סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרטים רבותיי סרטים !!!

אפוקליפסה​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011

סרטים רבותיי סרטים !!!

אפוקליפסה​(מתחלף) • 2 בפבר׳ 2011
בזמן האחרון אני משלים פערים באוזן השלישית של סרטים ידועים יותר או פחות שנוגעים באספקטים של שליטה/כניעה/בדסמ, תוסיפו, תנו ביקורת ותהנו:

סאלו או 120 ימי סדום -
יצירתו המטרידה, האלימה והתיאטרלית של פייר פאולו פזוליני (דקמרון, ציפורי שיר ציפורי טרף), אחד הקולות הבולטים של הקולנוע האיטלקי החדש של שנות ה-60. רגע לפני הירצחו, ביים פזוליני את גרסתו ל"מאה הימים של סדום" על פי ספרו השערורייתי של המרקיז דה סאד, ומיקם אותה באיטליה הפשיסטית. נשיא, דוכס, בישוף ושופט אוספים לטירה אחת כמה זונות משני המינים ומתעללים בהם עד זוב דם. אלגוריה מפחידה למשטר טוטאליטרי שהוא מיצג סאדו-מזוכיסטי מרתק. לא לבעלי לב חלש. המהדורה כוללת שלושה דוקומנטריים על הסרט, הפקתו, השלכותיו ומשמעותו; ראיון עם דאנטה פרטי שהיה המעצב האמנותי בסרטי פליני, פזוליני וסקורסזה לדורותיהם.

מומלץ

Going under
תקריב לתוך מערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית בין אדונית מקצועית לגבר כנוע. פיטר הוא פסיכותרפיסט עם זיכרונות ילדות קשים, שנוהג לפגוש אדונית קבועה במרתף עינויים. בין השניים נוצר קשר עמוק יותר מהמצופה, והם מחליטים להעביר את יחסיהם למישור המציאות, מחוץ לכותלי המרתף. אלא שהיא מתוסבכת לא פחות ונראה שהמעבר הזה לא עושה לה כל כך טוב על הנשמה, בייחוד כשהיא מעורבת בקשר לסבי מחוץ לשעות העבודה. שחקן התיאטרון הבריטי רוג'ר ריס מופיע בתפקיד הראשי ולא מתבייש לחשוף הכל.

Punish Me
אלסה היא עובדת סוציאלית בגיל העמידה שמקיימת יחסים מאוד בריאים ופתוחים עם בעלה. יאן ווינקלר הוא עבריין צעיר בן 16 שמשתחרר מהמוסד בו היה כלוא ומקבל את אלסה בתור פקידת הסעד שלו. בין השניים נוצר קשר חם, היא מסדרת לו עבודה במוסך של בעלה ואפילו מזמינה אותו אליה הביתה. יחסי המרות ביניהם מטשטשים כשיאן הולך צעד נוסף ומציע את עצמו בתור שפחת המין של אלסה, צעד שמותיר אותה בהלם קל... דרמה מחוכמת בשחור-לבן מחוספס של הבמאית אנג'לינה מקארונה (Unveiled).

מומלץ

Pet
גבר עשיר מציע לבחורה במצוקה למכור את עצמה תמורת תשלום ולהפוך לחיית המחמד שלו, מה שכולל רצועה לצוואר ושינה בכלוב. בין השניים מתפתחת מערכת יחסים מיוחדת, עד שהגבר מעוניין לדעת מה מחירה בשוק וחושף אותה לשוק העבדים הגלובאלי. בכך הוא מסתכן בלאבד אותה לכוחות שמעוניינים להפיק ממנה רווחים שמנים. האדם כמוצר צריכה בסרטו המטריד של די. סטיבנס.

Underdogs
דרך מפגש מקרי בין גבר לאישה, המתפתח למערכת יחסים סבוכה ואנטי חברתית, עוסק הסרט באלימות בחברה הישראלית. סרט המתרחש כולו בדירה תל אביבית ממוצעת, ומביא את סיפורה של חקירה משטרתית של טכנאי מקררים, החשוד ברצח משולש. חוקר המשטרה מאותגר בחקירתו אחר סיפורו של החשוד, תוך חציית הגבולות המסורתיים של מערכות יחסים נורמטיביות ושל מפגשים בין המינים. ניצול, השפלה, שוביניזם וביזאר באחד מהסרטים הפרובוקטיביים ביותר שנוצרו אי פעם בקולנוע הישראלי

Piano teacher
יצירת המופת של מיכאל האנקה האוסטרי (משחקי שעשוע) מתמקדת בדמותה של מורה מתוסכלת באקדמיה למוזיקה, בעלת עניין מיוחד בכאב והשפלה. עוד מחקר אמיץ על הצד האפל של הירח. המורה מגולמת על ידי איזבל הופר (חובבנים, מאדאם בוברי) בוירטואוזיות של גאונות צרופה. אין מילים והסכין חותכת עמוק...

המזכירה
קומדיה צינית מופלאה שביים סטיבן שיינברג (פרווה: דיוקן דמיוני של דיאן ארבוס). בחורה צעירה שזה עתה השתחררה מאשפוז פסיכיאטרי, מתקבלת לעבודה במשרדו של עורך דין צעיר ותובעני. במהרה הופכים היחסים ביניהם לכאלו המושתתים על מין סאדו-מזוכיסטי. הבחורה מגולמת בחן אופייני ע"י מגי ג'ילנהאל (לצאת לדרך), באחד מתפקידיה הראשונים בקולנוע. לצידה השחקן הוותיק יותר, ג'יימס ספיידר, המוכר בזכות התפקידים הפרובוקטיביים מינית שלו, כמו ב"סקס שקרים ווידיאו טייפ" של סודרברג ו"קראש" של קרוננברג. כאן הוא מוסיף עוד "ברג" לרזומה שלו.

תשוקהה ואובססיה Book Of Revelation
מותחן אירוטי על רקדן שנחטף על ידי שלוש גרציות מסוכנות המתעללות בו מינית ונפשית ומכריחות אותו לרקוד עבורן. אחרי עינוי של כמעט שבועיים הן משחררות אותו, מבלי שיידע מי התוקפות. הרקדן עוזב את חברתו ואת הקריירה המבטיחה שלו, עובר לעבוד בפאב קטן והופך לפתיין נשים במטרה לעלות על שלוש הנשים שחיללו את גופו הענוג.
    התגובה האהובה בשרשור
זיקית
לפני 13 שנים • 2 בפבר׳ 2011

מצוין

זיקית • 2 בפבר׳ 2011
יופי של סקירה.

(רק חבל שלא ציינת את שמות הסרטים במקור לגבי כל הסרטים, אבל אני סתם קטנונית icon_smile.gif )
creamy
לפני 13 שנים • 24 בפבר׳ 2011
creamy • 24 בפבר׳ 2011
תודה לך, אפוקליפסה.
אפוקליפסה​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 25 בפבר׳ 2011
אפוקליפסה​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2011
סרט נוסף שאהבתי, מביא סיפור אמיתי מהחיים:
Sm Rechter (s&m Judge)

בשנת 1997 נמצא שופט בית הדין קואן אאורוסו אשם בפגיעה פיזית ושידול לזנות. המשפט ותוצאותיו הרסו קריירה מרשימה, וסרטו של הפלמי אריק לאמנס מביא את הסיפור כולו, שמספק זווית ראייה אחרת. מסתבר שאשתו של השופט המכובד, מגדה, הכניסה אותו למעגל חובבי הסאדו ותיאטרון הפטיש. השניים, עדיין נשואים, מנהלים קשר חם שכולל מיניות מהתחום האפלולי יותר, מה שכנראה לא פוגע בקשר או באהבה שלהם האחד לשני. אבל החוק לעיתים קרובות אכזר או סתם עיוור.

זיקית - הייתי מתקן אבל אני לא חושב שאפשר לערוך הודעה.
Geshem Black
לפני 12 שנים • 27 בפבר׳ 2012

ירח מר

Geshem Black • 27 בפבר׳ 2012
בעיניי, הסרט הכי בדס"מי שאני מכיר שאינו מתיימר לכך,
הוא "ירח מר" (Bitter Moon) של רומן פולנסקי.

הסיפור אהבה-שנאה שבתוך סיפור של בין הזוגות המתוסבכים ביותר שיצא לי להכיר,
נטווים כאריג חולני וסאדוכיסטי שמטלטל ללא הרף, עם הפסקות מועטות לנשום אוויר, ואז לצלול חזרה
פנימה בקולו המהפנט של פיטר קויוטי אל סיפור אירוטי ואפל שמחלחל לתוך הנשמה מבלי לרחם או
לחמול על הצופים בו.

מומלץ!
Lithia​(נשלטת)

Re: ירח מר

Lithia​(נשלטת) • 27 בפבר׳ 2012
Geshem Black כתב/ה:
בעיניי, הסרט הכי בדס"מי שאני מכיר שאינו מתיימר לכך,
הוא "ירח מר" (Bitter Moon) של רומן פולנסקי.

הסיפור אהבה-שנאה שבתוך סיפור של בין הזוגות המתוסבכים ביותר שיצא לי להכיר,
נטווים כאריג חולני וסאדוכיסטי שמטלטל ללא הרף, עם הפסקות מועטות לנשום אוויר, ואז לצלול חזרה
פנימה בקולו המהפנט של פיטר קויוטי אל סיפור אירוטי ואפל שמחלחל לתוך הנשמה מבלי לרחם או
לחמול על הצופים בו.

מומלץ!

זה אחד הסרטים הקשים שיצא לי לראות. והאמת שאישית לא הייתי מגדירה אותו כבדס"מי. זה לבלבל התעללות נפשית ופיזית עם בדס"מ, אבל מאחר ויש אנשים שככה נראה הבדס"מ שלהם אולי זה כן מתקבל על הדעת.
ירושלמי 26

///

ירושלמי 26 • 27 בפבר׳ 2012
אין מצב להשיג הורדה ל THE PET?
ירושלמי 26
ירושלמי 26 • 27 בפבר׳ 2012
טוב..השגתי סוף סוף!
חניבעל
לפני 12 שנים • 28 בפבר׳ 2012

המלצתי בעבר ואני שוב ממליץ על שיני כלב "dogtooth"

חניבעל • 28 בפבר׳ 2012
שיני כלב, היצירה המטלטלת ביותר שנראתה בעת האחרונה על המסך, הוא סרט הביכורים של הבמאי היווני גיורגוס לאנטימוס. הסרט זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בתחרות 'מבט מסוים' בקאן 2009.

בבית משפחה אי שם ביוון מגדלים זוג הורים שלושה נערים מתבגרים אשר אינם מורשים לצאת מן הבית המוקף חומה וממוקם באזור מבודד. הבית מנותק מן העולם בכל דרך אפשרית, וההורים מלמדים את הילדים משמעויות סמנטיות אלטרנטיביות למלים מוכרות (לדוגמה, זומבי הוא פרח צהוב), ומחנכים אותם בהתאם לערכים בהם הם דוגלים, כל זאת ללא הסבר למניעי ההורים וקימוץ בפרטים אשר יוכלו לבאר את הסיטואציה המשונה.

ההורים יוצרים עבור ילדיהם מרחב סטרילי המנוהל בתנאי מעבדה, מה שמעודד את התחושה כי מדובר בסוג של ניסוי מתמשך שמטרותיו והישגיו אינם ברורים כלל. האב, החולש על המשפחה, מביא לבן המתבגר בחורה אקראית אותה שכר למתן שירותי מין, כדי שזה יוכל לפרוק כל עול. אותו אב גם מתריע בפני ילדיו באופן קבוע כי ישנם יצורים מסוכנים האורבים להם בסביבת הבית, ואף מסביר להם כיצד להתגונן מהם ולהרחיקם. אחד מהסרטים המעוררים, המדוברים והמזעזעים ביותר.

http://www.youtube.com/watch?v=QFtDzK64-pk
James Bondage​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 29 בפבר׳ 2012

Re: סרטים רבותיי סרטים !!!

James Bondage​(מתחלף) • 29 בפבר׳ 2012
אני מצטרף להמלצה על "מזכירה" למי שלא ראה, אבל:

אפוקליפסה כתב/ה:
Piano teacher
יצירת המופת של מיכאל האנקה האוסטרי (משחקי שעשוע) מתמקדת בדמותה של מורה מתוסכלת באקדמיה למוזיקה, בעלת עניין מיוחד בכאב והשפלה. עוד מחקר אמיץ על הצד האפל של הירח. המורה מגולמת על ידי איזבל הופר (חובבנים, מאדאם בוברי) בוירטואוזיות של גאונות צרופה. אין מילים והסכין חותכת עמוק...

הוא לדעתי סרט גרוע. כל סצינה בפני עצמה אחלה. כשמחברים אותן ביחד, מתקבל משהו לא אמין, מוזר, ודי מעצבן