ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יעל התובעת - סיפור פרק 14

roiboy​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 14 בינו׳ 2012

יעל התובעת - סיפור פרק 14

roiboy​(לא בעסק) • 14 בינו׳ 2012
פרק 14
כל הלילה ישנתי בתנוחה הבלתי אפשרית הזו.
מיס אולגה בהחלט ידעה את מלאכת הקשירה היטב,
החורים שלי היו מלאים , והקושי האמיתי היה הדילדו שהיה תקוע לי עמוק בפה.
לאחר מאבק ממושך הצלחתי להירדם , כנראה בגלל שהייתי גמורה מעייפות לאחר היום הקשה שהעבירה אותי אולגה , יום שכלל עונשים קיצוניים וחינוך כואב במיוחד.

"בוקר טוב ,זונה", היו המילים הראשונות ששמעתי בצירוף מים קרים שהותזו על פני.
"ישנת מספיק זנזונת , הגיע הזמן לקום", אמרה אולגה.
אולגה שיחררה לי את הרצועה שהייתה קשורה לרגליים וגם את החבל שקשר את רגליי.
"אפ על הרגליים", אמרה אולגה.
לא ממש הצלחתי להתרומם , השרירים שלי היו תפוסים מהלילה שעברתי.
אולגה לא המתינה לי הרבה ומיד תפסה לי את שתי הרגליים וקשרה אותן שוב בחבל.

"אין בעיה מרינה, את לא רוצה לקום אז נטפל בך בשכיבה", אמרה אולגה והלכה לעבר הארון שלה.
הסתכלתי עליה בעודה מחטטת בארון , גופה החטוב והלבן היה מדהים, והיא לבשה תחתוני חוטיני וחזייה ורודים. לאחר כמה שניות של חיפושים בעודי נועצת מבטים בישבנה הסתובבה אולגה וחזרה לכיווני כאשר היא אוחזת במקל עץ דק וארוך.

"מרינה!!! מה זה צריך להיות? את מסתכלת לי על התחת? " , צעקה אולגה.
"אממאאמ ",ניסיתי למלמל כאשר דילדו תקוע בפי.
אולגה התיישבה על גבי ואמרה , "זה קיין כלבה, ובגלל שלא מילאת את פקודתי אני הולכת להאדים לך ת'תחת. ואיך בכלל את מרשה לעצמך לבהות לי בישבן?!? , בגלל זה אני הולכת להחטיף לך יותר חזק ממה שתכננתי."
תוך שניות הרגשתי שלוש מכות מהירות שהונחתו במאוזן על ישבני, הכאב היה בלתי נסבל ניסיתי להתפתל ולהיאבק אבל אולגה ישבה לי על הגב, קיפלתי את רגלי כדי לנסות להגן על הישבן הכואב.
"תיישרי את הרגליים מיד מרינה! ", צעקה אולגה ואני צייתי מיד בחוסר ברירה.
"את מתחילה איתי היום ברגל שמאל, את רוצה לקבל עוד עונשים, זונה? ", שאלה מיס אולגה ואני הנדתי בראשי לשלילה.
"קחי את עצמך בידיים זנזונת חרמנית, אני לא הולכת לעשות לך הנחות" , אמרה אולגה והורידה עוד הצלפה על הישבן.
"הסתכלת לי על התחת נכון חרמנית? ", אמרה ומיד הצליפה עוד פעם.
סימנתי כן עם הראש אבל זה לא ממש סיפק את אולגה.
"תצעקי כן כלבה, לא אכפת לי בכלל שהפה שלך מלא", אמרה והמשיכה להצליף בי.
"אמ....ככ...ןן" , ניסיתי לצעוק בכל כוחי, מה שלא ממש סיפק את מיס אולגה, והיא המשיכה להכניס לי הצלפות מהירות וכואבות.
"תתאמצי יותר שמנה חרמנית, בינתיים אני אלמד ת'תחת הגדול הזה לקח", אמרה אולגה שהמשיכה להשפיל אותי ללא רחם. לא משנה כמה רציתי לא יכולתי לספק את רצונותיה של אולגה שהמשיכה להתעלל בי דקות ארוכות שנראו כמו נצח.
"וואי.. וואי... אני חייבת לצלם את זה", אמרה אולגה, שקמה והלכה שוב לעבר הארון. הפעם השפלתי את מבטי לרצפה מחשש שלא אעצבן אותה עוד פעם. אולגה חזרה עם מצלמה וצילמה את ישבני.
"תראי איך הישבן שלך נראה כלבה", אמרה אולגה והראתה לי את מסך המצלמה.
הייתי בהלם מהתמונה , התחת שלי היה מלא בפסים אדומים וארוכים לכל רוחבו , כמו שהרגשתי באמת היה נראה שטראומה רצינית עברה עליו.
"רואה מה קורה שמסרבים פקודה ,כלבה?", שאלה אולגה ולא חיכתה לתשובה.
"אין דבר, אני דווקא נהניתי,אבל אני מקווה בשבילך שתתחילי להתאפס בקרוב" , אמרה אולגה וצחקה. היא שחררה את החבל שקשר את רגליי.
"על הרגליים מרינה!" פקדה, כמובן שהפעם קמתי כמו טיל למרות התחת הכואב שלי.
"תפשקי ת'רגליים!", פקדה אולגה ואני צייתי. אולגה הסירה ממני את מחסום הפה ורצועות העור שהיו עליי כל הלילה והחזיקו לי את התחת והכוס מלאים, היא זרקה הכל על הרצפה ואז הוציאה לי את הדילדו מהכוס.
" זנזונת, הכוס שלך מטפטף כמו ברז, את ממש אוהבת את זה אה?. אני פשוט לא מאמינה איזו כלבה חרמנית את" , לעגה לי אולגה. היא הזרקה את הדילדו על הרצפה. ותפסה את רצועת הקולר שלי.
"בואי כלבה אנחנו צריכים לשטוף אותך, את צריכה להיות נקייה ויפה להיום". אמרה אולגה ומשכה אותי למקלחת.
    התגובה האהובה בשרשור
DEEPSWITCH​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 22 בינו׳ 2012

השפעה כזו של מבט

DEEPSWITCH​(מתחלף) • 22 בינו׳ 2012
ההרגשה הזו שנח עליך מבט כזה , אני מניח שאפשר לצאת מן הכלים פתאום , ובמקרה הזה לצאת מן הכללים , יופי של סיפור icon_smile.gif
יורונה​(נשלט)
לפני 10 שנים • 1 בספט׳ 2013

Re: המשך

יורונה​(נשלט) • 1 בספט׳ 2013
יורונה כתב/ה:
מחכים להמשך
כבר המון זמן ,שהסיפור תקוע בפרק 14, מתי ניזכה לקרוא את הפרקים הבאים דהיינו פרק 15 ואילך.?

ובכלל האם את עד היום כלואה אצל יעל התובעת ,או שבסוף היא הסכימה לרחם עלייך ולהחזיר לך את החופש?

כמה זמן היית כלואה בסך הכל אצל התובעת יעל וחברותיה ,ומה הביא לשיחרורך?

את מוזמנת לשתף אותי. שלך יורונה