ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיית המונים

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 28 בנוב׳ 2011

Re: פלאוו'ר יפה,

FOR GOOD • 28 בנוב׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
את כותבת תענוג לקרוא אותך, אוהבת את הפתיחות שלך מאוד icon_smile.gif

אבל אינפנטיליזם עם ח"כים? קצת מגעיל לא?
מילא מוסדות כמו "שייטת 13" אה! אני מבינה.., - יש עם מה לעבוד!

icon_razz.gif

יש משהו בדברייך, גודיז
אבל בכל זאת, זה עדיין החלום שלי לראות אותך יום אחד, מקריאה מעל בימת הכנסת את אחת מתגובותייך הארוכות המושקעות...
וכל זאת בזמן שפלאוור מביאה אותה באייג' פליי לראש-הממשלה...
איי האב א דרים...
icon_biggrin.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

אהה אך גודיס, דווקא בזכות הבחילה בקצה

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2011
כמעט לא מורגשת אבל תמיד שם
ואין כמו גברים מסואבים מושחתים מכל עבר המנמנמים ערומים עם מוצץ בזרועותיי כתינוקות זכים כדי לחוות בחילה משכרת כזו.
godisafemale​(שולטת)

Re: אהה אך גודיס, דווקא בזכות הבחילה בקצה

godisafemale​(שולטת) • 28 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
ואין כמו גברים מסואבים מושחתים מכל עבר המנמנמים ערומים עם מוצץ בזרועותיי כתינוקות זכים כדי לחוות בחילה משכרת כזו.

פלאוו'ר icon_smile.gif

מעניין מה שאת אומרת. לי אף פעם לא היה כיף ולא שאבתי ענג מלראות מישהו מבחיל שהגיע "מגעיל מהבית" מקבל ממני שליטה.
נהפוכו, ככל שהנשלט מוצלח יותר, אינטיליגנטי יותר, נראה טוב יותר, חזק ויציב בחייו, מוכשר, בעל התנהלות מרשימה בווניל כך להעברת כח אלי מהלכת עלי קסם. כשאחד כזה מולי במצב "נחות" עושה לי כיף גדול. כי הוא עשה דרך בשבילי, בשבילו. זה דורש תעצומות נפש ואישיות סופר - וורסטילית, אני אגב נמלאת כבוד לגברים כאלה, נשלטים ממקום של עוצמה ויופי.

}{
FOR GOOD

Re: אהה אך גודיס, דווקא בזכות הבחילה בקצה

FOR GOOD • 28 בנוב׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
flower girl כתב/ה:

פלאוו'ר icon_smile.gif

מעניין מה שאת אומרת. לי אף פעם לא היה כיף ולא שאבתי ענג מלראות מישהו מבחיל שהגיע "מגעיל מהבית" מקבל ממני שליטה.
נהפוכו, ככל שהנשלט מוצלח יותר, אינטיליגנטי יותר, נראה טוב יותר, חזק ויציב בחייו, מוכשר, בעל התנהלות מרשימה בווניל כך להעברת כח אלי מהלכת עלי קסם. כשאחד כזה מולי במצב "נחות" עושה לי כיף גדול. כי הוא עשה דרך בשבילי, בשבילו. זה דורש תעצומות נפש ואישיות סופר - וורסטילית, אני אגב נמלאת כבוד לגברים כאלה, נשלטים ממקום של עוצמה ויופי.

}{

בסדר גודיז,
אבל אתן חייבות להתעלות מעל חילוקי הדעות בינכן, לטובת התוכנית הגדולה
את גודיז תשתלטי על מוסדות השייטת, סיירת מטכ"ל וכיוצ"ב
ואת השאר תשאירי לפלאוור...
אני מאמין בכן
icon_biggrin.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

גודיס כמובן רצוי שהוא יגיע מוצלח,

אך יש משהו בסשן אנדוקרינציה המוני, באלמנט המטהר והמזכך של הגועל מבית, כמו לקחת איזה דרעק ולשפשף אותו בפומפיה עד שמגיח מקרביו נסיך כתר
ולא לשווא ציינתי את הבחילה המלווה ברקע..
אחד שמבין​(נשלט)

Re: פורגוד

אחד שמבין​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2011
flower girl כתב/ה:
icon_evil.gif
אני לא פלוואר קיר!
ויש מקומות שווים יותר מאווק
ובכלל למי אכפת הפנטזיות של נשלטים תכלס הם שם עבורי או שיילכו לשלם באמת
אני מדברת על ליגה אחרת, השתלטות מנטלית באהבה icon_wink.gif
על הממשלה הכנסת בתי משפט כמובן הצבא הכנסת הדת והאליטה הכלכלית icon_lol.gif

המקומות האלה (חוץ מה OWK בחלק מהזמן) בד"כ לא בנויים להגשמת פנטזיות של נשלטים, אלא קשובים לרצונותיהן של הנשים שעושות מה שבא להן כמעט עם מי שבא להן. לעבד שמגיע אין זכות בחירה ורק הדומית שאיתה הגיע יכולה להחליט עבורו,
אני מדבר על מסיבות שבאים אליהן בעיקר זוגות או קבוצות שמכירות ולא בודדים שבאים לחפש מישהי שתגשים להם פנטזיה.
המסיבות האלה הן בד"כ די סגורות ולא מפורסמות ומגיעים אליהן אנשים בכירים ואליטות כלכליות ברמות הגבוהות ביותר.
מי שמגיע עם דומית למקום כזה, תוך כך שהוא יודע שאין דרך חזרה, והוא מעניק לה שליטה אמיתית ומוחלטת, זה בד"כ מתוך רגשות של אהבה והערכה.

ח"כ ושרים תמיד היו מארחים מלכות בתשלום בבתי מלון, מטעמי דיסקרטיות. בשנים האחרונות אני פחות בעניינים במה שקורה פה, אבל אני לא מאמין שמשהו השתנה. כולם בני אדם בסופו של דבר, ומסתבר שככל שרמת האינטלקטואל עולה אחוזי האנשים שמגיעים לתחום השליטה עולה.
ג'וני
ג'וני • 28 בנוב׳ 2011
מזכיר לי את צבי הנינג'ה.
לדעתי את צריכה שבט רגל משלך (נשמע פטישיסטי) או לפחות כמה צבים icon_lol.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

אההה?

ג'וני כתב/ה:
מזכיר לי את צבי הנינג'ה.
לדעתי את צריכה שבט רגל משלך (נשמע פטישיסטי) או לפחות כמה צבים icon_lol.gif

ג'וני
אני לא בטוחה שירדתי לסוף דעתך??
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
הפנטזיה שלי היא שאוכל לשלוט בכל ערוצי התקשורת ולשדר רק סרטים על חתולים במשך היום וסרטי פטיש בלילה. אני אגיש את תוכנית ראיונות היחידה שתשודר כל יום בשעה עשר בערב ותדון במה שראינו בסרטי החתולים ובסאטי הפטיש שנראה בערב