בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואולי בכלל אין שולטות?

האמפרי
לפני 12 שנים • 13 במרץ 2012
האמפרי • 13 במרץ 2012
אז יש או אין ?
(אני פשוט בחניה כפולה אם אפשר לזרז את התשובה).
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 13 במרץ 2012
אני מתנצל מראש אם אני לא מקורי. לא קראתי את כל התגובות שלפני.

בגדול אתה צודק. מי שמדבר על שוויון בין מספר השולטים למספר הנשלטים שבוי בהשקפה ילדותית לטעמי, וממילא אין לזה שום אחיזה במציאות. יש הרבה יותר נשלטים טהורים מאשר שולטים טהורים.

מדוע אני משתמש במילה טהור?
כי במין יש הרבה מאוד רעש. יש אנשים שמאוד נהנים מן ההנאה של הנשלט, ולכן מכנים את עצמם שולטים. יש אנשים שמאוד נהנים מן ההקרבה של הנשלט למענם, ולכן חושבים שהם שולטים.
אני לא מערער על הלגיטימיות של ההגדרות הללו. מבחינת כולנו, הם אכן יכולים להיות שולטים. אבל מבחינת ההגדרה המדעית הם אינם סדיסטים. לכן אני לא מחשיב אותם כטהורים.

יש הרבה גישות בנוגע לגורמים לסדיזם ומזוכיזם. למעשה חלקן הגדול סותרות אחת את השניה, במובן זה שאם שתלטנית יכולה לגרום לילדיה להפוך מזוכיסטים, אך גם אם כנועה יכולה להפוך אותם למזוכיסטים (ואותו דבר לגבי סדיזם). לכן אני לא חושב שיש טעם להתעכב על הגורמים, או על כך שיש יותר גורמים שמביאים לפרפיליה מסוג X מאשר אלו שמביאים לסוג Y.
מה שכן אפשר להגיד, לדעתי, הוא שסדיזם מצריך צירוף נסיבות יותר מסוים מאשר מזוכיזם. הסדיזם הטהור הוא נדיר, הוא נסתר, הוא מאמלל את האדם בשנאה עצמית ורגשות אשם מילדות, והוא מהווה קרקע פוריה להתפתחותן של שלל הפרעות אחרות וחוסר יציבות כללי. בקיצור זה חרא אמיתי.
וכן אני יודע שיש יוצאי דופן שהם בסדר גמור. הם יוצאי דופן.

העניין הוא, שאתה לא באמת צריך את הסדיסט הטהור. יתרה מזאת, הסדיסט הטהור, בגלל שהוא כל כך דפוק מכל הכיוונים, קרוב לוודאי לא יתאים לך ממילא. כי בשלב מסוים, אתה תרצה מעבר. אתה תרצה זוגיות. והיא? היא לא מדברת עם כל המשפחה שלה, מובטלת, מוזנחת, קיצונית ומכורה לכל דבר שרק אפשר להתמכר אליו.

הפתרון שלי הוא אותו פתרון שאני מציע בכל דיון שכזה.
תמצא אישה בריאה. יכול להיות שולטת "רעש". יכול להיות ונילית. למד אותה מה עושה לך טוב, ותקווה שמשם תצמח גם זוגיות BDSMית שבה היא נהנית מן ההקרבה שלך או מן ההנאה שלך, ואתה נהנה ממה שעושה לך טוב.
או שאתה יכול להמשיך לחפש שולטת טהורה כאן בכלוב ולהשאר לגמרי לבד, כמו כל שאר האנשים שכאן שטרם למדו על יתרונות הפשרה.

בהצלחה.
מעריץ גאה​(נשלט)

Re: ואולי בכלל אין שולטות?

מעריץ גאה​(נשלט) • 13 במרץ 2012
סוגד למין הנבחר כתב/ה:
אחר שאני נוכח לראות שממש כל המלכות כאן בתשלום, זה אומר חלק גדול מצהירות על כך, יש חלק שלא מצהיר על זה, אבל למעשה ניכר שזה המטרה, זה נותן לי לחשוב אולי בעצם לא קיים אישה שאוהבת לשלוט, שקיים הנאה בלהשלט זה אני מכיר בעצמי, לשלוט על אשה זה גם משהו שיש לי איזה תאוה לזה, אבל אולי בכלל לא קיימת תופעה של מלכה שאוהבת לשלוט, או שלפחות זה משהו נדיר מאוד.

יש גם שולטות שאינן בתשלום, אבל אסביר לך בדיוק מה קורה, להיות כאן שולטת הפך במרוצת השנים למצרך מבוקש יותר ויותר, מספרן עם הזמן גדל יחסית למרות שאני לא בטוח לגמרי אם הוא עלה באופן משמעותי כי יש יש גם לא מעט עזיבות מסיבות שונות, שים לב בחברים רשומות כאן מלא שולטות שאינן נכנסות בכלל לאתר יותר, לא עקרוני, כמות הנשלטים שנכנסת לכאן הרבה יותר גבוהה, באופן יחסי הפער בין כמות הנשלטים לשולטות רק גדל עם הזמן, מבלי לבדוק את זה באופן מדוייק זו התחושה ומרפרוף כללי באתר, זה גם יכול להסביר הגיונית מדוע יש כאן הרבה שולטות בתשלום, הביקוש כל כך גבוה לעומת ההצע, יש כאן נשלטים שיותר קשה להם למצוא שולטת והם יגידו ויאמרו הכל כדי לזכות בה, אם יש להם כסף ינסו גם לפתות אותן בכספם, אז באה שולטת לכאן שבכלל אולי לא חשבה על הקטע הכספי ומקבלת הצעות מפתות ביותר שאומרת לעצמה רגע, הבן אדם מציע, זו ההנאה שלו למה שאסרב להצעה כזו.
זה גם הגיע למצב שהיום יש כאן שולטות שדורשות כסף בלי שום תמורה בכלל, או למצב שאפילו ידרשו ממך כסף גם אם רק תגיע לנקות להן את הבית.

דוגמא נוספת גם נתקלתי בכאלה שחיפשו כאן זוגיות כלשהי עם גבר נשלט או לא נשלט אבל המשיכו לחפש נשלטים לסשנים בתשלום , למה לא אם אפשר לעשות כמה ג'ובות טובות ויש מי שמציע.

היום גם לא מספיק שאתה גבר איכותי, נראה מצויין, מסור, נאמן, צייתן וכו', היום בלי להוכיח שיש לך כסף הסיכויים שלך כבר נמוכים.

אבל עדיין יש גם כאלה שאינן בתשלום
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

טוף. הגיע זמני להגיב

סוגד יקר ואחרים
חסרה לי בשיח הפרדה בין סשן של שליטה לבין יחסי שליטה.
אכן בהקשר של סשן חד דו או רב פעמי יש לרוב שולטות בתשלום. זקפת הנשלטים הנלהבים לגלות את החדשה ולדלג משולטת לשולטת- ומן הסתם בשל ביקוש, היצע והצד הניצולי שאין להתעלם ממנו מצד נשלט פנטזיונר מרוכז בריצויו הוא- מערב תשלום.
זו מלוכה בתשלום- סוג של זנות או לא ויכוח נדוש, יכול להעשות ע"י שולטת, נערת ליווי או ונילית המרוויחה את לחמה ביושר.
יחסי שליטה- בין אם שליטה גרידא, שליטה בתוך מערכת יחסים או 24/7 אכן מסובך יותר למצוא עבור שני הצדדים. מעבר להיבטים ונילים של התאמה משולב המימד הנוסף המסבך עניינים עוד יותר.
בטי חוזרת וטוענת בעניין הבעייתיות של יחסים כאלו ואני מסכימה איתה שהקושי לנהל יחסים כאלו הוא דווקא אצל הנשלט החווה דואליות כשהפנטזיה פוגשת במציאות.
אני מסכימה גם עם גישתה של יולי שאחרי מידה של ניסוי וטעיה אפשר למצוא משהו טוב שעובד, ומייחלת לכך.
בעיני ללא מעט נשים יש מסוגלות ורצון לשלוט- ובהמשך לשאלת האחריות שהעלה פוג- גם אני משאירה לא מעט בידי הנשלט דווקא- הרי שליטה ניתנת- וללא התמסרות וכמיהה אמיתית לרצות- נראות פחות ופחות שולטות בנוף המקומי..
muscle man​(נשלט)

הנושא ממש בוער אה?

muscle man​(נשלט) • 13 במרץ 2012
פעם היו הרבה הרבה יותר שולטות מנשלטים.
ואז הן עשו ניתוח לשינוי מין...

נו ברצינות אנשים, יש בעולם הזה ממש מעט יותר נשים מגברים.
אף פעם עוד לא הייתי אישה, סבירות גבוהה שגם לעולם לא אהיה,
אבל יש שמועות עקשניות שהגיעו לאוזניי, הגורסות שגם לנשים
יש פנטזיות, חלומות להגשים, חרמנות מפעם לפעם ואפילו איברי מין.

אז נכון, הן מעט מורכבות יותר ולרוב חרמניות מעט פחות ביחס לגבר ממוצע,
אבל אם תפסת אותן כשהן לא במחזור, כשאמא לא התקשרה לחפור לה מה עם חתונה,
כשהמניקוריסטית לא עשתה לה סדק בציפורן וכשהפדיקוריסטית לא בישרה להשהרגל נראית נורא, אז יש סיכוי לא רע שגם היא תהיה בקטע של לשלוט, לסשן, להכיר,
לפגוש ולממש את פנטזיות השליטה שלה, שתמיד היו ונשארו.

מתמטית אגב, העובדה שיש לא מעט שולטות הנפגשות עם כמה עבדים,
אל מול העובדה שנדיר עד כמעט בלתי קיים עבד המשרת במקביל שתי שולטות,
גורם לכם שהמספר עוד יותר מתאזן.

כל גבר ונשלט שנכנס לאתר מקבל הלם בתחילה בחפשו אחר שולטת.
אם לאבא שלך קוראים נוחי דנקנר, דודתך התחתנה עם "זוש" ממעושרות
וריצ'רד גיר נראה לידך כמו גבר אפור ומשעמם, ייתכן שתמצא שולטת בדקה,
אבל אם אתה כמונו, גברים נורמטיביים ונשלטים מפשוטי העם, ייתכן שזה יקח מעט יותר.
אבל בסוף אם אתה אדם טוב, איכותי ויש לך רצון להוכיח, אתה תמצא במוקדם או במאוחר.

אם נבין ששולטת, כל שולטת, היא קודם כל בן אדם, אחר כך אישה ובסוף גם שולטת,
סיכוי סביר והגיוני שזה יקדם אותנו למטרה של למצוא אישה דומיננטית, כזו
שגם נושמת, חיה, אוכלת ומח..., ולא נתייחס אליה רק כאל רובוט שתפקידו להצליף.

והכי חשוב - אנו צריכים להיות כנים עם עצמנו.
אם המטרה היא למצוא מלכה שאוהבת לשלוט ולחוות סאדו כזה או אחר,
האתר הזה הוא כנראה המקום הכי טוב ומוצלח לזה,
אבל אם הפנטזיה היא רק למצוא סטוץ סוער עם כוסית מזדמנת,
סביר יותר שעדיף לצאת לאיזה בר קרוב ולא להטריד פה לשווא פרופילים רנדומליים.

בהצלחה לכולנו.
A v​(שולט)

Re: טוף. הגיע זמני להגיב

A v​(שולט) • 13 במרץ 2012
flower girl כתב/ה:
סוגד יקר ואחרים
חסרה לי בשיח הפרדה בין סשן של שליטה לבין יחסי שליטה.
אכן בהקשר של סשן חד דו או רב פעמי יש לרוב שולטות בתשלום. זקפת הנשלטים הנלהבים לגלות את החדשה ולדלג משולטת לשולטת- ומן הסתם בשל ביקוש, היצע והצד הניצולי שאין להתעלם ממנו מצד נשלט פנטזיונר מרוכז בריצויו הוא- מערב תשלום.
זו מלוכה בתשלום- סוג של זנות או לא ויכוח נדוש, יכול להעשות ע"י שולטת, נערת ליווי או ונילית המרוויחה את לחמה ביושר.
יחסי שליטה- בין אם שליטה גרידא, שליטה בתוך מערכת יחסים או 24/7 אכן מסובך יותר למצוא עבור שני הצדדים. מעבר להיבטים ונילים של התאמה משולב המימד הנוסף המסבך עניינים עוד יותר.
בטי חוזרת וטוענת בעניין הבעייתיות של יחסים כאלו ואני מסכימה איתה שהקושי לנהל יחסים כאלו הוא דווקא אצל הנשלט החווה דואליות כשהפנטזיה פוגשת במציאות.
אני מסכימה גם עם גישתה של יולי שאחרי מידה של ניסוי וטעיה אפשר למצוא משהו טוב שעובד, ומייחלת לכך.
בעיני ללא מעט נשים יש מסוגלות ורצון לשלוט- ובהמשך לשאלת האחריות שהעלה פוג- גם אני משאירה לא מעט בידי הנשלט דווקא- הרי שליטה ניתנת- וללא התמסרות וכמיהה אמיתית לרצות- נראות פחות ופחות שולטות בנוף המקומי..

טוב אם את אז גם אני icon_smile.gif

וכן גם מהצד שלי יכול לחזק את הטענה שלך רק ארחיב אותה...זיקפת הנשלטים נשלטות שולטים

שולטות...וכנראה שהרוב יעברו מהר מאוד לאובייקט הבא..ולא משנה מאיזה צד נמצאים.

תרבות ה"שפע" נוזקת בנו יותר מאשר עוזרת..

וכן על פניו נראה שיש המון "מלכות" בתשלום אפילו יותר מהרבה...בעצם זה נראה הרבמון...

וכי מי יאשים אותן? הרי זה עסק "מכניס" מאוד.!!!

וכאן בכלוב נשלטים בוכים שאין שולטות שולטות בוכות שאין נשלטים נשלטות בוכות שאין שולטים

אמיתיים שולטים בוכים שאין מי שיעשה להם מסאז...תרבות האכלו לי שתו לי...שרירה וקיימת.

אבל בסופו של דבר אני עושה הבדלה מוחלטת בין "מלכה" בתשלום שזו מילה יפה לזונה נחותה.

אפילו מזונת רחוב. לבין שולטת. ויש כמה שולטות כאן שהן נשים מדהימות,שבאמת באות מאהבה.

ולא בגלל שהן רוצות להרויח כמה גובות.

אבל זה כבר איכות אחרת. כדי לתפוס אחת כזו אתה צריך להיות בן אדם.להיות אמיתי. להיות מי שאתה,ולקוות שזה מה שהיא מחפשת.

ואבחנה קטנה שלי אישית שאולי נובעת מתמימות,אבל בסופו של דבר כולנו מחפשים אהבה.

ובמקום שכולם עוטים מסיכות...קשה קשה מאוד...!!!!

מעט מאוד אנשים כאן כולים לחיות ללא המסיכה,וכנראה שזו הסיבה לרוב האכזבות כאן.

ועכשי אחרי שחפרתי נעבור לפתרון.

והוא...

שאין.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

אוייש נו סוגד!!

הצצתי לך בפרופיל-
"הרבה חרמן"?? "מגרה מחרמן מלא תשוקה"???
ואתה מתלונן שאין מלכות שלא בתשלום בשל נסיונך הרע?? מה בדיוק אתה מנסה לשדר ולמי?
הפרופיל שלך רחוק מלהיות מזמין עבור מלכה רצינית שמכבדת את עצמה ואת נשלטיה- לא רק למי שמחפשת יחסים או אהבה- גם עינוגים נדמים רחוקים למדי ממי שעסוק בעצמו ובכלי זיינו
בדיוק לכך כיוונתי במה שכתבתי קודם
הבעיה בך לא במלכות!!
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 13 במרץ 2012
טרבולי, התשובות שלך הן תמיד חכמות ואמפתיות.
לקקני 1
לקקני 1 • 13 במרץ 2012
יתכן בהחלט שהבעיה בי,שאני לא יודע איך לשווק את עצמי.

אני אדם משכיל, נעים ונחמד, ואולי באמת אני לא יודע את הדרך הנכונה.

יתכן שהבעיה שלי,שאני חושב שהמלכות מחפשות מי שהנושא להיות נשלט מאוד בוער לו,ולכן זה הנקודה שאני בוחר להדגיש, אבל כנראה שזה הטעות שלי,כי ראשית כל, השולטות מתענינות באדם שבך,ולא בעבד שבך.

אם כי יש לציין, שהיה לי הרבה התכתביות עם עבדים אחרים כאן בכלוב שגם הם נשמעים מיואשים.

אז אולי כמו שיש היום בלי סוף קורסים להצליח להשיג נשים, מישהו יקים קורס למצוא מלכות. : icon_smile.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

מלכה היא מן הסתם בראש ובראשונה אישה למי ששכח

סוגד למין הנבחר כתב/ה:
יתכן בהחלט שהבעיה בי,שאני לא יודע איך לשווק את עצמי.

אני אדם משכיל, נעים ונחמד, ואולי באמת אני לא יודע את הדרך הנכונה.

יתכן שהבעיה שלי,שאני חושב שהמלכות מחפשות מי שהנושא להיות נשלט מאוד בוער לו,ולכן זה הנקודה שאני בוחר להדגיש, אבל כנראה שזה הטעות שלי,כי ראשית כל, השולטות מתענינות באדם שבך,ולא בעבד שבך.

אם כי יש לציין, שהיה לי הרבה התכתביות עם עבדים אחרים כאן בכלוב שגם הם נשמעים מיואשים.

אז אולי כמו שיש היום בלי סוף קורסים להצליח להשיג נשים, מישהו יקים קורס למצוא מלכות. : icon_smile.gif

אחד הדברים שהכי דוחים אותי לפחות- שלא לדבר בשם כולנו- היא בדיוק התכונה אליה אתה סבור משום מה שאנו נמשכות, להלן נשלט שמאד מאד בוער לו... icon_smile.gif
אם לדבר בשם עצמי- חשוב לי שנשלט יצור איתי תקשורת אישית ולא ג'נרית, ילמד להכיר אותי ואת האדם שבי לפני הכל, ידגים יכולת נתינה והתמסרות המותאמות לצרכיי האנדוודואלים ורצונותיי- ואין הכוונה למשל לדברים בנוסח- "את אוהבת סטראפ און??" אלא לדוגמא ערב בו יצאתי עם נשלט ובכניסתי למכוניתו ציינתי שקצה הצפורן שלי נשברה, ולמרות שהשיח התגלל לכיוונים שונים- עצרנו לרכוש סגריות והוא רכש את קוצץ הצפרניים האישי של המוכרת בתחנת הדלק כדי שאוכל לתקן את הנזק icon_lol.gif

אני מכירה הרבה אנשים נהדרים כאן- מכל הסוגים ובראש ובראשונה מעניין אותי האדם שבהם, מעט מאד אנשים לדעתי מחפשים רק את האלמנט הבדסמי ומוכנים להתפשר על כל תכונה אחרת- ואלו שכן מן הסתם צעירים ומלאי תאוות מאד או שקועים עמוק מדי בפנטזיה שלהם- מה שלא מותיר חלל רב לצד השני להתקיים בו ממילא.

אם עניינך באהבה טובה- ולדעתי זה המצב האולטימטיבי עבור רובנו, מדוע אינך מדגיש דווקא את האלמנטים הללו על פני הפנטזיה?? הרי אם אתה אדם משכיל ונעים הליכות- שולטת סתומה וגסת רוח ממילא לא תעניין אותך ליותר מסשן או שניים אם בכלל..

מקווה שתרמתי משהו לתובנותייך המתפתחות- כנס ושנה את פרופילך ברוח חדשה זו
ותראה תוצאות מבטיחות יותר
icon_wink.gif