שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנגן , הבלום ואנחנו

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 5 ביוני 2004
009 אמרו לך פעם שאתה קצת אובססיבי? גם אם זה לא מוצא חן בעיניך, לאנשים זכות להתבטא בעד ונגד המועדון.
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 5 ביוני 2004
009 , מה שאתה עושה זה נזק למועדון
היחס שלך לשירשור הזה הוא קטנוני
תרשה לי לרענן את זיכרונך , כשהמועדון נפתח , אתה היתה מהמברכים הראשונים
אתה הבנת הרבה לפני כולם כמה שזה טוב לקהילה
אתה היתה זה שפעל רבות למען הצלחתו של המועדון (לא לבד , ובלי לפגוע בזכותם של אחרים )
אז אני לא מבין איך אתה זה שלא מצליח לראות כמה טוב יכול להיות פתיחתו של עוד מועדון
עברתי על השירשור עוד פעם , לראות אולי טעיתי במה שכתבתי , ואני לא
בשום מקום לא נכתב שהמועדון חרא
לא נכתבה מילה רעה עליך או על עמוס
הועבר פה מסר מסוים , שהוא לא רק שלי , אלא של רבים אחרים , וכל מה שאתה(ועמוס) צריך זה לפתוח עינים ואוזניים ולהקשיב לרצון הקהל שבא לבלות במועדון
בשום שלב בשרשור לא נכתב להחרים את המועדון , או לא לבוא לבלות שם יותר, להפך .

ועוד דבר קטן 009
שים לב שבהודעת פתיחה שלי הבעתי את דעתי על המועדון
אבל גם הצעתי כמה דרכים לשנות את המצב
הצבתי בפניכם אתגר (להבדיל מהבלום שהציב בפניכם תחרות )
תתיצבו מול האתגר ותוכיחו לכולם שאתם באמת המועדון הטוב בארץ
ואז, תיהיה בטוח שנמשיך לבוא ולהנות בדאנגן
009​(אחר)
009​(אחר) • 5 ביוני 2004
למלכה לירז

בתגובה לדברייך אני מאשר שאני אובססיבי להגינות וליושר אינטלקטואלי.

ואולי אסביר בקיצור במה דברים אמורים.

כשכתבתי הודעה שמתייחסת לשינויים הצפויים במועדון בקרוב על פי רעיונות שאני עובד עליהם כבר כמה וכמה שבועות נמחקה ההודעה כלאחר יד בטוענה של פרסומת למועדון.(כבר נאמר לא פעם שהמועדון לא ניזון ולא זקוק לפרסומת של אתרי הבדס"מ השונים)

לעומת זאת הודעתו מלאת הארס והביקורת הלא הוגנת של יורה ועוצר נשארה עומדת על כנה.

אז רק למען הסדר היושר והאיטלגנציה המינימלית.......כשמוחקים הודעה של אדם ראוי למחוק גם את התגובה עליה.ועל כן הודעתו של יורה ועוצר היתה אמורה להימחק והיא נמחקה אך ורק אחרי התערבותו האסרטיבית של עמוס בעל מועדון הדאנג'ן.

(דרך אגב האם ההודעה שמתייחסת לפעילות הבלום אינה פרסומת?)

ולעצם העניין ראוי להבהיר כמה וכמה דברים חשובים ביותר ולשים דברים במקומם

המועדון לא נבנה בזכות הקהילה!

חלק בלתי מבוטל מאנשי הקהילה החרים את המועדון למן היום הראשון.

חלק גדול לא השלים עם הצלחתו של המועדון עד היום. רבים מאנשי הקהילה הותיקים מתנכלים למועדון בכל דרך אפשרית מבלי שהיו שם.

הם מנסים בכל כוחם להשפיע על אחרים ולספר להם כמה המקום רע.

הקהילה בכל מקרה קטנה מידי על מנת לתפעל מקום בסדר גודל כזה ולהשאיר אותו רווחי וכלכלי!

הקהילה מלכתחילה באה בדרישות אין סופיות ובטענות ומענות ומה לא אבל לא היתה מוכנה לקחת על עצמה ולו הרמה של מופע אחד במועדון.

הקהילה מההתחלה חשבה "שמגיע לה" והכל..............כל אחד חשב שהוא צריך להכנס חינם מבלי לתרום דבר....................

חלק מהטענות שנשמעו היו ראויות וחשובות ואף נלקחו בחשבון ויהיו חלק מהשינויים הצפויים במועדון. אבל חלק גדול מהטענות באו מקנאה ומצרות עין ומרוע לב ועל כן כל מה שנשאר זה להתעלם וללכת הלאה................והלכנו הלאה וההצלחה לא איחרה לבוא...............

וסתם בהערת אגב............חלק אחר של הקהילה עזר ותרם תרומה אדירה למועדון ללא מילה אחת של קיטורים וביקורות...............כולנו ערים לנעשה בדאנג'ן וכולנו קשובים ומקשיבים אבל קודם כל חייבם להבין שהמועדון חייב להיות כלכלי ורווחי!!!

ועכשיו אחרי שהמועדון הגיע לאן שהגיע ..................יבואו השינויים המיוחלים שעליהם אתם מרבים לדבר ולקטר...............

במידה ואקבל את רשותו של כלובי ....אדאג לפרסם את השינויים הצפויים גם בכלוב ואם לא הם יתפרסמו בכל האתרים האחרים .....................

שיהיה לכולם שבת שלום

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן
פייה{O}
פייה{O} • 5 ביוני 2004
009 כתב/ה:
ולעצם העניין ראוי להבהיר כמה וכמה דברים חשובים ביותר ולשים דברים במקומם

המועדון לא נבנה בזכות הקהילה!

..............

הקהילה בכל מקרה קטנה מידי על מנת לתפעל מקום בסדר גודל כזה ולהשאיר אותו רווחי וכלכלי!

הקהילה מלכתחילה באה בדרישות אין סופיות ובטענות ומענות ומה לא אבל לא היתה מוכנה לקחת על עצמה ולו הרמה של מופע אחד במועדון.

הקהילה מההתחלה חשבה "שמגיע לה" והכל..............כל אחד חשב שהוא צריך להכנס חינם מבלי לתרום דבר....................

ואני לתומי חשבתי שמדובר במועדון בדס"מ שנועד לקהילת הבדס"מ בישראל. מסתבר שלא.

ולמען האמת אני לא מבינה על מה כל המהומה - רוב הביקורת שהועלתה כאן הייתה ביקורת עניינית לחלוטין ובונה.
ואם הדנג'ן כל כך בטוח בעצמו, שלא לאמר אם במוצהר הדנג'ן לא מיועד רק לקהילת הבדס"מ כפי שכתב 009 - אז למה יש כזה לחץ מתחרות כלשהי?
009​(אחר)
009​(אחר) • 5 ביוני 2004
פייה
את מפרשת את דבריי שלא כהלכה.

המועדון מלכתחילה היה מיועד לקהילת הבדס"מ בארץ!

זו היתה המטרה למן הרגע הראשון!

הקהילה היא זו שהפנתה את גבה למועדון !

אותם מבקרים ומקטרים מעולם לא הגיעו לאירועים הסגורים של המועדון!

רק אתמול התקיים במיני דאנג'ן אירוע יוצא דופן ביופיו ערב מיילדום סגור ומסוגר.............אפילו אני אינני יודע מי היה שם ומי לא............עד כדי כך דאג המועדון לדיסקרטיות של האירוע................והכל בראשותו של המאסטרו הגדול מכולם מאסטר טיצ'ר.............

המושג של כניסה חינם קיים אך ורק מאחורי מקלדות ומסכי מחשב וגם שם הגלישה אינה בחינם........... ועולה כסף................אני כאיש עסקים מצליח עדיין לא מצאתי את הסוד , הקסם הזה של המילה "חינם" ועדיין לא פצחתי את הנוסחה איך עובד העניין של "חינם"............אבל כנראה שהתפרנים שביננו הצליחו לפצח את הקוד הנפלא הזה....................ולא אמשיך בעניין המצחיק הזה...............

כבר היו לא מעט אירועים סגורים אחרים במיני דאנג'ן על פי אמות המידה שהם עצמם , המבקרים מנסים להכתיב ולא ראיתי אף לא אחד מהם באירועים הללו!

ואולי לעניין התחרות שגם היא מבורכת בעיני................אילו באמת ובתמים הייתי רואה שמישהו במדינה הקטנה הזו מסוגל להרים משהו בסדר גודל ובהשקעה ענקית כפי שעשה עמוס לוי , ואותו אדם גם היה עם האיכויות המדהימות שיש לונילי הזה הזה שנקרא עמוס לוי אז אולי גם אני הייתי שוקל להיות במקום החדש..................אבל בנתיים אני מאד אוהב את הונילי הזה שקוראים לו עמוס לוי.....................מה לעשות.............009 אוהב ונילים מוצהר...................מלידה!

ושוב שבת שלום לכולם

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן
כלובי
כלובי • 5 ביוני 2004
009 שיחה אסרטיבית בתחת הפעור שלך לרווחת הונאילים שמאפרים עליו.

או שעמוס משקר לך או שהוא משקר לי בכל מקרה שיחה אכן תקיימה והיא לא היתה אסרטיבית.
האאוטינג שלך לא רק שהוא אאוטינג הוא שקרי ומעוות.

בכל מקרה עד שלא תתפרסם פה הבהרה מצידו של עמוס לגבי פרטי השיחה הזאת והתנצלות.
ראה עצמך חסום מהכלוב וראה כל פרסום מסחרי של המועדון על גבי האתר הזה בטל ומבוטל.
אני לא מפחד ממך ולא מאף אחד.
פייה{O}
פייה{O} • 5 ביוני 2004
009 - כשאתה כותב "מבקרים ומקטרים" זה נותן את ההרגשה שלא באמת מנסים להקשיב לביקורת בונה בדנג'ן ולנסות לשנות דברים להנאתם של קהל היעד המקורי של המקום - קהילת הבדסמ בישראל.
אף אחד לא מצפה לכניסה חינם לגמרי, לא צריך להגזים.
אבל - יש הבדל בין לקחת תשלום ללקחת תשלום מאוד גבוה, גם לאנשים שמגיעים באופן קבוע, ועוד לא לעשות את זה כולל משקה אחד חינם לדוגמא כפי שנהוג במקומות רבים.
חוץ מזה - עושה רושם שהסלקציה, אם בכלל קיימת, מינימלית לחלוטין והמקום מפוצץ בונילים מעצבנים שלא מאפשרים את האוירה ה"בדסמית" המקורית שהייתה אמורה להיות במקום.
אם במקור המקום היה מיועד לקהילת הבדסמ, ואיכשהו קרה משהו בדרך ונראה שהמטרה התפספסה - במקום להתעצבן על האנשים המאוכזבים שמחפשים מקום אחר שימלא את המטרה, אפשר לנסות ולעשות חושבין - איך קרה שאנשי הקהילה לה מיועד המקום לא מרוצים מהמקום.
ולעניין האירועים במיני-דנג'ן - קודם כל, אתה טועה - חלק מהמבקרים בהחלט השתתפו באירועים שם. וחוץ מזה, הביקורת היא לא על האירועים במיני-דנג'ן, זה משהו אחר. הביקורת היא על מה שקורה בדנג'ן עצמו.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
009 , לכלכת והגזמת בענק. סדר האירועים האמיתי, אם לא איכפת לך: התפרצת לשרשור שעסק במפגש בבלום, והכנסת מודעת פרסום למועדון. טוב, לא שלא היינו מצפים לניסיונות נואשים לפרובוקטיבייות ממך. בתגובה, אחד מגולשי הכלוב ענה לך, והודעתו כללה ביקורת על המועדון וכמה שברי עידוד בשבח התחרות. הודעתך נמחקה כצפוי, ואז הגיעה שיחת טלפון מעמוס, ובה בקשה למחוק גם את התגובה להודעתך, אותה תגובה שכללה גם בחוצפתה ביקורת על המועדון. מטוב ליבנו ולמען ההגינות, מילה שאתה כנראה לא מכיר, מחקנו את ההודעה הזאת, ומאחר שהשרשור לא עסק בדאנג'ן.
כעת, פתח אותו גולש שרשור לגיטימי לחלוטין, והנה אתה שוב, קופץ, מטיח עלבונות, ובכללי, מתנהג מתחת לכל ביקורת. ולמה? כי אתה לא יכול לשאת ולו צל של מחשבה על מקום בילוי אחר או נוסף לקהילת הסאדו. ולמה זאת? לאלוהים פיתרונים.
רד מהעץ שטיפסת עליו. זו לא דיקטטורה תחת השם של הדאנג'ן. כמו בכל ענף ותחום, מתי יקומו מתחרים זו רק שאלה של זמן. הניסיונות הילדותיים שלך למנוע את הבלתי נמנע לא יעלו ולא יורידו. ולידיעתך, לא, לא כל חובב בדס"מ בארץ מעוניין לבוא לדאנג'ן לראות אותך! זאת האמת הקרה. תתמודד אתה.
"ושיחתו האסרטיבית של עמוס?" בניגוד אלייך, אני שמעתי את השיחה, ואתה שקרן.
כלובי

עוד כמה הבהרות

כלובי • 5 ביוני 2004
עוד כמה מילים לכבוד אותה שיחה ולכבוד שיחות אמיתיות שכנראה חשיפת כל פרטיהן כאן בעולם של עמוס ו-009 היא לגיטימית למהדרין.

באותה שיחה "אסרטיבית" שהתנהלה בין לבין עמוס סיפר לי על סלידתו מהודעתו הקודמת של 009, והכחיש מכל וכל כל אחריות לתוכנן של ההודעות שנמסרות מידי פעם בשמו.

למעשה עמוס טען ש-009 פרסם דברים בשמו מהם הוא מבקש להתנער מהדברים שיחסו לו לא בשמו. על אף דבריו של 009 לא הכילו ייחוס ישיר כזה.
לכן, לפי עמוס מן הראוי גם למחוק את התגובה של "יורה ועוצר", שם הוזכר שמו במפורש ולמנוע מעצמו את הצורך להגיב לשרשור בעצמו.

לולא התערבות זו התגובה של יורה ועוצר לא היתה נמחקת, כי אם מישהו מפרסם פרסום מסחרי במקום לא ראוי. עליו לדעת שהפרסום הזה ימחק והמחיר לכך עלול להיות שתגובות לפרסום שלו ישארו שכן אין כל צורך להעניש במחיקת תגובות של אנשים נוספים באותו העניין.

עמוס הודה לי על כך שמחקתי את דבריו של 009, ומשום כך ביקש שאמחק גם את התגובה בטענה שהיא התיחסה לדברים שהושמו בפיו.

אז לא רק שהתגובה של 009 לא היתה בנושא השרשור, היא אפילו לא ייצגה את דעתו של מי שמנהל באמת את הדנג'ן.

יש אנשים שיאשימו בעקבות שיחות ביני לבין עמוס זה את הכלוב בניגוד אינטרסים לכאורה - הרינו להודיע שמגעים כאלה לא יהיו פה ואין להם שום השפעה על התכנים שמתפרסמים בכלוב.
למען הסר ספק מעתה כל התקשרות בין הדנג'ן לכלוב תהיה מעתה על גבי הפורומים חשופה לעין כל.

יש להוסיף שלכלוב אין כל שיתופי פעולה עסקיים לא עם הדנג'ן ולא עם הבלום בשלב זה. הכלוב לא מונע מטעמים כאלה ואחרים כפי שמנסים בעלי אינטרסים להציג מידי פעם.

אנחנו נשמח לשתף פעולה עם כל גורם מסחרי לגיטמי בקהילה כדי לקדם את הכלוב ואת היוזמות הנעשות בתחום פעילות נפלא זה.

אך זה לעולם לא במחיר של פגיעה בחופש הביטוי והביקורת בנושאים האלה - מהסיבות להמצאותנו פה.

הכלוב ימשיך להיות המקום שמספק במה חופשית לכל הדעות בעניין זה.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
אני קוראת, וקוראת שוב ולא מבינה על מה חסמו את האפס.
מעבר לכך, אני חושבת שהדנג'ן הוא מקום טוב וחשוב שהוא ימשיך להתקיים, שנמשיך להגיע אליו מהסיבה הפשוטה שהוא שלנו. ועובדה היא שנפתח שרשור שרק מצדיק את התחושה הזו.
לא נראה לי שמקום אחר יכול לתת מה שהדנג'ן נותן. או שהוא בכלל ירצה לתת מה שהדנג'ן נותן....
נכון שצריך לשלם כניסה, ונכון שמשקאות עולים כסף. באיזה מועדון לא צריך לשלם כניסה ובאיזה מקום לא צריך לשלם על משקאות??
הבלום הוא פאב. הוא לא מועדון. יש הבדל בין השניים. כמובן שיקומו מקומות נוספים, הרי הבדסמ הוא הטרנד עכשיו, אז אין סיבה שבעלי עסק לא יראו את הפוטנציאל הכלכלי ולא יעשו עם זה משהו.
לדעתי, כבודו של הדנג'ן במקומו, ואין סיבה עכשיו להכפיש את המקום או לזלזל בתועלת שהוא מביא. אנחנו מוקפים ונילים, וההבדל הוא שבמועדון הונילים באים אלינו. חלקם באים מסקרנות בלבד וחלקם באים כי משהו מושך אותם והם עדיין לא יודעים מה.. באים לגלות. אני לא חושבת שנכון לסגור את הקהילה, אלא חשוב לאפשר כניסה לאחרים. להכיר לאחרים את העולם שלנו.
אני מאמינה (ככה זה..) שהמועדון כן רוצה לבוא לקראתנו וכן יעשה את כל המאמצים
שנרגיש שם הכי בבית שאפשר. (ודרך אגב, בבית של רובנו גרים גם ונילים לא??)...
ואין בהודעה זו בעד או נגד מקומות נוספים...