בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ככה פותחים את 2012-מסיבת סילבסטר-THE SPACE Vs Alex-Andria

Lady Alex​(שולטת)
לפני 12 שנים • 2 בינו׳ 2012

ועכשיו תורי!

Lady Alex​(שולטת) • 2 בינו׳ 2012
סוף סוף סיימנו עם הניקיונות והאירגונים וחזרנו לשגרה אחרי כל המסיבות.
אז נכון שכל מסיבה ואירוע שהיה פה פה מוכתר בתור האירוע הכי טוב, אבל המסיבה עם צוות הספייס זוכה בכל הקופה!
היה פשוט מדהים, מטורף, הזוי ובעיקר מדליק ומעורר חושים!
תודה לצוות הספייס ולכל האורחים שהגיעו! ככה בהחלט פותחים שנה!
להתראות שוב בקרוב במתכונת הזאת....
icon_smile.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 2 בינו׳ 2012
יהיה שוב בקרוב מאוד icon_smile.gif
כבר יש תאריך סגור ,אבל בואו נשמור זאת בסוד icon_smile.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 2 בינו׳ 2012
זה לוקח כמה ימים עד שמתאוששים ממסיבה כזו...........
החדרים האלה מטריפים כי אתה כל הזמן חושב על מה שאתה מפספס בחדר שליד............
עד עכשיו אני לא בדיוק מבין איך יצא לי כל הלילה להיות בחדר הנכון...........
אין כמו
הפתעות.........הפתעות .........הפתעות..............

009
Halrloprillalar
לפני 12 שנים • 3 בינו׳ 2012

מסיבה נהדרת

Halrloprillalar • 3 בינו׳ 2012
מצטרף למפרגנים לאייר ולליידי אלכס.
המקום מאוד מושקע, מיוחד ועשוי בטעם טוב, ממש יחיד מסוגו. אני מקווה שיהווה השראה למארגני מסיבות אחרות. הנוכחות שלו משאירה טעם של עוד גם זמן רב לאחר האירוע. אשמח לחזור לשם אם יערכו בו מסיבות נוספות. היה ממש כיף, למראות שהלכנו יחסית מוקדם. תודה !

הערה אחד, שהייתי רוצה לפתוח אותה לדיון – האם המוזיקה באמת חייבת להיות כל כך חזקה ?
המוזיקה הייתה בעוצמה אדירה, קורעת אוזניים. לדעתי במסיבות פטיש אין כל ערך למוזיקה חזקה, היא רק מפריע , מוציאה מהריכוז בעניינים שלשמם באנו.

אשמח לדעת אם יש לכם דעה בנושא.
אנאלון​(נשלט)

Re: מסיבה נהדרת

אנאלון​(נשלט) • 3 בינו׳ 2012
Halrloprillalar כתב/ה:
המקום מאוד מושקע, מיוחד ועשוי בטעם טוב, ממש יחיד מסוגו. אני מקווה שיהווה השראה למארגני מסיבות אחרות. הנוכחות שלו משאירה טעם של עוד גם זמן רב לאחר האירוע. אשמח לחזור לשם אם יערכו בו מסיבות נוספות. היה ממש כיף, למראות שהלכנו יחסית מוקדם. תודה !

הערה אחד, שהייתי רוצה לפתוח אותה לדיון – האם המוזיקה באמת חייבת להיות כל כך חזקה ?
המוזיקה הייתה בעוצמה אדירה, קורעת אוזניים. לדעתי במסיבות פטיש אין כל ערך למוזיקה חזקה, היא רק מפריע , מוציאה מהריכוז בעניינים שלשמם באנו.

אני מצטרף, מוסיקה מאד רועשת פוגעת בהנאה
ו
AIR​(נשלט)

Re: מסיבה נהדרת

AIR​(נשלט) • 3 בינו׳ 2012
אנאלון כתב/ה:
Halrloprillalar כתב/ה:

אני מצטרף, מוסיקה מאד רועשת פוגעת בהנאה
ו

קיבלתנו את הערתך ,נחליף להגברה יותר איכותית ובכך הווליום לא יהיה גבוהה כל כך ועדיין יהיה אפשר לפזז על הרחבה ... כמו כן נשפר גם את התאורה להבא
Lady Alex​(שולטת)
לפני 12 שנים • 4 בינו׳ 2012
Lady Alex​(שולטת) • 4 בינו׳ 2012
אורחי אלכסנדריה היקרים
האירוע בסילבסטר היה בעל אפוי מסיבתי ולכן המוזיקה הייתה בווליום הרבה יותר גבוה מהרגיל.
אני אישית מאוד נהנתי מכך. ריפר נתן בראש כמו שצריך!
אם אתם מחפשים ארועי PP בעלי אופי יותר שקט אתם מוזמנים להגיע לליין המסיבות של אלכסנדריה - חוויה בעלת אופי שונה ומיוחד, כמו המקום עצמו
icon_smile.gif
להתראות!
בחור גברי​(נשלט)
לפני 12 שנים • 8 בינו׳ 2012
בחור גברי​(נשלט) • 8 בינו׳ 2012
Air כתב/ה:
יהיה שוב בקרוב מאוד icon_smile.gif
כבר יש תאריך סגור ,אבל בואו נשמור זאת בסוד icon_smile.gif
אני מתפלא עליך חסר מקומות לארגן מסיבות , שאני אבוא למקום שביום יום זה בית זונות . no.gif