אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פגישה ראשונה

שוקולד חלב
לפני 12 שנים • 3 בדצמ׳ 2011

פגישה ראשונה

שוקולד חלב • 3 בדצמ׳ 2011
שלום רב,

אני חדשה מאוד בתחום ואפילו לא בטוחה שאני במקום הנכון. הכרתי מישהו, דברנו מעט בצ'ט. עוד לא דברנו בטלפון הגענו למסקנה שאנחנו מעוניינים להפגש כשהוא במצב של שולט ואני במצב של נשלטת. האם יש דברים מסויימים שעלי לעשות, או לא לעשות?
האם אני צריכה לצפות למשהו מסויים ממנו?
הייתי שמחה לדעת איך אמורה להתנהל פגישה ראשונה.

תודה רבה ושבוע טוב
שוקולד חלב
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2011
בתור התחלה, כנסי לכוננות ספיגה. את עומדת להיות מוצפת הודעות אדומות icon_wink.gif.
מעבר לזה קטונתי. רק אאחל לך בהצלחה.

הכי חשוב: אל תעשי מה שלא מגניב אותך.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2011
אין שום חוקים.

אבל המלצה חמה חמה: פגישה ראשונה, ואפילו שניה, עדיף שתהיה נייטראלית ובמקום ציבורי.
לתת למישהו לשלוט לפני שאת יודעת איך הוא כבן אדם... לא היית נכנסת לחדר מיון ונותנת לכל אחד עם חלוק לבן לנתח אותך. נכון? יכול להיות שזו המנקה.
    התגובה האהובה בשרשור
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 3 בדצמ׳ 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אין שום חוקים.

אבל המלצה חמה חמה: פגישה ראשונה, ואפילו שניה, עדיף שתהיה נייטראלית ובמקום ציבורי.
לתת למישהו לשלוט לפני שאת יודעת איך הוא כבן אדם... לא היית נכנסת לחדר מיון ונותנת לכל אחד עם חלוק לבן לנתח אותך. נכון? יכול להיות שזו המנקה.

יכול להיות שהוא גם הפלסטיקאי המבריק הבא של אלמדובר, השאלה היא האם את רוצה להיות השפן ניסיונות שלו icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מלכתא
מלכתא • 3 בדצמ׳ 2011
אין שום דבר ש"מותר" או "צריך" לעשות.
בעצם, יש: לדבר. תדברו. תחליטו מה אתם הולכים לעשות, תגדירו גבולות, תבהירי מה את רוצה לנסות ומה מבחינתך זה טאבו, חשוב שיבין שאת חדשה ושיהיה עדין איתך.
את יכולה לקרוא סיפורים כאן או לחפש סרטונים כדי לקבל מושג כללי, אבל הכל תלוי רק בך ורק בו.

גם אם תתאכזבי וזה לא יצליח, אל תוותרי כי עם כל שולט ההרגשה היא אחרת.

בהצלחה icon_smile.gif
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 12 שנים • 4 בדצמ׳ 2011

מנסיון

*מנגינה*{התווים שלו} • 4 בדצמ׳ 2011
כשאתם מזמינים קפה
תבקשי גם כפית.
כלי טוב להעסיק בו את היד ולהסוות את ההתרגשות העוטפת אותך.
icon_redface.gif

מעבר לזה:
השתדלי להיות הכי אמיתית. לא לחשוש לשאול כל שאלה שעולה לך
לברר גם את הפרטים הקטנים אודותיו ואודות הקשר שאולי מסתמן.
שימי לב האם הוא מספיק קשוב אליך או מגלה חוסר סבלנות.
האם הוא מפתח שיחה ידידותית על נושאים שונים ולא רק חושק בגופך.
האם הוא פתוח ומספר על עצמו או רק חוקר אותך כל הזמן.
בדקי האם אין לו בעיה לכבד את הגבולות שלך.
הזהרי מתשובות כמו "אני שולט ותיק אני יודע מה טוב לך, תסמכי עלי...",
סימכי רק על עצמך ועל האינטואציה שלך.
רצוי שתיידעי חבר/ חברה קרובים על דבר הפגישה, כדי שבשלב מסוים יסמסו לך ויבדקו שאת בסדר.
אל תמהרי לענות בחיוב ולהכנס לקשר.אם הכל נראה לך נחמד וזורם, כדאי לסיים יפה את הפגישה, לשוב הביתה לעכל, לחשוב שוב, להרגיש שאת באמת רוצה ואז להענות לקשר ורצוי דרך שיחת טלפון כדי שתשמעו אחד את טון דיבורו של השני ותתרגשו ביחד.

יש עוד עניין שחוויתי בפגישה ראשונה עם שולט יהיר אבל זה אישי מידי אספר לך על כך בפרטי.

והעיקר
בהצלחה רבה
שכל החלטה שתגיעי אליה תביא אותך לביטחון ריגושים ואושר.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
זה דייט. רגיל לחלוטין.
בין אם מטרתו סתם סטוץ. ובין עם מטרתו קשר.
שניכם קודם כל אנשים. ורק אז סוטי מין.
אל תעשי דברים כי נדמה לך שכך "נשלטת אמורה להתנהג".
היי עצמך, תזרמי עם התחושות שלך. תהני!

(כל החוקים לגבי פגישה עם אנשים מהרשת תקפים)
פחפיל לא קיים

כל מה שאמרו לפני

פחפיל לא קיים • 4 בדצמ׳ 2011
אין דרך שאת צריכה להתנהל. ואם הוא אומר שכן, נורה אדומה.
בהיותך חדשה, אני ממליץ לך גם לשאול עליו. אפילו פה בצ'ט. אולי נשלטת אחרת. לפעמים דברים צצים.

מה שמוזר זה שאת אומרת שאפילו לא דיברתם בטלפון אבל החלטתם שאתם רוצים להפגש. ולא סתם להפגש, להפגש כשהוא שולט ואת נשלטת.

אז ככל שהבדסמ יכול להיות מרגש, קודם ולפני הכל אנחנו בני אדם.לא שולט ונשלטת. את לא אמורה לציית מהרגע הראשון.את לא אמורה לבטל את עצמך. אין חוקים ואין מה שמקובל.
תפגשו, תראי איך מרגישה לך הסיטואציה. זה בסדר גמור להגיד גם שזה חדש לך ובפגישה ראשונה לא צריך לקרות כלום.

תשימי לב שהוא לא לוחץ עלייך ולא מתלונן שאת "לא נשלטת טובה", או שאת לא סומכת עליו מספיק. תזהרי ממניפולציות כאלה.

ואם נפגשים, ויש כימיה ואת מרגישה שאת יכולה לסמוך עליו, ושהוא מסוגל לנהל תקשורת נורמלית כמו בן אדם ולא רק כמו "שולט" אז אפשר לקחת הלאה.

בהצלחה
בלוסום​(לא בעסק)

מהנסיון שלי:

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בדצמ׳ 2011
קודם כל - אתם גבר ואשה. על בסיס זה תבני את הכל.

היתי מבררת עליו טרום פגישה - יש פה מגוון דרכים לעשות זאת. יש פורום נשלטות סגור (בתפוז), יש עוד בנות באתר, או שאת יכולה לבקש ממנו לדבר עם אחת האקסיות שלו. כולן דרכים כשרות.

דבר נוסף - לא מוזר לך שלא דיברתם בטלפון?... אצלי זה היה מדליק נורה אדומה. גם לשעות בהן הוא פנוי לשיחה יש חשיבות - אם לא פנוי בשעות הערב והלילה - לרוב זה מעיד שאולי הוא נשוי..

כל זה טרום פגישה. אל תשכחי - אתם בני אדם icon_smile.gif קודם כל - חשוב לבדוק התאמה פיזית, כימיה כללית.

בעיני פגישות ראשונות כדאי שיהיו במקומות פומביים, כדי שתתהו זו על קנקנו של זה. אחר כך יבוא הבדסמ.

מעבר לכך - פשוט בהצלחה icon_smile.gif ותהנו!
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 בדצמ׳ 2011
תגובות מעניינות.
וכעת ניגש לאמת הקרה ולא תמיד הנעימה.
מוכנה?

1.את לא ניגשת לפגישה ונילית. יצרת את הקשר במסגרת בדסמית ולכן זו ההתיחסות בסיס שלך
לכל האירוע.
2.לא הגשת את צווארך לקולר ולא ביקשת את מקומו כשולט שלך. זה אומר שאת חופשיה לכל דבר
ומה שמחייב אותך הם כללי נימוס רגילים כמו בכל פגישה והתנהלות שלך.
3.רצוי לקיים את הפגישה במקום פומבי. שולחן נייטרלי שמפריד תמיד נותן תחושה נכונה יותר
למילים ולכוונות.
4.רצוי שחבר/ה טוב/ה ידעו שאת יוצאת לפגישה, שעות משוערות ואפילו מיקום.
הגעת? סמסי "הגעתי"
יצאת משם? סמסי הכל בסדר ואני בדרך הביתה"
5.תהני מהפגישה הזו. שוחחת איתו ומצאת שיתכן והוא המתאים לך. גם אם לא נוצרה הריאקציה
הכימית הנדרשת לפיתוח מערכת בדסמית- לא קרה מאומה, קפה, שיחה, בני אדם.

אלה 5 הכללים בגדול שאני ממליץ לקיים כשאני נשאל בנושא.
יודע שזה נשמע כמו יציאה לקרב אולם קצת זהירות לא הזיקה לעולם.
התגלו בביצת הקהילה מיקרים שנשים יצאו אל הלא נודע וחלק מהפגישות הסתיימו בפגיעה
אישית חמורה, כולל פגיעה פיסית.

תשמרי על עצמך וכמובן
בהצלחה !