בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה בת זונה ;)

Lola'{Partial}
לפני 12 שנים • 20 באוק׳ 2011

אני מאמינה בחייה ותן לחיות

Lola'{Partial} • 20 באוק׳ 2011
ֿ
אין לי בעיה עם כאלה שבוחרות בזה לפרנסתן icon_smile.gif
Inside your head
לפני 12 שנים • 10 במרץ 2012
Inside your head • 10 במרץ 2012
popworm.gif

מקפיצה icon_redface.gif
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: זונה בת זונה ;)

separated self כתב/ה:
באחת הפגישות עם אחת החברות שלי, לפני מס' ימים בודדים, על כוס לימונענע גרוס וכמה מנות שהתחלפו בשולחן, העלינו לדיון את המצוקה הכלכלית, אשר מיד הביאה לפתרון פשוט - זנות.
נורא התקשיתי להתעלם מהקישור שנעשה בדיון בין מצוקה לבין הבחירה בזנות כמוצא קל ורווחי על מנת לשפר את המצוקה, שבמקרה הנידון היא כלכלית.
בקישור בין העיסוק לבין המניע (מצוקה) הוא ככל הנראה נובע מדפוס ערכים שהושרש עם השנים בחברה.
בעבר, הזנות הייתה מרכיב בלתי נפרד מהתנהלות חברתית נורמטיבית, לפחות מעדויות כתובות שיצא לי להיתקל בהן, ובהסתמך על סרטים, סדרות, דוקו שצפיתי בהם (בהנחה ואכן ניתן להסתמך עליהם).
העיסוק בזנות אסוציאטיבית מתקשר לסוטה, לדחוי, לנחות, ל"עיסוק" שבו נוגעות נרקומניות מכורות לסמים, העוסקות במלאכה נטולות אינטליגנציה בסיסית, תגובה מידית של נידוי חברתי, מסכנות ועוד.
גם כאן, בתוך הקהילה, יש נגיעה בזנות ביחסים של שולט/ת-נשלט/ת, שבו הצד הדומיננטי משמש כ"סרסור", אך גם הן במסגרת של פנטזיה כמוסה וסוטה במיוחד.

ואני תוהה מה השתבש במהלך השנים? מדוע כיום הזנות היא מוקצה?
מה בעצם בזנות הופך לסוטה בל יעבור (כמעט כמו פדופיליה וחברים) שמצריך מאתנו לגעת במקומות האלה בחדרי חדרים?
זונות בהכרח הן זן נחות בתוך החברה?

יותר מאשמח, במידה ויתנהל דיון פורה, אם נגיע לרבדים נוספים בנושא. icon_smile.gif

אני אתחיל מהסוף דווקא,
אני לא חושבת שזונות הן בהכרח זן נחות בתוך החברה.
אני חושבת שיש כאלה שעוסקות בזה מתוך חוסר ברירה, מתוך זה שהן נקלעו למצב קשה ושהן לא יודעות איך לצאת ממנו.
יחד עם זאת יש את אלו שעושות את זה מבחירה, לא באמת חסר להן כסף אבל זה יותר נוח וזה אולי גורם להן להרגיש יותר טוב.
אני אישית לא עושה את זה, לא רואה את עצמי מסוגלת לקבל תשלום עבור סקס או כל פעולה מינית כלשהי, אבל זה בגלל שאינטימיות מאוד חשובה לי, אני לא יכולה לסחור בזה בצורה הזו
יחד עם זאת, אני לא פוסלת נשים שעושות זאת אלא אם הן מנצלות את הצד השני לחלוטין באופן שהוא לא מודע לכך (למשל יוזמות פגישה רומנטית ורק אז מבהירות שהן רוצות כסף).
אגב, מה לגי זונה ממין זכר? גם זה קיים.
מעניינות אותי התגובות בקשר לזה גם.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 10 במרץ 2012
its a wonderful thing to see a pervert express judgement on another.

there is nothing wrong with the profession or the choices made by those who wish to practice it.