סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשירת זין

Lady Mod​(שולטת)
לפני 17 שנים • 7 באפר׳ 2007

Re: קשירת זין

Lady Mod​(שולטת) • 7 באפר׳ 2007
Lady Mod כתב/ה:
[q
הלו גיברת..

קחי

מדריך כתוב בעיברית

http://www.bdsmisrael.com/hebrew/page.htm

המדריך נמצא בתפריט בצד תחת "מדריכים"

אישה אחרת כתב/ה:
אגב, הלינק שהבאתי לי מגיע ישירות לאתר של הסטודיו ולא למדריך שאותו מצאתי תחת רובריקת "מדריכים" בצד שמאל...

וואו.

אישה אחרת כתב/ה:

אחלה מדריך icon_smile.gif
רק מה קורה אם לא קושרים את החבל מסביב למותניים, מה עושים עם שארית החבל?

תיהי יצירתית..

תמיד אפשר לקשט את הפסל הסביבתי בזוג אטבים בפיטמות, להעביר את שארית החבל {בהנחה שהוא ארוך} בין האטבים ולמתוח.. icon_twisted.gif

התוצאה המתקבלת הוא סאב כפוף שמנסה לא לישר גב על מנת שלא למתוח את החוט ובכך למשוך לעצמו את הביצים והפיטמות...

יש עוד הרבה רעיונות.. לא מגלה tongue.gif
סקסיי
לפני 12 שנים • 10 בדצמ׳ 2011
סקסיי • 10 בדצמ׳ 2011
כחולית כתב/ה:
רוצה להיות כלב הניסיונות שלי? icon_biggrin.gif

אני יהיהה הכלב שלךך
נולי
לפני 12 שנים • 10 בדצמ׳ 2011
נולי • 10 בדצמ׳ 2011
אתה מבין שעברו 4 וחצי שנים?
לפי הפרסומים שלה היא התחתנה ועומדת ללדת או אולי ילדה כבר....
לא נראה שהיא תיקח אותך
ואולי אני טועה....
הכל יכול להיות כחול
N
Red Leaf
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011
Red Leaf • 11 בדצמ׳ 2011
קשירות, על אחת כמה וכמה קשירת איבר מין, זה לא משהו שמומלץ ללמוד ולנסות לבד. יש יותר מדי מה להפסיד והנזק יכול להיות עצום.
אם את רוצה לקחת את העניין ברצינות, תפני למישהי שמבינה בקשירות שתדריך ותלמד אותך. עם כל הכבוד למדיות האינטרנט בקושי שיבארי בסיסי ניתן ללמוד דרך האינטרנט. תראי כמה בלאגן עושים בגלל קשירת חזה בסיסית עם שתי ידיים מאחורי הגב(TAKATE KOTE). אז זין? האזור פי אלף יותר רגיש ופגיע

ומיתר צניחה? לא לא לא. את צריכה חבל שתוכלי להעביר על עור הגוף, עם סיכוי כמה שיותר מינימלי ליצירת כוויה(שלא לדבר על חיכוך[חלק ארי בשיבארי]). הייתי ממליץ לך להתחיל עם חבל כותנה, ומשם לעבור לחבלים קשים יותר, ככל שתתקדמי ותתנסי.

אם את כן מחליטה ללמוד לבד, על אף האמור, לפחות תקראי ספרי אנטומיה(וזה שהחזקת אותו ביד או בפה לא נחשב), תלמדי מאיזה אזורים להמנע, איפה אפשר להפעיל יותר לחץ וכדומה.

בטיחות קודמת להנאה.