סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ויברטור

עבד נשי19​(נשלט)
לפני 12 שנים • 6 במרץ 2012

ויברטור

עבד נשי19​(נשלט) • 6 במרץ 2012
שלום לכולם

יש לי ויברטור שאני מחדירה אותו מידי פעם ונהנת לי ההיתי רוצה פעם לנסות ולהריגיד איך זה ללכת עם ויברטור כשהו תקוע בתחת אבל כל פעם שאני מנסה לתקוע את הויברטור מבלי שיצא אני לא מצליחה הוא כל הזמן יוצא לי (כנראה בגלל המשכה)
אשמח לקבל רעיונות ודרכים והצאות לאיך להשאיר את הויברטור בתחת מבלי שיצא

תודה על העזרה

עבד נשי
המפקדת​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 6 במרץ 2012
המפקדת​(לא בעסק) • 6 במרץ 2012
הייתי ממליצה על פלאג אנאלי (אפשרי רוטט), ההבדל בינו לבין ויבראטור הוא המבנה, הוא מיועד להחדרה אנאלית ומאפשר לפי הטבעת להנעל סביבו וכך הוא לא בורח החוצה
אתה מוזמן להציץ בלינקים לדוגמא :

http://shop.cupidvideo.co.il/product_info.php?products_id=2173

http://shop.cupidvideo.co.il/product_info.php?products_id=376

http://shop.cupidvideo.co.il/product_info.php?products_id=2482
קדשה לגבירתו​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 7 במרץ 2012

אני ממליצה גם על

תחתונים מחטבים במידה שלך או אחת יותר קטנה
תחתון מחטב בנוי ללחוץ ולהרים את הישבן ולחטב אותו
מעבר להנאה של ישבן מחוטב וההרגשה שהכל הדוק ולחוץ - הוא גם יחזיק ויברטור רגיל בפנים ולא יתן לו לצאת - או יותר נכון הוא יכנס קצת ויצא קצת בזמן שהוא בפנים כל היום - בונוס!
עבד נשי19​(נשלט)
לפני 12 שנים • 7 במרץ 2012

מעולה

עבד נשי19​(נשלט) • 7 במרץ 2012
נשמע מעולה תודה
רק איפה אני יכול להשיג את זה?
ואיך הוא אמור להראות ?
דבורלה
לפני 12 שנים • 31 במרץ 2012

Re: מה הבעיה?

דבורלה • 31 במרץ 2012
[quote="עקרב שתלטן"]תשים "סופר גלו" או דבק 3 שניות.[/quote
חחחחחחחחחחחח...
Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 12 שנים • 31 במרץ 2012

תחתונים מחטבים

Queeny​(מתחלפת){being} • 31 במרץ 2012
עבד נשי19 כתב/ה:
נשמע מעולה תודה
רק איפה אני יכול להשיג את זה?
ואיך הוא אמור להראות ?

תחתונים מחטבים יש במשביר לצרכן, H&O, חנויות "דלתא" ודומיהם במחלקת לבני נשים. הם בד"כ מופיעים בסטנדים נפרדים, ארוזים בקופסאות. היתרון - לא צריך לגשת למוכרת, אפשר פשוט לבחור.
מטבעם הם מעט לוחצים ולכן כדאי לבחור את המידה המדוייקת או אחת גדולה יותר. אם את ממש מזוכיסטית - אחת קטנה יותר...

גם אני חושבת שפלאג אנאלי צריך להיות הפתרון המתאים למה שאת מחפשת. יש המון סוגים בהרבה מאוד חנויות רשת.

ו... "עקרב שתלטן"... - בעוד שהבדיחה שלך בהחלט מעלה חיוך, אני חושבת ששווה לחכות עם תגובות מהסוג הזה עד שפותחת השרשור מקבלת תגובות יותר ענייניות. אין הרבה מקומות אינטרנטיים בעברית בהם אפשר באמת להתייעץ בענייני משחקים, צעצועים, בטחון והתרשמויות מהסוג שהפורומים האלה מאפשרים. הלוואי מהמקום הזה יישאר נעים יותר ובטוח להתייעצויות, בלי בדיחות מיידיות ו"ירידות". icon_smile.gif
עבד נשי19​(נשלט)
לפני 12 שנים • 26 באפר׳ 2012

תחתון מחטב

עבד נשי19​(נשלט) • 26 באפר׳ 2012
שלום לכולם קודם כל תודה על כל העזרה באמת אני לא יודעת עם ההיתי מקבלת עזרה כזו בפורומים אחרייםםם

אז כך לפני שאתחיל ללכת עם תחתון מחטב ובלאג בוך התחת החלטתי ללכת קודם רק עם תחתון מחטב ולהרגיש איך זה
אתמול לבשתי את התחתון מ8 בבוקר עד איזה 1 בצהריים ויצא להסתובב איתו ההרגשה הייתה די נחמד ההיתי ממש מרגישה אותו כשההיתי מתישבת אחרי שהורדתי אותו וגם היום הרגשתי שהישבנים שלי נהיו טיפה יותר בולטים ובמותנים הרגשתי שהם נכנסו טיפה כלפי פנימה גם מעך וכם מתחת עדיין מרגישה את המטיחות טיפה

אז רציתי לדעת עם זה מה שאני אמורה להרגיש או שעשתי משהו לא נכון ???

ושוב תודה רבה על היחס החם והעזרה הרבה מכולםםםםם
המסטר
לפני 12 שנים • 26 באפר׳ 2012
המסטר • 26 באפר׳ 2012
את יכולה לקנות חגורת צניעות וזה יחזיק לך טוב וזה גם נוח ללבוש וללכת איתו, אפשר לקנות את זה בחנות ארוס שנמצאת ברחוב החשמונאים 90 בתל אביב, זה ליד השוק הסיטונאי שהיה פעם בתל אביב ,למוכר קוראים ברוך ,הוא אדם נחמד סימפטי ודיסקרטי ואצלו תוכלי לשאול מבלי להתביש שיהיה לך קניה נעימה icon_biggrin.gif