שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן - לחרבן על הדת 2

מלכתא
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011
מלכתא • 11 בדצמ׳ 2011
לי אישית מאוד קשה עם פגיעה כזו במה שנקרא "חילול השם". לשרוף ספרי תורה על במה , זה מעבר להשפלה של העבד עצמו, אלא השפלה של המשפחה שלו ושל כל יהודי מאמין באשר הוא. לא נראה לי ממקומו לבקש השפלה כזו בשביל אחרים.

אני בהחלט יכולה להאמין שעבד חרדי ביקש להשפיל אותו מבחינת הדת, שהרי מבחינת חרדים מדובר בדבר החשוב ביותר בחייהם- "יהרג ובל יעבור".

לדעתי לגיטימי בכל סשן לעשות מה ששני הצדדים מבקשים, אבל במקרה הזה, נראה לי שהפומביות שבדבר- זה לא בסדר.
Puppy4U
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
Puppy4U • 15 בדצמ׳ 2011
גועל נפש
QגליתQ​(אחרת)

Re: סשן - לחרבן על הדת 2

QגליתQ​(אחרת) • 15 בדצמ׳ 2011
SUB D כתב/ה:
אני מעלה מחדש את הנושא הזה ומקווה הפעם לתגובות ענייניות ולא ברמות אישיות כפי שקרה לשרשור ההוא, עם כמה הבהרות לפני :

1. הדיון הוא בגופו של מהות הפנטזייה ואין זה משנה אם זה נעשה ע"י מלכה רגילה או מלכה בתשלום , אלא שהסשן נעשה וכמו שהבנתי יש עוד כאן כמה נשים שמתחברות לחלק מהדברים והן אינן מלכות בתשלום.

2. זה לא רלוונטי מה עומד מאחורי השרשור, האם פותח השרשור הוא בעצם הדמות המדוברת בסיפור או לא, אני לא צריך לעמוד ולהתחיל להוכיח האם מדובר בי או לא, זה לא רלוונטי כאן בשום צורה ואני מבקש תגובה עניינית לנושא ולא אישית.
כן יש לי ידידה מלכה בתשלום טובה שסיפרה לי על כך מבלי להזכיר שמות או כל פרט חושפני כזה או אחר אלא פרטים יבשים בלבד, למי שיש בעיה עם כך אז אני אומר תתקדמו.
3. אין כאן בנושא זה שום פגיעה בנשים בכלל ובמלכות בפרט.
מלכות בתשלום שבחרו תמורת תשלום לבצע את כל סוגי הפנטזיה עלי אדמות זו בבחירה בוגרת ומודעת שלהן בלבד, גם אם הגברים מפתים באלפי שקלים זו הבחירה שלהן להסכים לכך.

סיפרה לי מלכה בתשלום על סשן שהיא ביצעה על עבד חרדי .
לא מפתיע אותי בכל אופן שיש עבדים חרדים, יש כמה וכמה כאלה, זכור לי סשן עם אחד מהם במועדון סאדו כלשהו בעבר כאשר המלכה זיינה אותו בתחת עם סטרפאון על הבמה לפני כולם והוא היה עם כיפה על הראש ועוד השפלות למיניהם.
אבל הסשן שאני מדבר עליו זה סשן שבו העבד החרדי ביקש מהמלכה שתדרוך לו על הכיפה, שתקרא לו דוס מסריח, שתכפה עליו אכילת חזיר בזמן הסשן ושתשרוף לו את ספרי התורה.
הוא הסביר זאת כצורך להתמרד בדת ולחרבן עליה

מה דעתכם על סשן מסוג זה ?

איך אפשר לסש'ן אמונתו של אדם?????
אני לא דתית אך רואה בזאת גועל לשמו!!!
אם לאותו חרדי ..אותו מסוש'ן נמאצ בדרך חיים שלא טובה לו אך הוא לא מוצא את הדרך לצאת ממנה...הוא בסך הכל מבחינתי שולט מלמטה באותה מלכה...
צר לי עליו וצר לי עליה...
פשוט גועל!!!
'Bambi'​(אחרת)

מזעזע בעיני

'Bambi'​(אחרת) • 15 בדצמ׳ 2011
זה רק מראה שהבורות בנושא מחלחלת גם אל אלה המתיימרים לקחת בעלות על אלוהים ועל הדת.
הדת אינה הבעיה, אני לא מכירה את הבחור אבל סבורני כי הרצון "להתמרד בדת" אינו מופנה כלפי הדת אם כי כלפי הממסד הנוקשה, לא בטוח שיש בו את התבונה הבסיסית להבין זאת, שהרי כל בר דעת יכול להבין שמי שממאיס את הדת זה אלה שלוקחים בעלות עליה, ולא היא עצמה.
הכיפה לכשלעצמה אינה דבר קדוש, כידוע היא נועדה לשמש חציצה בינינו לבין ההוא שלמעלה.
כמו כן אין שום חטא בלאכול חזיר,לעומת זאת- לשרוף ספרי תורה זהו אקט פוגעני שלא לומר אכזרי אשר מוכר לנו... טוב נו, אני לא צריכה לספר לכם איפה שרפו ספרים......

בתור אזרח בעולם הזה, לא כל שכן, יהודי, אני לא מבינה איך אפשר לתת יד ובמה לאקט של שרפת תנ"ך, לא ע"י הנשלט ולא ע"י המלכה (בתשלום, לא בתשלום- לא רלוונטי למקרה דנן). שניהם פסולים בעיני.

אולי אני מגזימה בכך שאני אומרת שמדובר אפילו בהסתה ובאקט שנוגד תקנות ציבור מכל כך הרבה היבטים עד כי ראוי שיהיה מגונה.
המלאך גבריאל
לפני 12 שנים • 19 בדצמ׳ 2011
המלאך גבריאל • 19 בדצמ׳ 2011
העניין כאן הוא קצת טיפשי .
כי אם אתה חכם מספיק אתה מבין שהספר הוא רק ספר בסופו של דבר .
והאמונה היא אמת פנימית - לא באמת תוכל להפוך אותה לשקר .
גם ששרפו אנשים ייחד עם הספרים בשואה הם עדיין לא הצליחו לשרוף את האמת .

מה שכן אפשר לעשות זה לשקר על עצמך .
הייה כאן חילול הקודש אבל הקודש עדיין אמת .
הייה כאן חת העגל אבל הם המשיכו לחיות בזכות אלוקים .
אתה תקבל כול יום חיים חדשים ואתה תמשיך לחשוב בשקר שזה לא ממנו .
אבל לא חשוב מה תחשוב כי זה עדיין יהייה ממנו .

"רבות מחשבות בלב איש ועצת השם היא תקום "

שום דבר לא באמת יכול ליקרות אם לא יינתן אישור משמיים .
סוס אציל​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 20 בדצמ׳ 2011

Re: סעו צדיקים. סעו...

סוס אציל​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2011
ליבנת כתב/ה:
עצם הרעיון שנשלט מגיע לסשן ופורס שם סט פנטזיות שעל ה"שולטת" לבצע גורם לי לגיחגוך קל.
וממש לא משנה התמחיר.
לו הייתי מוצאת עונג בחילול אמונה כלשהי יתכן והיתי מישמת זאת,
במקרה זה, הבקשות של הנשלטים החרדים עם דרישות מעין אלו ,היא תופעה לא רק של שליטה מלמטה תרתי משמע, אלא בדיחה גרועה על חשבון ה"שולטת".
כל מי שידע ולו מועט בעניני הלכה , יודע כי עצם זה שאדם מודע לחטא ולא עושה דיו כדי למנוע אותו הוא שותף לדבר עבירה, כל שכן מדיח לדבר עבירה ומחטיא,
אין מצב שאת השיעור הזה פספס אפילו התלמיד הכי גרוע בישיבת חוזרים בתשובה בשלב א'.
אל שולטת מקצועית ניתן לפנות בבקשה לישום פטישים , אך רק ברמה של סוג החויה- נניח-פוט פטיש,
השפלות, וכו, כל תסריט שהינו אמור להתחקות אחר סרטי פורנו והנדסה של השולטת והתאמתה לפנטזיה האישית רק שלו-בעיני זו שליטה ב"שולטת" ואפילו לא מלמטה.
אם אהיה עסוקה בהגשמה וריצוי של הנשלט בניגוד למצפוני ואמונתי,
הרי שלא הייתי נהנית -אם אני לא נהניתי- גם הנשלט לא נהנה.
אלו הנענות לבקשות מן הסוג הזה, יכולות להגדיר עצמן בכל הגדרה שהיא,
שולטות-הן לא.
(אלא אם כן האכלת דוס בפרוסות שינקן ושריפת ספרי תנ"ך גורמים לך סיפוק)
נשלט שמבקש דברים מן הסוג הזה מבקש לבוז לאמונתו יחד עם "שותפה לפשע" , בימים בהם עבדתי בסטודיו נתבקשתי לערוך סשנים דומים, אך נמנעתי, ולא מטעמי מצפון, אלא מטעמי גועל ובוז ,
אני מאוד שיפוטית כלפי אנשים בעלי חיים כפולים וכניעה חברתית שמלווה את כל מהות חייהם,
לאחר ששמתי לב, כי הנשלטים החרדים ברובם הינם חרמנים וחצופים מעבר לכל שיעור ביחס לנשלטים באוכלוסיה הכללית, ולאחר כי נוכחתי להכיר בכך שהנשלטים החרדים באים מיתוך התנשאות גדולה
על מה שהם תופסים כ"בורות השולטת" , ורבים מהם פונים לשולטות מאחר והם חוששים להגיע לזונות,
הספקתי גם לעמוד על כך שלא רק שרובם גוזרים על שלל הילדים שלהם עוני מיתוך בחירה, והזמן "המועדף" שלהם להגעה הוא ביום שלאחר קבלת קיצבת ביטוח לאומי,
רוב רובם פשוט מחזה מאוד לא אסטטי ומספקים איכות תקשורת נוראית המבוססת על ריחולים על מלכות אחרות שבילו בחברתן.
לכמות החרדים במסיבות הסאדו יש הסבר הגיוני- ב70 ש"ח לכל היותר הם זוכים לפיפ שואו שאינו מוגבל בזמן + אפשרות להתנסות...
המציצנות הוולגרית תוך כדי ליטוף הזקן ,
המחשבה שכעת אישתו קמה בשארית כוחותיה לתינוק החדש , מיתוך הנחה שבעלה הצדיק נמצא כעת
ב'תיקון חצות' כשהוא בעצם מפשיל את הגטקעס ומרים את הציציות כדי שהליידי האלוהית* תערוך לו פיסט אנאלי ב70 ש"ח.
(*מתאגרף מטירא במשקל כבד לבוש במיטב העיצובים המרהיבים של התחנה המרכזית)
כל זאת ועוד גורם לי לרצות לערוך חרקירי לפני שאסשן נשלטים חרדים.
צ'טערת.
הם פשוט לא נעימים למראה (ולרוב גם בריח), בהתנהגות, בשיחה, ובעצם,
אני לא מוצאת שום דבר שבו הם טובים או מגלים יעילות מלבד התעלקות על קופת הציבור,
ושגשוג בעליה מתמדת של ענף הזנות באומן רבתי.
סעו צדיקים.
סעו.

רק תענוגות,
ליבנת

רק להזכיר- סאדו אינו מקום להבעת דעות פוליטיות או חברתיות הוא מאגד את כולם
וחבל להכניס לכאן עובדות מוטעות ולא נכונות
כמו שנאמר כאן