צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפאון כשליטה או שינוי מגדר ?

הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2011
זה נורא מעניין בטי - את אוהבת את משחקי המגדר כלפי עצמך, אבל שהגבר הנחדר יישאר גבר? זה קצת מקורי.

אצלי בדומה להמלט - לא נהנה מזה, הרגשת קקי וכיו"ב. בפעמים המעטות מאוד שכמעט עשיתי את זה, זה היה בשביל 1+3+4 (1- תחושת השפלה, 3- שינוי מגדר, וארבע זה של שוטרת - בעילה כסממן בעלות)
בקשר לשלוש - איכשהו יצא (למשל מהתגובות של בטי ושל שיר כאב) תדמית לזה שבעצם אם אתה מרגיש אשא מושפלת, זה משפיל נשים ומשפיל נשיות.
איכשהו קשה לי להסכים לזה:
ראו, אני מרגיש מאוד מושפל, כי שינוי לי את המגדר לנשי. בגלל שמישהי משחקת לי בג'נדר, ורוצה לראות בי אישה מושפלת. אבל בו בעת אני לא מרגיש בכלל שהאקט משפיל נשים. קשה לי להסביר את זה.

עוד משהו - מישהי פעם אמרה לי שאחד הדברים שעושים לה את זה בקשר לסטרפ זה לקחת מישהו שלא אוהב את זה, ולחדור אליו הרבה פעמים, וללמד אותו לאהוב את זה. מה דעתכם?
APileOFilth
APileOFilth • 8 בנוב׳ 2011
שרשור בנושא קרוב לליבי, או שמא... לאחורי?

ובכן, יש כמה סיבות לכך שהסטראפ-און חביב עלי.

קודם כל, אני חושבת שלי יש קיבעון אנאלי כללי. אני אוהבת שמזיינים אותי בטוסיק, אני אוהבת לזיין בטוסיק, אני אוהבת לשחק עם טוסיקים, אני אוהבת להכאיב לטוסיקים ואני אוהבת לדבר על טוסיקים כלללל היום!

מעבר לכך, ענייני מגדר מעצבים חלק גדול מהחוויה המינית שלי. החל מהמשיכה המינית שלי, שהיא חוצת מינים ומגדרים (ובאופן כללי היא לא קטגורית - אני נמשכת לגברים\נשים\טרנסים\טרנסיות\קרוסים מכל גיל, צבע, קבוצת אוכלוסיה, חיית מחמד ותחביבים אהובים שאפשר לחשוב עליהם), דרך החוויה האישית שלי שנעה בין היפר-נשיות להיפר-גבריות באופן די נזיל.
במובן הזה, במהלך האקטים שבהם אני הצד ה"גברי", הדילדו משלים חלק בגוף שלי שאני יודעת באופן מאד עמוק שאמור להיות לי. כלומר - הוא מגשר על איזה חסר, על פער בין עולם הפנטזיה שבו האקט מתקיים, לעולם הממשי שבו אני עדיין האשה ובן הזוג שלי הוא עדיין הגבר. למרות תחושת החסר, העובדה שאפשר להסיר את הדילדו משאירה אותי בתחום הלא מחייב שבו ביום אחר אני יכולה לבחור לקחת את התפקיד ההפוך.

אני גם מתחברת לנושא הניוש מאותה הזווית, אם כי בן הזוג שלי לא חולק איתי את המשיכה הזו.

ולגבי השפלה - אני לא בטוחה שזה העניין.
כלומר, אני מאד נהנית להשפיל את בן הזוג, אבל אני לא חושבת שהזיון עם הדילדו, דווקא, הוא-הוא האלמנט המשפיל באקטים שלנו.

מכל בחינה פרקטית, אגב, הסטראפ-און הוא סוג של סיוט.
אני לא מצליחה לעבוד איתו בצורה חלקה, ממש קשה לי לזיין איתו, ובד"כ אני לא מצליחה לשאוב יותר מידי הנאה פיזית מהאקט.
APileOFilth
APileOFilth • 8 בנוב׳ 2011
fog כתב/ה:

ראו, אני מרגיש מאוד מושפל, כי שינוי לי את המגדר לנשי. בגלל שמישהי משחקת לי בג'נדר, ורוצה לראות בי אישה מושפלת. אבל בו בעת אני לא מרגיש בכלל שהאקט משפיל נשים. קשה לי להסביר את זה.

אני מאד מתחברת לזה אבל גם לא יודעת להסביר.

ולגבי משחקי מגדר וגברים שנשארים גבריים וכו' - זה לא נשמע לי מוזר בכלל. אני לפעמים אוהבת את האפשרות להיות הומו ללילה...

דרך אגב - אני חושבת שאת בן הזוג שלי כל העסק מושך מטעמים שונים לחלוטין משלי.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 12 שנים • 9 בנוב׳ 2011
fog כתב/ה:
זה נורא מעניין בטי - את אוהבת את משחקי המגדר כלפי עצמך, אבל שהגבר הנחדר יישאר גבר? זה קצת מקורי.

אצלי בדומה להמלט - לא נהנה מזה, הרגשת קקי וכיו"ב. בפעמים המעטות מאוד שכמעט עשיתי את זה, זה היה בשביל 1+3+4 (1- תחושת השפלה, 3- שינוי מגדר, וארבע זה של שוטרת - בעילה כסממן בעלות)
בקשר לשלוש - איכשהו יצא (למשל מהתגובות של בטי ושל שיר כאב) תדמית לזה שבעצם אם אתה מרגיש אשא מושפלת, זה משפיל נשים ומשפיל נשיות.
איכשהו קשה לי להסכים לזה:

עוד משהו - מישהי פעם אמרה לי שאחד הדברים שעושים לה את זה בקשר לסטרפ זה לקחת מישהו שלא אוהב את זה, ולחדור אליו הרבה פעמים, וללמד אותו לאהוב את זה. מה דעתכם?

פיליאס, זה מרתק, לא רק מעניין, מה שכתבת.
ולמה?
כי בעיני לא רק שזאת מתנה נפלאה לנשלט, אלא מעבר לזה - זאת הנתינה האולטימטיבית! המחווה האוהבת ביותר שאני מסוגלת לה. בל נשכח שאני גם מצליפה מאהבה ולא כעונש, כן? אבל עדיין מהסיבות שמניתי בתגובה הראשונה שלי, סטראפאון בעבורי הוא משהו שעשיתי פעם - ואולי אעשה בעתיד - לגבר שאוהב באמת.
עד עכשיו פגשתי רק אחד ראוי, בשש השנים האחרונות.
אם כי, בסיבוב הבא (אם יהיה) אעשה מקצה שיפורים לאביזר עצמו. אהמ.
אולי פשוט צריכים להגיב בשרשור עוד נשלטים שאוהבים ולהסביר למה. "אני הרבה יותר מאזוכיסט מהמלט ופוג" זה גם הסבר טוב...
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 בנוב׳ 2011
שיר כאב כתב/ה:
ולמה?
כי בעיני לא רק שזאת מתנה נפלאה לנשלט, אלא מעבר לזה - זאת הנתינה האולטימטיבית! המחווה האוהבת ביותר שאני מסוגלת לה. בל נשכח שאני גם מצליפה מאהבה ולא כעונש, כן? אבל עדיין מהסיבות שמניתי בתגובה הראשונה שלי, סטראפאון בעבורי הוא משהו שעשיתי פעם - ואולי אעשה בעתיד - לגבר שאוהב באמת.
אולי פשוט צריכים להגיב בשרשור עוד נשלטים שאוהבים ולהסביר למה. "אני הרבה יותר מאזוכיסט מהמלט ופוג" זה גם הסבר טוב...

שיר כאב, ואם תאהבי גבר שבדומה לפוג והמלט אינו מוצא את החדירה האנאלית כמענגת, האם תשתמשי בסטרפאון, הפעם לשם הכאבה, השפלה, הענשה וכד'? או שפשוט תבטלי את השימוש בו לחלוטין.

כי כדי שהחדירה תהיה באמת "מתנה" ותוערך כ"נתינה אולטימטיבית" ו"מחווה אוהבת" חייבים להתקיים יותר מתנאי אחד, דהיינו: לא רק שאת תאהבי אותו אלא גם שהוא יאהב את הסטראפאון. או שלא? או שכיוון שמדובר בנשלט, ההנאה שלו כלל אינה רלוונטית לעניין?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
Brave Dwarf כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
ולמה?

שיר כאב, ואם תאהבי גבר שבדומה לפוג והמלט אינו מוצא את החדירה האנאלית כמענגת, האם תשתמשי בסטרפאון, הפעם לשם הכאבה, השפלה, הענשה וכד'? או שפשוט תבטלי את השימוש בו לחלוטין.

כי כדי שהחדירה תהיה באמת "מתנה" ותוערך כ"נתינה אולטימטיבית" ו"מחווה אוהבת" חייבים להתקיים יותר מתנאי אחד, דהיינו: לא רק שאת תאהבי אותו אלא גם שהוא יאהב את הסטראפאון. או שלא? או שכיוון שמדובר בנשלט, ההנאה שלו כלל אינה רלוונטית לעניין?

אם הוא לא אוהב את זה ובשבילי זה מאמץ, האמן לי שאני מכירה כאב, השפלה ועונש טובים ומענגים יותר עבורנו. (:
פייר פאזוליני​(נשלט)
לפני 12 שנים • 5 בפבר׳ 2012

יש משהו מדליק נורא בסטראפ

למרות המרכיב ה"גברי". זהו עניין החדירה, כמו מצלמה עם עדשה. זה לפלוש לתוך תחום אחר. להכנס פנימה. להיות "בפנים".

אפרופו תילי הדיונים מעלי. כן, אני למשל כותב פחות בפורום הזה שלמרות כותרתו מאכלס בעיקר שולטים. לא ברור למה. לא ברור מה חסר בפורום שולטים, אבל זה המצב.
עבור נשלטים, שולטים הם הדבר הכי טרן אוף. צריך לזכור. אלו גברים, כמו בחיים הרגילים, שמשפילים נשים. וכן, יש לובי. יש פורום כללי. ויש פורומים ספציפים. זה כמו שהטרו יכנס לפורום של לסביות ויכתוב ללא הרף הודעות בפורום. זה קצת מטופש, יותר מהכל.
טוב, זהו
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בפבר׳ 2012
פרדריקו (פליני ) - הלא עיניך רואות: החיים זה לא סרט איטלקי "איכותי"...(:
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בפבר׳ 2012
* התכוונתי - בטח ובטח לא שחור-לבן
פייר פאזוליני​(נשלט)
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012

אפרופו שחור לבן

בשחור לבן יש הכי הרבה צבעים בין לבין.

זהו אתר פתוח עם קשת צבעונית של סטיות והנאות. אבל האם אתה נכנס לפורום בנים על בנים ומשתתף פעיל שם?
כלומר, בחרת הגדרה. יכולת לכתוב מתחלף. אבל בחרת להגדיר את עצמך ביחס להגדרות הרגילות של האתר. אין לך מה להלין על הגדרות של פורומים.