צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ליין מסיבות לצעירים - קול קורא.

נוריתE
לפני 12 שנים • 31 בדצמ׳ 2011
נוריתE • 31 בדצמ׳ 2011
רק תארו לכם/ן שהליינים ה"רישמיים" של המסיבות קהילה פה היו מפרסמים הגבלת גיל (למטה ביחוד)
שלא לדבר על זה ,שאיזה "מבוגר" פה יעז לפרסם פוסט נוסח "מסיבה פרטית לבני 35-40 ומעלה ,בלבד
איזה זפת ונוצות הם היו כולם ,מקבלים פה מפי דווקא ,הצעירים והצעירות. ולא חסרים פוסטים רגילים,לראיה.

ולא,אין מקום להשוות פה בין מסיבות סגורות של הקהילה ההומו-לסבית,לזאת.(כבר קפצו מספיק על ה"עגלה" הזאת)

אין ספק שכל אחת ואחת יכולים לערוך מסיבות על פי טעמן/ם ,אבל לדעתי ,פירסום שכזה יש לו מקום או בלוח מודעות או למעלה בפלאשים בתשלום או על פי תאום עם כלובי על טיב ומקום הפירסום.
ככה,ו זאת על פי כל השמונה או כמה עמודי תגוגובות, זאת פרובוקציה.
ישנן מספיק אופציות לפרסם כזה קונספט,מבלי לירוק לבאר שממנה אתם הצעירים שותים ושתתיתם.

ויש עוד דבר ,בארץ יש הפרדה במועדונים רבים ומגבלת גיל לרוב,"לטובת, הצעירים וגם לעיתים הגבלת מראה חיצוני , אבל אישית,כשאותי הכניסו עם הבת שלי למועדונים במיורקה ואיביזה ביחד עם עוד בני גילי הבנתי ששם באמת,יש כבוד לאנשים בוגרים ומבוגרים. פה אין ולא רק,בקהילה.
נוריתE
נוריתE • 31 בדצמ׳ 2011
Frenzy כתב/ה:
בחייאת רבאק, לפי חלק מהתגובות כאן אפשר לחשוב שכל מסיבה אמורה לכלול הכל מהכל, ושהמגיעים למסיבה ממוקדת יותר מביעים בכך סלידה מכל האחרות.
אין ערבי נושא? אני קוד לבוש? אתם באמת מעדיפים בלי? מה שיהרוג לכם את המצברוח זה ליין אחד קטנצ'יק עם הגבלת גיל ומטאל ברקע (דבר שלבדו מגביל כניסה מצד אחד, ומשפר את החוויה לקבוצה מצומצמת מצד שני), שמפרסם את עצמו ב- הלם והשתאות- אתר הקהילה המתאים לו ביותר?
הדשא של השכן עושה לכם עד כדי כך חררה?
לכם שמזועזעים היסטרית מהרעיון שננתק את עצמנו מהמבוגרים מאיתנו, אל דאגה:
כמו שלומדים תינוקות, זה שאמא עזבה את שדה הראייה לא אומר שהיא לא קיימת יותר, או שהיא לא תחזור אחר-כך.

קנטור, סחטיין על היוזמה.

icon_smile.gif ובואו ,לא נתחיל לדבר על היקשרות חרדה נימנעת.
נוריתE
נוריתE • 31 בדצמ׳ 2011
TV_Eye כתב/ה:
שאלת תם:

למה אתם לא זועקים, שלמסיבות שלנו לא מכניסים גם נוער בגילאי 15? להם לא מגיע להנות? מה זו ההפליה הזו?

לא חוקי שהם ישתו? אז שיבדקו תעודות זהות בבר,
לא חוקי לשחק איתם? אז שלא ישחקו זה לא אומר שאסור להם להיכנס.

מה לעשות יש מסיבות (בעיקר פרטיות) שתוחמות את הגילאים שאליהם הם מכוונים.

די עם כל ההתיפיפות הזו, אין כאן עניין של אגו, או רצון או נסיון לפגוע באיש. קבוצה של אנשים צעירים שרוצים לפתוח ליין מסיבות פרטי.

כי ישנו חוק,במדינה הזאת לגבי קטינים. שאגיד "כאילו דאאה" . אמרתי
אבל זה כבר ממש לא קשור אפילו יותר מעיניין המסיבות ההומו לסביות.
יעל101

Re: ליין מסיבות לצעירים - קול קורא.

יעל101 • 31 בדצמ׳ 2011
קנטור כתב/ה:
אני וחתולהלה ועוד כמה חברים מדברים על להקים ליין קטן משלנו.

קונספט של מועדון חברים סגור:

*רק בהזמנה אישית מהמארגנים.

*הגבלת גיל של מקסימום 35

*מסיבות של כ 50 איש. BDSM/FESTISH FRIENDLY.איפשהו בין מפגש חברים לפליי פארטי.

*מוזיקה רוק/מטאל/להיטים.

*מינימום עלות:כלומר פליליסט מוכן מנגן מוזיקה.
אלכוהול כל אחד מביא מהבית.
הכסף הולך רק לכיסוי הוצאות.
כרגע זה נמצא בשלב של בדיקת הענות וחיפוש אנשים שמוכנים לעזור.
אין מקום אין צוות יש רק רעיון.

כרגע יש קבוצה סגורה בפייסבוק. אם אין לכם פייסבוק אישי. (עם שם אמיתי) אל תטרחו.

פנו אלי באדומה(אני מנוי זהב) או דרך הפייסבוק לפרטים.
בבקשה. בלי לזיין את השכל על מגבלת הגיל.
יש המון אנשים שאני מאד אוהב ולא יוכלו לבוא. ואני מקווה שהם יכבדו את העובדה שאני וחברי מעוניינים לעשות מסיבות עם אנשים קרובים לגילנו. יותר מלגיל של ההורים שלנו.

קנטור-יוזמה פרואקטיבית למען קבוצת אנשים-שנועדה להיטיב עימם, היא תמיד מבורכת.
אני בעדך ובעד יוזמתך ויוזמת זוגתך הצעירה.

אני סבורה שזו מתנה מבורכת עבור רבים מהקהילה : להסתכן בפחות עברות על רקע גילאי (בשל טעות על בסיס ויזואלי).
Franchesca
Franchesca • 31 בדצמ׳ 2011
נוריתE כתב/ה:

אין ספק שכל אחת ואחת יכולים לערוך מסיבות על פי טעמן/ם ,אבל לדעתי ,פירסום שכזה יש לו מקום או בלוח מודעות או למעלה בפלאשים בתשלום או על פי תאום עם כלובי על טיב ומקום הפירסום.
ככה,ו זאת על פי כל השמונה או כמה עמודי תגוגובות, זאת פרובוקציה.
ישנן מספיק אופציות לפרסם כזה קונספט,מבלי לירוק לבאר שממנה אתם הצעירים שותים ושתתיתם.

נורית.
למה לפרסם בתשלום מסיבה שעדיין בגדר המחשבה ובטח לא מסיבה מסחרית.
מדובר על רעיון, על יוזמה שעדיין לא פותחה ומומשה.
למה זו פרובוקציה? אני חושבת שאם יש מקום למסיבות 25+ יש מקום למסיבות 35-.
ישנן מספיק אופציות? הוא רוצה כאן. למה להתחבא? למה לא להעלות רעיון למסיבה ולשמוע את דעת הכלל?

אני מאוד נהנת במסיבות הליינים הקיימים.
לא הרגשתי שבני 35+ תרמו או גרעו במסיבות.

יעל.
את כל כך צודקת.
כבר קרה שבנות 17 ואני מניחה שגם פחות, הצליחו להכנס למסיבות.
מצד אחד, מה לעשות שעל פי החוק בן 60 ובת 18 זה חוקי, אבל בן 57 ובת 15 לא?
תבינו מה המשמעות של הפרש 3 שנים ואתם מתבכיינים על עשרות.
מצד שני, אני אוהבת הבדלי גילאים ואני לא חושבת שיש דבר כזה שולטים מתחת לגיל 30.
(וזה לא אומר שכל בן 30+ שקורא לעצמו שולט, באמת כזה)

# בכל כלל, יש יוצא מן הכלל, אז תנשמו עמוק לפני תקיפה.

קנטור בהצלחה, אני מברכת על היוזמה.

Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 31 בדצמ׳ 2011

תגידו לי התחרפנתם?!

מה זה התגובות נאצה הללו אחד אל השני?!?

"זקנים" מול "צעירונים" מה זה השטויות האלו?!

בחיי, מיום ליום אני מבינה איך הארץ שלנו ניראת כמו שהיא, שאנחנו רבים בתוך עצמנו ושופטים אחד את השני במקום שאמור להיות המקום הכי פתוח והכי מקבל שיש.

יש לנו מכנה משותף בדסמ. ת-פ-ר-ג-נ-ו אחד לשני כבר במקום לבזבז זמן ואנרגיות בלגדף אחד את השני, אולי ת-ע-ז-ב-ו אחד את השני ותתנו לאחרים לחיות כמו שבא להם?!?

תפסיקו לשנוא!!
CantGetEnough​(נשלט)
CantGetEnough​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2011
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.... עברתי על כל הודעה פה אחת ואחת ויש כאלה שתומכים ויש כאלה שלא
מה שאני לא מבין זה דבר אחד, למה בכלל זה הגיע למצב שיש קבוצה שמסכימה וקבוצה שלא(מוכר לכם הפתגם: "חיה ותן לחיות")???, כל הדברים כבר נאמרו אז אין טעם לרשום עוד משפטי מפתח שיחדדו לכל צד מה הראוי -_-

רק תנסו להתסכל מהצד ולהבין עד כמה הדיון הזה הפך להיות מגוחך...

ולא משנה מה יאמר.. זה לא ישנה דעה של אנשים שמקובעים בחשיבה שלהם... פשוט חבל

באמת חבל שזה הגיע עד לרמה כל כך נמוכה icon_confused.gif
nomorenomore
nomorenomore • 31 בדצמ׳ 2011
CantGetEnough כתב/ה:
אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.... עברתי על כל הודעה פה אחת ואחת ויש כאלה שתומכים ויש כאלה שלא
מה שאני לא מבין זה דבר אחד, למה בכלל זה הגיע למצב שיש קבוצה שמסכימה וקבוצה שלא(מוכר לכם הפתגם: "חיה ותן לחיות")???, כל הדברים כבר נאמרו אז אין טעם לרשום עוד משפטי מפתח שיחדדו לכל צד מה הראוי -_-

רק תנסו להתסכל מהצד ולהבין עד כמה הדיון הזה הפך להיות מגוחך...

ולא משנה מה יאמר.. זה לא ישנה דעה של אנשים שמקובעים בחשיבה שלהם... פשוט חבל

באמת חבל שזה הגיע עד לרמה כל כך נמוכה icon_confused.gif

זה כי הם " 22 שנה בתחום."

כל גבר שלא מסכים איתם הוא לא " בדס"מ אמיתי "
כל אישה שלא מסכימה איתם היא "ונילית טיפשה ולא נשלטת אמיתית".
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 12 שנים • 1 בינו׳ 2012
סוררת בשקט​(אחרת) • 1 בינו׳ 2012
טעימה אוהבת כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
לא רק שזה נראה לי לגיטימי, בתכלס - לי לפחות אין עניין לבלות עם חברה בני עשרים פלוס.
די הגיוני שאני לא אעניין אותו באותה המידה.

הוא בסה״כ פרסם פוסט שפונה לקהל יעד מסויים - איפה בדיוק הוא אמור לפרסם את זה? ביתד נאמן?

אני ממש לא מבינה על מה ולמה המהומה נגדו..

החרדים השחורים בסך הכל רוצים חברת גברים בלי נשים שיביאו את צינור הפוריות שלהם, להזדקר חלילה. בכך רחמנא ליצן יטמאו את נפשם.
אז מפרסמים ברחוב שהנשים תעבורנה למדרכות ממול.
מה רע בזה?
איפה אתם רוצים שהם יפרסמו את זה בתוך הישיבה?
הם חוטאים בכך שרואים אישה עם חלק גוף חשוף ואחרי שביקשו וחזרו וביקשו שבנות ישראל יתלבשו צנוע. לא שמו עליהם, אז עברו לשיטת היריקות והגידופים.
זה די הגיוני הם חייבים להבהיר שאסור להם לטמא את הנפש ואם לא מובן בטוב יובן בפרובוקציות.
אני באמת לא מבינה מה המהומה נגדם.... icon_confused.gif

אבל איך את יכולה להשוות רחוב ציבורי למסיבה פרטית? ואם כבר את משווה,\ האם את מזמינה למסיבות ימי הולדת שלך את כל מי שעובד איתך או מכיר אותך מהמכולת השכונתית? או רק את אלה שאת רוצה לראות באמת?
זה כל כך הגיוני שבני 20 ירצו מסיבות משלהם, בדיוק כמו שבני 40 ירצו מסיבות משלהם, בלי להרגיש שהם נמצאים במסיבת גיוס של הילדים שלהם.
תרגעו, לא על כל מסמר צריך לדרוך.