סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האהבה שלי לבגדי נשים

Brenardo_Gui​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביוני 2003

האהבה שלי לבגדי נשים

Brenardo_Gui​(נשלט) • 16 ביוני 2003
כבר שנים רבות שאני מנצל כל הזדמנות ללבוש בגדי נשים. מאז ומתמיד זה גירה אותי מינית להתלבש בצורה הכי מופקרת שאפשר. חצאיות צרות וקצרות חולצות צמודות תחתוני תחרה, חזיות, גרבוני רשת מה שתרצו. אירגנתי לעצמי חזה ריאלסטי ככל שיכולתי. בההתחלה מילאתי חזיות בגרביים. זה לא עשה לי כלום. אח"כ מילאתי שקיות בחול. זה היה כבד וקשה מידי, בערך בגיל 12 עליתי בהברקה של רגע למלא קונדומים במים... זה פשוט היה מדהים. המשקל ,התזוזה בתוך החזיה, לא יודע איך אבל הרגשתי שזה ממש קרוב לדבר האמיתי. מכאן הדרך היתה פתוחה ללבוש הכי סקסי שיכולתי לגנוב מהארון של אמא, אחותי, אחיות של חברים, השכנה... מי שתרצו.
הייתי מסתכל במראה עם בליטה ענקית באברי, מסתובב, מתכופף,מעלה את החצאית, מבליט את ישבני כלפי המראה חושף זוג ישבנים מוצק וחלק בתחתוני תחרה שחורים גרביוני נילון שמגיעים עד הירכיים, נצמדים עם תחרה. זה שיגע אותי.החזה המלאכותי שלי נע ונד בתוך החזיה, האיפור הזנותי מרוח לי על הפנים, לא יכולתי שלא לגמור , פעם ועוד פעם בכל פעם ופעם.
ידעתי שאני לא הומוסקסואל. לא יודע כיצד אבל פשוט ידעתי. בפנטזיות שלי תמיד הופיעו נשים חזקות שהפכו אותי לזונה שבמראה. גם כשהייתי מפנטז על איבר זקור שתקוע לי בפה תמיד הייתה שם אישה נשית וחזקה שהינחתה, צילמה, היכתה בישבנים החשופים, אחזה בכח בשיער והכריחה אותי להכניס את כל האיבר לפה, דחפה לי אצבעות לתחת וכו'.
כמעט ולא נתקלתי בפורום בנושא הזה. מעניין אותי לדעת עד כמה הוא נפוץ.
אם זה מעניין אני יכול להמשיך בתאור החוויות שעברתי...
עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 16 ביוני 2003
עתליה​(שולטת) • 16 ביוני 2003
להלביש אותו בבגדי נשים... חזייה... חוטיני... חצאית מיני קצרצרה... איפור זנותי...
"על ארבע, זונה!"
לתחוב את הסטרפאון לפיו.... "לקקי ! מצצי!"
לזיין אותו... לבעול אותו... לחדור אותו... לפלח ישבנו...
"גנחי, זונה!" "את אוהבת שדופקים אותך"
ולבסוף, להשליך עליו מס' פרוטות.
כמו זונה אמיתית.

*אשמח לשמוע על עוד מחוויותך.
    התגובה האהובה בשרשור
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2003
DomDomina​(שולט) • 17 ביוני 2003
תמשיך ,תמשיך,כאן המקום הכי מתאים לפנטזיות כאלו queen.gif whip.gif
Bloody Kiss

הרשה לי לתקן אותך למרות

Bloody Kiss • 17 ביוני 2003
שזו הנחה
אבל לפי מה שהבחור מספר הוא כבר עבר מזמן את שלב הפנטזיה icon_smile.gif
וכאן בהחלט המקום לחלוק את חוויותיך ולמצוא שותפים לעניין
ונוס​(מתחלפת)
ונוס​(מתחלפת) • 17 ביוני 2003
עתליה כתב/ה:
להלביש אותו בבגדי נשים... חזייה... חוטיני... חצאית מיני קצרצרה... איפור זנותי...
"על ארבע, זונה!"
לתחוב את הסטרפאון לפיו.... "לקקי ! מצצי!"
לזיין אותו... לבעול אותו... לחדור אותו... לפלח ישבנו...
"גנחי, זונה!" "את אוהבת שדופקים אותך"
ולבסוף, להשליך עליו מס' פרוטות.
כמו זונה אמיתית.

*אשמח לשמוע על עוד מחוויותך.

אני מרטיבההההההההההההההההההה
icon_biggrin.gif
123457​(נשלט){תפוס}
לפני 20 שנים • 19 ביוני 2003
123457​(נשלט){תפוס} • 19 ביוני 2003
תחתוני חוטיני של נשים וגרביונים זה מאוד מגרה (:
להיות פתוחה לרווחה רגלים באויר (קשורות ) ודילדו חודר ובועל את הישבן
אפשר גם על 4 כמו זונה אמיתית ישבן מורם אל על לבושה בחוטיני , ודילדו מפלח את הישבן
נ,ב עתליה נזכרתי במשהוא חשוב אני אספר לך אותו בקרוב (:
Brenardo_Gui​(נשלט)
לפני 20 שנים • 20 ביוני 2003
Brenardo_Gui​(נשלט) • 20 ביוני 2003
עתליה את מדהימה. התגובה המהירה, הקולעת, המדוייקת כיוונה ישירות למעמקי הצורך הברור היחיד שיש לי.
"על ארבע, זונה!"
אין לך מושג מה השורות האלה עושות לי... והסטרפאון... תני לי לשרת אותך עם שפתיים מרוחות בליפסטיק אדום ועם ישבן פתוח לרווחה. תשכיבי אותי על הגב, רגלייים מפוסקות באוויר ותזייני לי את הצורה. אני אאנח ואצרח כמו נימפומנית אמיתית.