סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התשובה

Mooooon
לפני 12 שנים • 2 בפבר׳ 2012
Mooooon • 2 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
לי זה מזכיר איך בהיותי תיכוניסט בן 17, שלחתי לחברתי לכיתה שיר-אהבה של יהונתם גפן, שבסופו הוספתי בלא כל היסוסים את חתימתי האישית. היא כל כך התפעלה, שזכיתי ממנה לטובת הנאה מינית ( לא כולל חדירה )
לאור מה שהולך היום בבתי המשפט, של מדינת ישראל או של הפורום, קרוב לודאי שהייתי מואשם באונס בשל התחזות ( כמו אותו טייס-לכאורה ). אבל אם הייתי יכול לחזור על הארוע, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר...

ובכל זאת, צורם לקרא את כל החומר הממוחזר שרץ פה בשירשור.
philia
philia • 2 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
לי זה מזכיר איך בהיותי תיכוניסט בן 17, שלחתי לחברתי לכיתה שיר-אהבה של יהונתם גפן, שבסופו הוספתי בלא כל היסוסים את חתימתי האישית. היא כל כך התפעלה, שזכיתי ממנה לטובת הנאה מינית ( לא כולל חדירה )
לאור מה שהולך היום בבתי המשפט, של מדינת ישראל או של הפורום, קרוב לודאי שהייתי מואשם באונס בשל התחזות ( כמו אותו טייס-לכאורה ). אבל אם הייתי יכול לחזור על הארוע, הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר...

הזכרון שלך מעורער.
הוא כן היה טייס.
אבל של צבא עיראק.

בוש והיכלם.
אובאמה אמר,
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
philia כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:

הזכרון שלך מעורער.
הוא כן היה טייס.
אבל של צבא עיראק.

בוש והיכלם.
אובאמה אמר,

פילי יקירתי
הוא היה טייס של עיראק, כמו שאני הייתי יהונתן גפן. אבל דחיל ראבאק -
אני לא ידעתי אז לכתוב כמו גפן הממזר , כמו שהוא לא ידע להטיס מטוס. נו אז מה?
יותר מכך, מכיון שהתעלול עלה יפה כל כך, אפילו חזרתי עליו עוד מספר פעמים מאז. בהיותי בצבא למשל, בלי שום בושה, שלחתי לאהובתי דאז שיר פנטסטי של אוסקר ווילד, או של יאיר הורוביץ, כבר איני זוכר. חתום בחתימתי האישית כמובן. התוצאות היו דומות
המסקנה היחידה שלי מכל הקטע, היא שנשים אינן קוראות מספיק שירה, חד וחלק

ולפיכך עצתי לכל הקוראים הצעירים -
אם חפצים אתם ביחסי מין - העתיקו, נערים, העתיקו בלי בושה ! אל תבזבזו זמן יקר על שכלול כישורי הכתיבה שלכם. זה ייקח לכם שנים.
העתיקו, נערים, העתיקו בלי בושה...
מUחדת
מUחדת • 2 בפבר׳ 2012
מקיאה קצת בפה.
    התגובה האהובה בשרשור
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
לא חשוב המורה-מחנכת ( "אסור להעתיק! " ), אבל אני הייתי אז ב"כפר הנופש השוודי" ג'יבלייה, לא היה לי זמן לשכלל את כישורי הכתיבה שלי...אאוץ'... הגיע לי זיון ( וממילא היתה אהבה באויר. לא באונס עסקינן )

* כמובן שלמקרה ההתחזות-לטייס התייחסתי בבדיחותא. כל הנערים בעלי השכל מעתיקים שירים מזה שנות-דור, כנודע במקומותינו...
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 בפבר׳ 2012
מUחדת כתב/ה:
מקיאה קצת בפה.

תירקי מיד, לא נורמלית! ולכי צחצחי שיניים. את לא יודעת שמיצי קיבה פוגעים באמייל של השיניים?
FOR GOOD
FOR GOOD • 2 בפבר׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
מקיאה קצת בפה.

תירקי מיד, לא נורמלית! ולכי צחצחי שיניים. את לא יודעת שמיצי קיבה פוגעים באמייל של השיניים?

"החייל" האמיץ פה? ברוך הבא...(: