לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורת הרבעים

anox_1​(שולט)
לפני 12 שנים • 18 במרץ 2012
anox_1​(שולט) • 18 במרץ 2012
צמח בר,

חיצוניות היא לא "מקסם שווא" בעיני. כמובן שמראה חיצוני אינו חזות הכל, והוא צריך לבוא לצד פנימיות מושכת, אך אין בכך כדי לגרוע מעובדה שמשיכה גופנית היא מרכיב חשוב ביותר בקשר.

אני לא מצפה למצוא כאן רק דוגמניות, אבל כן - יש לי סטנדרטים, ואני לא אתפשר על מישהי שבאופן חד משמעי לא נראית טוב בעיני.
ורק על מנת להבהיר, כשאני אומר "לא נראית טוב בעיני" אני לא מתכוון שהיא נראית סבבה, אבל לא הטעם שלי. תסלחי לי על השטחיות, אבל בחלק מהנשלטות שפגשתי כאן לא הייתי נוגע במקל. אני לא אומר שהן לא אנשים טובים או שלא מגיע להן שיאהבו אותן, אלא רק שאני לא מעוניין לקיים איתן מערכת יחסים בעלת אופי מיני.

אז שוב, כמו שאמרתי - אני מרגיש שההשקפות שלנו בנושא הזה שונות מיסודן. אני לא חושב שמישהו מאיתנו יצליח לשכנע את השני, כי הגישות שלנו אולי שונות - אבל מוצדקות כל אחת בדרכה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במרץ 2012
anox_1 כתב/ה:
צמח בר,

חיצוניות היא לא "מקסם שווא" בעיני. כמובן שמראה חיצוני אינו חזות הכל, והוא צריך לבוא לצד פנימיות מושכת, אך אין בכך כדי לגרוע מעובדה שמשיכה גופנית היא מרכיב חשוב ביותר בקשר.

אני לא מצפה למצוא כאן רק דוגמניות, אבל כן - יש לי סטנדרטים, ואני לא אתפשר על מישהי שבאופן חד משמעי לא נראית טוב בעיני.
ורק על מנת להבהיר, כשאני אומר "לא נראית טוב בעיני" אני לא מתכוון שהיא נראית סבבה, אבל לא הטעם שלי. תסלחי לי על השטחיות, אבל בחלק מהנשלטות שפגשתי כאן לא הייתי נוגע במקל. אני לא אומר שהן לא אנשים טובים או שלא מגיע להן שיאהבו אותן, אלא רק שאני לא מעוניין לקיים איתן מערכת יחסים בעלת אופי מיני.

אז שוב, כמו שאמרתי - אני מרגיש שההשקפות שלנו בנושא הזה שונות מיסודן. אני לא חושב שמישהו מאיתנו יצליח לשכנע את השני, כי הגישות שלנו אולי שונות - אבל מוצדקות כל אחת בדרכה.

כיוון ששמתי את הלייק הזה, אני חייב להסתייג מעט:
פרט למשפט: "לא הייתי נוגע בהן במקל", אני מסכים עם מה שאמר הבחור.

את המשפט אני משייך לגילו הצעיר ובעיקר לסלנג. סמנטיקה צורמת ולא יותר.
anox_1​(שולט)
anox_1​(שולט) • 18 במרץ 2012
ציטוט: כיוון ששמתי את הלייק הזה, אני חייב להסתייג מעט:
פרט למשפט: "לא הייתי נוגע בהן במקל", אני מסכים עם מה שאמר הבחור.

את המשפט אני משייך לגילו הצעיר ובעיקר לסלנג. סמנטיקה צורמת ולא יותר.

גמד אמיץ, סמנטיקה צורמת הייתה בדיוק הכוונה.
ברור לי שיכולתי להשתמש בלשון פחות בוטה, ובחרתי להתבטא כפי שהתבטאתי כדי להבהיר את הנקודה שלי - לא מדובר בבנות שנראות בסדר ופשוט אינן הטעם שלי, או שאינן נראות טוב אך גם לא נראות רע. הכוונה הייתה לבנות שנראות רע באופן ברור וחד משמעי. לביטוי "לא הייתי נוגע בה במקל" יש עוצמה וטון חדים וברורים - במקרה הזה, מילים מכובסות לא היו עושות את העבודה לדעתי.
צמח בר​(נשלטת)
צמח בר​(נשלטת) • 18 במרץ 2012
אנוקס,
גם לי מאוד צורם לשמוע את הביטוי עם המקל
אבל אני מקבלת את מה שאמרת לגבי דעותינו השונות.
בכל אופן, נהניתי (לראשונה) מהדיון בפורום הזה.
(וסליחה על נימת ההתנשאות הקלה, אבל מסכים שנקבע כאן עוד 10 שנים ונפתח את הדיון מחדש? icon_smile.gif)
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 במרץ 2012
אני לא יודעת אם גברים מסוגלים לעשות את זה (ואין לי כוח להכנס לויכוח העקר והמטופש של האם משיכה לסוג מסוים של יופי היא ביולוגית או חברתית) ואני חושבת שזה גם עניין של גיל, אבל ברגע שמשנים את זווית הראיה מגלים כאלה אנשים נפלאים.

מה שאני מנסה לומר הוא שהרבה אנשים מאוד מקובעים בקשר למה שיפה בעיניהם, אבל בעצם זה הרבה יותר גמיש ממה שנדמה לנו.

בעיני, כל האנשים יפים אחרי שאני מכירה אותם ומחבבת אותם. ברגע שהבנתי את זה, התחלתי לפתוח את העיניים ובאמת להכיר גברים הרבה יותר "שווים" מקבוצת הגברים שאליהם התייחסתי קודם.
מראה חיצוני הוא לא זניח בכלל, אבל אני חושבת שאנחנו כל כך מושפעים חברתית ממה "אמור" להיות יפה או חתיך או סקסי, עד שאנחנו לא באמת יודעים בכלל למה אנחנו נמשכים.

ואנוקס (1!) היקר, אילן היינטר, זה הרפרנס שלך? באמת?
אולי בעצם משם מתחילה הבעיה כולה?
Mary Jane
Mary Jane • 18 במרץ 2012
[quote="anox_1"]
ציטוט:

גמד אמיץ, סמנטיקה צורמת הייתה בדיוק הכוונה.
ברור לי שיכולתי להשתמש בלשון פחות בוטה, ובחרתי להתבטא כפי שהתבטאתי כדי להבהיר את הנקודה שלי - לא מדובר בבנות שנראות בסדר ופשוט אינן הטעם שלי, או שאינן נראות טוב אך גם לא נראות רע. הכוונה הייתה לבנות שנראות רע באופן ברור וחד משמעי. לביטוי "לא הייתי נוגע בה במקל" יש עוצמה וטון חדים וברורים - במקרה הזה, מילים מכובסות לא היו עושות את העבודה לדעתי.

מה ההכרח כאן להטיח עלבונות בבני אדם שלדעתך נראים 'רע באופן ברור וחד משמעי', נבצר מבינתי. כמו שציינו לעיל, המראה חשוב, אבל חשובה מכך דרך ארץ. כי אם הפנים מכוער, אף פרופורציוות חיצוניות מוצלחות לא יחפו על כך.
רצית להתנשא, כאציל? התבטאת כאיכר.
    התגובה האהובה בשרשור
walking dead
walking dead • 18 במרץ 2012
אבל זה עובד לשני הכיוונים, אתה יודע. האם חשבת אולי שגם אתה לא בדיוק פאר היצירה? ואולי הבעיה שגם נשים חושבות עליך את אותו הדבר - שהן לא היו מוכנות שתיגע בהן אפילו עם מקל? בכוונה הקצנתי את דברי כדי שתבין את ההתנשאות והעלבון שבדבריך. כמובן שמשיכה מינית היא חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים, אך מה הצורך לעלוב?

אם כל כך הרבה שנים אתה כאן, לדבריך, ולא מצאת - הגע הזמן אולי להפנים שככל הנראה הבעיה היא בך. ואני לא מתכוונת בהכרח למראה החיצוני שלך.
מUחדת

כונפה, אבל לפנייך

מUחדת • 18 במרץ 2012
מוכנה לתת לבחורים יפים במיוחד לגעת בי באמצעות מקל הליכה מתקפל.
דרישות סף:
מקל המתקפל לשלושה עד ארבעה חלקים (חמוד, ניראה טוב, לא תפוס ובעל אום אבטחה),
ידע נרחב בהיסטוריה של ממלכת באדולינה וחיבה לגבינות מוזזות מעשי ידי נזירי הפרארי.

פרטים אצל ג'ונתן ליווינגסטון,
אשכף.
פרלין​(נשלטת){ש}

האמת שכל העסק הזה מגוחך

פרלין​(נשלטת){ש} • 18 במרץ 2012
אני מדמיינת לעצמי נערה, נשלטת, בקבוצת הגיל המתאימה קוראת את ההודעה הזאת.

מה היא כבר יכולה לעשות? ברצינות? ללכת לבורא עולם ולהתאים את עצמה לסטנדרטים של אנוקס?
להיות נחמדה יותר? תמיד נחמד, אבל בינינו זה לא באמת מה שמשנה.
להיות חכמה יותר? שוב, זה עניין של נתון, לא משהו שמישהי יכולה לעשות משהו בקשר אליו.
הדבר היחיד שאת יכולה לעשות זה להפרד. אני מדמיינת את עשרות הנשלטות היפות, הנחמדות והחכמות שקוראות את המודעה המפתה הזו בפורום+מקל ומיד רצות לזרוק את החבר שלהן ולהפיל עצמן שדודות לרגליו של אנוקס

ההודעות האלה, חוץ מלהעליב, מה הטעם בהן? באמת? להביע מרמור על חשבון מישהו אחר?
או אולי בעצם, כשאני חושבת על זה, פרסום עצמי? כי הרי אם הסטנדרטים שלו גבוהים, יכול להיות שאנוקס (1!) הוא חתיך? מוצלח? זה בעצם מה שזה אומר?

אוקיי. בסדר.
הבנתי.
feminine3​(אחרת)

Re: האמת שכל העסק הזה מגוחך

feminine3​(אחרת) • 18 במרץ 2012
פרלין כתב/ה:
אני מדמיינת לעצמי נערה, נשלטת, בקבוצת הגיל המתאימה קוראת את ההודעה הזאת.

מה היא כבר יכולה לעשות? ברצינות? ללכת לבורא עולם ולהתאים את עצמה לסטנדרטים של אנוקס?
להיות נחמדה יותר? תמיד נחמד, אבל בינינו זה לא באמת מה שמשנה.
להיות חכמה יותר? שוב, זה עניין של נתון, לא משהו שמישהי יכולה לעשות משהו בקשר אליו.
הדבר היחיד שאת יכולה לעשות זה להפרד. אני מדמיינת את עשרות הנשלטות היפות, הנחמדות והחכמות שקוראות את המודעה המפתה הזו בפורום+מקל ומיד רצות לזרוק את החבר שלהן ולהפיל עצמן שדודות לרגליו של אנוקס

ההודעות האלה, חוץ מלהעליב, מה הטעם בהן? באמת? להביע מרמור על חשבון מישהו אחר?
או אולי בעצם, כשאני חושבת על זה, פרסום עצמי? כי הרי אם הסטנדרטים שלו גבוהים, יכול להיות שאנוקס (1!) הוא חתיך? מוצלח? זה בעצם מה שזה אומר?

אוקיי. בסדר.
הבנתי.

אני לא רוצה להכניס פה רעיונות למישהי אבל אני למשל מייד קבעתי תור אצל ד"ר דב קליין
בתקווה שאחר כך אהיה ראויה יותר