סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשאת אומרת לא

נילי ונילי
לפני 12 שנים • 6 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי • 6 בדצמ׳ 2011
Tom. כתב/ה:
והשיר הוא בכלל על משחקי חיזור , די רגילים יש לציין.
הרבה גברים ונשים חוו את המשחקים האלה.(לא כאונס)

נראה לי שהצלחת לתמצת באופן מושלם את הבעיה כולה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
Tom. כתב/ה:

אין פה בעיה
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 בדצמ׳ 2011
Tom. כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
Tom. כתב/ה:

אין פה בעיה

יושבות פה שמונה נשים (שהן לא אני) ומדברות כבר 12 דפים על כך שיש פה בעיה. להגיד "אין פה בעיה" זה קצת לבטל את דעתן. אתה יכול להגיד "אני באופן אישי לא מצליח לראות את הבעיה", אבל לא הייתי מבטלת את עצם קיומה.
Red Leaf
Red Leaf • 6 בדצמ׳ 2011
בחורה פשוטה כתב/ה:
Red Leaf כתב/ה:
12 עמודים על מה?? ברצינות, על מה.
הבן אדם סך הכל שיתף שיר, ואתם העמדתם אותו בחוצות העיר עם תגית של אנס מסוכן, ועוד ניסיתם לגאול אותו מעצמו.
ראבק, תגידו לי, בנות המין היפה - הציצי חוסם לכן את מאוור החמצן למוח? על מה 12 עמודים על מה.
זה לא שרשור שמטרתו לדון על הפמיניזם, השלכות הקיפוח, מרמורה של פולניה מצויה וכדומה - שכחתן כנראה לאיזו מטרה התכנסנו, על אחת כמה וכמה בפורום הזה.

כשאת אומרת לא, לכי כוסואומו(כי במילא תספרי אחר כך לאנשים כמה רעים חייך, וכמה מניאק אני).

שרשורים שכאלה, גורמים לי להצטער על כך שאיני שוביניסט, או ניאו-שוביניסט שדוגל בגישת:"גאג לכל פולניה".

חפרתן.

???
1. אף אחד לא האשים את פותח השרשור באונס.
2. איפה כתובה מטרת השרשור הזה? כנראה שפספסתי.
3. אולי, רק אולי, אם הדיון הזה נמשך כבר 12 עמודים, כנראה שהוא כן מעניין מישהו.
4. אם אותך זה לא מעניין - אתה לא חייב להמשיך לקרוא.
5. "חפרתן" זה באמת טיעון מנצח. עם זה שכנעת אותי, ואתה כמובן ה-צודק.

1.לא נאמר במפורש, אם כי נרמז, באופן בוטה ומגעיל בעמוד הראשון שכוונתה של גודיס, בין השאר, הייתה להציל את כותב השרשור מעצמו. מאחר והוא צטט שיר, שלדעתכן מעודד אונס... את ההיקש אני אשאיר לך..
2. זה פורום שבסיסו שליטה גברית, תרצי או לא תרצי בכך. פה, זכותו של כל אחד להתבטא בחופשיות, מבלי שזמם יולבש על פיו בצורה כל כך בוטה על ידי מספר פולניות ממורמרות שהתסיסו עדר שלם של נשים לבוא ולכתוב כאן, כאילו שנאמר או נרמז כי יש לאנוס, לפגוע או להרע לנשים. לו היה בכן, ולו טיפה של קורטוב וענווה - מלכת תחילה לא הייתן מעלות תגובות טפשיות כאלה שרומזות על כך שכותב ההודעה לא אחראי, שיש להצילו מידי עצמו וכדומה.
תארי לעצמך שבפורום שליטה נשית, כל פעם שמישהי תכתוב פוסט יכנסו לשם גברים שיסבירו לה שהאקט הספציפי עשוי להיות לא מספיק בטוח, הוא יכול ליצור נזק, להזיק לציפור הנפש הפנימית של אותו נשלט וכדומה. כחלק מאסופת "קודים שקטים" של כבוד, אף אחד לא כותב תגובות מפגרות כאלה - בין היתר, כי זה מקום שמעודד יחסים בהסכמה ולא בכפייה, מקום שמעודד תקשורת וקבלה של האחר, ומקום שמבוסס על בגרות. בטיחות, הסכמה ושפיות הם נר לרגלינו, הרבה לפני הסשן, הרבה לפני הגחמות, תמיד זוכרים שמולנו עומדת אישה, בשר ודם, עם סיפור חיים, עם משפחה וכדומה - ולאף אחד מאיתנו אין כל רצון לפגוע או להרע לה. הרס - זה לא המקום שממנו מגיעים הרצונות האלה. תקראי את העמוד הראשון באתר של הכלוב, תקראי את האלפוני, יתרה מזאת - תקראי פוסטים אחרים פה --- אף אחד לא מנסה להרע, אף אחד לא מנסה לפגוע -- תורידו את המגננות, אתן פוגעות בעצמכן ובנו.
3.הדיון עצמו החל על נושא אחר לגמרי. בא בחור כלשהו, פירסם שיר שאותו רצה לשתף עם אחרים - ומבלי שהבין מה קורה מסביבו, דווקא במקום כזה, נתקף מכל עבר על ידי המון פמיניסטי זועם שמנסה לטעון מכל וכל משמעויות זדוניות ורעות, מאשים שהשיר גורם ללא פחות מרצח, ועוד מקווה שגאלו את כותב השרשור מעצמו. אנשים מוחים לעיתים כדי למחות, ולעיתים, בגלל אגו שברירי וסיבות דומות, לא מסוגלים להודות שטעו ונסחפים בתוך אותו כדור שלג שהם יצרו, שרק תופס תאוצה וגדל כל הזמן, עד למימדים שכאלה.
4. זה כן מעניין אותי - לא ממקומכן לבוא ולשפוט אדם באופן כזה, לחרוץ עליו דעות בפומבי ולהטביע עליו חותם. אחרי שרשור כזה, הוא יצטרך ניק נוסף אם יש לו ולו שבריר של תקווה למצוא פה מישהי. כך שבסופו של דבר, נשים יקרות, אתן הזקתן לו, והוא לא לכן. אתן שפטתן אותו על סמך דעות קדומות, מבלי לתת לו אפשרות להתבטא - באופן כל כך יומרני ומכוער.
5. חפרתן - אני עדיין עומד מאחורי הטענה הזו. אתן לא יודעות להפסיק, גם כשאתן מבינות שאתן טועות. כנראה שזה חלק מהרגשת הקיפוח הניצחית הזו שלכן, לא משנה מה נעשה, לא משנה מה נגיד - תמיד יהיה לכן מה להגיד כנגד, וגם כשיסבירו לכן שזה התפתח לממדים שכאלה, ולחינם, אתן עדיין תמשיכו להתעקש. בחיי, לפעמים אתן כאב ביצים לא נורמלי.
המפקדת​(לא בעסק)
המפקדת​(לא בעסק) • 6 בדצמ׳ 2011
אוח, כמה שאנשים אוהבים להתנצח פה בפורומים, באמת מדהים כמה שנים שאני בכלוב ודברים פשוט לא משתנים, אפשר לסכם את כל הפוסט המאוד מאוד מאוד ארוך הזה בכמה מילים פשוטות, אבל לא כאן, כאן אוהבים להתווכח! בעיקר על כלום, תעכלו שמדובר באמת בשיר שמדבר על סוג של משחקי חיזור ולא על אונס. לא כל דבר צריך להדליק את הנורות האדומות של אחיותי הפמיניסטיות. מעבר לזה, מטומטם ישאר מטומטם ומי שלא מבין שלא זה לא, מתרץ את זה באלפי תירוצים, בינהם היא לא באמת מתכוונת לזה. בואו נהיה בוגרים קצת יותר ונכבד איש את מילתו של השני.
כל הכבוד לפותח הפוסט על הסערה שהוא הצליח לעורר icon_exclaim.gif

כלובי, לתשומת ליבך באמת חסר פה אייקון מפהק...
T O M​(שולט)
יש כמה נשים בשירשור הזה ובדומיו (שהרי כל השירשורים האלה דומים אחד לשני.
תמיד עוסקים בתרבות האונס או בעושק כלשהוא כלפי המגדר הנשי, בלי קשר לנושא האמיתי
או דברי הפתיחה) שאני יכול להגיד שיש להן בעיה עם כמעט כל דבר.

אז כשלמישהי יש בעיה עם כמעט כל דבר, על אחת כמה וכמה גברים כנושא ספציפי,
קשה לי לגלות אמפטיה מסוג כלשהוא או להתייחס ברצינות לדבריה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Tom. כתב/ה:
יש כמה נשים בשירשור הזה ובדומיו (שהרי כל השירשורים האלה דומים אחד לשני.
תמיד עוסקים בתרבות האונס או בעושק כלשהוא כלפי המגדר הנשי, בלי קשר לנושא האמיתי
או דברי הפתיחה) שאני יכול להגיד שיש להן בעיה עם כמעט כל דבר.

אז כשלמישהי יש בעיה עם כמעט כל דבר, על אחת כמה וכמה גברים כנושא ספציפי,
קשה לי לגלות אמפטיה מסוג כלשהוא או להתייחס ברצינות לדבריה.

אני לא מבינה למה אתה מתווכח עם אנשים שמראש אינך לוקח ברצינות.
T O M​(שולט)
צודקת, באמת אין סיבה להתווכח
רק להראות להן מפעם לפעם כמה הן הזויות.
אני חושב שהראיתי מספיק.

תמשיכו...
The Gondola Man
The Gondola Man • 6 בדצמ׳ 2011
Red Leaf כתב/ה:
בחורה פשוטה כתב/ה:
Red Leaf כתב/ה:
12 עמודים על מה?? ברצינות, על מה.
הבן אדם סך הכל שיתף שיר, ואתם העמדתם אותו בחוצות העיר עם תגית של אנס מסוכן, ועוד ניסיתם לגאול אותו מעצמו.
ראבק, תגידו לי, בנות המין היפה - הציצי חוסם לכן את מאוור החמצן למוח? על מה 12 עמודים על מה.
זה לא שרשור שמטרתו לדון על הפמיניזם, השלכות הקיפוח, מרמורה של פולניה מצויה וכדומה - שכחתן כנראה לאיזו מטרה התכנסנו, על אחת כמה וכמה בפורום הזה.

כשאת אומרת לא, לכי כוסואומו(כי במילא תספרי אחר כך לאנשים כמה רעים חייך, וכמה מניאק אני).

שרשורים שכאלה, גורמים לי להצטער על כך שאיני שוביניסט, או ניאו-שוביניסט שדוגל בגישת:"גאג לכל פולניה".

חפרתן.

???
1. אף אחד לא האשים את פותח השרשור באונס.
2. איפה כתובה מטרת השרשור הזה? כנראה שפספסתי.
3. אולי, רק אולי, אם הדיון הזה נמשך כבר 12 עמודים, כנראה שהוא כן מעניין מישהו.
4. אם אותך זה לא מעניין - אתה לא חייב להמשיך לקרוא.
5. "חפרתן" זה באמת טיעון מנצח. עם זה שכנעת אותי, ואתה כמובן ה-צודק.

1.לא נאמר במפורש, אם כי נרמז, באופן בוטה ומגעיל בעמוד הראשון שכוונתה של גודיס, בין השאר, הייתה להציל את כותב השרשור מעצמו. מאחר והוא צטט שיר, שלדעתכן מעודד אונס... את ההיקש אני אשאיר לך..
2. זה פורום שבסיסו שליטה גברית, תרצי או לא תרצי בכך. פה, זכותו של כל אחד להתבטא בחופשיות, מבלי שזמם יולבש על פיו בצורה כל כך בוטה על ידי מספר פולניות ממורמרות שהתסיסו עדר שלם של נשים לבוא ולכתוב כאן, כאילו שנאמר או נרמז כי יש לאנוס, לפגוע או להרע לנשים. לו היה בכן, ולו טיפה של קורטוב וענווה - מלכת תחילה לא הייתן מעלות תגובות טפשיות כאלה שרומזות על כך שכותב ההודעה לא אחראי, שיש להצילו מידי עצמו וכדומה.
תארי לעצמך שבפורום שליטה נשית, כל פעם שמישהי תכתוב פוסט יכנסו לשם גברים שיסבירו לה שהאקט הספציפי עשוי להיות לא מספיק בטוח, הוא יכול ליצור נזק, להזיק לציפור הנפש הפנימית של אותו נשלט וכדומה. כחלק מאסופת "קודים שקטים" של כבוד, אף אחד לא כותב תגובות מפגרות כאלה - בין היתר, כי זה מקום שמעודד יחסים בהסכמה ולא בכפייה, מקום שמעודד תקשורת וקבלה של האחר, ומקום שמבוסס על בגרות. בטיחות, הסכמה ושפיות הם נר לרגלינו, הרבה לפני הסשן, הרבה לפני הגחמות, תמיד זוכרים שמולנו עומדת אישה, בשר ודם, עם סיפור חיים, עם משפחה וכדומה - ולאף אחד מאיתנו אין כל רצון לפגוע או להרע לה. הרס - זה לא המקום שממנו מגיעים הרצונות האלה. תקראי את העמוד הראשון באתר של הכלוב, תקראי את האלפוני, יתרה מזאת - תקראי פוסטים אחרים פה --- אף אחד לא מנסה להרע, אף אחד לא מנסה לפגוע -- תורידו את המגננות, אתן פוגעות בעצמכן ובנו.
3.הדיון עצמו החל על נושא אחר לגמרי. בא בחור כלשהו, פירסם שיר שאותו רצה לשתף עם אחרים - ומבלי שהבין מה קורה מסביבו, דווקא במקום כזה, נתקף מכל עבר על ידי המון פמיניסטי זועם שמנסה לטעון מכל וכל משמעויות זדוניות ורעות, מאשים שהשיר גורם ללא פחות מרצח, ועוד מקווה שגאלו את כותב השרשור מעצמו. אנשים מוחים לעיתים כדי למחות, ולעיתים, בגלל אגו שברירי וסיבות דומות, לא מסוגלים להודות שטעו ונסחפים בתוך אותו כדור שלג שהם יצרו, שרק תופס תאוצה וגדל כל הזמן, עד למימדים שכאלה.
4. זה כן מעניין אותי - לא ממקומכן לבוא ולשפוט אדם באופן כזה, לחרוץ עליו דעות בפומבי ולהטביע עליו חותם. אחרי שרשור כזה, הוא יצטרך ניק נוסף אם יש לו ולו שבריר של תקווה למצוא פה מישהי. כך שבסופו של דבר, נשים יקרות, אתן הזקתן לו, והוא לא לכן. אתן שפטתן אותו על סמך דעות קדומות, מבלי לתת לו אפשרות להתבטא - באופן כל כך יומרני ומכוער.
5. חפרתן - אני עדיין עומד מאחורי הטענה הזו. אתן לא יודעות להפסיק, גם כשאתן מבינות שאתן טועות. כנראה שזה חלק מהרגשת הקיפוח הניצחית הזו שלכן, לא משנה מה נעשה, לא משנה מה נגיד - תמיד יהיה לכן מה להגיד כנגד, וגם כשיסבירו לכן שזה התפתח לממדים שכאלה, ולחינם, אתן עדיין תמשיכו להתעקש. בחיי, לפעמים אתן כאב ביצים לא נורמלי.

יאללה, נענה לך בסעיפים.

1. יתכן כי אתה צודק וגודיס הגזימה בדבריה. עברו יומיים ועוד לא פיתחתי דעה חד משמעית בנושא.
אפשר לומר לה כי אינך מסכים איתה, כי היא חרגה מגבול הטעם הטוב לדעתך, כי בגבולות של פורום כזה או אחר ניתן להציג דברים כאלו או אחרים.
הכל בסדר, אפשר להתווכח, ובינינו, בראי הודעתה של המפקדת, כולנו נהנים מהסבל הזה ברמה זו או אחרת.
אך כאמור, במקום זה, בחרת להציג את הדעות הלגיטימיות, גם אם אינן נכונות לדעתך, כ"קשקשת פמיניסטית". זה לא שהפמיניסטיות מסתערות סתם, זה שיש טריגרים כמוך שפשוט נהנים להעיר אותן, ולאחר מכן לבכות על היכנסן לכל מקום.
2. זה יהיה דמגוגי מצידי לומר שכל מה שהבנתי מהגיגך בסעיף הזה הוא שזה לגיטימי לגברים לומר מה שהם רוצים בפורום הזה, אך לנשים הפולניות יטב כי ישימו גאג בפיהן?
אני מניח שכן. לא נורא.
3. האמת, חבר, שאם איני טועה אתה זה שגרם להמון הפמיניסטי להסתער, כשהצגת (בתחילת עמ' 4, למתקשים לעקוב) את דבריהם כ"קשקשת פמיניסטית".
ואפרופו לא מוכנים להודות בטעותם, אני עדיין מחכה לתגובותיך המלומדות בנושא הפמיניזם ששכח את מטרותיו וכל זה. יועיל נא אדוני בעל הידיעות הנרחבות בתורה הפמיניסטית לפקוח את עינינו?
4. "מבלי לתת לו אפשרות להתבטא". סליחה? אם הבחור למד איך לפתוח נושא חדש, אני בטוח שהוא יודע גם להגיב, ויכול היה לעשות זאת. (ואגב, אני אישית הייתי שמח לשמוע את תגובתו, וגם מבלי לשמוע אותה, אני מניח כי לא היתה לו כוונת זדון, ובוודאי שלא שיער בנפשו את הדיון שתעורר אותה הודעה קטנה שלו).
אבל בינינו, הבחור הצטרף לכלוב לפני שלושה שבועות. גם אם יזדקק לכך, לא חושב שלפתוח פרופיל חדש ישבור אותו.
5. איזה טיעון מנצח. עובדות אשר הוצגו כאן, ומוצגות בשלל מקומות אחרים המעידות על חברה אי-שיוויונית אינן רלוונטיות. הסיבה האמיתית היא הרגשת הקיפוח הנצחית הזאת. קנית אותי.
אני גם מאוד אוהב את הפטרוניות - "גם כשיסבירו לכן". שלא נדבר על זה שלא זכור לי מתי בפעם האחרונה קראתי אישה שאומרת על חבורת גברים שהם "כאלו כאב שחלות".

אה, ובגלל שאתה ממשיך לכנות את תגובותיהן של בנות-פלוגתך בהצהרות כ"מפגרות", "קשקושים" ו"הציצי חוסם לכן את החמצן למוח" וכד', אומר רק שאיני מכיר אותך ואיני מכיר רבות מהן, אך לכל הפחות היה ראוי שתתיחס אליהן ברמת כבוד בסיסית, שהן בינתיים נותנות לך.

מנגד, אני יכול להבין את התסכול שלך.
אז לפחות בכל הנוגע לגידופים, חמוד, בינתיים אתה מנצח.