בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לקראת הפמדום

The Gondola Man
לפני 12 שנים • 1 בפבר׳ 2012

Re: מה אני הייתי רוצה לראות ....

The Gondola Man • 1 בפבר׳ 2012
secvres כתב/ה:
מעל הכל בעת הכניסה למתחם ארצה להרגיש כי הגעתי למקום בו הנשים עליונות , לא בכאילו לא במשחק -מתוך הבנה שכולנו התקבצנו שם למטרת הדגשת הבדלי המעמדות , בין שולטות לגברים .הדרך ליישם זאת יכולה לבוא לידי ביטוי באווירה , ביחס נוקשה יותר לגברים בכניסה (בודקת קשוחה ודומיננטית המדגישה בפני הגברים את מהות המסיבה ותנאיה עבורם) ,הגבלות מסוימות לגברים מבחינת ישיבה וכדומה אך בעיקר משמעת כללית וטבעית כלפיי גברים ,אחרי הכל רצינו פם דום לא?

כמו תמיד אשמח לראות נשים נאות ודומיננטיות במדים , בגדי עור ותלבושות אחרות , אך דווקא המחשבה על ערב בו כולן לבושות בשמלות ערב ונעלי עקב אמינה יותר .

אכן, נשמעת כמו פנטזיה גברית לערב פמדום - המתרכזת בגברים כאלו שצריך לעשות בשבילם - משמעת, הגבלות, יחס נוקשה, ונשים הלבושות בדרס-קוד סקסי כדי להפוך את הערב הזה למוצלח עוד יותר.

קצת מבאס, לדעתי.
muscle man​(נשלט)
לפני 12 שנים • 2 בפבר׳ 2012

Re: לקראת הפמדום

muscle man​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
לכל אחד יש פנטזיה של איך "פמדום" אמור להראות, מה צריך להיות בו,
ברור לכולנו שOWK זה לא פה ועדייi מה זה פמדום מבחינתכם?
*אפשר להתפרע ..

לפחות שתחלק להם איזה קובייה הונגרית, שיהיה להם איך להעביר את הזמן.
רחמנות!
Bullitt​(נשלט)
לפני 12 שנים • 2 בפבר׳ 2012
Bullitt​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2012
אם יש כלוב כזה או בכלל שם...אני מתנדב ראשון להיכלא בו. icon_smile.gif)

שליטה בעיני זה פשוט, אתה עושה מה שהיא רוצה בין אם אתה נהנה מזה או לא אבל ההנאה העיקרית שלך היא מההנאה והשמחה שלה.
שזה קורה, זו שליט נשית, לא בהכרח סקס.

יש דברים שאפשר לעזור בהכנות לשם?.
ניקי666 niki
לפני 12 שנים • 4 בפבר׳ 2012
ניקי666 niki • 4 בפבר׳ 2012

הסצנה בארץ לא נופלת מחלק מהמקומות בחול רק שאצלנו מגיעים לערבים כאלה סמרטוטים או

לחילופין כאלה שלא משתתפים ,המנטליות בארץ לא נותנת לגבר אמיתי את הלגיטימצייה להיות

נשלט ,זה מתפרש כחולשה .

ולמי שהתמונה הזאת עושה את זה........אתם תגשימו את הפנטזייה ,אם תרצו ,תתפסו אותי במילה icon_lol.gif
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}
אפשר לעשות הכל גם בארץ אם רק יש רצון, נכונות, שיתוף פעולה, השקעה ואולי אפילו הכי חשוב זה פרגון הדדי מה שחסר בסצנה כאן.
פמדום הוא נושא אינדיבידואלי וכל אחד ואחת תפיסת הפמדום שלו, אוסף של פנטזיות ואינטרסים משותפים יולידו ערבים כאלה שכל הצדדים בו יהנו.
diablo666​(שולט)
diablo666​(שולט) • 4 בפבר׳ 2012
אומן המגע כתב/ה:
אפשר לעשות הכל גם בארץ אם רק יש רצון, נכונות, שיתוף פעולה, השקעה ואולי אפילו הכי חשוב זה פרגון הדדי מה שחסר בסצנה כאן.
פמדום הוא נושא אינדיבידואלי וכל אחד ואחת תפיסת הפמדום שלו, אוסף של פנטזיות ואינטרסים משותפים יולידו ערבים כאלה שכל הצדדים בו יהנו.

למה לעשות כאילה דברים אם כבר יש כאילה דברים בארץ ... כל העניין הוא סבלנות בלבד ... icon_cool.gif
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 4 בפבר׳ 2012
בטי בום כתב/ה:
ואם כבר יש אז לאף אחד אסור לעשות גם או אחרת?

מותר ,מותר icon_lol.gif

רצוי אפילו שיהיה בכל בית .
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2012
אתם מפספסים את הנקודה.
בערבים כאלו יש זוגות, וכמות גדולה של גברים.
אם תקפידו על חצי חצי, לא תכסו את הוצאות המסיבה ...
אין מספיק שולטות שבאות, או אולי אין מספיק שולטות בכלליות