בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדי צה"ל לנשים?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 3 בדצמ׳ 2011
בלוסום​(לא בעסק) • 3 בדצמ׳ 2011
אירופה כתב/ה:

הירכית הנשית נמצאת בלינק הנל - שורה שמינית מלמעלה, תמונה שניה מימין, וכמו כן - בשורה 11 תמונה שניה משמאל.
אירופה
לפני 12 שנים • 4 בדצמ׳ 2011
אירופה • 4 בדצמ׳ 2011
יש לי שאלה לגבי החצאית שנמצאת בשורה 11:

האם הריצ'רץ' אמור להיות מקדימה או מאחורה?
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 12 שנים • 5 בדצמ׳ 2011

Re: מדי צה"ל לנשים?

סוררת בשקט​(אחרת) • 5 בדצמ׳ 2011
Nihil כתב/ה:
שלום חברים, יש לי ידידה שמאוד אוהבת מדים ורציתי להביא לה משהו מישראל, אבל יש כל כך הרבה אופציות ואני לא מצליח למצוא שום קטלוג נורמאלי באתר או בתמונה, אולי אני טועה, אבל זכרתי שמישהו בעבר הרחוק פירסם פה איזה קישור כזה. בכל אופן, אם מישהו יכול לעזור לי, אני אשמח מאוד.
מכיוון שהמדים הישראלים לנשים ידועים בגזרתם המכוערת, חשבתי להציע לה מדי חיל-ים טקסיים עם חצאית. אם היא לא בקטע של חצאיות, חשבתי על מדי ב' כותנה, אני זוכר שזה הולך טוב עם מגפיים.

מה אתם אומרים? יש למישהו הצעות נוספות לקומבינציות טובות, או טיפים לשיפצו"ר מדי צה"ל לגוונים מחמיאים? צבעי כומתות אהובים וסמלים שווים?

תודה

icon_twisted.gif

מדי חיל הים יפים מאוד, או שאתה יכול להביא לה מדי חיל האוויר של הבנות, להגיד לה שכל הכוסיות - לחיל האוויר (מקווה שלא יתנפלו עלי בגלל שהשתמשתי במילה הזו). אני זוכרת רק בנות יפות מסביב בזמן השירות, לא יודעת אם זה אותו הדבר היום.
אגב, דווקא המכנסיים ישבו מעולה, עד כמה שאני זוכרת, כי הגזרה הייתה לא ממש גבוהה ולא נמוכה רצח ועם ירכית זה באמת יפה. ירכית זו הכלאה בין חולצה לג'קט, עם כפתורים יפים יותר וגזרה עם מותן צרה יותר וכזו שלא צריכים להכניס למכנסיים.
ואפשר באמת לקנות בריקושט, אחיין שלי עכשיו משתחרר וחסרים לו אי-אילו פריטי מדים והוא קנה שם.
רק מזל
לפני 12 שנים • 6 בדצמ׳ 2011

אדיר משהו כזה באמת חיפשתי :)

רק מזל • 6 בדצמ׳ 2011
אהמ.. אוקיי, אבל למדי חיל הים טקסיים יש את הירכית הזאת? (בקטלוג שבאתר אין בכלל את המדים האלה חוץ מהכובע).
סוררת, נראה לי שאלך להגיד כוסית כמו שלכהי- עור מותר להגיד כושים.
מה זה הפריט הזה בשורה 8, פריט 1 מימין? זה נראה שימושי... icon_razz.gif
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 6 בדצמ׳ 2011
אירופה כתב/ה:

מדהים. אנשים משלמים כסף טוב כדי ללבוש בגדים שאני הייתי מוכנה לשלם הון כדי לא ללבוש...
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
מלכתא • 6 בדצמ׳ 2011
אירופה כתב/ה:
יש לי שאלה לגבי החצאית שנמצאת בשורה 11:

האם הריצ'רץ' אמור להיות מקדימה או מאחורה?

הריצ'רץ' מאחור
באנשי
לפני 11 שנים • 28 בדצמ׳ 2012

מדים חדשים ומקוריים של צהל

באנשי • 28 בדצמ׳ 2012
תצטרך למצוא איש או אשת קבע שמוכנים לקנות עבורך מחנויות צהל .

ממליצה אגב-מדי ב, מוצרים בהתאם לגיזרתה, עם נעל גבוהה וכומתה סגולה .
The Fool
לפני 11 שנים • 24 בינו׳ 2013

Re: מדי צה"ל לנשים?

The Fool • 24 בינו׳ 2013
סוררת בשקט כתב/ה:
Nihil כתב/ה:
שלום חברים, יש לי ידידה שמאוד אוהבת מדים ורציתי להביא לה משהו מישראל, אבל יש כל כך הרבה אופציות ואני לא מצליח למצוא שום קטלוג נורמאלי באתר או בתמונה, אולי אני טועה, אבל זכרתי שמישהו בעבר הרחוק פירסם פה איזה קישור כזה. בכל אופן, אם מישהו יכול לעזור לי, אני אשמח מאוד.
מכיוון שהמדים הישראלים לנשים ידועים בגזרתם המכוערת, חשבתי להציע לה מדי חיל-ים טקסיים עם חצאית. אם היא לא בקטע של חצאיות, חשבתי על מדי ב' כותנה, אני זוכר שזה הולך טוב עם מגפיים.

מה אתם אומרים? יש למישהו הצעות נוספות לקומבינציות טובות, או טיפים לשיפצו"ר מדי צה"ל לגוונים מחמיאים? צבעי כומתות אהובים וסמלים שווים?

תודה

icon_twisted.gif

מדי חיל הים יפים מאוד, או שאתה יכול להביא לה מדי חיל האוויר של הבנות, להגיד לה שכל הכוסיות - לחיל האוויר (מקווה שלא יתנפלו עלי בגלל שהשתמשתי במילה הזו). אני זוכרת רק בנות יפות מסביב בזמן השירות, לא יודעת אם זה אותו הדבר היום.
אגב, דווקא המכנסיים ישבו מעולה, עד כמה שאני זוכרת, כי הגזרה הייתה לא ממש גבוהה ולא נמוכה רצח ועם ירכית זה באמת יפה. ירכית זו הכלאה בין חולצה לג'קט, עם כפתורים יפים יותר וגזרה עם מותן צרה יותר וכזו שלא צריכים להכניס למכנסיים.
ואפשר באמת לקנות בריקושט, אחיין שלי עכשיו משתחרר וחסרים לו אי-אילו פריטי מדים והוא קנה שם.

אני לא מאמינה שהשתמשת במילה אוויר!!!!!

ולעניין - הכי חשוב הנעליים...