שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת בקשר וונילי ?

רז78{מלאך שחור}
לפני 12 שנים • 20 בנוב׳ 2011
רז78{מלאך שחור} • 20 בנוב׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
אני הרבה יותר מוטרדת מתופעת הונילים בקשר בדס"מי.

אותה גברת בשינוי אדרת, אנשים פשוט שונאים את עצמם כנראה...

ואולי זה בכלל ברמת התת מודע שלהם, מבקשים קשרים שלא יצליחו מראש כדי להגן על עצמם מאכזבה.

קטונתי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
רז78 כתב/ה:
יולי, גם אני הצעתי לו לעזוב אותה, אבל מסתבר שהוא אוהב אותה...
היא הבטיחה שהיא לא רוצה אותו בתור נשלט, הבטיחה שלא תנסה לעשות אותו כזה, הבטיחה להשתנות.

הדיון הוא על האם באמת היא יכולה להשתנות?

אך כמו שכבר כתבו לי כאן, כל האפשרויות פתוחות.

או שהיא תשתנה בשבילו \ הוא בשבילה \ יגיעו לעמק שווה, או שהפרפרים יגמרו להם בבטן... והקשר שלהם ימות במקום.

מה שכן..לא משנה מה, הקשר שלהם לא בריא, וכנראה מוביל אותם למקום ששניהם לא רוצים להיות בו.

לדעתי זהו מתכון כמעט בטוח ללב שבור.

אני הייתי עוזבת אותו לנפשו. הוא ילד גדול, ואם הוא רוצה להיות איתה זה בעיה שלו. מה, היא הורסת לו את החיים או משהו? בסך הכל היא כנראה לא מתאימה לו. מה זה נוגע לך?

מן הסתם אנחנו לא יודעים אם היא יכולה להשתנות או לא, אנחנו לא מכירים אותה. יש אנשים שיכולים להשתנות ויש כאלה שלא. לא ברור למה אתה מתערב לחברים שלך בקשרים הרומנטיים, הייתי ממליצה לך בחום להפסיק, שום דבר טוב אף פעם לא יוצא מזה.
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 20 בנוב׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
רז78 כתב/ה:
היא הבטיחה שהיא לא רוצה אותו בתור נשלט, הבטיחה שלא תנסה לעשות אותו כזה, הבטיחה להשתנות.

או שהיא תשתנה בשבילו \ הוא בשבילה \ יגיעו לעמק שווה, או שהפרפרים יגמרו להם בבטן... והקשר שלהם ימות במקום.

מה שכן..לא משנה מה, הקשר שלהם לא בריא, וכנראה מוביל אותם למקום ששניהם לא רוצים להיות בו.

אני הייתי עוזבת אותו לנפשו. הוא ילד גדול, ואם הוא רוצה להיות איתה זה בעיה שלו. מה, היא הורסת לו את החיים או משהו? בסך הכל היא כנראה לא מתאימה לו. מה זה נוגע לך?

מן הסתם אנחנו לא יודעים אם היא יכולה להשתנות או לא, אנחנו לא מכירים אותה. יש אנשים שיכולים להשתנות ויש כאלה שלא. לא ברור למה אתה מתערב לחברים שלך בקשרים הרומנטיים, הייתי ממליצה לך בחום להפסיק, שום דבר טוב אף פעם לא יוצא מזה.

חברים מה לעשות, אבל את צודקת, אני לא אשלח אותו לקרוא את האשכול הזה כמו שתכננתי, עניין שלו ושלה בלבד.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 20 בנוב׳ 2011
מה הקשר בין היותה של אותה אחת דומיננטית בחייה לבין הבדס"ם ,הרי אין כאן אלמנטים בדסמיים מלבד שתלטנות אנוכית ,אני לא רוצה להרים עלי את כולם אך אשה כזאת נרגעת
כאשר היא נשלטת בחדר המיטות .. icon_lol.gif
מלכתא
לפני 12 שנים • 21 בנוב׳ 2011
מלכתא • 21 בנוב׳ 2011
תפסיקו לשפוט אותה, אתם בכלל לא מכירים את הסיטואציה אלא מהצד ובמקרה הזה צד משוחד.

במקרה, אני הייתי בסיטואציה דומה בדיוק מהצד של חברה של חבר שלך.
יש אנשים, עם או בלי קשר לבדסמ, שהם מאוד דומיננטיים בחייהם. לאנשים כאלה, בגלל איך שהם בנויים או בגלל איך שחינכו אותם, מאוד קשה להימצא בעמדת נחיתות. על אחת וכמה כשמדובר במלכה שיודעת שהיא שולטת בבדסמ.

נשמע ששניהם מאוד אוהבים האחד את השני, אבל האופי שלהם מתנגש זה בזה.
הפתרון כאן הוא לא חד משמעי- הם לא חייבים להיפרד והיא לא חייבת לשנות את עצמה לגמרי (היא גם לא תצליח).
הם צריכים להילחם על הקשר הזה, גם בדברים הקטנים לתפוס את עצמם ולהכריח לוותר אחד על השני. ברגע שאחד עושה ויתורים, השני מוותר על משהו אחר וכך הרבה יותר קל לכולם. לשנות את הגישה לחלוטין ולמצוא את שביל הזהב- זה לא קל, לזוגות וניליים זה לוקח שנים לפעמים.
Ofan
לפני 12 שנים • 22 בנוב׳ 2011

זה רק אני?

Ofan • 22 בנוב׳ 2011
אני באמת לא מבין למה היא צריכה להתשנות, ככה דברים באמת צריכים להיות באופן טבעי (גם אם כיום לא באופן שכיח).

האישה, באופן טבעי שולטת בקשר ובגבר. הגבר מציית ומובל.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2011
[quote="רז78"]יולי, גם אני הצעתי לו לעזוב אותה, אבל מסתבר שהוא אוהב אותה...

לדעתי זהו מתכון כמעט בטוח ללב שבור.[/quote]

יש הרבה שאלות שהתגובה שלך מעלה...
האם הוא בכלל יאהב אותה אם היא תשתנה?
מה בעצם הוא אוהב בה והאם הדברים שהוא רוצה
לשנות הם לא מה שמשך אותו אליה מלכתחילא??
חוץ מזה..מי אתה שתקבע להם האם הקשר שלהם
לא בריא??? זו לא קצת חוצפה מצידך?
הם שני אנשים בוגרים או לפחות אמורים להיות
אז צא להם מחדר השינה בבקשה ותן להם פשווט
ל ה ו ת
נסיכת הלילה​(שולטת)
רז78 כתב/ה:

ל ה נ ה ו ת
Red Leaf
Red Leaf • 22 בנוב׳ 2011
ו.. נחזור לשאלה המתבקשת - אם היחסים היו משתנים וזה היה גבר דומיננטי כנגד אישה שלא חפצה בגבר דומיננטי, אז מה היה קורה?
א)לו היה מדובר בסקס כוחני ושליטה ללא הסכמתה - מיותר אפילו לציין מה היו התגובות שלכן פה, פמיניסטיות יקרות, ושאר שוחרי שיוויון פאסיביים.
ב) לו היה מדובר בהתנהגות מתנשאת, דומיננטיות כפויה וכדומה - הייתן טוענות שהגבר חרא, שהוא לא מוכן להתפשר עבורה, ושלא צריך להיות נביא כדי לנחש כיצד מערכת היחסים הזו תיגמר.

אבל ברגע שהאישה היא הצד הדומיננטי - פתאום זה הופך לקביל ומוסכם, כי הרי נשים לא מסוגלות לא לפגוע, להזיק או להרע, נכון?
תתייחסו לדברים במידתיות המתבקשת - הבחור מנסה לעזור לחבר שלו, והוא לא רוצה לראות את אותו חבר אומלל כעבור פרק זמן מסויים - כי בינינו, למי יש כוח להרכיב אדם מחדש, לא יותר פשוט לא לתת לו להשבר מלכת תחילה?
ודעתי היא כזו: כל בן אדם אפשר לשנות, לא משנה מה האגו אומר לכן. גם הדומית הכי "שולטת", בסיטואציה הנכונה, בזמן הנכון, ועם האדם הנכון עשויה להשתנות, אם תרצה בכך ואם לא, וכנ"ל לגבי דומים. לכל אדם יש נקודות תורפה וחולשה, וכל בן אדם ניתן להכנעה - ופה בדיוק קבור הכלב, למה לעשות את זה? למה לשבור ולהסב נזק לצד השני? למה לאמלל?
בקיצור, תמסור לחבר שלך שיחשוב פעמיים אם הוא רוצה להכנס לזה. כי זה שזה אפשרי, לא אומר שלו יש את הכלים והתכונות הנדרשות - וטוב שכך, באמת אין צורך להרע, זה סתם יהפוך לכדור שלג של אסונות ורוע - ומדברים כאלה יש להמנע.
זוכר את מאשה? כל מה שהיא צריכה זה "שתי שטוזות פליק פלאק",שיאפסו אותה(שטוזות מטאפוריות כן? אני מתכוון לשיחה רצינית, או ייעוץ עם איש מקצוע, על בסיס פתיחות, הבנה ורצון להגיע למקום שלשני הצדדים יהיה נוח בו). אם היא מוכנה ללכת לקראתו, אז אדרבא, שינויים גדולי לא קורים ביום, אבל זו גם אחריות שלו לשים לה גבולות(ואני מניח שמיותר לדבר על כך שהיא תשים לו גבולות, כי היא די עושה את זה לפי מה שהוא מתאר), אחריות שלו ושלה לפתח אורך רוח מתאים - ובעיקר תקווה.
בהצלחה לכם icon_smile.gif
נסיכת הלילה​(שולטת)
[quote="רז78"]יולי, גם אני הצעתי לו לעזוב אותה, אבל מסתבר שהוא אוהב אותה...

לדעתי זהו מתכון כמעט בטוח ללב שבור.[/quote]

ל ה ו ת