אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדי צה"ל לנשים?

רק מזל
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011

מדי צה"ל לנשים?

רק מזל • 2 בדצמ׳ 2011
שלום חברים, יש לי ידידה שמאוד אוהבת מדים ורציתי להביא לה משהו מישראל, אבל יש כל כך הרבה אופציות ואני לא מצליח למצוא שום קטלוג נורמאלי באתר או בתמונה, אולי אני טועה, אבל זכרתי שמישהו בעבר הרחוק פירסם פה איזה קישור כזה. בכל אופן, אם מישהו יכול לעזור לי, אני אשמח מאוד.
מכיוון שהמדים הישראלים לנשים ידועים בגזרתם המכוערת, חשבתי להציע לה מדי חיל-ים טקסיים עם חצאית. אם היא לא בקטע של חצאיות, חשבתי על מדי ב' כותנה, אני זוכר שזה הולך טוב עם מגפיים.

מה אתם אומרים? יש למישהו הצעות נוספות לקומבינציות טובות, או טיפים לשיפצו"ר מדי צה"ל לגוונים מחמיאים? צבעי כומתות אהובים וסמלים שווים?

תודה

icon_twisted.gif
מלכתא
מלכתא • 2 בדצמ׳ 2011
יש חצאיות גם במדים ירוקים, למרות שהמדים הלבנים של חיל הים באמת נראים יותר חגיגיים...
לגבי צבעי כומתה- ממליצה על אדום צנחנים, ירוק של הנחל או של אפור חיל ההנדסה- צבעים זוהרים ויפים.
אם תוסיף לזה גם שרוך- המדים יראו חשובים ורציניים. יש שרוכים יפים- ורוד, תכלת-סגול או סתם סגול.

מעניין יותר, זה איך אתה הולך להביא מדים? זה לא שאתה יכול להכנס לחנות ולקנות מדים אותנטיים אמיתיים...
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 2 בדצמ׳ 2011
הוא יכול לקנות בריקושט...נראה לי ששם אפשר לקנות מדי צה"ל, אני טועה ?
מלכתא
מלכתא • 2 בדצמ׳ 2011
לא מדים, אפשר לקנות שם פליזים וכל מיני שיפצורים...אבל לא מדים
נולי
נולי • 2 בדצמ׳ 2011
מדים של חילות נחל קרביות זה הכי אחי! נעלים אדומות, כומתה ירוקה עם רקע אדום. דגמח בנות. אין על זה!
digi's foxy
digi's foxy • 2 בדצמ׳ 2011
זה לא הצבעים שלא מחמיאים לדעתי זו הגזרה .
אחת הגזרות הכי לא מחמיאות שנתקלתי.
גם לאחר שיפצורי תופרת איכותית.
רז78{מלאך שחור}
רז78{מלאך שחור} • 2 בדצמ׳ 2011
מלכת האהבה כתב/ה:
לא מדים, אפשר לקנות שם פליזים וכל מיני שיפצורים...אבל לא מדים

טוב, בתקופתי מכרו שם גם מדי צהל.

הזמנים משתנים...
Minxy
Minxy • 2 בדצמ׳ 2011
לדעתי אפשר לקנות בריקושט
ואגב, ירכית לבנות, עם מכנס מקוצר זה ממש יפה
רק מזל
לפני 12 שנים • 3 בדצמ׳ 2011
רק מזל • 3 בדצמ׳ 2011
תודה על הכיוונים וההצעות, שרוכים ורודים נשמע טוב whip.gif
בהחלט התכוונתי לזה שהגיזרה היא הנוראית, אבל, במדי ב' כותנה יש אפשרות לשחק עם הגובה של המותניים בלי יותר מידי תפירה (אם בכלל) בזכות מגפיים גבוהים ויפים.
ומה לגבי הטיקסיים? יש טיפים נוספים למעט קיצור החצאית?
אהמ, מה זה ירכית? ידידה שלי אומרת שזה גרביונים עד היריכיים,
http://www.edith.co.il/96-thigh-highs
אבל היא כמעט ונילית.
אני מצאתי משהו כזה:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%AA
אבל לא מצא גרסא נשית של הדבר הזה. זה כמו מעיל שהוא חלק מהמדים? יש לזה גרסא צהלי"ת נשית?
אהה, דגמ"ח בנות... יכול להיות שזה מה שהתכוונתי בב' כותנה? - אני משוגע עם תעודות אז לא שירתתי הרבה זמן בצבא.
בכל אופן, את הנעליים אני לא הולך להביא, ממש לא נעליים צבאיות יפות לדעתי, עדיף לאלתר משהו, בהנחה שאין במקרה מישהו באותה מסיבה שמחופש לשוטר צבאי.
לגבי הקניה, נראה לי שלא צריכה להיות בעיה לקנות את זה אם אין על זה חותמת של האפסנאות. אם אני לא טועה ככה אתה יכול להחזיר דברים שחסרים לך ואין לחברים אם אתה לא חבר של האפסנאי.