לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדינה שובניסטית

הוט פפר
לפני 12 שנים • 21 בדצמ׳ 2011

מדינה שובניסטית

הוט פפר • 21 בדצמ׳ 2011

הימים האחרונים הם ללא ספק מהימים היותר שוביניסטים שהכרתי במהלך חיי במדינת ישראל. לראות איך כותרות כמו "הדרת נשים" עומדות בראש הדיון הציבורי, בכל מהדורות החדשות ברדיו ובטלויזיה, בעיתונות, ואתרי האינטרנט.

עדכון בנושא אם אתם לא ממש מעודכנים:
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1593978

שאלות כמו
"האם ראוי כי אשה תשב ליד גבר"
"האם ראוי לשלב נשים בחיים הציבוריים"
"אשה לא הסכימה לקום מהמושב באוטובוס, ולכן נפגשה עם שרי ממשלה על הגבורה [!]"

הייתם מאמינים באיזו מדינה שובניסטית אנו נמצאים?

אם הייתי חס וחלילה אשה, לא הייתי נשאר במדינה כזו. ואל תגידו לי "יש ויש", כי עצם זה שכך מתנהלת התקשורת בישראל, מגבה ומפתחת את הדיון בנושא הדרת נשים, זוהי השפלה בפני עצמה נגד כל אשה ישראלית.

נחתום בפסוק התנ"כי החביב עליי כל-כך: "ברוך אתה השם שלא עשיתני אשה"...

פסוק נוסף; הרי הוא משפט הפורום:
יותר מהר, אם כבר קמת תביאי

ליחצו לייק על הפוסט אם מרגישים כמוני.
    התגובה האהובה בשרשור
הוט פפר
לפני 12 שנים • 22 בדצמ׳ 2011
הוט פפר • 22 בדצמ׳ 2011

איזו אמיצות לב ונפש !
אשה מתנגדת !!!
נדיר לראות מחזה כזה במדינה ישראל !!!!!!
לכן ידיעות אחרונות פתח את השער עם זה !!!!!!
פגישה עם שרי ממשלה !!!
ראיונות בכל ערוצי הטלויזיה !!!
מלכתא
לפני 12 שנים • 24 בדצמ׳ 2011
מלכתא • 24 בדצמ׳ 2011
זו לא מדינה שובינסטית, זה עולם שוביניסטי. יש מקומות בעולם בהם המצב גרוע יותר.
טניה רוזנבליט הפכה לסמל המאבק ב"הדרת נשים", לא בגלל שהיא התנגדה לשוביניזם ועשתה משהו יוצא דופן, אלא בגלל הספין התקשורתי שנעשה בעקבות זה.
יוצא לי כמעט מדי יום להתנגד לשוביניזם ולנצח אותו- בדרך כזו או אחרת, אלא שזה קורה הרחק מעין המצלמות.
יש עדויות לכך שהתקשורת היתה שם בכוונה כשהיא התקוממה נגד הבקשה המוגזמת של החרדים, ולא אכנס עכשיו לשאלה האם זה טוב או רע.
מכיוון שכמה שרים והנשיא החליטו לזמן אותה לשיחה, די ברור מאיפה זה נובע... הרי כל הגברים מפחדים ממהפכת נשים. נראה אותם מסתדרים בלי אמא\אישה שתבשל ותכבס, נראה אותם מסתדרים בלי סקס, נראה אותם מסתדרים בלי מענה של מוקדנית במוקד שרות או בלי מזכירה שתקליד ותענה לטלפונים עבורם. אם יום אחד הנשים במדינה יתאגדו ויעשו מחאה בסגנון "המחאה החברתית", כל המדינה תשותק. הרי היום הנשים נמצאות בכל, אפילו נהגות מונית ושיפוצניקיות.
אז שמעון פרס, המפייס הלאומי, קם והחליט להרגיע את הנשים- פן יתקוממו על השוביניזם האורב בכל פינה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה שאני לא מבינה זה למה יש בכלל "אשה אמיצה אחת מול עשרות חרדים", ולמה לכל הרוחות האשה הזאת הופכת ל"סמל המאבק בקווי ההפרדה". למה בכלל צריך "מאבק". האמנם אין בישראל חוקים נגד אלימות?
למה אזרחיות תמימות צריכות "להיאבק בהדרת נשים"?
למה לא לפשט את זה ולהפוך את זה לעניין פשוט של המשטרה, שעניינה לרסן גילויי אלימות בין אזרחים, לא משנה מאיזו סיבה?
MאסטרM
MאסטרM • 24 בדצמ׳ 2011
יקרתי מלכת אהבה
תתחילי להתפלל שלא יוולדו לך בנים!! רק בנות או בכלל לא

כי לא היית רוצה שמישהיא תייחס אל הבן שלך כמו שאת מתייחסת לגברים חחחח

מאיפה כל הכעס? אבא שלך היה כזה נורא?

מלכת האהבה כתב/ה:
טניה רוזנבליט הפכה לסמל המאבק ב"הדרת נשים", לא בגלל שהיא התנגדה לשוביניזם ועשתה משהו יוצא דופן, אלא בגלל הספין התקשורתי שנעשה בעקבות זה.
יוצא לי כמעט מדי יום להתנגד לשוביניזם ולנצח אותו- בדרך כזו או אחרת, אלא שזה קורה הרחק מעין המצלמות.
יש עדויות לכך שהתקשורת היתה שם בכוונה כשהיא התקוממה נגד הבקשה המוגזמת של החרדים, ולא אכנס עכשיו לשאלה האם זה טוב או רע.
מכיוון שכמה שרים והנשיא החליטו לזמן אותה לשיחה, די ברור מאיפה זה נובע... הרי כל הגברים מפחדים ממהפכת נשים. נראה אותם מסתדרים בלי אמא\אישה שתבשל ותכבס, נראה אותם מסתדרים בלי סקס, נראה אותם מסתדרים בלי מענה של מוקדנית במוקד שרות או בלי מזכירה שתקליד ותענה לטלפונים עבורם. אם יום אחד הנשים במדינה יתאגדו ויעשו מחאה בסגנון "המחאה החברתית", כל המדינה תשותק. הרי היום הנשים נמצאות בכל, אפילו נהגות מונית ושיפוצניקיות.
אז שמעון פרס, המפייס הלאומי, קם והחליט להרגיע את הנשים- פן יתקוממו על השוביניזם האורב בכל פינה.
מלכתא
מלכתא • 24 בדצמ׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
מה שאני לא מבינה זה למה יש בכלל "אשה אמיצה אחת מול עשרות חרדים", ולמה לכל הרוחות האשה הזאת הופכת ל"סמל המאבק בקווי ההפרדה". למה בכלל צריך "מאבק". האמנם אין בישראל חוקים נגד אלימות?
למה אזרחיות תמימות צריכות "להיאבק בהדרת נשים"?
למה לא לפשט את זה ולהפוך את זה לעניין פשוט של המשטרה, שעניינה לרסן גילויי אלימות בין אזרחים, לא משנה מאיזו סיבה?

נכון. אבל המשטרה שלנו- עוד חבורה של גברים פחדנים. מפחדים מהחרדים שמתגודדים ועלולים להפוך למאוד אלימים.
לא כל השוטרים הם כמו עמוס תמם באחת אפס אפס (וחבל שכך....)
מלכתא
מלכתא • 24 בדצמ׳ 2011
MאסטרM כתב/ה:
יקרתי מלכת אהבה
תתחילי להתפלל שלא יוולדו לך בנים!! רק בנות או בכלל לא

כי לא היית רוצה שמישהיא תייחס אל הבן שלך כמו שאת מתייחסת לגברים חחחח

מאיפה כל הכעס? אבא שלך היה כזה נורא?

מלכת האהבה כתב/ה:

קודם כל, לא כל הגברים אלא רובם. יש להפתעתי גברים שקיבלו חינוך נורמלי ולא פחדני.
אם יוולד לי בן (והלוואי שכך) אדע ללמד אותו לחנך נשים ולקום להגנתן ולא להשתין מפחד כמו "השוטר שהגיע למקום". ואני אעמוד על דעתי על כך שגברים פחדנים- עובדה שמעטים מאוד עשו משהו נגד זה בפועל.
ומה הקשר לאבא שלי? מאיפה האומץ לדחוף פסיכולוגיה בשקל?
MאסטרM

מלכת הלילה היקרה

MאסטרM • 24 בדצמ׳ 2011
בן הדברים שלך לבין פמיניזם או נאו פמינזם אין שום קשר

בדברים שלך יש שינאה נטו ובוסר ריגשי, ניראה אותם מסתדרים בלי סקס? ניראה אותך!!! חחחח

גם במעשה של אותה ילדה אין גבורה גדולה ואין שום קשר לפמיניזם כמו זה שאני מוריד את הנעליים בכניסה למסגד או מוריד א הכיפה בתוך כנסיה לא עושה אותי לא מוסלמי ולא נוצרי

זה עושה אותי איש שנותן כבוד לאחרים שחושבים אחרת ממני

אף אחד לא פעל באלימות כלפי הפאקצה שלא יודעת לכבד אחרים שהתעקשה לשבת מלפנים בין גברים שלא רצו בחברתה היא גם לא טענה שאימו עליה או הפעילו אלימות

לגבי הפיסכולוגיה בשקל או בגרוש, יש כאלו ששילמו קצת יותר בשביל ללמוד את זה, ושמח לדעת שגם צדקתי
A v​(שולט)

Re: מדינה שובניסטית

A v​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2011
הוט פפר כתב/ה:

הימים האחרונים הם ללא ספק מהימים היותר שוביניסטים שהכרתי במהלך חיי במדינת ישראל. לראות איך כותרות כמו "הדרת נשים" עומדות בראש הדיון הציבורי, בכל מהדורות החדשות ברדיו ובטלויזיה, בעיתונות, ואתרי האינטרנט.

עדכון בנושא אם אתם לא ממש מעודכנים:
http://www.haaretz.co.il/news/education/1.1593978

שאלות כמו
"האם ראוי כי אשה תשב ליד גבר"
"האם ראוי לשלב נשים בחיים הציבוריים"
"אשה לא הסכימה לקום מהמושב באוטובוס, ולכן נפגשה עם שרי ממשלה על הגבורה [!]"

הייתם מאמינים באיזו מדינה שובניסטית אנו נמצאים?

אם הייתי חס וחלילה אשה, לא הייתי נשאר במדינה כזו. ואל תגידו לי "יש ויש", כי עצם זה שכך מתנהלת התקשורת בישראל, מגבה ומפתחת את הדיון בנושא הדרת נשים, זוהי השפלה בפני עצמה נגד כל אשה ישראלית.

נחתום בפסוק התנ"כי החביב עליי כל-כך: "ברוך אתה השם שלא עשיתני אשה"...

פסוק נוסף; הרי הוא משפט הפורום:
יותר מהר, אם כבר קמת תביאי

ליחצו לייק על הפוסט אם מרגישים כמוני.

כרגיל אתה מערבב ללא הבחנה...

קודם כל נתחיל מזה ש"הדרת" נשים זה לא כלל ולא חוק,הכול התחיל מכמה חיילים שיצאו ממופע.

וזה רק מראה על הצביעות. זו האמונה שלהם.!הם לא אמרו שנשים פחות..הם רק אמרו שאסור להם

לשמוע שירת נשים.

זה שכמה דתיים אומרים שכך צריך להיות...נו אז אמרו, הדת עצמה לא אמרה זאת.

דבר שני,יש המון חוקים שמפלים דווקא את הגברים לרעה.!!! ונשים מנצלות את החוקים האלה מידי יום.

נשים מברכות,"ברוך שעשני כרצונו" מה יותר חזק בהגיון פשוט?

יתרה מזה,למשל לפי הדת אישה חייבת בפחות מצוות מגבר,אתה או אחד מ"מוחים" בכלל מבינים למה?

ודרך אגב.נשים הן אלה שהכי פחות רוצות שיוויון אמיתי.
מלכתא

מאסטרמ,

מלכתא • 24 בדצמ׳ 2011
מעולם לא עמדתי מאחורי הגדרה בומבסטית. כל הדעות הן שלי כאינדבידואל, המילה "פמינזם" מעולם לא הועלתה כאן.
מאחורי דבריי אינה עומדת שנאה לגברים, כפי שנוח לך להציג, אלא שנאה לשוביניזם, שאותי אישית אופף בכל מקום ומפריע לי מאוד. מפריע לי גם הפחד של הגברים לעמוד מנגד ולעשות משהו. גם גברים שלא מסכימים עם שוביניזם, ידברו על כך (במקרה הטוב) אבל לא יעשו כלום בשביל לעצור את זה (טוב, ייסלחו לי יוצאי הדופן).
אני לא שונאת גברים, אני לא פמיניסטית קיצונית. אני מאוד אוהבת גברים ומאמינה כי אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם. אבל מה לעשות, צריך גם להכיר את החסרונות של המין הגאה.
להציג אותי כסוג של אנטיפטית שונאת גברים זה תוצאה של צרות מוח ונסיון להתרברב. אתה לא נותן כבוד לאנשים שחושבים שונים ממך, ולמעשה בחלק מדבריך אף נותן יד לשוביניזם נגדו אנו מתקוממים כאן.
בתור מי שמתייחס לנשים בתור "פקאצה" ו"ילדה" אתה לא תטיף לי מוסר.