שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורת הרבעים

גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 16 במרץ 2012
גברים​(שולט) • 16 במרץ 2012
Lakshmi כתב/ה:
אני לא חושבת שבעית נחמדות, היא הבעיה פה
אולי מראה,כן
בעיקר רמת השפיות באתר
בקטגורית הגברים, לפחות.
אולי בקטגורית הנשים זה שונה, למרות שלפי מראית העין, נראה ששם דווקא המצב חמור יותר.

השולטים מתלוננים שאין כאן נשלטות, הנשלטות מתלוננות שאין כאן שולטים "אמיתיים", נשלטים מתלוננים שאין כאן שולטות אמיתיות ושולטות מתלוננות שאין כאן נשלטים לרוחן או כספומטים מלאים.

לפעמים נדמה לי שאני היחיד שמתבונן ורואה כאן, שדה צייד משובח, מלא במגוון סוגים של קורבניות פריכות, בטעמים, גוונים, מידת עשייה וגדלים, שונים. רק תבחר, תתפקס ותצוד (:

אנוקס, שתי עצות פרקטיות בשבילך :

הראשונה - בנוגע לתורת הרבעים שלך. תוודא שאתה לא מחפש ארבעה שלישים.
השניה - תהיה שולט רציני ובמקום להתברבר כל כך הרבה, תיקח לך אחת חמודה, אחת אינטלגנטית, אחת פנויה ואחת יפה. (או לחלופין, תיקח לך אחת יפה ותהפוך אותה לפנויה, וחמודה: )
philia

אפקט ההילה,

philia • 16 במרץ 2012
טוב,

אף פעם לא אהבתי מרובעים.
אני בעד משולשים. ועיגולים.

בזמנים שלי.
היה דבר כזה שנקרא אפקט ההילה,
זה היה כל-כך הרבה יותר פשוט.

מי שיש לו ו//או לה.
יופי, חכמה, וכו סביר שיש גם את היתר.
כמה פשוט ככה קל. . .

.
אוריאן

קווים ומה שבניהם

אוריאן • 16 במרץ 2012
אני ללגמרי בעד משולשים השילוש המקודש
ולמה היא גם צריכה להיות נחמדה ?
מה כל סיפור הנחמדות הזאת למה זה טוב ?
אתם נחמדים ?
עוד מעט ממש תיסחפו ותרצו שהיא גם תנקה, תבשל, אשת העולם הגדול ליידי וזונה במיטה
במחשבה שנייה אני בעד קווים ושכל אחד יצור מהקן שלו מה שהוא רוצה רק תזכרו ששני קווים לעולם לא נפגשים
מלכתא
מלכתא • 16 במרץ 2012
הבעיה שאתה מתאר קיימת לא רק בעולם הבדסמ, ולמצוא נשלטת זו לא הבעיה היחידה גם כאן.
ונילים לא מוצאים זוגיות, ואם מחפשים זוגיות בדסמית זה קשה על אחת וכמה (קשה אבל מתגמל).
אין כאן שחור ולבן, יש אנשים שהם "די" נחמדים, אנשים "די" מעניינים, אנשים "די" יפים ובכלל, יכולים להיות להם כל הרבעים, אבל פאק במשהו אחר.

לגבי ההערה שלך על קבוצת הגיל שלנו, 18-25, מן הסתם דברים שמחפשים בגיל הזה הם לא דברים שמחפשים בגילאים אחרים. אין זה סוד שברוב המקרים, בגילאים שלנו מתעניינים בדברים "שטחיים" לכאורה והרי ידוע שלא כל הנוצץ זהב.
philia

Re: קווים ומה שבניהם

philia • 16 במרץ 2012
אוריאן כתב/ה:
אני ללגמרי בעד משולשים השילוש המקודש
ולמה היא גם צריכה להיות נחמדה ?
מה כל סיפור הנחמדות הזאת למה זה טוב ?
אתם נחמדים ?
עוד מעט ממש תיסחפו ותרצו שהיא גם תנקה, תבשל, אשת העולם הגדול ליידי וזונה במיטה
במחשבה שנייה אני בעד קווים ושכל אחד יצור מהקן שלו מה שהוא רוצה רק תזכרו ששני קווים לעולם לא נפגשים

למה ככה?
ל מ ה ?

את לא מכירה קווים מסולסלים?
עצים חזקים לא מתכופפים קצת ברוח ולפעמים מתיישרים בחזרה?

מה רע בלהיות נופת צופות ולענוד את העניבה עם הקשר הנכון דפקא?

.
אוריאן
אוריאן • 16 במרץ 2012
למה ככה?
ל מ ה ?

את לא מכירה קווים מסולסלים?
עצים חזקים לא מתכופפים קצת ברוח ולפעמים מתיישרים בחזרה?

מה רע בלהיות נופת צופות ולענוד את העניבה עם הקשר הנכון דפקא?

עצים חזקים לא מתכופפים הם נשברים וזה המראה הכי יפה שיש שברים משוננים שכלום לא יכול להדביק.

קנה סוף מתכופף או שמתכופפים, עכשיו את מזכירה לי שעליי נשבר פעם אחד זה היה מצחיק

אבל פה הגעת כבר לשברים עשרוניים בכלל עכשיו הבקשה לו לרבעים נראית אפילו הגיונית.

את רואה הכל רק עניין של פרופורציה.

תקשיבי עד לצופים אני גאה על העניבה ולהצדיע לדגל אני זונה עם ערכים ועם הם לא מתאמים לך אז...
אני אשנה אותם
אוריאן
אוריאן • 16 במרץ 2012
לגמרי לא יודעת לשרשר כבר אמרו את זה לפני
anox_1​(שולט)
anox_1​(שולט) • 16 במרץ 2012
צמח בר - התכוונתי לענות לך, אבל הגמד האמיץ השיב לך באופן שמשקף בצורה טובה מאד את הדעות שלי וחבל סתם לבזבז מילים על דברים שכבר נאמרו. אני אתייחס ברושתך רק לשלוש נקודות שהעלית:
1. אני מסכים איתך לחלוטין שניתן להימשך לאנשים גם אם הם לא כליל היופי בעינינו, אבל אני חושב שמשיכה כזו - שמתבססת על אופי ולא על יופי - יכולה להגיע רק מהיכרות אישית וממושכת. לא לאחר פגישה אחת ובטח שלא אם ההתקשרות היא וירטואלית בלבד.
2. רוב האנשים הם אכן לא יפים או מכוערים באופן אבסולוטי, אלא נמצאים איפשהו בתחום האפור שבאמצע הסקאלה. ובדיוק בגלל שמדובר כאן בתחום אפור, ההבדל בין מישהי שנראית טוב למישהי שנראית לא טוב הוא בעיני המתבונן.
3. כן, באמת נתקלתי פעם באישה מכוערת. אפילו יותר מפעם אחת. יש נשים יפות ויש נשים מכוערות, ככה העולם עובד. אני מצטער, אבל הגישה שאת מציגה לפיה יופי הוא פנימי בלבד ומראה חיצוני אינו רלוונטי, נאיבית בעיני.

ברור לי שהשקפות העולם שלנו שונות בנושא הזה, וזה לגיטימי מאד, אז בואי נסכם את הנושא ונסכים לא להסכים icon_smile.gif

אני מאד שמח שהצלחתי לעורר דיון ער, והייתי רוצה להגיב לכמה דברים שנאמרו כאן:

לקשמי - את לא הראשונה שמעלה את נושא שפיות הגברים בכלוב. אשמח אם תוכלי לפרט למה בדיוק את מתכוונת (דוגמאות פיקנטיות יתקבלו בברכה)

מלכת האהבה, כל מה שאמרת נכון, אני רק רוצה להבהיר שלא העליתי את תורת הרבעים ככלי מדעי למציאת נשלטת, אלא כדוגמא מופשטת לבעיה האמיתית למצוא בכלוב פרטנרית שמעניין אותי לדבר איתה וכיף לי להסתכל עליה, לצורך העניין מישהי שהייתי רוצה להיות איתה בקשר זוגי גם אם הייתי פוגש אותה בכל דרך אחרת ולא דרך הכלוב.
צמח בר​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 17 במרץ 2012

לא מסכימה-

צמח בר​(נשלטת) • 17 במרץ 2012
גמד אמיץ,
עם מה שכתבת "משיכה גופנית היא חלק מהתנאי שמגדיר עבורנו מי בעינינו יפה ומי לא."
אני חושבת שזה ממש לא נכון.
יכולה להעיד על עצמי, שהחבר הראשון שלי היה ממש לא יפה בעיניי בהתחלה, אבל אחרי כמה זמן במחיצתו נוצרה בינינו משיכה גופנית כל כך גדולה עד שהפסקתי לראות את זה.
ולגבי החושים- כמה מוזר שהבאת דוקא דוגמא שסותרת את טענתך: היצרנים משקיעים המון באריזות החיצוניות כיון שהם יודעים שהיום אין כל טעם לנסות להשפיע על החושים האחרים. מספיק שמוצר יהיה יפה בכדי שאנשים יקנו אותו, בלי קשר לאיכותו (מתי בפעם האחרונה ראית אישה מריחה דג בסופר או בודקת את מרקמו? כמה אנשים יודעים לבחון את איכות החציל על פי משקלו?). הוא אשר אמרתי- בתרבות העכשווית (המערבית) יש משקל יתר למראה החיצוני ולעניות דעתי, זה מה שגרם לפתיחת השרשור הזה מלכתחילה.
כי אנוקס (ומקווה שאני לא פוגעת בו בדבריי), שייך לדור שגדל אל תוך ההתנייה התרבותית הזו.
ועוד כתבת
"כאשר אדם אומר "אין כאן נשים יפות", הוא מתכוון לכך שאין כאן נשים אליהן הוא נמשך ולא "אף אחת פה לא דומה לאנג'לינה ג'ולי, איזה פאק".
אם זה באמת נכון, אז התגובות שלי בטלות ומבוטלות ואין בהן צורך (אבל אז, מה הקשר לעניין ולנחמדות?) אבל זה בכלל אל מה שהוא כתב.

ואנוקס-
כתבת:
"אני מסכים איתך לחלוטין שניתן להימשך לאנשים גם אם הם לא כליל היופי בעינינו, אבל אני חושב שמשיכה כזו - שמתבססת על אופי ולא על יופי - יכולה להגיע רק מהיכרות אישית וממושכת. לא לאחר פגישה אחת ובטח שלא אם ההתקשרות היא וירטואלית בלבד"
זה מוזר, דוקא התקשרות וירטואלית יכולה לנטרל את מקסם השוא של המראה החיצוני.
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 17 במרץ 2012

Re: לא מסכימה-

Brave Dwarf • 17 במרץ 2012
צמח בר כתב/ה:
גמד אמיץ,
עם מה שכתבת "משיכה גופנית היא חלק מהתנאי שמגדיר עבורנו מי בעינינו יפה ומי לא."
אני חושבת שזה ממש לא נכון.
יכולה להעיד על עצמי, שהחבר הראשון שלי היה ממש לא יפה בעיניי בהתחלה, אבל אחרי כמה זמן במחיצתו נוצרה בינינו משיכה גופנית כל כך גדולה עד שהפסקתי לראות את זה..

הפסקת לראות את זה או שהוא הפך בעיניך יפה?
בהתחלה כתבתי: אם הפסקת לראות את פגמיו ואף התחלת לראות בהם חן [אני מכיר מקרים של שן קדמית עקומה שפתאום הפכה לסימן אהוב בפני בנזוג, פזילה בעין, גמגום קל או דיבור עמוק ומאונפף (אני נציג גאה ולפעמים מבוייש של פגם זה) וגו'], הרי זהו מה שאמרתי: שהמשיכה המינית שלנו נכללת באידיאל היופי. ואז קראתי שוב והבנתי שאיני מבין את מה שאת אומרת: "אחרי כמה זמן נוצרה בינינו משיכה גופנית", אז מה היה לפני כן? שכבת אתו למרות שלדעתך הוא היה לא יפה ולא נמשכת אליו ואז באחד הימים התחלת להמשך אליו והעובדה שאינו יפה הפסיקה להפריע לך, אך נשארת להיות מודעת להיותו כזה? אם כן, הרי שאין לי מה להגיד, פרט לכך שאנחנו שונים.
צמח בר כתב/ה:
ולגבי החושים- כמה מוזר שהבאת דוקא דוגמא שסותרת את טענתך: היצרנים משקיעים המון באריזות החיצוניות כיון שהם יודעים שהיום אין כל טעם לנסות להשפיע על החושים האחרים. .

זה לא מה שכתבתי. כתבתי:
Brave Dwarf כתב/ה:
די לעבור בסופרפארם כדי להבין עד כמה אנחנו מפעילים את כל החושים בלא יוצא מן הכלל בבחירות שלנו, מה שמאלץ את המעצבים לייצר אריזות מקוריות, ולהשקיע בעיצובם של המיכלים. גם התכולה לא די לה שתהיה מועילה, צריך שיהיה לה מרקם נעים למגע וניחוח מעורר. זאת אינה שטיפת מוח אלא האופן בו אנחנו בנויים והקריטיריונים או הפריזמה דרכה אנחנו מסתכלים על העולם. למה שנקלט בחוש הראיה יש תפקיד לא פחוּת מכל מה שנקלט בחוש השמיעה, המישוש והריח. (גם הטעם).

צמח בר כתב/ה:
מספיק שמוצר יהיה יפה בכדי שאנשים יקנו אותו, בלי קשר לאיכותו (מתי בפעם האחרונה ראית אישה מריחה דג בסופר או בודקת את מרקמו? כמה אנשים יודעים לבחון את איכות החציל על פי משקלו?). .

צר לי. אנשים שאני מכיר, קונים משחות לפי התועלת שהן מעניקות. מבין שתיים טובות במידה שווה, הם יבחרו בזו שיש לה ריח ומרקם נעימים יותר. כאשר מדובר בבושם, למראה של המכל והאריזה בחלט יהיה תפקיד בבחירה, אבל אף אחד לא יבחר בושם בריח רפת רק בגלל שהאריזה שלו נראית פיצוץ (גם לא בריח "סביר"). לו הנשים שלי לא היו מריחות דג ו/או בשר טרם הן קונות אותו, הייתי כבר מזמן מת מהרעלת קיבה ומי שמבשל, בוודאי שיודע לבחור חציל מתאים ולא חציל יפה אך בו במקביל אם החציל ייראה כמו סמרטוט ריצפה, יבשל משהו אחר באותו ערב. כי גם המראה של המזון משחק תפקיד. אני מאמין שגם מי שמחפש בת זוג לחיים ולא לסטוץ, לא יאונן על תמונה בפלייבוי, אלא יחפש אישה שתענה על הדרישות של כל החושים שלו. כן, כולל חוש הראיה.