אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוד לבוש

גאיה המיתולוגית
לפני 12 שנים • 1 בדצמ׳ 2011

קוד לבוש

גאיה המיתולוגית • 1 בדצמ׳ 2011
יצאתי עם מישהו לדייט , לבשתי שמלה שחורה , נעלתי מגף עקב שחור גבוה , הבחור לא עשה לי את זה מהרגע הראשון ... ישבתי מולו וכל מה שעניין אותי זה הגבר בשולחן ממול , חתיך לא רגיל גבוה ושרירי נראה גבר מהסרטים אבל אני כבר הבנתי שפה יש משהו . שיחקתי את המשחק .

הוא כנראה היה בפגישת עסקים , לבש חליפה מרשימה שהבליטה כל שריר בגוף שלו אבל עם כל העוצמה ראיתי שמסתתר שם עבד . הוא לא הפסיק להגניב מבטים ולשלוח חיוכים , הדייט שלי דיבר וכל מה שעשיתי היה להנהן בראש ולדמיין אותי משפיטה את הבחור מולי בשירותי המסעדה
הוא בחן את הגוף שלי , הסתכל במבט קשוח אבל אני ראיתי את הקוקר ספאנייל שנמצא בתוכו.

ישבתי רגל על רגל והוא לא הפסיק להסתכל על רגלי , שיניתי תנוחה , תפסתי אותו במבט אלי פיסקתי את הרגליים והרמתי את השימלה כך שהוא לא יכול לפספס , הרגשתי שעוד רגע הוא נופל מהכסא .

המשכתי בשלי , אחרי כמה דקות פתחתי את המגף , הוצאתי רגל יפה מטופחת ועיסיתי אותה , אמרתי לדייט שלי שכואבת לי הרגל כדי שלא יחשוב שאני מוזרה שולפת את הרגל פתאום icon_smile.gif הבחור מולי התחיל להזיע , השארתי את הרגל ככה חשופה בשלב הזה פגישת העסקים שלו נהרסה הוא לא הקשיב כלל למה שדובר שם ההבחנה שלי הייתה מדוייקת .

החלטתי לגאול אותו מייסוריו נעלתי את המגף , קמתי לכיוון שירותי הנשים וקרצתי לו . חיכיתי חצי דקה , הוא הגיע ובלי לדבר נכנס איתי לתא , כרע ברך וחשף את רגלי , עיסה , ליקק , נישק , מצץ נתתי לו טעימה קטנה , הוריתי לו לנעול לי את המגף בחזרה , הוא התחנן שלא משכתי אותו מהעניבה חצי חניקה תנעל את את המגף עכשיו.

הוא נעל לי אותה , כולו זקור , מגורה ורוטט יצאתי וחזרתי לשולחן ...

זה היה טוב
    התגובה האהובה בשרשור
האיש​(נשלט)
לפני 12 שנים • 1 בדצמ׳ 2011

ואני רוצה להקדיש לך שיר של ניסים סרוסי

האיש​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2011
לגור בדירת פאר
לחשוב שאתה מיליונר
להתעורר אחר הצהרים
ליד נערה או שתיים

מכונית בצבע אדום
לשיר שירי אהבה ושלום
לטייל בחוצות העיר
להכריז אני ראש העיר

לא לעבוד לעולם
לא לשרת שום אדם
רק הראש בעננים
מטפס שם במרומים
אשליות

להפליג למרחקים
לשוט בכל הנמלים
לטייל בפאריס או ברומא
לחיות כמו קזנובה

אשליות, אשליות רבות
אך רובן אינן מתקיימות
שם אולי בחלומות
האשליות היפות מתגשמות
ליידי שרונה​(שולטת)
לפני 12 שנים • 2 בדצמ׳ 2011

Re: קוד לבוש

ליידי שרונה​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2011
ארוכת רגליים כתב/ה:
יצאתי עם מישהו לדייט , לבשתי שמלה שחורה , נעלתי מגף עקב שחור גבוה , הבחור לא עשה לי את זה מהרגע הראשון ... ישבתי מולו וכל מה שעניין אותי זה הגבר בשולחן ממול , חתיך לא רגיל גבוה ושרירי נראה גבר מהסרטים אבל אני כבר הבנתי שפה יש משהו . שיחקתי את המשחק .

הוא כנראה היה בפגישת עסקים , לבש חליפה מרשימה שהבליטה כל שריר בגוף שלו אבל עם כל העוצמה ראיתי שמסתתר שם עבד . הוא לא הפסיק להגניב מבטים ולשלוח חיוכים , הדייט שלי דיבר וכל מה שעשיתי היה להנהן בראש ולדמיין אותי משפיטה את הבחור מולי בשירותי המסעדה
הוא בחן את הגוף שלי , הסתכל במבט קשוח אבל אני ראיתי את הקוקר ספאנייל שנמצא בתוכו.

ישבתי רגל על רגל והוא לא הפסיק להסתכל על רגלי , שיניתי תנוחה , תפסתי אותו במבט אלי פיסקתי את הרגליים והרמתי את השימלה כך שהוא לא יכול לפספס , הרגשתי שעוד רגע הוא נופל מהכסא .

המשכתי בשלי , אחרי כמה דקות פתחתי את המגף , הוצאתי רגל יפה מטופחת ועיסיתי אותה , אמרתי לדייט שלי שכואבת לי הרגל כדי שלא יחשוב שאני מוזרה שולפת את הרגל פתאום icon_smile.gif הבחור מולי התחיל להזיע , השארתי את הרגל ככה חשופה בשלב הזה פגישת העסקים שלו נהרסה הוא לא הקשיב כלל למה שדובר שם ההבחנה שלי הייתה מדוייקת .

החלטתי לגאול אותו מייסוריו נעלתי את המגף , קמתי לכיוון שירותי הנשים וקרצתי לו . חיכיתי חצי דקה , הוא הגיע ובלי לדבר נכנס איתי לתא , כרע ברך וחשף את רגלי , עיסה , ליקק , נישק , מצץ נתתי לו טעימה קטנה , הוריתי לו לנעול לי את המגף בחזרה , הוא התחנן שלא משכתי אותו מהעניבה חצי חניקה תנעל את את המגף עכשיו.

הוא נעל לי אותה , כולו זקור , מגורה ורוטט יצאתי וחזרתי לשולחן ...

זה היה טוב

וזה היה חלום או פנטזיה? לא ציינת icon_wink.gif icon_wink.gif
ezuf
ezuf • 2 בדצמ׳ 2011
100% פנטזיה.

בעצם,הקטע היחידי שאמיתי,זה אלה :

ארוכת רגליים כתב/ה:
הבחור לא עשה לי את זה מהרגע הראשון ...

ארוכת רגליים כתב/ה:
הדייט שלי דיבר וכל מה שעשיתי היה להנהן בראש

לבוא לדייט,להחליט מלכתחילה שהפרטנר לא לטעמך,ולתת לו לחיות באשליה שזה מתקדם לאנשהו,כשהבחורה בעצמה "סובלת" במהלך כל הדייט (במקום לחתוך במקום,להודות ולהפרד)

אכן,מלכה במיטבה.. icon_rolleyes.gif
lola3333

לבוא לדייט.

lola3333 • 2 בדצמ׳ 2011
כשהפרטנר מספר לך כמה שהוא נראה, נראה טוב הוא אומר לך, מה זה טוב ? טוב. טובבבבב.
מרבית הגברים מגדירים עצמם כשהם נראים טוב.
כך הם מספרים.
באדומות.
בפרופילים.
בשיחות ראשוניות.
במועדונים חשוכים שכמעט ולא רואים.
ואת יושבת מולם וסובלת.
את נראת טוב, יותר טוב ממנו זה בטוח, הרבה יותר ומבטך פונה לאחר בשולחן ליד, עבד או שולט או סתם מזיין למי אכפת, לפחות לא מכוער.
תפסיקו לחרטט גברים.

זאת הייתה גלישה על הטוסיק icon_rolleyes.gif .

כתיבה יפה.
muscle man​(נשלט)

מה נהיה?

muscle man​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2011
ועוד אומרים שגברים רדודים כי הם מחפשים רק "כוסיות"!

נכתב יל ידי האגודה למען הגברים הרגילים - רגילים כאלה שלא ממש מזכירים את בראד פיט.

ועכשיו בטח תחשבו שכתבתי את זה כי אני מכוער...
גאיה המיתולוגית
לפני 12 שנים • 10 בדצמ׳ 2011

Re: ואני רוצה להקדיש לך שיר של ניסים סרוסי

גאיה המיתולוגית • 10 בדצמ׳ 2011
[
האשליות היפות מתגשמות[/quote]

יקירי כנראה רוב החיים שלך הם אשליה אחת גדולה.

לי זה קרה ובגדול!! תאמין או לא ... אולי שתפסיק לחשוב שהכל אשליה , יתחילו לקרות לך דברים .

תתעודד , הכל טוב icon_wink.gif
גאיה המיתולוגית
לפני 12 שנים • 10 בדצמ׳ 2011

Re: מה נהיה?

גאיה המיתולוגית • 10 בדצמ׳ 2011
muscle man כתב/ה:

נכתב יל ידי האגודה למען הגברים הרגילים - רגילים כאלה שלא ממש מזכירים את בראד פיט.

אנו המלכות לא אשמות שאתם : א. טוענים שנראים טוב אבל ... לא!
ב. גם אם אתם נראים טוב אתם משעממים ומתים על עצמכם
ג. עבד צריך להיות עבד מהשניה הראשונה
ד. רק לידע כללי , גם גבר שלא נראה טוב לפי ההגדרות המקובלות , ברגע שהוא ממושמע , מצחיק וכריזמטי , הוא הכי יפה בעולם .
ה. במקרה שהיה לי , האדון לא הפסיק לדבר על עצמו ולהזיע...
ו. אני חיה את חיי ודוגלת במוטו חייה ותן לחיות , אני נגד הכללות לכן ההערות כאן הינן ספציפיות למקרים ספציפים .
הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011

הדורבנים​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2011
ארוכת רגליים כתב/ה:
muscle man כתב/ה:

ד. רק לידע כללי , גם גבר שלא נראה טוב לפי ההגדרות המקובלות , ברגע שהוא ממושמע , מצחיק וכריזמטי , הוא הכי יפה בעולם .
ו. אני חיה את חיי ודוגלת במוטו חייה ותן לחיות , אני נגד הכללות לכן ההערות כאן הינן ספציפיות למקרים ספציפים .

מקסים icon_smile.gif ברוכה הבאה.
בקשר לידע הכללי (כלומר לד'), יש לי שאלה לידיעה כללית: מה קורה עם גבר שהוא או מצחיק וכריזמטי או ממושמע, אבל לא באותו הזמן?
4X4​(אחר)
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011

4X4​(אחר) • 11 בדצמ׳ 2011
ארוכת רגליים כתב/ה:
muscle man כתב/ה:

היופי הוא בעיני המתבונן,
ודייטים שכאלו - מוציאים את החשק לצאת לדייט, - לאן נעלם המוסר והנימוס? קצת צניעות..."אשליות"