אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכס

AIR​(נשלט)
לפני 12 שנים • 6 במרץ 2012

איכס

AIR​(נשלט) • 6 במרץ 2012
נהיה בפורום הזה גועל נפש ,כבר לא בא לי לפרסם פה .
לא לרמה שלי להתעסק בשיט הזה ,אני יודע לעשות שמח ומסיבות טובות אך לא מעבר.
כל הריבים,התנצחויות,כינויים כפולים וההכפשות גורמים לי להקיא ואינני רוצה להיות חלק מזה או אפילו לקרוא את זה (עם רמה כזאת ירודה ,לא נראה לי שמישהו אחר מעוניין לקרוא או להסתכל הפורום הנ"ל)
אני מתנצל אך מהמסיבה הבאה של הספייס ,תוכלו למצוא אותנו באתר הכלוב רק בלוח הבילויים.
    התגובה האהובה בשרשור
samara{Air}
לפני 12 שנים • 18 במרץ 2012
samara{Air} • 18 במרץ 2012
בהחלט אתה צודק ,כבן זוגי אינני מעוניינת שתתבזה בפורום שכזה ללא שום ניהול ,ללא סינון של הכפשות וכינויים כפולים ... כנראה שאנשים אוהבים דם ואני לא מרשה לך לתת להם את זה
מסיבות הספייס מצויינות וימשיכו להיות מצויינות גם ללא פורום הבליינים

לכל מי שהכפיש את שמך ברבים יש לי רק דבר אחד להגיד לו : icon_moon.gif
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 18 במרץ 2012
samara כתב/ה:
בהחלט אתה צודק ,כבן זוגי אינני מעוניינת שתתבזה בפורום שכזה ללא שום ניהול ,ללא סינון של הכפשות וכינויים כפולים ... כנראה שאנשים אוהבים דם ואני לא מרשה לך לתת להם את זה

השורה האחרונה שלך תרמה רבות להעלאת הרמה בפורום ....
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 18 במרץ 2012
רון רון כתב/ה:
samara כתב/ה:

השורה האחרונה שלך תרמה רבות להעלאת הרמה בפורום ....

רמה נמוכה ?
תגיד לי אתה ,בן אדם שהפרנסה שלו לעשות מסיבות צריך לספוג את הדברים האלו ?
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31358
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31356

ואלו רק 2 דוגמאות מהחודש האחרון ,לא מעוניין להיות חלק מזה
הפורום הזה נותן לבעלי אינטרסים לעשות כרצונם ולפגוע
ובקשר למשפט האחרון ,אני שמח שלפחות יש משהי שאיכפת לה מהעלבונות שהייתי צריך לספוג עד עכשיו.
כמו מי שהיה רוצה לפגוע בחברה שלי הייתי פוגע בו שבעתיים
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 18 במרץ 2012
האמת ששקלתי אם להגיב כלל ..אין לי עניין להכנס לאינטריגות עם חברי קהילה אך הפוסט שפתחת הזכיר לי משפט ששמואל פלאטו שרון היה אומר לאנשים המלינים על המדינה ..
"ומה אתה עשית בשביל מדינה ..?" ,אם ניקח את המשפט השטחי אבל החכם הזה ונשליך אותו
על הפוסט הנוכחי אני אשאל אותך מה אתה עשית בשביל לשנות את המצב מלבד להלין .

למען הסר ספק קראתי את הקישורים שהעלת ובעוונותי מסכים כי מדובר בתת רמה ,ולא אינך צריך לספוג התנהגות ועלבונות מהסוג הזה ,009 ו"לא רואה ממטר " אינם מענינים אותי ,את האחרון אינני מכיר וניתן רק לשער כי יתכן ומדובר בניק כפול ,הסכסוך הספציפי הזה אינני צד בו וכמובן שגם אין לי רצון כזה .

אבל בכל זאת ...יכולתי פשוט לעשות לייק להצטרף לעדר הכבשים ולהראות טוב בעיני הסביבה
אני הרי מסכים איתך בבסיס הרעיון ..אבל מתוך עמי באתי ולצערי ושמחתי כאחד אני מכיר את הנפשות הפועלות לפחות בחלקן ,את אלה שבחרו להתבטא בשמם ולא בניק פיקטיבי ..

ואני אומר לך ידידי גם אתה טומן ידך בצלחת ,לטנגו צריך שניים וכאן לא נמצא הסיפור הטרגי
על קורבן תמים שמענים אותו על לא עוול בכפו .

שוב אומר אני לא קשור לאף אחד ,בדאנגן אני משלם בכניסה וגם מקורבייך 009 נמצא איתי בקשרים סבירים ואף מעבר גם כנגד אנשי הצוות שלך אין לי הלנות .

אינני מושלם ואיני חף מטעויות אך אני נוטה להשאיר את קשרי האישיים בין 4 קירותי גם כאשר אים עולים בקנה אחד עם אידילייה שלה אני מצפה ,אתה בחרת להוציא דיבתי רעה לשפוט אותי קבל עם ופורום בבלוג שלי ..וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות ורק במקרה הספציפי שלי .

אני סולח ומשתדל לשכוח למרות שלפעמים קשרים וחברויות נהרסות בגלל דברי הבל שאין להם בסיס ,אני לא מתכוון להתנצח בפוסט הזה לא למטרה זאת התגובה נרשמה .

מה כן מטרתה ...אם כוונתך רצינית והיא קיימת לשני הכיוונים אני מציע את עצמי לטובת הקהילה
במטרה ליישר קו ולשמר סטטוס קוו ,איש איש ילמד מטעויותיו ויצא לדרך חדשה וטובה יותר
לא באיומים ולא בקיטורים נגיע לדרך הזאת כי אם בהידברות ,אייר ,גם בצד השני נמצאים אנשים ,אולי מדברים בצורה שונה ,אולי גדלו במקום אחר אך עדיין מותר להם לכעוס בדרכם שלהם ,עצתי היא לך תבדוק למה ואולי תגלה עולם ומלואו .

ערב נעים לכולם
ניקי 666
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 18 במרץ 2012
ניקי666 niki כתב/ה:
האמת ששקלתי אם להגיב כלל ..אין לי עניין להכנס לאינטריגות עם חברי קהילה אך הפוסט שפתחת הזכיר לי משפט ששמואל פלאטו שרון היה אומר לאנשים המלינים על המדינה ..
"ומה אתה עשית בשביל מדינה ..?" ,אם ניקח את המשפט השטחי אבל החכם הזה ונשליך אותו
על הפוסט הנוכחי אני אשאל אותך מה אתה עשית בשביל לשנות את המצב מלבד להלין .

למען הסר ספק קראתי את הקישורים שהעלת ובעוונותי מסכים כי מדובר בתת רמה ,ולא אינך צריך לספוג התנהגות ועלבונות מהסוג הזה ,009 ו"לא רואה ממטר " אינם מענינים אותי ,את האחרון אינני מכיר וניתן רק לשער כי יתכן ומדובר בניק כפול ,הסכסוך הספציפי הזה אינני צד בו וכמובן שגם אין לי רצון כזה .

אבל בכל זאת ...יכולתי פשוט לעשות לייק להצטרף לעדר הכבשים ולהראות טוב בעיני הסביבה
אני הרי מסכים איתך בבסיס הרעיון ..אבל מתוך עמי באתי ולצערי ושמחתי כאחד אני מכיר את הנפשות הפועלות לפחות בחלקן ,את אלה שבחרו להתבטא בשמם ולא בניק פיקטיבי ..

ואני אומר לך ידידי גם אתה טומן ידך בצלחת ,לטנגו צריך שניים וכאן לא נמצא הסיפור הטרגי
על קורבן תמים שמענים אותו על לא עוול בכפו .

שוב אומר אני לא קשור לאף אחד ,בדאנגן אני משלם בכניסה וגם מקורבייך 009 נמצא איתי בקשרים סבירים ואף מעבר גם כנגד אנשי הצוות שלך אין לי הלנות .

אינני מושלם ואיני חף מטעויות אך אני נוטה להשאיר את קשרי האישיים בין 4 קירותי גם כאשר אים עולים בקנה אחד עם אידילייה שלה אני מצפה ,אתה בחרת להוציא דיבתי רעה לשפוט אותי קבל עם ופורום בבלוג שלי ..וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות ורק במקרה הספציפי שלי .

אני סולח ומשתדל לשכוח למרות שלפעמים קשרים וחברויות נהרסות בגלל דברי הבל שאין להם בסיס ,אני לא מתכוון להתנצח בפוסט הזה לא למטרה זאת התגובה נרשמה .

מה כן מטרתה ...אם כוונתך רצינית והיא קיימת לשני הכיוונים אני מציע את עצמי לטובת הקהילה
במטרה ליישר קו ולשמר סטטוס קוו ,איש איש ילמד מטעויותיו ויצא לדרך חדשה וטובה יותר
לא באיומים ולא בקיטורים נגיע לדרך הזאת כי אם בהידברות ,אייר ,גם בצד השני נמצאים אנשים ,אולי מדברים בצורה שונה ,אולי גדלו במקום אחר אך עדיין מותר להם לכעוס בדרכם שלהם ,עצתי היא לך תבדוק למה ואולי תגלה עולם ומלואו .

ערב נעים לכולם
ניקי 666

בוא נתחיל עם זה שאני עדיין לא סולח לך
דו פרצופיות אינה מקובלת עליי
וכמו כן גם בגלל הסיכון שבו הצבת אותי ,את המועדון ואת הבליינים באותו יום של המסיבה בפינגווין
ולמה דו פרצופיות ?
גם כאן פותח השירשור הוא בעצם אתה בכינוי פקטיבי שעונה לעצמו
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=31062&postdays=0&postorder=asc&start=0

אינני זקוק או רוצה את הסליחה שלך

לא רואה ממטר=פיקציה=קטסטרופה
אינני מקורב ל-009 והעניין שלו עם מועדון הדאנג'ן שייך אליו ולא אלי ,אינני יוצא איתו לבילויים ואינני אפילו יושב איתו לקפה אבל בהחלט מכבד אותו כמו שאר חברי הקהילה.

אז עכשיו לבוא אלי בגישה של פיס אנד לאב אינה לרוחי ובן אדם שמשקר תמיד ישקר ויאבד את האמינות שלו בעיני לתמיד

אין לי בעיה עם מסיבות מתחרות באותו יום כי לדעתי זה רק מגדיל את הקהילה ואת האפשרויות ,אז עניין הסטטוס קוו לא האישיו לדעתי ויותר מדובר על אנשים כמותך שאינני רוצה להיות בקרבתם או להיות מעורב איתם בכל נושא כלשהו.
פוזנצקי​(אחר)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

Re: איכס

פוזנצקי​(אחר) • 19 במרץ 2012
Air כתב/ה:
כל הריבים,התנצחויות,כינויים כפולים וההכפשות גורמים לי להקיא ואינני רוצה להיות חלק מזה או אפילו לקרוא את זה (עם רמה כזאת ירודה ,לא נראה לי שמישהו אחר מעוניין לקרוא או להסתכל הפורום הנ"ל)
אני מתנצל אך מהמסיבה הבאה של הספייס ,תוכלו למצוא אותנו באתר הכלוב רק בלוח הבילויים.

בעניין ההקאות ... אם זה נמשך מעבר לכמה ימים יש לשקול לפנות לרופא משפחה.
על כל מקרה בנתיים אני ממליץ טיפול ב-פרמין.

אם אני כבר פה... אייר אתה בקיא בפרטי ההוצאות של מייל דום ש"האדון הלבן " אחראי עליו???

אני רוצה לעזור לסושי לתמחר את האירוע.

תודה. icon_redface.gif
AIR​(נשלט)

Re: איכס

AIR​(נשלט) • 19 במרץ 2012
פוזנצקי כתב/ה:
Air כתב/ה:

בעניין ההקאות ... אם זה נמשך מעבר לכמה ימים יש לשקול לפנות לרופא משפחה.
על כל מקרה בנתיים אני ממליץ טיפול ב-פרמין.

אם אני כבר פה... אייר אתה בקיא בפרטי ההוצאות של מייל דום ש"האדון הלבן " אחראי עליו???

אני רוצה לעזור לסושי לתמחר את האירוע.

תודה. icon_redface.gif

באסה, אלו הקאות שאין עליהם שום כדור
אני מתנצל אך אינני בקיא בהפקה של האדון הלבן אבל שמעתי שיש לו אחלה אירועים
שוסי
שוסי • 19 במרץ 2012
icon_lol.gif
נשמה,אתה מתחיל להיות קצת אובססיבי.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 19 במרץ 2012
אני לא מתרפס בפנייך ולא זקוק לך בכלום ,גישת הפיס אנד לאב כפי שהגדרת אותה היא הגישה
הבוגרת והאחראית ,אתה רוצה לבחור בדרך אחרת ,הכוחנית ,המלחמתית גם זאת זכותך המלאה .
אני לא מעוניין להיות חלק מהדרך הזאת אבל אם תגרור אותי לשם אני אהייה שם במלוא כוחי ,אתה עולה על עץ גבוה מידי לדעתי ,אני מאחל לך שתדע גם לרדת ממנו .

לא סיכנתי אף אחד ,לא אותך ובטח שלא את קהל הבליינים שלך ,קיים היה סכסוך ביני לבין אקסית שלי ,אתה זה שהכנסת את עצמך עמוק לנושא לא לך .

חשוב היה שגם קהל הבליינים שלך יחשף לפוסט הזה ,אני הרי הצעתי לך מזמן להביא את הסכסוך ביננו לסיומו כאנשים בוגרים ,תמיד נתקלתי באותה גישה של אדם קשה עורף שהולך עם הראש בקיר מבלי להסתכל ימינה או שמאלה ,לא חשבתי כי בעקבות התגובה האחרונה שלי משהו ישתנה ,האמת אולי קיוויתי לשינוי קל ..אבל לא ..נשארת אותו אדם וחשוב שגם האנשים שמצדדים בך בעקבות סיפורי האלף לילה ולילה שאתה טורח לספר יבחינו מיהו האובססיבי מחרחר המלחמות ומיהו הבוגר האחראי שניסה עשרות פעמים להביא את הסכסוך לקו הסיום .

נוח לך עם הכתיבה של של "לא רואה ממטר ",זה משרת את האינטרסים שלך ידידי ,כתיבה ארסית וברמה נמוכה מול דמות הקורבן שאתה מנסה להציג ,זה מושך אלייך למסיבות את האנשים הנורמטיביים ,כי אצל המתחרים נמצאים אנשים כמו "לא רואה ממטר "
מיהו אותו לא רואה ממטר ,האם באמת מדובר בקטסטרופה או בבליין אחר של הדאנגן או אולי מדובר בכלל בקונספירצייה ,באמת שווה שכלובי יבדוק זאת ,בדרך הוא גם ידאג להעיף את הטרול הזה ולא משנה למי הוא שייך .

ואני אומר לבליינים ,האנשים שמגיעים לדאנגן הם לא "לא רואה ממטר " ודומים לו ,לדאנגן מגיעים אנשים טובים ונורמטיביים ואני גאה להיות חלק מקהל הבליינים של המקום הזה ,מי שמכיר אותי יודע כי הצגתי באור שאתה מנסה להציג הוא מצג שווא ומי שלא מכיר אני מזמין אותו לפגוש בי וגם לבלות בדאנגן בכדי לראות את האמת כפי שהיא .

זונת סושי אמרה "אובססיבי" ואני אומר אולי אבל יתרה מזאת ,אולי לא מדובר באובססיביות כי אם בהתנהלות דו פרצופית [זוכר את ההגדרה הזאת מהיכן שהוא ..]שלך שבאה לפגוע במתחרים ןלהציג אותם כמקום מושבם של הארסים של הקהילה .