכמה העקרונית שלי והופך אותה להסכמה גורפת שאין ממנה חזרה-
אז אני חשה כבת ערובה.

וגם אני, בניגוד לשלגי. מה שלא יהיה. בניגוד.
icon_smile.gif
MאסטרM
MאסטרM • 21 בנוב׳ 2011
אוףף איתכם

אנסה שוב ואני מודה שהבחירה שלי בכותרת אומללה וגם ניסוח השאלה גמלוני משהוא...

והכי הכי טעותי מאוד היה לצרף את המקרה הפרטי שלי לשאלה הכללית

אז הינה זה בא

מה האחריות של הנשלטת בקשר שולט נשלטת לגבי הגנה על עצמה בפני נזקים נפשיים ומה אחריותה לעצור תהליכים באמצעות מילת הביטחון, והאם קיום של תקשורת כולל מילות ביטחון מהווה מגן בפני נזקים

מנגנון כזה יעבוד רק עם השפחה לוקחת אחריות להוציא מילת ביטחון במידה והיא חשה שזה מעבר ליכולת

אני שואל שאלה זו בעיקר כי הרבה נישלטים ונישלטות בעלי דפוס "פאסיב אגרסיב" שלמעשה זקוקים לסשן לא מוציאים מילת ביטחון ולאחר מכן כועסים על השולט או יותר גרוע טוענים שהשולט גם להם נזק

אני מקווה שעכשיו שאלתי ברורה יותר
MאסטרM

Re: אליפל :)

MאסטרM • 21 בנוב׳ 2011
שאלה מיוחדת

הפרטנר שלך הוא בן ערובה שלך?
האם אין לו החופש להחליט שהוא לא רוצה קשר איתך? מסיבה זו או אחרת?

מUחדת כתב/ה:
דברים על דיוקם-
אם הפרטנר שלי לוקח את ההסכמה העקרונית שלי והופך אותה להסכמה גורפת שאין ממנה חזרה-
אז אני חשה כבת ערובה.

icon_smile.gif
מUחדת

Re: אליפל :)

מUחדת • 21 בנוב׳ 2011
MאסטרM כתב/ה:
שאלה מיוחדת

הפרטנר שלך הוא בן ערובה שלך?
האם אין לו החופש להחליט שהוא לא רוצה קשר איתך? מסיבה זו או אחרת?

מUחדת כתב/ה:
דברים על דיוקם-
אז אני חשה כבת ערובה.

icon_smile.gif

והקשר בין השאלה שלך למה שכתבתי הוא..?
פוסיקT{MאסטרM}
פוסיקT{MאסטרM} • 21 בנוב׳ 2011
אני מתקשה לקרוא את כל מה שאתם כותבים כאן.
אתם אינכם מכירים את MאסטרM.
כל מה שכתבתם כאן עליו - הוא ההפך הגמור ממנו.
היו בינינו שיחות, ורבות. ועמוקות. וחשובות.
הוא לימד אותי כל מה שאני יודעת היום על עולם הבדס"מ, הוא הבהיר לי דברים, הוא לימד אותי לקחת אחריות. הוא מעולם לא דחף אותי. הוא בכל פעם עשה עצירה, לאפשר לי להחליט אם אני רוצה להמשיך. אלא שברגע שאני אמרתי - "כן" - האחריות על מה שקורה היא שלי, כל עוד אנחנו לא פורצים גבולות. ומעולם המאסטר שלי לא פרץ גבול איתי.
כל מה שקרה בינינו עד כה - קרה בהסכמה מלאה, מתוך ידיעה ברורה מהם הגבולות, מתוך קשב מלא שלו אלי, לפחדיי וחששותי, כמתחילה. סיכמנו על מילות ביטחון ולא היה סשן בו לפני תחילת הסשן הוא לא הזכיר לי להשתמש במילות הביטחון בעת הצורך.
לאור כל זאת, האחריות היא בהחלט שלי. האחריות להגיע או לא להגיע. האחריות להתמסר או לא להתמסר. האחריות להשתמש במילות הביטחון או לא להשתמש בהן. וגם האחריות להרגיש לא טוב אחרי.
MאסטרM

Re: אתה לא רציני נכון?

MאסטרM • 21 בנוב׳ 2011
אדון וחבר באגד אני יושב פה מתפוצץ מצחוק ושעה מתאפק האם לענות לך החלטתי לעוף על זה בכל זאת

לסדנאות שלי כולם מוזמנים חוץ ממך כי לסדנאות שלי מוזמנים אנשים היודעים לכבדבני אנוש אחרים וכל אחד משלם כאשר יחפוץ כי הסדנאות שלי הם בשיטת "דנא"

למרות זאת לבי לא יכול שלא להציע עזרה לנפש כמוך במצוקה בקליניקה שלי יש ספה נוחה עליה תוכל לשכב ולגולל את הקורות אותך בשלב האנאלי והאדפאלי שלך יש גם בובות שתוכל לשחק איתן ובכלל יהיה לך נעים אצלנו שכר השעה שלי ביעוץ פרטני 350 ש"ח בשבילך חינם LOL

[quote="אדון וחבר

הנה הצלחת להסביר את עצמך הכי טוב.

יש מצב שתקבל את כולנו פה לסדנאות? אנחנו נשלם בעין יפה...

quote]
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 21 בנוב׳ 2011
גם אם אמרת כן כן כן ובסוף אמרת לא -
אין לו הזכות לעשות לך ריגשי!
MאסטרM
MאסטרM • 21 בנוב׳ 2011
מתוקה אני לא זקוק להגנה אני משתעשע לי כאן ועביר את הזמן אז תמשיכי בעבודתך

פוסיקT כתב/ה:
אני מתקשה לקרוא את כל מה שאתם כותבים כאן.
אתם אינכם מכירים את MאסטרM.
כל מה שכתבתם כאן עליו - הוא ההפך הגמור ממנו.
היו בינינו שיחות, ורבות. ועמוקות. וחשובות.
הוא לימד אותי כל מה שאני יודעת היום על עולם הבדס"מ, הוא הבהיר לי דברים, הוא לימד אותי לקחת אחריות. הוא מעולם לא דחף אותי. הוא בכל פעם עשה עצירה, לאפשר לי להחליט אם אני רוצה להמשיך. אלא שברגע שאני אמרתי - "כן" - האחריות על מה שקורה היא שלי, כל עוד אנחנו לא פורצים גבולות. ומעולם המאסטר שלי לא פרץ גבול איתי.
כל מה שקרה בינינו עד כה - קרה בהסכמה מלאה, מתוך ידיעה ברורה מהם הגבולות, מתוך קשב מלא שלו אלי, לפחדיי וחששותי, כמתחילה. סיכמנו על מילות ביטחון ולא היה סשן בו לפני תחילת הסשן הוא לא הזכיר לי להשתמש במילות הביטחון בעת הצורך.
לאור כל זאת, האחריות היא בהחלט שלי. האחריות להגיע או לא להגיע. האחריות להתמסר או לא להתמסר. האחריות להשתמש במילות הביטחון או לא להשתמש בהן. וגם האחריות להרגיש לא טוב אחרי.
MאסטרM
MאסטרM • 21 בנוב׳ 2011
אז מה כן "הזכויות שלי" הא אושה

אושה כתב/ה:
גם אם אמרת כן כן כן ובסוף אמרת לא -
אין לו הזכות לעשות לך ריגשי!