אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 12 שנים • 6 בפבר׳ 2012
פפריקה כתב/ה:
פרלין, תמיד אהבתי אותך בלב. את בחורה לעניין!
שירק'ה, אני אבוא, אבל קחי בחשבון שאני אדם חולני כרוני היום. יש לי מחלת ריאות חסימתית כרונית (היה לי התקף צינון שנופח מעבר לכל פרופורציה ומאז אני גוססת).
אז אולי בלי הרפואי? עדיין רלבנטי?

בארור. icon_cool.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 בפבר׳ 2012
Mephisto כתב/ה:
למרות שזה מפתיע שזה אמור להפתיע מישהו, מרגע שפרסמתם משהו באינטרנט, מה שיקרה ל"משהו" הזה - כבר לא בידיכם.
אין שום דרך שבה תמנעו מאנשים לפרסם לינק למשהו הזה או ממנועי חיפוש למצוא את המשהו הזה ובתורם להוסיף לינקים שמפנים למשהו הזה.
אתם יכולים לשמור דברים במגירה, אתם יכולים לשלוח עותקים לחברים נבחרים ואתם יכולים לפרסם אותם באתרים שהם אין גישה לכולם. רק אז, אולי, תהיה לכם שליטה לגבי מי ידון בתוכן שפרסמתם, וגם זה מוטל בספק.
מצחיק אותי שאנשים חוששים שאנשים אחרים ידוגו עליהם דברים מביכים מעברם אשר הם בעצמם פרסמו בבלוגים שלהם.
מישהו הכריח אתכם לפרסם דברים מביכים על עצמכם? הגראפומניה גברה על ההגיון?
ככה האינטרנט עובד וטוב שכך.
לא בא לכם שידונו במה שאתם מפרסמים? אל תפרסמו.

סתם, מסקרן אותי. למה וטוב שכך? חופש המידע וכל זה?

נכון שאין לנו יכולת לשלוט על מה שאנחנו מפרסמים ובכל זאת, יש את גבולות הקונטקסט. אנחנו בוחרים *איפה* לפרסם.

(חתול מריר, אני מצטערת שאני לא חוזרת לנושא המקורי של הדיון. אין לי מה לומר על זה. דווקא גבולות הפרטיות באינטרנט מעניינים אותי הרבה יותר. אבל לא אכפת לי לפתוח על זה שרשור-בן נוסף.)
חתול מריר
חתול מריר • 6 בפבר׳ 2012
פרלין כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
.

(חתול מריר, אני מצטערת שאני לא חוזרת לנושא המקורי של הדיון. אין לי מה לומר על זה. דווקא גבולות הפרטיות באינטרנט מעניינים אותי הרבה יותר. אבל לא אכפת לי לפתוח על זה שרשור-בן נוסף.)

בשום שלב לא טענתי שיש לשרשור הזה "נושא". הרי לפני כמה עמודים כבר היה מיני-דיון על הנושא הזה של "פרטיות בבלוגים כן או לא" ואפילו נטלתי בו חלק פעיל....
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 6 בפבר׳ 2012
פרלין כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
למרות שזה מפתיע שזה אמור להפתיע מישהו, מרגע שפרסמתם משהו באינטרנט, מה שיקרה ל"משהו" הזה - כבר לא בידיכם.
אין שום דרך שבה תמנעו מאנשים לפרסם לינק למשהו הזה או ממנועי חיפוש למצוא את המשהו הזה ובתורם להוסיף לינקים שמפנים למשהו הזה.
אתם יכולים לשמור דברים במגירה, אתם יכולים לשלוח עותקים לחברים נבחרים ואתם יכולים לפרסם אותם באתרים שהם אין גישה לכולם. רק אז, אולי, תהיה לכם שליטה לגבי מי ידון בתוכן שפרסמתם, וגם זה מוטל בספק.
מצחיק אותי שאנשים חוששים שאנשים אחרים ידוגו עליהם דברים מביכים מעברם אשר הם בעצמם פרסמו בבלוגים שלהם.

סתם, מסקרן אותי. למה וטוב שכך? חופש המידע וכל זה?

נכון שאין לנו יכולת לשלוט על מה שאנחנו מפרסמים ובכל זאת, יש את גבולות הקונטקסט. אנחנו בוחרים *איפה* לפרסם.

לא כל כך בגלל האידאולוגיה של חופש המידע.
יותר כי פרקטית, הרבה יותר קל לחפש מידע ככה כשיש לינקים לכל דבר.
עושר המידע רחב יותר כשכל מה שמפורסם פתוח לכולם.
על כל סטייה שלא תחפשי ברשת מיד תמצאי שלושה אתרים שעושים סטרימינג לווידאו בנושא פלוס בלוג של אמריקאי שחי את אורח החיים.
ולפעמים גם תחשפי למוזרויות כמו שמאנים מרפאי אנורקסיה באמצעות פומביות.
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 בפבר׳ 2012
FOR GOOD כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:

מותק - אתה רוצה לחיות בעולם בלי גבולות בכלל? אז בוא תכשיר כבר את הקרקע לאאוטינג. נו למה לא ? אם כבר - אז כבר. לך למסיבה אחת, תגיד את הניק שלך בכניסה, או תספר אותו לכמה אנשים, והנה כבר יודעים מי אתה. אז מה הבעייה ? אאוטינג זה הכי, אחי
יאללה באלאגן

רק רוצה להגיד שההודעה הספציפית הזאת, בהקשר הספציפי הזה, הצחיקה אותי מאד.

פ"ג, אני לא חושבת שיש מישהו בשרשור הזה שנחשף בניגוד לרצונו יותר ממפיסטו. אני יודעת שאתה לא מבין את האמירה הזו, אבל בוא תסמוך עליי ולך תעשה קולות של שטיח.
nomorenomore
nomorenomore • 6 בפבר׳ 2012
מה עם מטרת הדיון ?! הבטחתי לאמא שאני חוזר עם תואר הבייתה!...

(קצת הומור... בחייאת, חפרתם!)
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 6 בפבר׳ 2012
קראתי הכל.

פפריקה, אייקון של השתחוות.
FOR GOOD
FOR GOOD • 6 בפבר׳ 2012
קנטור כתב/ה:
יאללה Sparafucile בא נגיע ל 42 עמודים לפחות!

זה לא יקרה כנראה בלעדי, קנטור

האצילות - משעממת