בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרוייקט-תכנון מועדון של סאדו-מאזו

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004

הפרוייקט-תכנון מועדון של סאדו-מאזו

Dark Artist​(שולט) • 13 ביוני 2004
יצא לי כבר לדבר עם אחדים מחברי האתר ולספר להם על הפרוייקט החדש שלי.אני לומד אדריכלות שנה רביעית כאשר בתור פרוייקט סיום אנחנו מתכננים קומפלקס של מבנים הקשורים למתחם מוסיקלי.זה כולל אודיטוריום לקונצרטים,ספרייה,מרכז מסחרי וכו'.אתם שואלים את עצמכם...מה זה קשור אלינו? אז ככה.אני מתכנן ומעצב מתחם מוסיקלי לקהילת הרוק,המטאל והגותיים.ובתוך הקומפלקס אני מתכנן מועדון של סאדו-מאזו עם עיצוב פנים.מיותר לציין את התגובה של המרצים שלי ואת הבעת הפנים שלהם שאמרתי להם זאת icon_smile.gif.אבל מצד שני כבר מישהי אצלנו תיכננה פעם בית זונות כך שזה לא היה עד כדי כך יוצא דופן.אבל המרצה שלי אמר שהכי טוב זה לשאול אנשים שעוסקים בתחום כדי לקבל תמונה מורכבת שתוביל אותי לעיצוב טוב של המקום ויתאים לצרכי הקהילה של הסאדו-מאזו.אם למישהו יש רעיונות ורוצה לכתוב הוא מוזמן.אם יש למישהו רקע בעיצוב או באדריכלות הוא יותר ממוזמן.הפנייה היא כמובן לכל הסאבים/סאביות/שפחות/דומיות/דומים ועבדים
מקווה לעשות בזכותכם פרוייקט טוב icon_smile.gif
melody
melody • 13 ביוני 2004
אתה בונה את המקטים לבד ?
יש לי כמה רעיונות icon_smile.gif
Tame
Tame • 13 ביוני 2004
האמת שישנה כבר צורת בניה גותית שמתייחסת לארכיטקטורה של אותם שבטים מבחינה היסטורית.. לדעתי כדאי להתבסס על זה בראש ובראשונה...
מעבר לכך אפשר לשאוב ממקורות יותר "פוסט מודרניים" בכדי להכניס משהו שישתלב טוב עם כל הויניל - אפשר יהיה לקרוא לזה ארכיטקטורה ניאו-גותית. אני חושב שניסויים שכאלה מתועדים בהמון מסרטי הערפדים החדשים יותר (קצת נדוש אבל כשמסתכלים על התפאורה והביגוד ולא כל כך מתייחסים לעלילה הקלוקלת אפשר אפילו יותר להנות..)

מקווה שתשאה המון הנאה מהפרוייקט שלך ושמתישהו תוכל אפילו להביא אותו לידי הגשמה פיזית icon_smile.gif