לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא יגידו לא ידענו לא שמענו.

FOR GOOD
לפני 12 שנים • 18 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD • 18 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
עוד שרשור שאתה מצליח לחרב עד היסוד, מדיון לגופו של עניין, לדיון לגופה של אמת- הייתה או לא. ועוד להתבכיין...

מה קרה, גמד? אין לך איך להתמודד עם שקרים אז אתה רץ ומביא הוכחות ועובדות?!

אל תענה לי על זה, פעיל טרור צה"לי הניזון ממעיים של פלסטינים במקום לוף.

פצלוחה אובססיבית - שנושא השרשור לא מעניין אותה בשקל, אלא רק להריץ דאחקות דביליות - להלן מתוך ויקפדיה, שהוא כל מקור הידע של הגמדוש על חיי הצבא, הנה הלינק על פרוץ האינתיפדאה
שימו לב לשורה הראשונה - ארועים ( או הגורמים לפרוץ האינתיפאדה ) - השורה עם המשפט המסומן בכחול - ההלוויה במחנה הפליטים ג'יבלייה ( לא עיר, לא עיירה, לא כפר נופש בשוודיה, אלא מחנה פליטים, אלו המילים )
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%A4%D7%90%D7%93%D7%94_%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%94

ועכשיו, בא לכם על ניסוי קטן בבני אדם ?

אוקיי גמדוש, מכיון שהצלחת לדחוף את אישתך גם לשרשור הזה, נעשה דבר כזה
אם תגיד לי שאתה הולך על זה, אני אשאיר לך מייד את הפון שלי בפרטי שלך, ומכיון שהיא המריונטה-השפוטה שלך, תן לי לדבר איתה חמש דקות שיחה
אם היא תגיד לך "לא בא לי " תגיד לה למה זה חשוב לך. תן לה"א.ב.ג. ד " סיבות, כמו שסיפרת בשרשור המסירה. אני סומך עליך, היא לא יכולה להגיד לך "לא". הרי אין לה אישיות משלה, והיא מבטלת אותה לגמרי מפניך ( חחחח ... )
אני אתן לך עשר דקות לארגן את זה, כי אני לא רוצה שתמצא לי איזו מתנדבת על חוף הים בנתניה
אני מצפה לשמוע אנגלית במבטא ערבי או משהו בכיוון
זו תהיה שיחה נעימה, אני לא אפגע בה בשום צורה
אם אתה לא סומך עלי, אני מוכן לכתוב פה חמישה עד עשרה ניקים לפחות של בנות ששוחחו או משוחחות איתי, וכמה שפגשו אותי, אף לא אחת מהן תוכל לספר לה שעשיתי לה רע, אפילו לא כמלוא הנימה
אז מה אתה אומר , גמדאחקה ? (:
FOR GOOD
FOR GOOD • 18 בדצמ׳ 2011
כמובן, אם זה לא היה ברור, אם אתה מוכן ללכת על זה,
אני אתנצל פה, בפומבי, מעל בימת הפורום, שהעזתי לפקפק בסיפורי הארוטיקה שלך
הולך ?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD כתב/ה:
כמובן, אם זה לא היה ברור, אם אתה מוכן ללכת על זה,
אני אתנצל פה, בפומבי, מעל בימת הפורום, שהעזתי לפקפק בסיפורי הארוטיקה שלך
הולך ?

האינתיפאדה הראשונה (בערבית: الانتفاضة الفلسطينية الأولى, תעתיק מדויק: אלאנתפאצ'ה אלפלסטיניה אלאולא) היא התקוממות אלימה ברובה, שהחלה ב-9 בדצמבר 1987, נחלשה באופן משמעותי לאחר מלחמת המפרץ ב-1991 ורשמית הסתיימה עם חתימתם של הסכמי אוסלו ב-1993. במהלכה התקוממו התושבים הפלסטינים ביהודה ושומרון ורצועת עזה כנגד השלטון הישראלי. האינתיפאדה נקראה לעתים "מלחמת האבנים", משום שבתחילתה השתמשו הפלסטינים באבנים וכלי-נשק מאולתרים אחרים. עם פרוץ "אינתיפאדת אל אקצה" ניתן לזו שלפניה השם "האינתיפאדה הראשונה" כדי ליצור הבדל ברור ביניהן.

טוב. אז לפי הפרופיל שלך היית בן 15 אז. איפה כתובים השדות? 8 אלף גברים על ארבע? אתה ( בן ה- 15) מפקד במחנה פליטים?

לי יש ויקישמדיה משלי לגבי שדות:

http://www.youtube.com/watch?v=aEWr8V-w9yc
FOR GOOD
FOR GOOD • 18 בדצמ׳ 2011
א .הנה הציטוט המדוייק מתוך הלינק, למי שאין כוח לקרוא את השרשור

"האירוע שנחשב כניצוץ שהצית את האינתיפאדה הוא ההלוויה של ארבעה פועלים פלסטינים ממחנה הפליטים ג'בליה שברצועת עזה שנהרגו בתאונת דרכים לאחר שנהג משאית ישראלי פגע בשתי מוניות שבהן נסעו, מדרום למחסום ארז, ב-8 בדצמבר "

ב. אני כבר עניתי לך במהלך השרשור על התמיהה שלך, חתיכת דפקט וירטואלי
אבל אני רואה שהתחמקת "באלגנטיות" ( עלאק ) ממה שהצעתי לך
חחחח...

אבל זה בסדר גמדאחקה, לא חשבתי לרגע שתנהג אחרת
זה בסדר, זה בסדר גמור
זה באמת בסדר
לך לישון...
Brave Dwarf
FOR GOOD כתב/ה:
א .הנה הציטוט המדוייק מתוך הלינק, למי שאין כוח לקרוא את השרשור

"האירוע שנחשב כניצוץ שהצית את האינתיפאדה הוא ההלוויה של ארבעה פועלים פלסטינים ממחנה הפליטים ג'בליה שברצועת עזה שנהרגו בתאונת דרכים לאחר שנהג משאית ישראלי פגע בשתי מוניות שבהן נסעו, מדרום למחסום ארז, ב-8 בדצמבר "

ב. אני כבר עניתי לך במהלך השרשור על התמיהה שלך, חתיכת דפקט וירטואלי
אבל אני רואה שהתחמקת "באלגנטיות" ( עלאק ) ממה שהצעתי לך
חחחח...

אבל זה בסדר גמדאחקה, לא חשבתי לרגע שתנהג אחרת
זה בסדר, זה בסדר גמור
זה באמת בסדר
לך לישון...

כבר הוכחנו שהיית בן 15 אז. איפה הגברים הערומים על ארבע וילדות שנופלות מירי מ"מ?

ולא, אמא, ישנתי מכבר אל תדאגי לי. ומה עם הרולים שלך?
Brave Dwarf
בקיצור:
תוכיח ולו טענה אחת ותצא גבר.
ואם לא - תתנצל על כי החרבת את השרשור. LOL, לא באמת.
סתם סתום.

(כלובי, הגמד סותם פיות! תעמיד אותו בפינה
כלובי: יש לנו פינה?)

Brave Dwarf כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
לספר על כתות השליטה-הגברית הדמיוניות ( שאתה כאילו חבר בהם ) שהמצאת בטלפון לבחורות ?
אתה הרי כבר שכחת מה זאת כנות בכלל...

לא יודע על מה אתה מדבר. אבל נראה לי שאתה הרכלן דווקא כן.

FOR GOOD כתב/ה:

תכבד אותי, ואני אכבד אותך

למה שאכבד אותך? תן לי ולו סיבה אחת.

FOR GOOD כתב/ה:

למשל, אני זוכר את הגדוד של הדרוזים, באינתיפאדה הראשונה, שהחליף אותנו בדיר אל באלח, והערבים בעזה פחדו מהם פחד מוות, כי הם היו נוקטים אחושרמוטה יד קשה, מעמיד את כל הגברים והנערים של המחנה , ,כולם בלי יוצא מן הכלל, ערומים על ארבע, בשדות הפתוחים מחוץ למחנה הפליטים -
ערומים לגמרי, על ארבע, כל הלילה, בגשם שוטף

הגדוד נקרא גדוד חרב. לא דיר "אל בלאח", אלא דיר אל בלח. הערבים בעזה? עוד רגע הייתי חושב שאתה ימני קיצוני, אבל טוב שתיקנת את עצמך. כל הגברים והנערים במחנה פליטים דיר אל בלח היו שמונה אלף במספר בשנת 87. אתה בטוח שהחיילים צעדו עמם ארבע שעות הלוך וחזור (עד השדה הקרוב) עם כל השמונה אלף נערים וגברים, רק כדי להירטב במשך לילה שלם ולקפוא מקור?

לא קיימים שדות פתוחים מחוץ למחנה פליטים דיר אל בלח. זה אחד המחנות הצפופים ביותר בעזה ובדומה לשאר מחנות מהווה חלק מעיירה. צפופה לא פחות. מה שאומר שהם היו צריכים לצעוד (כל השמונה אלף + חיילי גדוד חרב) דרך המחנה, דרך העיירה ולהגיע אל השדות.

FOR GOOD כתב/ה:

חבוב,
אני יחד עם המ"פ שלי, הייתי המפקד של דיר אל באלח, כשנטלו ממנהל האזרחי את כל הסמכויות שלהם, כי פחדו שישחטו אותם, אני מכיר כל שוחה במחנה, כנ"ל את כל הסביבה שלו
יותר טוב אולי מאשר את אני מכיר את ת"א

אתה היית מפקד של דיר אל בלח? COOL! ואני לאחרונה התמניתי להיות מפקד של כל יהודה ושומרון וגם של אפריקה הצפונית ושל הודו. ובטח של הכלוב!

FOR GOOD כתב/ה:

כנ"ל בהדמנות אחרת, אספר לך, על מה שהרשה לעצמו המח"ט שלנו, אפי איתם, המח"ט הציוני-דתי הראשון בתולדות צה"ל, מה הוא הרשה לעצמו לעשות אז
בהזדמנות אחרת, כדי שיהיה לך עוד עניינים לפשפש בהם, אם עיתותיך בידיך

ספר, בבקשה, אני ממתין.
FOR GOOD כתב/ה:

אבל שוב, לא היו שום נוהלים. אני למשל הייתי בג'יבלייה קצת אחרי היום הראשון של האיתפאדה, אחרי רצח נהג המונית
בערך כל המחנה, חמישים אלף איש על שני קילומטר מרובע, הסתער על בניין המשטרה, שבו היינו

אתה לבטח מתכוון לג'בליה כי את ג'יבלייה לא מצאתי במפת העולם. מה עוד שלפי הפרופיל שלך היית אז בן 15 בכלל.

FOR GOOD כתב/ה:

והמ"מ שלי, בלית ברירה, או מתוך פאניקה, פתח באש חיה ( עוד לא היו אפילו כדורי גומי ), אש חיה . ואני ראיתי, עדיין בתור חייל, ולא בתור מ"מ, ילדות מתוך ההמון נופלות הרוגות, ילדות

נופלות ילדות.. לא רק שילדות הסתערו על חיילי צה"ל בהמוניהן, אלא אפילו נפלו מירי של מ"מ. כולן אחת אחת. הכדורים שלו לבטח כוונו אך ורק לשמלות ורודות וקטנות.

FOR GOOD כתב/ה:
כנ"ל
אני לא מבין את הבולשיט בחזקת 12 שלך, על איך נראה מחנה הפליטים דיר-אל-באלאח באינתיפאדה הראשונה
מה אתה בכלל חושב שהיה מסביב למחנה?
שכונות וילות? פארקים ירוקים? צימרים? כבישים סלולים לתפארת הכיבוש? בריכות שחייה עירוניות?
ספריות ציבוריות? כפרי נופש? מלונות?
הביוב זרם להם אז ברחובות, חבוב
ומחוץ למחנה היו שטחים פתוחים, או שדות שחונים, לא יודע איך לקרוא לזה

בקיצר, אין לך מושג ירוק על מה את מדבר...
אבל מושג ירוק...

ירוק אכן אין לי וגם להם לא. מחנה פליטים דיר אל בלח נמצא בעיר שנקראת דיר אל בלח. הוא ממורכז בתוך אחת הערים הצפופות בעזה. הלוואי והיה להם ולו שדה אחד. אפילו חצרות אין שם. מחנה צפוף ומפחיד כמו המוות.

FOR GOOD כתב/ה:

והכי לא מסתדר לי
שולט "אכזר" כמוך, עם אשה מריונטה, הרי תכף יתחיל להתבכיין פה, כמו בכל השרשורים האחרים על כל תגובה שהיא לא ליקוק-מוח. בכיונים של ילד קטנטן בסגנון אכלו לי-שתו לי, לא מכבדים אותי, אוי לי ומר לי
לא מסתדר לי, מה לעשות, לשון מהעטה, לשון המעטה
אבל העיקר שהבנות נרטבות מ"הכנות" שלך

ה"נרטבות", נרטבות בבלוג שלך המהווה עבורי מעין נפה לאלו המגיבים לי. כי לי יש אלרגיה לנרטבים ולנרטבות.
למען הסר ספק, זאת הפעם האחרונה שאני מכבד אותך בתגובה כל כך מפורטת.
מUחדת
מUחדת • 18 בדצמ׳ 2011
יו. ויקיפדיה. כאילו...עד ויקיפדיה, בנאדם!
יש לי את הגבולות שלי (ג'לג'וליה במערב וליבי בסוף מזרח) וויקיפדיה הוא אחד מהם. מה שכתוב בויקיפדיה נשאר בויקיפדיה ונלחם בספר הלבן כאילו אין ויקיפדיה.
וגם: לפי הנתונים שמצאתי בויקיפדיה של זקני ציון נכתב בפירוש כי יש הטוענים שלא התרחשה מלחמת עולם שנייה וגם אם כן, זה כי רבין אמר לשבור עצמות. או צומות? איזה בלבול.

ולחשוב שמכל הקעקועים בסטודיו וארשה סבתא בחרה במספר משונה ולא שחף. ועוד על היד.
Brave Dwarf
אני חייב ללכת לעבודה.
נתראה כשאחזור.

זה היה שרשור מאוד מפרה אפילו עבור חבר שלי מגדוד חרב ששירת בעזה ב- 1987 ועכשיו כמוני מטובר לגזרה הצפונית. ולמען הסר ספק, הוא לא העמיד כפר שלם על ארבע בערום כי הוא היה עסוק בדברים אחרים, ובג'בליה, בתחילה של המהומות, לא נהרגה ולו ילדה אחת. גם לא לפי הנתונים של בצלם.

אני בדקתי.
ורוניק
ורוניק • 18 בדצמ׳ 2011
גמדמד אולי לא תגיב יותר ואז כל הזבל הזה יגמר?
אתה ממשיך להאכיל את הטרול כאילו אין מחר
העם רוצה נושא אחר שאפשר לחפור עליו
FOR GOOD
FOR GOOD • 18 בדצמ׳ 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
אני חייב ללכת לעבודה.
נתראה כשאחזור.

זה היה שרשור מאוד מפרה אפילו עבור חבר שלי מגדוד חרב ששירת בעזה ב- 1987 ועכשיו כמוני מטובר לגזרה הצפונית. ולמען הסר ספק, הוא לא העמיד כפר שלם על ארבע בערום כי הוא היה עסוק בדברים אחרים, ובג'בליה, בתחילה של המהומות, לא נהרגה ולו ילדה אחת. גם לא לפי הנתונים של בצלם.

אני בדקתי.

ורוניק -
נו אז למה את מגיבה בעצמך, טרולית טיפשה וכעורה ? תני לשרשור לגווע, דפוקה...
ואז באמת יסתיים הזבל הזה שהגמדאחקה לא מפסיק לחפור בו
זוכרים את הסרט "חייה הכפולים של ורוניק" ? (:
עכשיו את נזכרת לתת לו את העצה הזאת, אחרי כל הפאדיחות שהוא עושה לעצמו ? לא הייתי עושה יותר בשכל, אם בתקום התגובה הראשונה שלך ( שהיתה "אידיוט" ) היית אומרת לגמד -אבל לא היית שם, פיקציה וירטואלית, למה אתה בכלל מגיב?

וגמדאחקה -
א. שלום, ולא להתראות
או במילים אחרות -
איזה ילד אתה אליפלץ...(:
ב. אתה בדקת? באמת ? אתה? חחחח....
האמינות והכנות שלך, הם הרי ברורים-כשמש ( לעיוורים מלידה אולי ) (:
א. ארגון בצלם בכלל עוד לא תפקד אז, דביל
כנ"ל אש חיה נפתחה בעשרות מקומות, לא רק בג'יבלייה. אם ילדים נפצעו, או נהרגו ממש, לא ידענו
אני אבל מעריך שגם וגם
ג. והלא כבר אין שטות, פיגור, טעות, שקר, יוהרה, דבליות, סתימות, זלזול, ומה לא, שכבר לא העלת במהלך ןהשרשור ...
התחלת מזה שהדרוזים לא שרתו בעזה אז, המשכת ב"שדות לא קיימים" בדיר-אל-באלח ( ואפילו זכית בלייק ראשון מהאובססיבית המיוחדת-מאד ), המשכת בכך שג'יבלייה היא כפר נופש בשוודיה, ושלא מצאת אותה על מפת העולם... וזו רק רשימה חלקית ביותר.. והכל עשית בבטחון-עצמי של מינימום מפקד מחוז-דרום , ומתוך חוסר כבוד מינימלי לחוויות של כולנו אז, ומתוך בורות אינסופית
אתה לא יודע להפסיד ,הא? כולך דאוווינים...(:
ד. והרי זרקתי לך יופי של כפפה, לעניין סיפורי הארוטיקה שלך, אבל כמו שחשבתי, בחרת שלא להרים אותה, ואפילו להתעלם ממנה לחלוטין
אני חושב שתוצאות הניסוי ( בבני אדם, או בגמדים ) מדברות בעד עצמן

תקשיב לי חייל-לגו
כמו שכותבת הטרולית הזאת "ורוניק-איזה-ניק " ( שגם היא שמה זין - או לא יודע מה יש לה בין הרגליים - על נושא השרשור ), ממש כמוה -

עזוב אותי באמאשך , גמדאחקה...(: