לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת לזוג? -דיון

קנטור​(שולט){חתולהלה}
לפני 12 שנים • 18 בדצמ׳ 2011

נשלטת לזוג? -דיון

לאחרונה יצא לי ולחתולהלה לדבר עם לא מעט זוגות מהקהילה שחזרו על עצמם באותו הרצון:
סאבית של שניהם.
הנה כמה שאלות מנחות, אשמח לדיון פורה
אני תוהה עד כמה העניין רחב היקף? עד כמה זו פנטזיה נפוצה אצל זוגות? אצל נשלטות?
זוגות/סאביות שהתנסו בכזה קשר ומוכנות לחלוק?
nomorenomore
nomorenomore • 18 בדצמ׳ 2011
התנסיתי - חוויה אדירה, כיפית ומעניינת.

ולמרבה הפלא - היא לא יצאה מצולקת לאחר מעשה !
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 18 בדצמ׳ 2011
נצל"ש : פתחתי שרשור בבנים על הבנות בנושא דומה - איך אפשר לשלוט ב2?
אי יכולה להבין איך אחד שולט ב2 אבל 2 שולטים ב1?
בסופו של דבר יש רק אדם אחד שמביים את הכל, לא?
קנטור​(שולט){חתולהלה}
כוונתי יותר לנשלטת קבועה מאשר לסטוץ אבל גם על ההבדל מעניין לשמוע דעות. האם הייתם בתור זוג לוקחים נשלטת קבועה?
האם את בתור נשלטת היית מעוניינת להיות שייכת לזוג?
nomorenomore
nomorenomore • 18 בדצמ׳ 2011
קנטור כתב/ה:
כוונתי יותר לנשלטת קבועה מאשר לסטוץ אבל גם על ההבדל מעניין לשמוע דעות. האם הייתם בתור זוג לוקחים נשלטת קבועה?
האם את בתור נשלטת היית מעוניינת להיות שייכת לזוג?

אני מניח שזה יכול להיות מעניין בשביל אותה נשלטת כחוויה...

לא חושב שזה בריא כי אין שם אהבת אמת - בסופו של יום, יש את הזוג, "המנצל", והשפחה, "המנוצלת".

אין באמת את השוויון שיש בין בני הזוג, בינם לעצמם...

זה כיף - אבל "בערבון מוגבל" לדעתי icon_smile.gif

בכל מקרה, בהצלחה icon_smile.gif

(השימוש במילה "מנצל" היה כהקצנה - כמובן שכל זוג וזוג לוקח את זה לכיוון שהוא בוחר ולכיוון שנוח לו...)
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: נשלטת לזוג? -דיון

קנטור כתב/ה:
לאחרונה יצא לי ולחתולהלה לדבר עם לא מעט זוגות מהקהילה שחזרו על עצמם באותו הרצון:
סאבית של שניהם.
הנה כמה שאלות מנחות, אשמח לדיון פורה
אני תוהה עד כמה העניין רחב היקף? עד כמה זו פנטזיה נפוצה אצל זוגות? אצל נשלטות?
זוגות/סאביות שהתנסו בכזה קשר ומוכנות לחלוק?

לא רק שצרפנו כמה פעמים, אלא גם שממש אהבנו (ועדיין אוהבים, אבל עכשיו רק אלפטונית) אהבה גדולה את אחת מהן, וזו היתה חוויה מדהימה בכל פעם. מה שחשוב במקרה של צירוף נשלטת נוספת הוא שכל המעורבים בעניין יהנו מדברים דומים, ימשכו זה לזו ולזו, ושהדינמיקה ביניהם תהיה טובה. חשוב גם שלא לגרום לאחד הצדדים להרגיש מיותר או דחוק לצד, ולחלק את תשומת הלב בין כל המעורבים בעניין. (וזה בהנחה שלא עושים את הצירוף כדי לעורר במתכוון קנאה או להעניש).

בפנטזיה זה יכול להיות מושלם והכי כיף בעולם, אבל מכיוון שלא יודעים איך כל אחד מהשלושה ירגיש במציאות, כדאי להיות עירניים וקשובים לתחושות של קנאה או חוסר נוחות שעשויות לעלות, ובמידת הצורך גם לעבד את החוויה אחר כך בשלשה או זוג בינו לבין עצמו.
    התגובה האהובה בשרשור
אנחנו
לפני 12 שנים • 19 בדצמ׳ 2011
אנחנו • 19 בדצמ׳ 2011
עושה רושם שזו פנטזיה נפוצה למדי, ממגוון של סיבות:
סתם כי זה מדליק, כי זה מותיר שליטה בסיסית בידי הזוג ומאפשר יציאה משגרת המונוגמיות, כי נשלטות נורא רוצות לרצות (נאמר בעדינות) ובטח יש עוד כמה שלא הזכרתי..
בכל מקרה דבריה של לוטוס פוגעים בול, זו יכולה להיות חוויה נפלאה לכולם אם מתנהלים בה נכון,
יחד עם זאת צריך לדעת כי יש בורות מסוכנים שם בדרך ולא להתעלם מהם.
Mary Jane
Mary Jane • 19 בדצמ׳ 2011
השכיחות של הפנטזיה הזו כל כך גבוהה אצלל זוגות, שמטבע הדברים נורא רוצים לצרף איזו דמות לא מאיימת ולא מחייבת של עלמת חן שתשרת ותענג אותם (והם אותה, בלה בלה), ומאוד לא שכיחה אצל נשים בודדות, בטח שבפן היישומי, עד שיש בפער הבנאלי הזה משהו די המוני ומביך, לטעמי.

על כל פנים, בתקופה מסוימת של חיי חיפשתי אחריה לא מעט...קשה למצוא אישה כזו, שגם תהיה בעלת אישיות מוצלחת בנוסף ליופיה הקורן ונטיותיה הבדסמיות, אבל אפשרי, וכבר קרו דברים מעולם. ממליצה להימנע משיחות וירטואליות ארוכות עם 'נשים' כאלו, שכמעט תמיד מתגלות כגברים בתחפושת.
זוג מוטרף{אישה שלי}

כבעלי ניסיון

זוג מוטרף{אישה שלי} • 19 בדצמ׳ 2011
זו חוויה נפלאה,מעצימה,מרגשת,מותחת גבולות-לכל הצדדים המעורבים בה,בתנאי שכולם נמצאים שם מהסיבות הנכונות (נכון לגבי התחום בכלל) .
בהצלחה!