שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירה

מUחדת
לפני 12 שנים • 13 בדצמ׳ 2011
מUחדת • 13 בדצמ׳ 2011
free spirit כתב/ה:
הגמד ממש לא חרב את השרשור. מה נסגר אתכם? הוא עומד כאן בצורה מעוררת הערצה מול שיפוטיות בריאה וגם לא בריאה, מעביר בצורה מרתקת את אורח חייו שמאוד שונה ממה שכולנו רגילים אליו וזוכה בתמורה לקיתונות של ארס, אמנם מוסווה מאחורי מילים יפות אך ארס הוא ארס, גם אם מוסיפים לו קצת דבש (וסמיילי בסוף):

ציטוט: בגיל 20 רובנו סוג של בובות
ויוזמה היא עניין שמתפתח וגדל- כמו כנפיים
נהל איתנו שוב את השיח כשזוגתך שתחיה תגיע לגיל 40, אם אתה מאשר לה כמובן

אליפל, המשך לספר. דווקא משום שחייך כה שונים משלי, תענוג לי לשמוע.

גם לי תענוג וגם אני חושבת שההודעות של הגמד אמיצות ורגישות- למרות ובגלל. כל עקיצה בכיוון שלו, בעניין הזה- היא לא פחות ממכוערת. הגיע הזמן לענות לגופו של רעיון, של מחשבה- אבל להשחיל הערה פרסונאלית, עתידות מבזוקה והצלפת לשון לא קשורה לעניין ומבאסת כל אחד מאיתנו, ערלי הלב, שמעזים להוציא החוצה צרור מילים מהקרביים. תולעים? זבובי הכרה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 13 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
הגמד ממש לא חרב את השרשור. מה נסגר אתכם? הוא עומד כאן בצורה מעוררת הערצה מול שיפוטיות בריאה וגם לא בריאה, מעביר בצורה מרתקת את אורח חייו שמאוד שונה ממה שכולנו רגילים אליו וזוכה בתמורה לקיתונות של ארס, אמנם מוסווה מאחורי מילים יפות אך ארס הוא ארס, גם אם מוסיפים לו קצת דבש (וסמיילי בסוף):

גם לי תענוג וגם אני חושבת שההודעות של הגמד אמיצות ורגישות- למרות ובגלל. כל עקיצה בכיוון שלו, בעניין הזה- היא לא פחות ממכוערת. הגיע הזמן לענות לגופו של רעיון, של מחשבה- אבל להשחיל הערה פרסונאלית, עתידות מבזוקה והצלפת לשון לא קשורה לעניין ומבאסת כל אחד מאיתנו, ערלי הלב, שמעזים להוציא החוצה צרור מילים מהקרביים. תולעים? זבובי הכרה.

טוב נו, בסדר
כל שרשור הוא על אורח חייו של הגמד. מה לא?
מרתק, מרתק
walking dead
walking dead • 13 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

סליחה, אבל למה בכלל התגובות צריכות להתנדנד בין שיפוטיות - ואכן היו כאלו תגובות, אבל אני לא חושב שתגובתה של פרח היתה כזאת - לבין
ליקוקי-מוח ?
אי אפשר להגיב לגופו של עניין?
בכל זאת, אורח חייו של הגמד הוא לא נושא השרשור, או בטח לא הנושא של כל שרשור
ואדון וחבר, שפתח אותו, הרי כבר לא מגיב...

שיפוטיות היא חלק בלתי נפרד מדיון. כולנו נגועים בשיפוטיות ברמה זו או אחרת - גם אם אנחנו בטוחים שיש לנו לב טהור ונטול כל זדון. אין לי שום דבר נגד ביקורת, יש לי הרבה נגד התנשאות והכללות מיותרות, ותגובתה של flower girl נגועה בכל אלו לדעתי האישית. וזה רק טבעי, באיזשהו שלב כשפתחת את ליבך וחייך החוצה וקיבלת הערות ארסיות כל כך, להתגונן.
השרשור המקורי ביקש דעות של אנשים, ולשמוע על חוויות. הגמד סיפק את כל אלו בכנות מרשימה ביותר, ומה לעשות שאורח חייו עורר יותר עניין מאחרים?
לא. השרשור הוא לא על הגמד ולא על פור גוד אך הוא בהחלט נועד בשביל כולם לשיתוף חוויות. והגמד הוא אחד היחידים שממש טרח לעשות את זה, למרות החיצים המורעלים.
FOR GOOD
FOR GOOD • 13 בדצמ׳ 2011
free spirit כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

סליחה, אבל למה בכלל התגובות צריכות להתנדנד בין שיפוטיות - ואכן היו כאלו תגובות, אבל אני לא חושב שתגובתה של פרח היתה כזאת - לבין
ליקוקי-מוח ?

שיפוטיות היא חלק בלתי נפרד מדיון. כולנו נגועים בשיפוטיות ברמה זו או אחרת - גם אם אנחנו בטוחים שיש לנו לב טהור ונטול כל זדון. אין לי שום דבר נגד ביקורת, יש לי הרבה נגד התנשאות והכללות מיותרות, ותגובתה של flower girl נגועה בכל אלו לדעתי האישית. וזה רק טבעי, באיזשהו שלב כשפתחת את ליבך וחייך החוצה וקיבלת הערות ארסיות כל כך, להתגונן.
השרשור המקורי ביקש דעות של אנשים, ולשמוע על חוויות. הגמד סיפק את כל אלו בכנות מרשימה ביותר, ומה לעשות שאורח חייו עורר יותר עניין מאחרים?
לא. השרשור הוא לא על הגמד ולא על פור גוד אך הוא בהחלט נועד בשביל כולם לשיתוף חוויות. והגמד הוא אחד היחידים שממש טרח לעשות את זה, למרות החיצים המורעלים.

בסדר גמור
אבל אם לפי דעתך תגובתה של פרח נגועה בשיפוטיות או בהתנשאות ( אני לא חושב ככה, אני חושב שהיא עניינית ולגיטמית, מנקודת מבטה )
אז תגובות שיש להן מוזיקה כמו -
"אני מעריצה, מעריצה, מעריצה את תגובותיך המופלאות, המופלאות,המופלאות
והכנות, והכנות והכנות " - בעיני הן ליקוק מוח, פשוטו כמשמעו
ולכן שאלתי, למה הדיון חייב להגיע למקום שבו הוא מתנדנד בין שתי האופציות האלו ? הרי אפילו שלגי, ביקשה מהגמד - בחיאת, בלי להתקוטט...(:
אושה{אוש}

HOLD IT

אושה{אוש} • 13 בדצמ׳ 2011
בואו נחזור לתלם בבקשה.
הגמד סיפר על הזוגיות שלו ספרו בבקשה על שלכם (בהקשר "המסירה" כמובן).

סיפרתי לאוש על השרשור הזה, על הגמד וזוגתו. מה שהפליא אותו, יותר מהקטע של המסירה זה איך קרה שיש פה 3 זוגות חברים, דגש על "פה", "זוגות" ו"חברים" - שכולם מסכימים על ענין השאלת האישה.
הסיכוי שזוג חברים שלנו יתגלה כ"פה" הוא כל כך קטן ורק שני לו הרעיון שהם גם יהיו בקטע של "המסירה".
שלגי
שלגי • 13 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

ליקוקי-מוח ?

בסדר גמור
אבל אם לפי דעתך תגובתה של פרח נגועה בשיפוטיות או בהתנשאות ( אני לא חושב ככה, אני חושב שהיא עניינית ולגיטמית, מנקודת מבטה )
אז תגובות שיש להן מוזיקה כמו -
"אני מעריצה, מעריצה, מעריצה את תגובותיך המופלאות, המופלאות,המופלאות
והכנות, והכנות והכנות " - בעיני הן ליקוק מוח, פשוטו כמשמעו
ולכן שאלתי, למה הדיון חייב להגיע למקום שבו הוא מתנדנד בין שתי האופציות האלו ? הרי אפילו שלגי, ביקשה מהגמד - בחיאת, בלי להתקוטט...(:

אני בקשתי את זה ממקום אחר לחלוטין.

נא לא לדחוף אותי באמצע, תודה.
FOR GOOD
FOR GOOD • 13 בדצמ׳ 2011
אין בעד מה

כולנו הבנו את זה
אל חשש (:
פרלין​(נשלטת){ש}

הנה, אושה, מקווה שזה יעזור להחזיר את העניינים למסלול.

פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בדצמ׳ 2011
אני אפילו לא סיפרתי. למרות שאני נוהגת לבוא למו"מ עם סיפורי כלוב מעניינים.
זה פשוט נראה לי כל כך רחוק מהחיים שלנו עכשיו.

אבל דיברנו על זה פעם ותשובתו הייתה שאם אני ארגיש שזה משהו שהוא הכרחי למיניות שלי, יהיה על מה לדבר. אבל שזה יהיה לו נורא קשה, הוא חושב. אם כי הוא יצליח להכיל את זה.

ואני חושבת שתמיד היה לי מאוד קשה להיות עם גברים בלי שהלב שלי יצא אליהם, אפילו קצת. ולא הייתי רוצה להכניס את החיים שלנו לסחרור בשביל כמה שעות של רטיבות לוהטת.

מצד שני, כל מה שנכון לעכשיו לא בהכרח יהיה נכון לאחר כך. זה מפתיע עד כמה הדברים משתנים ויכולים להשתנות.

יצא לי מה זה ונילי, נכון?
Dark Artist​(שולט)

כל הכבוד לAV

Dark Artist​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2011
על שרשור מרתק ומעמיק בסוגיות לא פשוטות ומורכבות בכל הנושא של מימוש פנטזיית "מסירה".
אבחר קודם כל לענות על השאלות הראשונות ששאלת.
מעולם לא הפריע לי העבר של הנשלטת/בת זוג שהייתי איתה.
רבות וטובות מהאתר שהיתה לי הזכות להיות איתן היו בעלות עבר עם פעילות עשירהלצד כאלו שהיו בתוליות. מבחינתי זה לא שינה כהוא זה. מה שהיה חשוב לי זו ההתנהגות,המחשבות ויחסינו הבדס"מים בהווה של אותה אחת שהיתה איתי.
אני בהחלט גם יכול לראות בחיוב בניית קשר למטרות משפחתיות עם ילדים וכל החבילה הנלווית עם מישהי שהיו לה לפניי מספר רב של פרטנרים גבריים. מה שכתבתי בפיסקה העליונה תקף גם למקרה זה.

הסיטואציה שאתה מתאר: מסירת הנשלטת/בת הזוג לשולט/גבר אחר, מנקודת מבט של שולט גברי איננה פשוטה כלל וכלל. בספרות הבדס"מית כגון: ז'וסטין של דה סאד וסיפורה של O מתוארות הרבה סצינות של כמה גברים החולקים באשה אחת או שולטים המלווים את השפחות שלהם לאורחיהם וכן הלאה. יש לכל הסיטואציות המתוארות נופך מאוד חזק של דרמטיות. ההחפצה או השימוש של האשה במתואר בתור כלי לסיפוק ועינוג הגברים הם מאוד מגרים וחזקים רגשית.
אולם במציאות הדברים הרבה יותר מורכבים ומסובכים. ישנה הקינאה שהיא משפיעה עלינו באופן מאוד חזק ומאוד בתת מודע שלנו. לא סתם הומצא בממסד הפטריאכלי,מוסד הנישואין על מנת למנוע מצב בו אשה תהיה עם גברים אחרים וע"י כך תתעורר קינאה שתגרום לשפיכות דמים.

אני יודע שהיו פעמים שחשבתי לעצמי האם יהיה לי הכוח להתעלות מעל רגש הקנאה ולמסור את הנשלטת שברשותי לגבר אחר. היו פעמיים שבהם שיתפתי שולט נוסף בסשן כדי לגוון וליצור אפשרויות שליטה נרחבות אך מעולם לא חלקתי את נשלטותיי מינית עם גבר אחר. זה כבר היה נראה לי גבול שלא אוכל לעבור. אולי אחרי מספר שנים של קשר בהן תיתכן הרגשה של מיצוי ושגרה הראש שלך פתוח יותר לנסיונות אלו. אך ללא ספק קשה מאוד להתנתק מהיצר הקדמוני של אהבה ורכושנות כלפי האשה שעמך icon_smile.gif

אני רוצה להחמיא לגמד האמיץ על הפתיחות שלו בעניין ועל כך שיש לו חברים,איתם הוא חולק קשר אמיץ ומרגיש בנוח לחלוק עימם כל דבר כולל אשתו. פשוט בעיניו של הגמד אך מאוד מסובך רגשית בעיני אחרים כולל אותי. יישר כוח
walking dead

Re: הנה, אושה, מקווה שזה יעזור להחזיר את העניינים למסלול.

walking dead • 13 בדצמ׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אני אפילו לא סיפרתי. למרות שאני נוהגת לבוא למו"מ עם סיפורי כלוב מעניינים.
זה פשוט נראה לי כל כך רחוק מהחיים שלנו עכשיו.

אבל דיברנו על זה פעם ותשובתו הייתה שאם אני ארגיש שזה משהו שהוא הכרחי למיניות שלי, יהיה על מה לדבר. אבל שזה יהיה לו נורא קשה, הוא חושב. אם כי הוא יצליח להכיל את זה.

ואני חושבת שתמיד היה לי מאוד קשה להיות עם גברים בלי שהלב שלי יצא אליהם, אפילו קצת. ולא הייתי רוצה להכניס את החיים שלנו לסחרור בשביל כמה שעות של רטיבות לוהטת.

מצד שני, כל מה שנכון לעכשיו לא בהכרח יהיה נכון לאחר כך. זה מפתיע עד כמה הדברים משתנים ויכולים להשתנות.

יצא לי מה זה ונילי, נכון?

לא יודעת אם זה ונילי או לא (את יודעת מה דעתי על כל ההגדרות המרובעות המשמימות האלו) אך יצא לך אמיתי ומקסים.
כך גם אני מרגישה. גם בימיי ה"פרועים" לא הייתי יכולה לקיים מגע אינטימי עם גבר מבלי שיהיה לי רגש אליו ובכל זאת לא יכולה להגיד never. בכל אופן, ניסחת את זה הרבה יותר טוב ממה שאני אי פעם הייתי יכולה icon_smile.gif