לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונות

nomorenomore
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012

Re: זונות

nomorenomore • 10 בינו׳ 2012
דניאל נשלט כתב/ה:
QגליתQ כתב/ה:
דניאל נשלט כתב/ה:
http://www.thecage.co.il/profile/67630/עוד שרמוטה נערת ליוי זונה מסריחה .....

[size=24][size=18]וזה אמר אחד שאמר שאני דפוקה!!!!!!!!!
חמוד..מצא לך חיים כי החיים שיש לך כרגע הם לא מוגדרים כלל..
נסה למצוא את הטוב שבך..במקום לחפש את הרע שבאחר...
[/size]
[/size]
מה את מצפה שאני יאמר על אחת כמוך? שכותבת בפרופיל שלה לא לנשואים ומיצד שני הולכת עם נשלט נשוי את זאת שלא סגורה על עצמך אני יודע בדיוק מה אני רוצה ומה אני מחפש

אני אמנם רוסי במוצא, ועליתי מהמדינה שכיום ידועה בצורת החוכא והאיטלולא "הדיקטטורה האחרונה באירופה"... אבל, אתה אמור להגיד "אומר" ולא "יאמר", לא ככה?
גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012

Re: זונות

גולוסקלפרה​(נשלט) • 10 בינו׳ 2012
דניאל נשלט כתב/ה:
עוד שרמוטה נערת ליוי זונה מסריחה .....

זה הזמן להזכר...
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31015
בחור גברי​(נשלט)
לפני 12 שנים • 11 בינו׳ 2012

Re: מבלי לפגוע בכבודם של אף אחד/אחת

בחור גברי​(נשלט) • 11 בינו׳ 2012
Lady Alex כתב/ה:
אבל מי שעונה לבחור שאפשר לראות בהיסטוריה שלו גועל נפש מרוכז, שלא יתפלא/תתפלא אם הוא יתהפך עליו/עליה ויהיה עסוק בלהשמיץ ולגדף.
אני מניחה שזה עוד דוגמא לבחור מתוסכל שלא מכבד אנשים אחרים ויודע רק להשמיץ ולהשפריץ מכך....

על החתום
בעלת בית זונות ביום חסר לך עוד הרבה בשביל לכנות את עצמך ליידי ,ליידי אמיתית יושבת רגל על רגל ובעלה מפרנס אותה ועושה אותה מלכה אמיתית ,לא יחסיר מימנה דבר ובטח שלא יתן לה לרדת לזנות, 3שנים בתואר זונהו עכשיו סרסורית ,איי לי הערכה לנשים שלא מכבדות את עצמן ,ואיני שופט בחורות במצוקה שנקלעו למצבים מסויימים בחיים אך לאחת כמוך אני בז .
ואימפריה לאכולי קנאה, בלילה!
icon_wink.gif
בחור גברי​(נשלט)

[quote="דניאל נשלט"][quote="Lady Alex"]אבל מי שעונה לבחור שאפשר לראות בהיסטוריה שלו גועל נפש מרוכז, שלא יתפלא/תתפלא אם הוא יתהפך עליו/עליה ויהיה עסוק בלהשמיץ ולגדף.
אני מניחה שזה עוד דוגמא לבחור מתוסכל שלא מכבד אנשים אחרים ויודע רק להשמיץ ולהשפריץ מכך.. ..חסר לך עוד הרבה בשביל לכנות את עצמך ליידי ולהגיע לתואר הזה ,ליידי אמיתית יושבת רגל על רגל ובעלה מפרנס לא מחסיר מימנה דבר עושה אותה מלכה אמיתית .ובטח שלא יתן לה לרדת לזנות 3שנים בתואר זונה ועכשיו סרסורית ,איין לי הערכה לנשים שלא מכבדות את עצמן , ואיני שופט בחורות במצוקה שנקלעו לסיטואציה מסוימת בחיים אך לאחת כמוך אני בז .
בחור גברי​(נשלט)

דניאל נשלט כתב/ה:
Lady Alex כתב/ה:
אבל מי שעונה לבחור שאפשר לראות בהיסטוריה שלו גועל נפש מרוכז, שלא יתפלא/תתפלא אם הוא יתהפך עליו/עליה ויהיה עסוק בלהשמיץ ולגדף.
אני מניחה שזה עוד דוגמא לבחור מתוסכל שלא מכבד אנשים אחרים ויודע רק להשמיץ ולהשפריץ מכך....

על החתום
ואימפריה לאכולי קנאה, בלילה!..חסר לך עוד הרבה בשביל לכנות את עצמך ליידי ולהגיע לתואר הזה ,ליידי אמיתית יושבת רגל על רגל ובעלה מפרנס לא מחסיר מימנה דבר עושה אותה מלכה אמיתית .ובטח שלא יתן לה לרדת לזנות 3שנים בתואר זונה ועכשיו סרסורית ,איין לי הערכה לנשים שלא מכבדות את עצמן , ואיני שופט בחורות במצוקה שנקלעו לסיטואציה מסוימת בחיים אך לאחת כמוך אני בז .
icon_wink.gif
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 11 בינו׳ 2012
דניאל,
ציינת בפרופיל "איש עסקים רציני ואיכותי" ואני מניח שאתה בחור אינטליגנטי. אז מה קרה
שירדת לרמה של גידוף בוטה וכולם כאן מגנים אותך ?
קרה לך מה שקרה לאנסטסיה מיכאלי - איבדת את קור הרוח - כנראה גם אתה לא תיבחר
לכנסת הבאה...
אל תאבד את שלוות הנפש, לא מעט נשים גילו את הפתרון לקניות/תפנוקים/קשיים כלכליים
באמצעות גברים חרמנים. אתר שכזה שמוצף בנשלטים שמוכנים לקנות ולממן כל אשה
שתקבלם תחת חסותה הינו גן עדן עבורן. צריך רק לבחור ניק ולציין בסוגריים (שולטת)
ההצלחה מובטחת. ריבוי הנשלטים ומיעוט השולטות מאפשר להן להתנות תנאים, לבחור
את בעלי היכולת ולחלוב ככל הניתן. הן גם ידאגו לקלר את הנשלט על מנת למנוע ממנו
לפנות או לקבל פניות משולטות אחרות . פשוט ומתוחכם גם יחד.
אז דניאל, לא להתעצבן ולא ללכלך, תמיד יהיו נשים מנצלות כשם שתמיד יהיו פרייארים
מנוצלים שיקבלו ויכנעו לכל תכתיב ובלבד להרגיש משוייכים.