בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לסדר

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011

הצעה לסדר

פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בדצמ׳ 2011
אולי נעשה הסכם ג׳נטלמני שעיקרו אי-מעקב אחרי הלייקים אחד של השני? יענו, אם x הגיב לy תגובה עוקצנית וz נתן לx לייק, אל יבוא z ל x בטענות. מה שקורה בממלכת הלייקים נשאר בממלכת הלייקים . הרי יכול להיות שמישהו נתן לייק כי הוא אוהב את סגנון הכתיבה, סתם מחבב את הכותב או החליט, כמוני יום אחד, לתת לייק לכל הודעה שניה בשרשור ואז להסירן לפי הלחן של ״מי שמאמין לא מפחד?״

בקיצור, הלייקים כבודם במקומם מונח אבל אין בהם מספיק תוכן כדי שישמשו ככלי ניגוח או ככהוכחה בוויכוחי הכלוב האינסופיים.

מה אומרים אתם?
godisafemale​(שולטת)

אני אגיד לך מה אני אומרת:

godisafemale​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2011
עדיף להיות בריא ועשיר מעני וחולה, זה מה שאני אומרת.
A v​(שולט)

Re: הצעה לסדר

A v​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2011
פרלין כתב/ה:
אולי נעשה הסכם ג׳נטלמני שעיקרו אי-מעקב אחרי הלייקים אחד של השני? יענו, אם x הגיב לy תגובה עוקצנית וz נתן לx לייק, אל יבוא z ל x בטענות. מה שקורה בממלכת הלייקים נשאר בממלכת הלייקים . הרי יכול להיות שמישהו נתן לייק כי הוא אוהב את סגנון הכתיבה, סתם מחבב את הכותב או החליט, כמוני יום אחד, לתת לייק לכל הודעה שניה בשרשור ואז להסירן לפי הלחן של ״מי שמאמין לא מפחד?״

בקיצור, הלייקים כבודם במקומם מונח אבל אין בהם מספיק תוכן כדי שישמשו ככלי ניגוח או ככהוכחה בוויכוחי הכלוב האינסופיים.

מה אומרים אתם?

טוב...עכשיו צריך לראות איך השירשור הזה מתפתח

כך אדע אם ללייקק אותך או לא..

ושנייה ברצינות..נמאס מהלייק המטומטם הזה.

זה אחד מהדברים הרעים בגלל הפייסבוק
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2011
קראתי איפשהו שבגרסה המקורית של "הנסיכה הקסומה", הרוזן בעל שש האצבעות לא הרג את אבא של איניגו, אלא רק עשה לייק לרוצח. שאר הסיפור ללא שינוי. מעניין.

ולהצעתך - לא ולא. אם מישהו יעשה לייק לתגובה עוקצנית כלפיי אנטור לו עד קמטים, אשים ראשי סוסים מכוערים במיטתו, אכריח אותו לרקוד ולשיר ברחוב עם אוסי וכרמית ואולי אפילו אשלח אותו לבדוק לאן בדיוק מובילים הקישורים בלשונית ה"אתרים" המסתורית בכלוב. סדר צריך שיהיה, צדיק ורע לו וכו'.
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2011
ומה אני אעשה עכשיו עם הסאב מעקב לייקים שלי ועם תרשימי הזרימה שהוא מכין לי?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בדצמ׳ 2011
זה מה שמטריד אותך? נו באמת!
אני לחוץ מהחוזים שיצאו לאחרונה על ראשו של בעל התגובה הכי אהובה בשרשור.

icon_rolleyes.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 16 בדצמ׳ 2011

Re: הצעה לסדר

בלוסום​(לא בעסק) • 16 בדצמ׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

מה אומרים אתם?

טוב...עכשיו צריך לראות איך השירשור הזה מתפתח

כך אדע אם ללייקק אותך או לא..

ושנייה ברצינות..נמאס מהלייק המטומטם הזה.

זה אחד מהדברים הרעים בגלל הפייסבוק

א ה מ ן!!! בעיקר בעיקר בבלוג.

אני מתנדבת להיות כותבת אמרות הכנף של כל מי שמתקשה להשאיר שורה ולו סתמית במקום לייק שלא במקום. ולפעמים, אם בכלל אין מה לומר, אז עדיף באמת לא לומר מאום.
FOR GOOD

Re: כלובי גאון

FOR GOOD • 16 בדצמ׳ 2011
*מנגינה* כתב/ה:
טימטם את כולנו עם הלייקים האלו
וכדי שזה יהיה מושלם הוסיף את הלב האדום.

בהמשך למה שאומרת מנגינה, אם רוצים שטמטמת הלב-האדום תהיה שלמה ומושלמת

אז ריין-סונג העלתה פעם באחד הפוסטים שלה, חצי ברצינות חצי בהיתוליות, בערך לפני חודשיים, את ההצעה לתקתק פה גם פונקציה של אנטי-לייק
וכך ליצור בעצם גם את התגובה השנואה-בשרשור ( נותר רק לחשוב מה יהיה האייקון- הנגטיב של הלב-האדום )
מכיון שלאנשים קל יותר תמיד לשנוא מאשר לאהוב, שהרי לא נפל הבית אלא על שנאת חינם, כמו שאמרו חכמינו, והתכוונו בדבריהם כמובן גם ל"בית" ( המט לנפול ממילא, שדומה יותר למחצלת של הומלס בחורף הקר האמת, מאשר לבית icon_biggrin.gif ) של הב.ד.ס.מ, או אז
טמטמת "האוהבים אותי שונאים אותי" בפורומים כבר תהיה חגיגה

ב. אבל עזבו אתכם מלייקים אנשים
כי העיקר - לייק יורסלף
והעיקר 2
לא לפחד כלל ((:
the rain song
the rain song • 16 בדצמ׳ 2011
אני מאוד אוהבת את הלייק
לפי דעתי צריך להוסיף גם מגה לייק
וברור שגם דיסלייק - זה היה מאוד ברצינות