צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכוד22 בבדסמ... זה לא עניין של שולט-נשלט. זה עניין של ג'נדר

lori{ע_מ}
לפני 12 שנים • 2 בינו׳ 2012
lori{ע_מ} • 2 בינו׳ 2012
אני דוקא חושבת שההרגשה שהוא מתארת נובעת מהעובדה שהעניינים לא "זורמים".
כשמשהו הוא מאולץ ולא זורם, מרגישים צורך לבדר, כאילו האחריות להצלחת הפגישה או האינטרקציה תלויה בך. (הוא דיבר על גברים באופן כללי, אבל אני חושבת שהוא פשוט תיאר את ההרגשה שלו והשליך אותה על השאר).

כשתגיע למקום שתרגיש בו "בבית" וזה יזרום ולא יהיה שטוח/מאולץ/כבד - תראה שההרגשה שלך היא אחרת לגמרי.
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 2 בינו׳ 2012
lori כתב/ה:
אני דוקא חושבת שההרגשה שהוא מתאר (!) נובעת מהעובדה שהעניינים לא "זורמים".
כשמשהו הוא מאולץ ולא זורם, מרגישים צורך לבדר, כאילו האחריות להצלחת הפגישה או האינטרקציה תלויה בך. (הוא דיבר על גברים באופן כללי, אבל אני חושבת שהוא פשוט תיאר את ההרגשה שלו והשליך אותה על השאר).

כשתגיע למקום שתרגיש בו "בבית" וזה יזרום ולא יהיה שטוח/מאולץ/כבד - תראה שההרגשה שלך היא אחרת לגמרי.

אופס.
Winner​(מתחלפת)

Re: מלכוד22 בבדסמ... זה לא עניין של שולט-נשלט. זה עניין של ג

Winner​(מתחלפת) • 2 בינו׳ 2012
SwitchSwatch כתב/ה:
שמתם לב לזה?
אתה מכיר נשלטת לקשר שולט-נשלטת
אתה מוצא את עצמך תחת "משטר" של איך אני מבדר אותה... איך אני מחרמן אותה ומספק את הסטיות הקינקיות שלה
שזה נחמד. אבל מי פה השולט ומי הנשלטת?

אז ננסה את זה מהצד השני

אתה מכיר שולטת לקשר של שולטת-נשלט
אתה מוצא את עצמך מנסה לשעשע אותה ולבדר אותה
שזה נחמד
אבל מי הדומיננטית פה?

איך שלא תסתכל על זה
הגבר אמור להיות אקטיבי והאשה פאסיבית
מה יהיה? icon_rolleyes.gif

בדיוק כך!!!! בכל מקרה אתה צריך לפנק לשעשע ולספק!!! וכמה שתעשה את זה יותר מהלב ככה זה יותר אמיתי.
icon_lol.gif
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 2 בינו׳ 2012
אני מסתכלת על זה כך:
קודם כול אתה צריך להבין מה אתה בא לחפש בקשר הזה. למה אתה מכניס את עצמך אליו.
פשוט כי אם אתה מבין לאן אתה הולך הסיכוי שתגיע לשם הרבה יותר גדול ,בין היתר.
אם אתה מחפש קשר אמיתי ורציני שבו תוכלו להעשיר אחד את השנייה להנות ביחד אתה צריך לבנות בו דברים בהדרגתיות.
קודם כול תתעניין בכלל למה היא הגיע לשם.
אולי אתה מחפש זוגיות והיא מחפשת את הסטוץ המשעשע הבא שלה, ואליי ההפך.
תנסה לזהות בה אם איזו "חבילה אישית" היא מגיע אליך , ואולי אז זה לא יגרום לך להתאכזב מזה שהחבילה הזאת לא כול כך מתאימה לך.

באופן כללי אנשים שמשוכנעים שמישהו צריך וחייב להם משהו לא הופכים להיות לכאלו בניי זוג מדהימים לאורך הזמן.
לרוב הם פשוט יותר מדיי שקועים בתחת האישי שלהם בכדיי להבין שלטאנגו מוצלך צריך שניים ועבודת צוות טובה ביחד, והרבה פעמים עדיף בחיים להישאר לבד מאשר בחברה רעה.
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 2 בינו׳ 2012
lori כתב/ה:
lori כתב/ה:
אני דוקא חושבת שההרגשה שהוא מתאר (!) נובעת מהעובדה שהעניינים לא "זורמים".

אופס.

מעניין מה לפרויד יש להגיד על זה icon_lol.gif
SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 3 בינו׳ 2012

SwitchSwatch​(מתחלף) • 3 בינו׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
SwitchSwatch כתב/ה:
שמתם לב לזה?
אתה מכיר נשלטת לקשר שולט-נשלטת
אתה מוצא את עצמך תחת "משטר" של איך אני מבדר אותה... איך אני מחרמן אותה ומספק את הסטיות הקינקיות שלה
שזה נחמד. אבל מי פה השולט ומי הנשלטת?
icon_rolleyes.gif

כפי שאמר את זה "הוא", זה לא תמיד ככה, לפחות במערכת יחסים שלנו אין זה כך. אני לא מוצא את עצמי תחת שום "משטר" ואיני מחויב לבדר אותה או לחרמן אותה או לספק את הסטיות הקינקיות שלה. אני בהחלט יכול לעשות את זה כשבא לי, כי כיף לי לראות אותה מאושרת, הרי היא האישה שאני אוהב, אבל מערכת יחסים שלנו מושתתת על העונג ועל האושר שלי, אותם היא מספקת. אני אוהב אותה בגלל שהיא מספקת את צרכיי ולא להפך.

אולי...
ואולי היא מצליחה לתמרן כ"כ יפה שאתה לא שם לב.
אבל היי - אם כולם נהנים זה כבר באמת לא חשוב
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 3 בינו׳ 2012

Brave Dwarf • 3 בינו׳ 2012
SwitchSwatch כתב/ה:

אולי...
ואולי היא מצליחה לתמרן כ"כ יפה שאתה לא שם לב.
אבל היי - אם כולם נהנים זה כבר באמת לא חשוב

קשה לי להאמין שניתן לתמרן בצורה כל כך מבריקה לאורך חיים משותפים, נישואין, ילדים וכל הנלווה לכך. וזה לא שיש לי משהו נגד תמרונים. אם הם נעשים באופן נשי קוקטי (ולא משטר וכל מה שתארת), הם מלהיבים למדי. מה שכן, אם היא מצליחה "לתמרן" כל כך טוב למרות האופי האגואיסטי שלי ולמרות הדרישות המטורפות שלי, הייתי ממליץ לה לזרוק אותי לאלף רוחות וללכת ללמוד משחק. מה שבטוח שאוסקר מובטח לה (-:

בקיצור, התמונה לא תמיד נראית כפי שתארת אותה. לא אשלה אותך ואומר שיצאתי לרחוב ומיד מצאתי את מה שרציתי. ירקתי דם בחיפושים והגעתי למצב של ייאוש וסגירת הבסטה בזמן שחיפשתי, אבל עובדה - כשרוצים, מוצאים. כמו שלורי אמרה - זה הכל עניין של התאמה.

מממ... ועוד משהו: זה לא קורה ביום אחד. אף אחת לא תתנפל עליך בצרחות: אנא, הרשה לי לשרתך! זה הכל מתרחש תוך כדי הכרות ותיאום ציפיות וגם לאהבה קיים תפקיד לא קטן בעסקה הזאת (בעיניי העיקרי אבל לא חייב).