סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בולבול בלי מילה

godisafemale​(שולטת)
לפני 12 שנים • 27 בינו׳ 2012

בולבול בלי מילה

godisafemale​(שולטת) • 27 בינו׳ 2012
יצא לי ממש לא מזמן להתאהב וירטואלית בגבר יפה, ורוד למות עליו.. סקסי ועוד דברים טובים, כמו חכם ורגיש, כיין כיין, נו! אבל המחשבה שאין לו מילה, ברית, די מגעילה אותי!
זה דוחה בולבול בלי מילה! גם אתכן?
היה לי פעם בולבול בלי מילה, אבל בגלל שכל הזמן הוא עמד, לא היה לי צ'אנס לראות אותו כמו קלימרו בוכה ונזעק בתוך כובע גרב... בעעע .. מזל! אז אני לא ממש זוכרת איך זה, אבל המחשבה הזו, לדמיין את זה די דוחה, באמת.

ואני כבר לא מדברת על גבר שאין לו מילה, מילת כבוד. זה ישר לפח האשפה.
KinKySplaSh​(אחרת)

קודם כל...

KinKySplaSh​(אחרת) • 27 בינו׳ 2012
זה לא יפה שאת אומרת שאת נגעלת מכך. אולי יש אנשים שזה עושה להם את זה? אולי את מעליבה עכשיו כמה וכמה בולבולונים לא חתוכים שמרגישים שהם חריגים עכשיו?

ועכשיו ברצינות,זה אולי נראה "חריג" בעיני הישראליות והיהודיות בעולם,אבל זה די נפוץ ולא כזה נורא שהוא מחובר לגבר שמושך אותך..במיוחד אם הזין שלו יפה שהוא עומד,אז מה זה משנה לך?
תשתעשעי בחתיכת עור הזו בשמחה או שחפשי לך בולבול חתוך ואל תעשי יותר מידי רעש icon_redface.gif

זה סה"כ...זין.
godisafemale​(שולטת)

Re: קודם כל...

godisafemale​(שולטת) • 27 בינו׳ 2012
KinKySplaSh כתב/ה:
זה לא יפה שאת אומרת שאת נגעלת מכך. אולי יש אנשים שזה עושה להם את זה? אולי את מעליבה עכשיו כמה וכמה בולבולונים לא חתוכים שמרגישים שהם חריגים עכשיו?

ועכשיו ברצינות,זה אולי נראה "חריג" בעיני הישראליות והיהודיות בעולם,אבל זה די נפוץ ולא כזה נורא שהוא מחובר לגבר שמושך אותך..במיוחד אם הזין שלו יפה שהוא עומד,אז מה זה משנה לך?
תשתעשעי בחתיכת עור הזו בשמחה או שחפשי לך בולבול חתוך ואל תעשי יותר מידי רעש icon_redface.gif

זה סה"כ...זין.

לא נכון, זה דוחה. זה דוחה בפה, זה דוחה שזה לא אסתטי, זה לא נראה טוב, זה לא הגייני.. איכסססס
זה תלוי... השפיכי מצטבר שם.. קיצר גוענפש...

אההא הגויים נעלבים? לא נורא.
Red Leaf
Red Leaf • 27 בינו׳ 2012
בולבול ללא מילה.
אי אפשר לסמוך עליהם - מזיינים והולכים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 בינו׳ 2012
פעם לפני חצי מיליון שנה היה לי קראש מטורף על מתנדב בריטי.
הוא היה נכנס לחדר אוכל ואני הייתי מתחילה לגמגם כמו ילדה מפגרת (האמת שגם הייתי ילדה מפגרת) בליל ירח מלא, אחרי הדיסקו בקיבוץ יורדת חבורה שלמה לים לשחייה ליילית, הבחורים מורידים מכנסיים ואני מאבדת את הקראש באותה השנייה.
נכון טבעי, נכון שברית מילה זה טקס פאגני אבל ערלה זה באמת דבר מבחיל.
Uranus
Uranus • 27 בינו׳ 2012
תציעי לעשות לו בעצמך...

(אני בהלם שעד עכשיו אף אחד לא העלה את הרעיון הזה)
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 בינו׳ 2012
זה היה קראש-כלוביסטי? הוא קורא את זה עכשיו?

גודיס, יכול להיות שאני חושדת בכשרים ועל כך התנצלותי, אבל ההודעה שלך קצת מריחה כמו סגירת חשבון בפורומים.
Winner​(מתחלפת)

Re: בולבול בלי מילה

Winner​(מתחלפת) • 27 בינו׳ 2012
godisafemale כתב/ה:
יצא לי ממש לא מזמן להתאהב וירטואלית בגבר יפה, ורוד למות עליו.. סקסי ועוד דברים טובים, כמו חכם ורגיש, כיין כיין, נו! אבל המחשבה שאין לו מילה, ברית, די מגעילה אותי!
זה דוחה בולבול בלי מילה! גם אתכן?
היה לי פעם בולבול בלי מילה, אבל בגלל שכל הזמן הוא עמד, לא היה לי צ'אנס לראות אותו כמו קלימרו בוכה ונזעק בתוך כובע גרב... בעעע .. מזל! אז אני לא ממש זוכרת איך זה, אבל המחשבה הזו, לדמיין את זה די דוחה, באמת.

ואני כבר לא מדברת על גבר שאין לו מילה, מילת כבוד. זה ישר לפח האשפה.

ואני אףפעם לא זכיתי לראות אחד בלי מילה.. icon_redface.gif
מישהו מתנדב להשלים לי את הדבר הבסיסי הזה?
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 27 בינו׳ 2012
רוב הסיכויים שמה שמפריע לך זה לא נושא העורלה אלא משהו אחר, כי לפיסת עור אין את הכוח להרחיק אותך מהרגשות שבלבך.

לפעמים דווקא כשמתעוררים אצלנו רגשות מאד חזקים
זה מבהיל אותנו ואנחנו מייד מחפשים את התירוץ ללמה לא ללכת בעקבות הרגשות האלה.

פשוט תשאלי את עצמך אם אדם במעמדך כלומר אדם שמפותח מהרבה בחינות יכול להיות
באמת מושפע מדבר כה זניח כמו פיסת עור, הייתכן ואת כל כך שיטחית ?

תנסי לענות לעצמך כמה שיותר בכנות, ואני מאמין שאת תביני שמשהו אחר מפריע לך והוא הרבה יותר משמעותי עבורך מפיסת עור.

בהצלחה icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גודי, באמת, למה מדברת ככה. לא אומרים "איכס" על אוכל של אחרים. לא טעים לך אל תאכלי icon_smile.gif

וברצינות, אני יכולה להבין שלפגוש עורלה אחרי חיים של איברים חשופים ומעוצבים יכול להיות מאד מוזר. אבל אם כבר שאלת, היה לי גוי לקשר אינטנסיבי של חצי שנה והיה סבבה. בפעם הראשונה זה היה "אוי מה זה הדבר הזה" אבל לקח לי בערך יום אחד להתרגל. כשהוא עומד הוא נראה כמעט רגיל, ותסכימי איתי שהרבה יותר חשוב איך הזין נראה כשהוא עומד מאשר איך הוא נראה כשהוא ברגוע. מה גם שכשאת רואה שהאיבר עושה את עבודתו נאמנה ובהצלחה רבה, מפסיק להיות לך כזה אכפת איך הוא נראה. כמו שאומרים, האישיות יותר חשובה מהיופי - גם בבולבולים.
אני התיידדתי עם העורלה, למדתי להשתמש בה, התחלתי לראות אותה כאקסטרה חלק בצעצוע האהוב עלי. ולי הרבה יותר קל ונוח לעשות לו ביד עם עורלה. זה מרגיש כאילו ממש בשביל זה היא שם.

קיצר, אני אומרת, אם הבחור באמת מוצא חן בעינייך, אל תאמרי "מגעיל", אמרי "פעם ראשונה" וצאי לדרך חדשה ומעניינת. בולבול מסוג חדש! חקרי את נפלאותיו!