אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תתבייש לך נועם שליט

*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 12 שנים • 12 בינו׳ 2012
*מנגינה*{התווים שלו} • 12 בינו׳ 2012
עכשיו הבנתי למה כלובי הורה לא לשוחח בעניינים פוליטיים מעל גבי הפורום.
יש לא מעט התנהלות לא ראויה בפורומים
אבל תגובות מתלהמות כמו זו שלפני לא גורמות התרוממות רוח לאף אחד
ובטח לא עוזרות לכותבן להוכיח את צידקתו.
A v​(שולט)

Re: כמה שאתם צפויים.

A v​(שולט) • 12 בינו׳ 2012
Dark Artist כתב/ה:
לא רואה ממטר כתב/ה:
צפויים יותר מהזיגזוגים של בנימין נתניהו ומהטירוף של השופכת מים ההיא.

הרי אם מר שליט היה בוחר לרוץ עם הליכוד אם מפלגה ימנית אחרת הייתם מריעים לו אבל מה לעשות שהאכות בוחרת דווקא מרכז ושמאל?
לי אין שום בעיה שאדם ינצל את זה שהוא מפורסם ושראה זמן מסך (מנסיבות טראגיות) ירוץ לפוליטיקה שכן רבים ניצלו זאת.
יכולה להיות לי בעיה עם אלה שבוחרים בהם/ן שכן בסיטואציה הזו חצי ממשתתפי "האח הגדול/נולד לרקוד/כוכב נולד/השרדות" או איזו סדרה דבילית אחרת שאתם צופים בה באדיקות היו בכנסת ושתבינו, זה לא שאני חושב שזה אסון גדול וזה מעיד על מה אני כן חושב על רוב הדבילים שמאכלסים את הפרלמנט "הכי דמוקרטי שהיה לנו אי פעם".

בקיצור, אתם, שקוראים לחופש הביטוי ובמקרה שלכם זה חופש הטרוף, אתם האחרונים לבקר אנשים שמחליטים לעשות ככה או אחרת עם החיים שלהם והסופר אחרונים למצוא לזה סיבה לא כשרה.

מהעניין, מה תגידו אם קורבן אונס תרוץ לכנסת רק כדי לנסות לשפר את זכויות הנאנסות ולהחמיר קשות עם אנסים?
אני אענה במקומכם:
אם תרוץ עם הימין - יופי.
אם תרוץ עם השמאל - היא זונה.

קפצו לי כולכם חבורת צבועים.

אתה בעצמך צבוע לא קטן וצפוי מאוד כמו שאר חבר מרעיך מהשמאל הסהרורי.
אם היית מסתכל בשרשור על תגובות קודמות היית רואה שכתבו על כך שביבי רץ לממשלה על גבו של אחיו שמת במבצע אנטבה,כך שאני מבין ממך שכאשר מדובר באדם ימני שעושה זאת,הרי שזה לא ממניעים כשרים ואילו אדם מהשמאל שעושה את אותו הדבר הרי שסתם נטפלים אליו רק בגלל דעות שמאלניות.
ציטטו אגב גם כתבה מאתר האינטרנט של "הארץ" ,שכזכור לי לא נחשד בדעות ימניות, המגנה את התופעה הטפשית של ריצת כל מיני סלבס וידוענים לכנסת.אבל כנראה לא טרחת לקרוא אותה.
אתה צפוי בכך שאתה הוכחת כמה אתה צר אופקים בדעותיך וכמה אתה אטום לביקורת עליהן בכך שטענת במשפט אחד שמחנה השמאל הוא המחנה השפוי-להלן תזכורת קטנה: "אבל מה לעשות שהאכות בוחרת דווקא מרכז ושמאל?"
כלומר כל מי שנמצא מהצד הימני של המפה הוא לא איכותי לדעתך ומי ששמאלני הוא כליל השלמות.
צפוי ומטורף כבר אמרנו?
כל היום אתם זועקים על מות חופש הביטוי ועל חוסר דמוקרטיה,כל עוד זה מתאים למניפסט הדעות שלכם כמובן.
כבר מדבריך על תוכניות שאנשים צופים בהם והזלזול שלך בהם ניתן להסיק על מידת הנפיחות והפטרוניות שלך שלא לדבר על ההתנשאות הפלצנית. כל המאפיינים הללו בהחלט מצדיקים את הניק שלך. רק אל תשכח שגם אחרים לא יראו אותך ממטר

DARK אין טעם להגיב לו.

עצם האמירה הזו שלו מראה מי הוא בדיוק.
Uranus

Re: תתבייש לך נועם שליט

Uranus • 12 בינו׳ 2012
Dark Artist כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
muscle man כתב/ה:

"אתם לא חושבים שיש פה בעיה מוסרית בעובדה שאנשים שהתפרסמו רק בשל
קשר משפחתי לאירועי חטיפה, יהפכו לפוליטיקאים מובילים?"

אני לא חושב שכוונותיהם רעות. הם באמת כנראה באים מתוך רצון לשפר ולתקן.

אבל מוסרית ציפיתי ליותר.
הרבה יותר...

אתה לא חושב שהיתה בעיה מוסרית שכל עלייתו של ביבי
היתה על גב אחיו שנהרג במבצע אנטבה?

אני אישית לא רואה בזה בעיה. הנסיבות הכואבות של קרנית, נעם וביבי
הן הנסיבות הכואבות שלהם בלבד ולא לך או לי יש זכות להעריך
או למדוד את השבר שחוו.

אם מתוך השבר הזה הם בוחרים להכנס לפוליטיקה, ומתוך רצון לעשות
שינוי אמיתי עבור מדינתם הם בוחרים בעיתוי בו לפחות השבר שלהם יכול
לעזור להם לקדם את מטרה זו - זו זכותם, ואם זה מוסרי או לא,
זה רק בעיני המתבונן ולרוב זה תלוי מאיזה צד מתבוננים (ימין או שמאל)...

אני מאמין לנעם שליט.
אני מאמין שהוא ראה במשך 5 שנים איך מתנהלת ממשלה בישראל - את הדחיינות,
ההתחמקות והבינוניות.
אני מאמין שלמרות שבסופו של דבר קיבל את מבוקשו - הוא ירק דם
ונתקל בהתנהלות בלתי אחראית וצינית ושהוא לא יכול לשבת ולשתוק
כל עוד יש לו אפשרות לעשות משהו בנידון, ואם כבר אז עכשיו ומיד.
אני מאמין שבסופו של דבר, תעצומות הנפש שלו - הן שהחזירו
לו את בנו, וזה כוח רצון שאני רוצה בכנסת ולי זה לא משנה באיזה
צד של הקשת הפוליטית הכוח הזה מתיישב.

הוא אדם בעל יושרה, נחישות ושקיפות שכמוהן אני רוצה בבית הנבחרים -
גם בימין וגם בשמאל.

אני לא מצביע עבודה. ואני לא אוהד את העבודה בזכות נעם שליט.
אני כן אוהד את נעם שליט על רצונו לעשות הבדל ואני מכבד
ומעודד אותו ואנשים כמותו שיבואו ויתגייסו לכנסת בין
אם לשמאל ובין לימין - כדי לשנותה ולשפרה.

בסופו של דבר אם אתה ואני נחיה במקום טוב יותר בזכותו או בעזרתו,
אז מה זה משנה העיתוי או הנסיבות?

הבעיה לא נעוצה בכך שנועם שליט רץ לכנסת אלא בתזמון הבעייתי.
אפשר לטעון שהצבת מועמדותו לעבודה היא מתוך מניעים טהורים בלבד ורצון לשפר את המערכת מבפנים,אולם ברור שיש שימוש במאבק על שחרור בנו בתור מומנטום למועמדותו. יהיה תמים לטעון אחרת.
מותר לו לעשות מעשה זה מבחינה חוקית אבל זה לא מצטייר טוב,מה שנקרא: כשר אבל מסריח.
היה מוטב לו היה ממתין מעט לפני שקפץ עם כולם לתוך הביצה הפוליטית כאילו הבחירות כבר בפתח.
ההשוואה פה לביבי אינה הוגנת.
מבצע אנטבה היה ב1976 וביבי רץ לראשות הממשלה ב1996,כלומר 20 שנה אחרי.
נועם שליט רץ לכנסת 3 חודשים אחרי שהסתיים המאבק לשחרור בנו. תעשה את החשבון.
אני זוכר היטב את הבחירות לשנת 1996 ובשידורי התעמולה של הליכוד לא היה כמעט איזכור לאחיו "יוני" ופרשת אנטבה. היו המון אזכורים לגל הטרור שתקף את המדינה אחרי הסכמי אוסלו.
טעות קטנה נוספת. רשמת שנועם שליט ראה במשך 5 שנים כיצד מתנהלת "ממשלה אחת" בישראל כשבעצם אתה מתכוון לשתיים. ממשלת קדימה בראשות אולמרט שבמשך 3 שנים לא הצליחה להביא עסקה לשחרור שליט וממשלת נתניהו שאחרי שנתיים שחררה את גלעד שליט.
עשה את החשבון שוב.
מלבד זאת המועמדים החדשים יגלו שכאשר אתה בפוליטיקה אתה נאלץ לרחוץ בזוהמה,אם כי כולי תקווה שהם בהחלט יתרמו בדרכם למדינה כשהם יהיו בכנסת.

דארקי מצטער לזרוק לך את זה בפרצוף אבל מי שצריך ללמוד חשבון והיסטוריה אזרחית זה אתה.
נועם שליט לא רץ לראשות הממשלה אלא למקום ברשימת העבודה שגם ככה זו מפלגה צולעת והוא עושה זאת ככל האדם ואף אחד לא ממליך אותו לשם.
ביבי בשנת הומלך על ידי הליכוד לראשות המפלגה כמו במשל האטד אחרי עלייתו של רבין ונפילתה המוחצת של הליכוד. ולהזכירך עד 1996 הוא אפילו לא כיהן כשר בשום ממשלה לפני כהונתו כראש ממשלה.
חוץ מזה ביבי החל להיות פעיל פוליטית כבר בסוף שנות השבעים מיד עם מותו של אחיו תוך סחיפת קהל בהרצאות בג'וינט ותוך שימוש במותו של אחיו (שמבחינתי זה בסדר גמור) בארה"ב שלא נדבר על פעילותו כמסגרת מינויו הפוליטי מטעם הליכוד לשגריר באו"מ באמצע שנות השמונים, ביבי לא היה מקבל יריקה לכיוונו אילולא אחיו, לא היה מתמנה לשגריר באו"מ ולא היה הופך לבן טיפוחיו של ארנס בשנות השמונים, מה שסלל את דרכו מאוחר יותר לראשות המפלגה. זה החשבון הראשון. נכון שביבי חיכה יותר זמן ועבד קשה יותר, אבל מה לעשות - זו תקופה אחרת עם תקשורת אחרת וקצב אחר. הרעיון אותו רעיון.

החשבון השני - אתה צודק, היו שתי ממשלות, הראשונה בראשות אולמרט וקדימה והשניה בראשות ביבי והליכוד. שתי ממשלות שדחו ודחו את הנושא ובדיוק מה שקרה לפני 3 חודשים יכול היה לקרות לפני שנתיים. בדיוק!
ושוב, ביבי והליכוד לא שחררו את גלעד שליט אלא מדינת ישראל שחררה את גלעד שליט ואם זה היה תלוי בביבי והליכוד הוא היה נמק בשבי. נועם שליט והכריזמה שלו להלחם בביבי ולסחוף את הקהל במדינת ישראל הם שסללו את שחרורו של גלעד ולומר אחרת זו תמימות במקרה הטוב או שכנוע עצמי מתוך טמטום וחוסר אובייקטיביות משוועת במקרה הגרוע.

עכשיו בוא נעשה הבדלה קטנה:
אפשר לקיים דיון לגבי התזמון, אפשר להציג טיעונים לכאן ולכאן והכל לגיטימי. אני אומר שזה בסדר - אם בן אדם "מנצל" את החוויה שעבר כדי לסחוף קהל אשר ישים אותו במקום טוב ברשימת העבודה והוא רוצה "לנצל" את זה כל עוד הברזל חם ויש סימפטיה גדולה כלפיו, והוא רוצה "לנצל" את המומנטום כי כידוע מנסיון בישראל - לבוחר יש זכרון קצר - ואת כל זה הוא עושה כדי לעשות הבדל, וכי הוא מרגיש שעכשיו זה הזמן ועכשיו המשבר הדחוף שצריך לקום להתמודד איתו, ולא עוד חמש שנים - אז כל הכבוד לו וזה בסדר - בדיוק כמו שביבי עשה בסוף שנות השבעים. זו דעתי. אם דעתך שהתזמון קצת צורם - אני אקבל אותה, זה באמת צורם.

אבל לומר שזה "ניצול ציני" או שבעצם נועם שליט רק חשב על "לסלול את דרכו לפוליטיקה" או שהוא "רוכב על גב בנו" כדי להכנס כביכול למקום בו יוכל "לטעום ממנעמי השלטון"... מי שאומר כאלה דברים או שהוא טוקבקיסט עלוב בשכר מטעם משרד ראש הממשלה או שהוא פשוט אדם פסול שגדל ללא חינוך אמיתי אשר מאפשר לו חשיבה חופשית אובייקטיבית והוא מתוכנת מראש לשנאה ודיעות נוראיות שכאלה.
muscle man​(נשלט)

ל"לא רואה ממטר"

muscle man​(נשלט) • 12 בינו׳ 2012
קרא שוב את תגובותיי בשרשור הזה. את שתיהן.
קרא שוב את תגובותיו של דארק. לאט ובמתינות.
קרא לאחר מכן את התגובה שלך ואמור לי מי התחיל להתלהם?
חבל.
daniel222

daniel222 • 12 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
muscle man כתב/ה:

אבל מוסרית ציפיתי ליותר.
הרבה יותר...

או למדוד את השבר שחוו.

אני מאמין לנעם שליט.
ההתחמקות והבינוניות.

גם בימין וגם בשמאל.

אפשר לטעון שהצבת מועמדותו לעבודה היא מתוך מניעים טהורים בלבד ורצון לשפר את המערכת מבפנים,אולם ברור שיש שימוש במאבק על שחרור בנו בתור מומנטום למועמדותו. יהיה תמים לטעון אחרת.
מותר לו לעשות מעשה זה מבחינה חוקית אבל זה לא מצטייר טוב,מה שנקרא: כשר אבל מסריח.
היה מוטב לו היה ממתין מעט לפני שקפץ עם כולם לתוך הביצה הפוליטית כאילו הבחירות כבר בפתח.
אני זוכר היטב את הבחירות לשנת 1996 ובשידורי התעמולה של הליכוד לא היה כמעט איזכור לאחיו "יוני" ופרשת אנטבה. היו המון אזכורים לגל הטרור שתקף את המדינה אחרי הסכמי אוסלו.
טעות קטנה נוספת. רשמת שנועם שליט ראה במשך 5 שנים כיצד מתנהלת "ממשלה אחת" בישראל כשבעצם אתה מתכוון לשתיים. ממשלת קדימה בראשות אולמרט שבמשך 3 שנים לא הצליחה להביא עסקה לשחרור שליט וממשלת נתניהו שאחרי שנתיים שחררה את גלעד שליט.
עשה את החשבון שוב.
מלבד זאת המועמדים החדשים יגלו שכאשר אתה בפוליטיקה אתה נאלץ לרחוץ בזוהמה,אם כי כולי תקווה שהם בהחלט יתרמו בדרכם למדינה כשהם יהיו בכנסת.

דארקי מצטער לזרוק לך את זה בפרצוף אבל מי שצריך ללמוד חשבון והיסטוריה אזרחית זה אתה.
נועם שליט לא רץ לראשות הממשלה אלא למקום ברשימת העבודה שגם ככה זו מפלגה צולעת והוא עושה זאת ככל האדם ואף אחד לא ממליך אותו לשם.
ביבי בשנת הומלך על ידי הליכוד לראשות המפלגה כמו במשל האטד אחרי עלייתו של רבין ונפילתה המוחצת של הליכוד. ולהזכירך עד 1996 הוא אפילו לא כיהן כשר בשום ממשלה לפני כהונתו כראש ממשלה.
חוץ מזה ביבי החל להיות פעיל פוליטית כבר בסוף שנות השבעים מיד עם מותו של אחיו תוך סחיפת קהל בהרצאות בג'וינט ותוך שימוש במותו של אחיו (שמבחינתי זה בסדר גמור) בארה"ב שלא נדבר על פעילותו כמסגרת מינויו הפוליטי מטעם הליכוד לשגריר באו"מ באמצע שנות השמונים, ביבי לא היה מקבל יריקה לכיוונו אילולא אחיו, לא היה מתמנה לשגריר באו"מ ולא היה הופך לבן טיפוחיו של ארנס בשנות השמונים, מה שסלל את דרכו מאוחר יותר לראשות המפלגה. זה החשבון הראשון. נכון שביבי חיכה יותר זמן ועבד קשה יותר, אבל מה לעשות - זו תקופה אחרת עם תקשורת אחרת וקצב אחר. הרעיון אותו רעיון.

החשבון השני - אתה צודק, היו שתי ממשלות, הראשונה בראשות אולמרט וקדימה והשניה בראשות ביבי והליכוד. שתי ממשלות שדחו ודחו את הנושא ובדיוק מה שקרה לפני 3 חודשים יכול היה לקרות לפני שנתיים. בדיוק!
ושוב, ביבי והליכוד לא שחררו את גלעד שליט אלא מדינת ישראל שחררה את גלעד שליט ואם זה היה תלוי בביבי והליכוד הוא היה נמק בשבי. נועם שליט והכריזמה שלו להלחם בביבי ולסחוף את הקהל במדינת ישראל הם שסללו את שחרורו של גלעד ולומר אחרת זו תמימות במקרה הטוב או שכנוע עצמי מתוך טמטום וחוסר אובייקטיביות משוועת במקרה הגרוע.

אפשר לקיים דיון לגבי התזמון, אפשר להציג טיעונים לכאן ולכאן והכל לגיטימי. אני אומר שזה בסדר - אם בן אדם "מנצל" את החוויה שעבר כדי לסחוף קהל אשר ישים אותו במקום טוב ברשימת העבודה והוא רוצה "לנצל" את זה כל עוד הברזל חם ויש סימפטיה גדולה כלפיו, והוא רוצה "לנצל" את המומנטום כי כידוע מנסיון בישראל - לבוחר יש זכרון קצר - ואת כל זה הוא עושה כדי לעשות הבדל, וכי הוא מרגיש שעכשיו זה הזמן ועכשיו המשבר הדחוף שצריך לקום להתמודד איתו, ולא עוד חמש שנים - אז כל הכבוד לו וזה בסדר - בדיוק כמו שביבי עשה בסוף שנות השבעים. זו דעתי. אם דעתך שהתזמון קצת צורם - אני אקבל אותה, זה באמת צורם.

אבל לומר שזה "ניצול ציני" או שבעצם נועם שליט רק חשב על "לסלול את דרכו לפוליטיקה" או שהוא "רוכב על גב בנו" כדי להכנס כביכול למקום בו יוכל "לטעום ממנעמי השלטון"... מי שאומר כאלה דברים או שהוא טוקבקיסט עלוב בשכר מטעם משרד ראש הממשלה או שהוא פשוט אדם פסול שגדל ללא חינוך אמיתי אשר מאפשר לו חשיבה חופשית אובייקטיבית והוא מתוכנת מראש לשנאה ודיעות נוראיות שכאלה.

ביבי לא שיחרר את גלעד, החמאס שיחרר אותו.
לאחר שאבו מאזן קיבל את כל הפוקוס כאשר ניסה לקבל מהאו"ם הכרזה על מדינת פלסטין
החמאס היה חייב הישג משלו ולכן התגמש וקיבל את ההצעה הישראלית לשיחרור שליט
שלא ממש השתנתה בשנים האחרונות.
זה מה שהביא לשיחרור גלעד ולא משהו שביבי או הליכוד עשו.
הכל פוליטיקה מסריחה.
Dark Artist​(שולט)

את צודקת מנגינה

Dark Artist​(שולט) • 12 בינו׳ 2012
לא רואה ממטר כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
לא רואה ממטר כתב/ה:
צפויים יותר מהזיגזוגים של בנימין נתניהו ומהטירוף של השופכת מים ההיא.

הרי אם מר שליט היה בוחר לרוץ עם הליכוד אם מפלגה ימנית אחרת הייתם מריעים לו אבל מה לעשות שהאכות בוחרת דווקא מרכז ושמאל?
לי אין שום בעיה שאדם ינצל את זה שהוא מפורסם ושראה זמן מסך (מנסיבות טראגיות) ירוץ לפוליטיקה שכן רבים ניצלו זאת.
יכולה להיות לי בעיה עם אלה שבוחרים בהם/ן שכן בסיטואציה הזו חצי ממשתתפי "האח הגדול/נולד לרקוד/כוכב נולד/השרדות" או איזו סדרה דבילית אחרת שאתם צופים בה באדיקות היו בכנסת ושתבינו, זה לא שאני חושב שזה אסון גדול וזה מעיד על מה אני כן חושב על רוב הדבילים שמאכלסים את הפרלמנט "הכי דמוקרטי שהיה לנו אי פעם".

בקיצור, אתם, שקוראים לחופש הביטוי ובמקרה שלכם זה חופש הטרוף, אתם האחרונים לבקר אנשים שמחליטים לעשות ככה או אחרת עם החיים שלהם והסופר אחרונים למצוא לזה סיבה לא כשרה.

מהעניין, מה תגידו אם קורבן אונס תרוץ לכנסת רק כדי לנסות לשפר את זכויות הנאנסות ולהחמיר קשות עם אנסים?
אני אענה במקומכם:
אם תרוץ עם הימין - יופי.
אם תרוץ עם השמאל - היא זונה.

קפצו לי כולכם חבורת צבועים.

אתה בעצמך צבוע לא קטן וצפוי מאוד כמו שאר חבר מרעיך מהשמאל הסהרורי.
אם היית מסתכל בשרשור על תגובות קודמות היית רואה שכתבו על כך שביבי רץ לממשלה על גבו של אחיו שמת במבצע אנטבה,כך שאני מבין ממך שכאשר מדובר באדם ימני שעושה זאת,הרי שזה לא ממניעים כשרים ואילו אדם מהשמאל שעושה את אותו הדבר הרי שסתם נטפלים אליו רק בגלל דעות שמאלניות.
ציטטו אגב גם כתבה מאתר האינטרנט של "הארץ" ,שכזכור לי לא נחשד בדעות ימניות, המגנה את התופעה הטפשית של ריצת כל מיני סלבס וידוענים לכנסת.אבל כנראה לא טרחת לקרוא אותה.
אתה צפוי בכך שאתה הוכחת כמה אתה צר אופקים בדעותיך וכמה אתה אטום לביקורת עליהן בכך שטענת במשפט אחד שמחנה השמאל הוא המחנה השפוי-להלן תזכורת קטנה: "אבל מה לעשות שהאכות בוחרת דווקא מרכז ושמאל?"
כלומר כל מי שנמצא מהצד הימני של המפה הוא לא איכותי לדעתך ומי ששמאלני הוא כליל השלמות.
צפוי ומטורף כבר אמרנו?
כל היום אתם זועקים על מות חופש הביטוי ועל חוסר דמוקרטיה,כל עוד זה מתאים למניפסט הדעות שלכם כמובן.
כבר מדבריך על תוכניות שאנשים צופים בהם והזלזול שלך בהם ניתן להסיק על מידת הנפיחות והפטרוניות שלך שלא לדבר על ההתנשאות הפלצנית. כל המאפיינים הללו בהחלט מצדיקים את הניק שלך. רק אל תשכח שגם אחרים לא יראו אותך ממטר

תקרא, ילד מוגבל וחביב ואם לא תבין משהו תשאל מישהו שכן יבין.

לי יש תרגיל ידוע, אני זורק משהו בפורום ואו אז מוציא עכברים מהחורים שמאששים את מה שאני אומר כך שאני לא צריך בכלל לטרוח ולהסביר את עובדות החיים שבראשם בשרשור זה "אכות מול עליבות".
הוכחת ביציאתך מהחור שני דברים:
א. התרגיל שלי תמיד מצליח.
ב. הימניים ברוב רובם הם מוגבלים מאוד, כוחניים ובעיקר לוקים בעברית בסיסית.

ביבי נתניהו לא רקד על דמו של אחיו ההרואי ז"ל. ביבי נתניהו רכב על קלטת שבה היה תעוד עם בגידה שלו בשרל'ה. אני זוכר את מופע האימים שלו עד היום.
ביבי הרי אשף של "כל פרסום הוא פרסום טוב" חולל סערה תקשורתית, הוא הופיע כמסכן (כאילו שהבגידה היתה שלה ולא שלו), ביבי הלעיט את כולם בסיפורו האישי "הטראגי" בזמן שאשתו ישבה בבית מוכה ונעלבת.
ביבי נתניהו, כחולה פרסום הרי היה הולך כל פיגוע עם צוות צילום, מכוון אותם כך שיראו אותו ביחד עם הרבה דם כאילו הוא זה שיפסיק את זה.
ביבי נתניהו גם טרח להכפיש את יצחק רבין ז"ל בכל במה אפשרית ואם תרצה או לא תרצה, המנהיג הדגול הזה תרם לא מעט לרציחתו של איש שהאמין שכן אפשר לעשות שלום.

הימין, בארץ ובכל העולם ניזון מדלק ההפחדה, ראיית השחורות ומציאת אוייבים כדי להפחיד אותך, שכן אתה מוגבל, להפחיד אותך ולרוץ לבחור בו.
עיין ערך אביגדור פוטין ליברמן.
תעבור על רשימות הימין והשמאל ותבין לבד מי האכותי, מי המפחיד ומי שופך מים מטעמים גזעניים..

בהצלחה ילד.

כמו שנאמר במשפט : הפוסל במומו פוסל.
בתרגיל המוזר ו"המתוחכם" שלך כביכול הוכחת רק את ההפך
כל השרשור דווקא התקיים בצורה לא מתלהמת ומאוד תרבותית עד שאתה באת וירקת להבות וארס ועוד המון כינויים מעליבים.
"ילד מוגבל"? אתה באמת יורד לקטנות,כנראה מתוך לחץ. הכינוי הפוגעני כביכול עבר לידי ולא הזיז לי כהוא זה אלא רק העלה חיוך על שפתיי שהוכיח את מה שאתה רצית להוכיח: יצא העכברוש מהחור שלו.
מה שנקרא,נפלת במלכודת שלך.
לו הייתי שייך לשמאל,הייתי מתנער מהתגובות שלך לחלוטין. אלו לא תגובות שהולמות מחנה שפוי ונאור שלא לומר,כינויים שמשתמשים בהם אנשים מאותגרים ילדותית.אני גם בשם אוכלוסיית המוגבלים בישראל שנחשבת לאוכלוסייה איכותית,הייתי מוציא קובלנה נגדך על שום שימוש בצורה פוגענית במצבם.
כבר נטרפה עליך דעתך ממר ביבי נתניהו עד שהוא מהלך עליך איימים בחלומותיך ככל הנראה.
רבין ממש היה כליל השלמות שהלך בעקבות התרגילים הנואלים של פרס וחתם על הסכם אוסלו שעד היום אנחנו מבכים אותו ואת כל נרצחי הטרור בעקבותיו... סליחה,קורבנות השלום. שהתעלם בכוחניות מכל האזהרות והלך שבי אחרי התקשורת שגררה אותו להרפתקאות.
עלינו כנראה להצטרף למחנה הנאור ולעשות התאבדות קולקטיבית מול מרצחי הפונדמנטליזם האיסלמי. כל שעלינו לעשות זה ללכת בזרועות פתוחות לעזה. מעניין מה יקרה? icon_wink.gif
אגב דווקא פוטין שאותו הכללת כמנבא שחורות,תמיד מווסת ומנמיך את התגובות כנגד כל אויביי המערב כגון: איראן וסוריה. דווקא הוא פרו ערבי בהשקפותיו(כלומר שפוי) , הייתי אומר שדווקא ניתן לשייכו למחנה התמים והעיוור של השמאל הרדיקלי
בהצלחה בהמשך דרכך לאתר עוד ימנים רחמנא ליצלן מהמחבוא שלהם ולצלוב אותם בכיכר העיר,רצוי עם עלה של זית.
Uranus
Uranus • 12 בינו׳ 2012
דארקי אני מסכים איתך ואתה לגמרי צודק לגבי הצורך של השמאל להתנער מקיצוניים.

מצד שני ובעצם באותו קו זהה לשלך -
אני בדיעה שהימין, שאת לגיטימיות דיעותיו והאידאולוגיה שלו אני מכבד,
צריך גם כן להתנער מאנשים שמשתמשים בביטויים כגון:
"השמאל הסהרורי"...

לתשומת לבך.
Uranus
Uranus • 12 בינו׳ 2012
דניאל, צורם ככל שזה נשמע, זה נכון. החמאס שחרר בסופו של דבר.
אבל החמאס היה בשל לאותה עסקה בדיוק לפני שנתיים. אין ספק שהפעם הבשלות הגיעה ממניעים פוליטיים בחמאס אחרי עליית הפופולאריות של אבו-מאזן בספטמבר, כפי שציינת; ואני רוצה להיות באמת אופטימי, תמים ומוקף בורוד ולחשוב שהמניעים מטעמנו לא היו קשורים למחאה החברתית או משבר הרופאים, כמו שכל הציניקנים אומרים.

ציניות שכזו היא רעל גם משמאל וגם מימין.
daniel222
daniel222 • 12 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
דניאל, צורם ככל שזה נשמע, זה נכון. החמאס שחרר בסופו של דבר.
אבל החמאס היה בשל לאותה עסקה בדיוק לפני שנתיים. אין ספק שהפעם הבשלות הגיעה ממניעים פוליטיים בחמאס אחרי עליית הפופולאריות של אבו-מאזן בספטמבר, כפי שציינת; ואני רוצה להיות באמת אופטימי, תמים ומוקף בורוד ולחשוב שהמניעים מטעמנו לא היו קשורים למחאה החברתית או משבר הרופאים, כמו שכל הציניקנים אומרים.

ציניות שכזו היא רעל גם משמאל וגם מימין.

היו עוד סיבות לכך שהחמאס התגמש, גלעד שבת רעב והם חששו שהוא לא ישרוד עוד הרבה זמן
ואם ימות, הוא יהיה שווה להם הרבה פחות.
אני מניח שהמחאה החברתית הייתה זרז מסויים לכך שגם הממשלה שלנו התגמשה מעט
והסכימה לעיסקה בדיוק בתקופה שהיא התבצעה.
הלואי והכל היה באמת תמים וורוד אבל המציאות היא לא כך, בפוליטיקה הרוב מונע מאינטרסים.
אני לא רואה בכך ציניות, כך מתנהלת פוליטיקה, ישנם מעט פוליטיקאים שבאמת פועלים מאידיאולוגיה ונשארים
ישרים בדרכם אבל רוב הפוליטיקאים לא יעשו דבר אם הם לא יראו משם רווח פוליטי שיזקף לזכותם בטווח קצר יחסית.
ראית פעם פוליטיקאי שלא לוקח קרדיט על דבר שמצליח או אחד שלא מטיל אחריות על כישלון על אחרים? לצערי, הרוב נוהגים כך.
זה משותף לימין, לשמאל וגם לחמאס.
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 12 בינו׳ 2012
Uranus כתב/ה:
Dark Artist כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
muscle man כתב/ה:

אבל מוסרית ציפיתי ליותר.
הרבה יותר...

או למדוד את השבר שחוו.

אני מאמין לנעם שליט.
ההתחמקות והבינוניות.

גם בימין וגם בשמאל.

עשה את החשבון שוב.

ביבי לא "הומלך"הוא ניצח בבחירות כמו כל אחד אחר.

בתור שגריר באום,ביבי הביא הרבה כבוד למדינה הזו,וגם השמאל יודע ואמר זאת לא מעט.

ביבי ורק ביבי היה צריך לקחת החלטה האם לשחרר את גלעד,תמורת מאות מרצחים תאבי דם.

וביבי לקח החלטה. וביצע אותה.

מבין שכואב לכם לתת לו קרדיט.והעובדות לא מטעות אותכם,

אבל ביום שבו יהיה פיגוע,עם הרבה נפגעים.שבוצע תוכנן על ידי אחד מאלה

הרי אתם תרקדו הורה על הדם ותאשימו את ביבי....למה? כי זה משרת את המטרות שלכם.
להאשים את ביבי שאם זה היה תלוי בו,גלעד היה נמק בשבי..זו שיפלות צביעות

מראה בדיוק כמה נמוך אתם יורדים וכמה המוח המעוות שלכם,מעוות כל חלקה טובה

שעוד נשארה כאן.

ביבי נתן יותר (בהרבה) מרובכם למדינה,הוא יכול היה לתת הרצאות ולהיות מסודר בחייו.

אבל הוא מאמין במה שהוא מאמין. ולפחות על זה מגיע לבן אדם כבוד.

כרגיל עובדות לא מבלבלות אתכם,למציאות אין ממש תפקיד אצלכם.

ושוב זכותו של נועם לרוץ לכנסת ממשלה,אבל זה עדיין מריח לא טוב

וגם נועם יודע את זה.