צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנצ צפוני מס' 7 ב22.2

פועה​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 29 בינו׳ 2012

מאנצ צפוני מס' 7 ב22.2

פועה​(נשלטת) • 29 בינו׳ 2012
היי אנשושים יקרים שכמותך icon_smile.gif

התגעגעתי לכולכם אז החלטתי לארגן מאנצ בצפון

כולכםםםם מוזמנים שלא יהיו הברזות icon_smile.gif

אני יודעת שכבר הרבה זמן לא אירגנתי {זמן וזה} אבל היינה icon_smile.gif

אז ככה התאריך המתוכנן הוא ה22.2 בשע 19:30

מיקום ודרכי הגעה דרכי אין למסור לאף אחד פרטי המקום אישור הגעה למאנצ אך ורק דרכי!!! אני מודיעה מי שלא ברשימה לא יכנס!!!!

מזכירה 30 שקל הזמנה מינימום לבן אדם מכיוון שהמקום סוגר במיוחד בשבילנו ערב וכמובן לסטודנטים שבנינו אני אעזור כמו כל פעם

המיקום הוא באזור הקריות ישנה חניה באזור

והכי הכי הכי חשוב לא מומלץ לבוא בעקבים icon_smile.gif

ניתן למצוא אותי במייל או בכלוב

שיהיה שבוע נפלא לכולם

להלן כללי המאנצ ומה זה מאנצ בעצם {שמי שיחרוג מהם לא יכול להגיע ולא תתאפשר כניסה!!!}
מה זה מאנצ'??

מאנצ' הוא מפגש חברותי ונינוח של אנשים שמתעניינים או מתעסקים בבדס"מ, שמתקיים במסעדה או פאב וונילי. מטרת המפגש היא חברתית בלבד, אין זה פליי פארטי, מסיבת סקס, או אפילו ערב פנויים פנויות.

מאנצ'ים יכולים לעזור למי שרק החל להתעניין בנושא, למצוא אחרים שאולי יוכלו לסייע לו להרגיש יותר בנוח, ויותר מיודע. הם מאפשרים מרחב בו ניתן לבקש עצות ולחלוק אנקדוטות אודות חוויות בדס"מיות.

ברצוננו להזכיר כמה כללי התנהגות בסיסיים. שימו לב -- הכללים האלה בתוקף לפני ואחרי האירוע.

1. הנכם מתבקשים לשמור את פרטי המפגש והמיקום שלו לעצמכם בלבד ואם משהו/י מבקשים מכם פרטים אנא הפנו אותם לכתובת דואר bdxm.munch@walla.co.il
2. מקום המפגש הוא מקום ציבורי וונילי. הנכם מתבקשים לבוא בלבוש שהייתם לובשים לארוחת ערב במסעדה עם הדודה (הונילית) שלכם. ציוד בדסמי בולט כמו שוטים ומצבטים -- נא להשאיר במכונית במגרש החניה או בבית.

3. אחרי המפגש, אתם מוזמנים לכתוב בבלוג/פורומים ברשת על החוויות שלכם במאנץ', בתנאי שאתם כותבים על עצמכם בלבד מבלי לחשוף כינויים או שמות של אנשים אחרים או/ומיקום המפגש.

דבר חשוב לציין: כשמישהו מציג את עצמו במפגש בשם מסוים, יש להשתמש בכינוי זה, גם אם הכרת אותו גם בשם אחר. כמו כן, כדי לשמור על פרטיות, אנחנו מבקשים שלא לציין בפורומים או במקומות אחרים את השמות או הכינויים של האנשים שהגיעו למפגש. לא כולנו מחוץ לארון.

עוד דבר חשוב לציין: עצם ההשתתפות של מישהו במאנץ' איננה הזמנה לסשן או לתחקיר על אורח חייהם. מומלץ לא לשכוח, שגם בבדסמ, לא פירושו לא.

בכל מקרה של שאלות או בעיות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת אימייל המצוינת למעלה. מקווים לראותכם - יהיה קינקי PUA פועה
Lady Alex​(שולטת)
לפני 12 שנים • 29 בינו׳ 2012

בהצלחה!

Lady Alex​(שולטת) • 29 בינו׳ 2012
נעשה מאמץ להגיע גם!
icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
פועה​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 30 בינו׳ 2012

Re: בהצלחה!

פועה​(נשלטת) • 30 בינו׳ 2012
Lady Alex כתב/ה: