אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

DressUp

JennyMTF
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011

DressUp

JennyMTF • 2 בדצמ׳ 2011
הי בנות,

הבנתי שיש במוצאי שבת מסיבת dressUP במועדון הרוגטקה ביצחק שדה.
מישהי שמעה על זה?
מישהי מתכננת להגיע?

הנה תקציר מפרטי הארוע בפייסבוק:

החלטנו להפוך את הדרס-אפ הקרוב למסיבת התרמה לסנדון!
אם אינכםן יכולים להגיע למסיבה, אבל רוצות לעזור,אפשר גם לתרום דרך הרשת, פרטים נוספים אודות סנדון ופרטי יצירת קשר לשאלות, בהמשך...

ערב ג'נדר בלנדר לכל המגדרים והמינים
על העמדה: DJ AntiKKKa * די.ג'יי אורטל * DJ So.S.
על הבמה: * אלטע איגור * ויקי אנג'ל * לורד שלג * גלינה פור-דה-ברה * קינג ג'ונג' * דני ליפסקינג * באדי אורי * סילבנה קצף * סנדון * סמי סבבה * שעבס דיק * REN * מלכת שבא * אמה גולדילוקס * פרנצ'סקה * ועוד הפתעות!
בהנחיית: * עידו תגמור * שוקי הרזה

מחיר כניסה מומלץ: 20 ש"ח עד 100 ש"ח ויותר כפי יכולת לכיסוי עלויות + תרומה לסנדון
(אף אחת לא תשאר בחוץ בגלל מצבה הכלכלי!! ואני אדגיש ואומר שחסר לכםן שתחשבו פעמיים אם לבוא או לא בגלל המצב הכלכלי המחורבן!!! אני אתבאס אם תשארו בבית. ראו הוזהרתםן! ולעשירים שביננו, אפשר גם יותר!!!1)

ערב ג'נדר בלנדר לכל המינים והמגדרים. להתלבש. להתגנדר. להיות עצמכם. להיות עם אחרים. לטרנסג'נדרים, לקרוסדרסריות, לנשים טרנסקסואליות וגברים טרנסקסואלים, לאוחצ'ות, לפמיות, לבוצ'ים, לג'נדרקווירים, לאנשי פטיש ובדס"מ, לחברים ולמתלבטים.

רוצים להופיע? יש לכן משהו להודיע? צרו קשר: dressup.mixer@gmail.com
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו: dressup-subscribe@lists.riseup.net
או לקבוצה שלנו בפייסבוק!
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 3 בדצמ׳ 2011
תחרה שחורה​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2011
היי ג'ני,
מאחר ומארגני האירוע לא טרחו לפרסם כאן בפורום הודעה בזמן סביר,
ניתן להבין שאין להם ענין בנוכחותנו.
לו היו מפרסמים פה הייתי ללא ספק מגיע, למרות שאני עוסק בקרוסדרסינג
באופן יום יומי וללא הגבלה.
ויש עוד כמה שהיו באים בשמחה לו ידעו.
JennyMTF
לפני 12 שנים • 3 בדצמ׳ 2011
JennyMTF • 3 בדצמ׳ 2011
הי תחרה,

הרשי לי לתקן אותך:
כבר יצא לי להיות נוכחת במספר אירועי dressup בעבר ונוכחותנו ממש לא הייתה בעייתית, וארועים אלו אפילו פורסמו בעבר בפורום.
יצא לי אפילו לדבר ולהכיר את אחד ממארגני האירוע שהוא בעצמו גבר טרנסג'נדר ואני יכולה להבטיח שאין לו שום בעייה בנוכחות שלנו שם.
שימי לב לחלק מטקסט האירוע שצירפתי:
"...ערב ג'נדר בלנדר לכל המינים והמגדרים. .... לטרנסג'נדרים, לקרוסדרסריות, לנשים טרנסקסואליות..."

נכון שרוב הקהילה מתנהלת בפורום 'טרנסג'נדר וחברים' בתפוז ולא תמיד הם זוכרים לפרסם גם פה, לכן כאשר שמתי לב לאירוע פירסמתי פה בפורום, כנראה מאוחר מדי...

בכל מקרה, פעם הבאה חבל סתם לקפוץ למסקנות ולפספס אירועים "נדירים" כאלה icon_smile.gif

שבוע טוב,
ג'ני
    התגובה האהובה בשרשור
השרלילית​(פמית מתחלפת)
לפני 12 שנים • 4 בדצמ׳ 2011

לא ידעתי שהדרס אפ חוזר

מצד שני, גם בטוח ינסו להעיף אותי אם אגיע.
שיוויניים עלק. פתוחים רק למי שחבר שלהם. לוחמי צדק עלק.
MasterUm
לפני 12 שנים • 4 בדצמ׳ 2011
MasterUm • 4 בדצמ׳ 2011
בקרתי באירוע במוצאי שבת
המועדון הקטן היה מפוצץ ברמה שהיה קשה עד בילתי אפשרי להכנס במובן הפיזי
הרוב המכריע זה בחורות לסביות\טרנסגנדר (או מה שזה לא יהיה, אין לי מושג מה הןץ מעניין האם להן יש icon_lol.gif )
ריעתי שתי לובשות סך הכל

מסכנה אישית: אין טעם להגיע