סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורת הרבעים

מUחדת
לפני 12 שנים • 18 במרץ 2012
מUחדת • 18 במרץ 2012
הבעיה שלנו שאנחנו פשוט מוצלחות מדי.
הכל מדי. נבונות מדי, כונפות מדי, תפוסות מדי, פנויות מדי.

זה לא שאנחנו לא נחמדות- אנחנו פשוט לא רוצות להיות נחמדות.
מה זה בחורה נחמדה ולמה לי, כבחור בפוטנציה, לחפש לי מישהי "נחמדה"?
עכשיו, אני מניחה שאתה בעצמך מניח שאתה נחמד לאללה-
אז בוא אגלה לך סוד:
בחורים נחמדים הם החברים הגייז הכי טובים של הבחורה- כונפה או דוגמנית על.

בברכת
ש- icon_rolleyes.gif ו- icon_rolleyes.gif וה icon_eek.gif לזמן הזה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במרץ 2012
anox_1 כתב/ה:
ציטוט: כיוון ששמתי את הלייק הזה, אני חייב להסתייג מעט:
פרט למשפט: "לא הייתי נוגע בהן במקל", אני מסכים עם מה שאמר הבחור.

את המשפט אני משייך לגילו הצעיר ובעיקר לסלנג. סמנטיקה צורמת ולא יותר.

גמד אמיץ, סמנטיקה צורמת הייתה בדיוק הכוונה.
ברור לי שיכולתי להשתמש בלשון פחות בוטה, ובחרתי להתבטא כפי שהתבטאתי כדי להבהיר את הנקודה שלי - לא מדובר בבנות שנראות בסדר ופשוט אינן הטעם שלי, או שאינן נראות טוב אך גם לא נראות רע. הכוונה הייתה לבנות שנראות רע באופן ברור וחד משמעי. לביטוי "לא הייתי נוגע בה במקל" יש עוצמה וטון חדים וברורים - במקרה הזה, מילים מכובסות לא היו עושות את העבודה לדעתי.

כפי שמרי ג'יין ציינה במגה בול-קליעה שלה (יש לה נטייה כזאת לפגוע בול), זה היה עלבון ולא הבהרת נקודה. למעשה זה היה גול עצמי כי אני באמת ובתמים האמנתי שהכוונות שלך טובות. מה ששכנע אותי להאמין בכך הייתה בעובדה שציינת בהודעתך המקורית שאינך מעונין להחשף בניק הראשי שלך כדי לא פגוע בנשים עמן נפגשת. אני כל כך הייתי שמח לו היית כותב שזאת הייתה טעות ומעידה ולא עלבון מכוון, אנוקס.

ציטוט: (והבהרה קטנה: זה פרופיל ישן שאני לא משתמש בו. לא הייתי רוצה שאף אחת שהכרתי כאן תקרא את הדברים ותיעלב, כי המטרה היא לעורר דיון ולא לפגוע באף אחד, אז תאלצו לסלוח לי על האנונימיות).

בכל מקרה, זה היה שרשור כייפי בהתחלה, לכן אני מודה לך עליו וכמובן לצמח בר.
anox_1​(שולט)

וואוו...

anox_1​(שולט) • 18 במרץ 2012
אני חושש שהדברים שלי קצת הוצאו מהקשרם והמפרופורציות הראויות להם, אז ברשותכם (ובעיקר - ברשותכן), מספר הבהרות:
1. אני מרגיש שהדברים שלי גרמו מורת רוח מסוימת ללא מעט אנשים, אז אפתח בהתנצלות: לא הייתה לי שום כוונה להעליב אף אחת. כפי שציינתי בהתחלה, ההודעות האלה נכתבות באנונימיות, מפרופיל שאני לא משתמש בו, כדי לא לקשור שום דבר שנאמר כאן לבנות שפגשתי ועל מנת לא לפגוע חלילה באף אחת. אם בכל זאת מישהי מצאה את הדברים שלי פוגעניים או מעליבים, אני מתנצל.
2. אני חושב שמספר אנשים כאן לקחו את הדוגמא של תורת הרבעים באופן מילולי מדי. אני לא מצפה למצוא כאן נשלטת שהיא גם יפהפייה הורסת, גם מבריקה וגם שנונה ומעניינת, ברור לי שאף אדם לא מגלם את כל הפרמטרים האלה בצורה מושלמת. הרעיון שניסיתי להביע הוא שמכיוון שהצע הנשלטות בקבוצת גיל שלי הוא לא גדול, הנסיון למצוא אחת שמתאימה לי, הן מבחינה מנטאלית והן בחיצוניות, מוכיח את עצמו כלא פשוט.
3. בניגוד למה שמספר תגובות ניסו לייחס לי, אני ממש לא חושב שאני מושלם. אני מודע היטב לחולשות ולמגרעות שלי, אבל גם ליתרונות. אני בהחלט לא דוגמן, אבל אני נראה טוב. וכן, אני מחפש נשלטת שנראית טוב - האם זה באמת עד כדי כך שטחי ולא מובן?
4. אני לא יכול שלא להרגיש שיש כאן התממות מסוימת. יכול להיות שכולכם(ן) בריות הרבה יותר נשגבות ממני שלא מתעניינות כלל במראה חיצוני, אבל קצת קשה לי להאמין שזה אכן המצב. כמו שאמרתי, שיטוט קצר בפרופילים ובלוגים של נשלטות בנות גילי מגלה שלא מעט מהן דורשות סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים לגבי מראה חיצוני, ולא מתביישות להודות בזה בפה מלא.
5. אני מבין מסערת הרגשות כאן שהביטוי "לא הייתי נוגע בהן במקל היה חריף מדי ואולי לא במקום. אני יכול להבין למה הוא עושי להיתפס כמעליב או מתנשא, למרות שזו לא הייתה הכוונה כלל ועיקר. שוב, אם מישהי מצאה את הדברים מעליבים, נתונה לה התנצלותי הכנה.
6. הרבה תגובות כאן נוקטות טון אישי תוך נסיון לספר לי מה אני חושב ולייחס לי אי אלו תכונות אופי. אין לי כוונה להשיב להאשמות הללו אחת-אחת, אז אסתפק רק בלהציע לכל אותן מגיבות נחמדות לא לשפוט אנשים שהן אינן מכירות על סמך שתיים וחצי הודעות בפורום.

לסיכום חברים, אם פגעתי במישהו אני מתנצל ושיהיה לכולכם יום טוב.
Lithia​(נשלטת)

Re: וואוו...

Lithia​(נשלטת) • 18 במרץ 2012
anox_1 כתב/ה:
אני חושש שהדברים שלי קצת הוצאו מהקשרם והמפרופורציות הראויות להם, אז ברשותכם (ובעיקר - ברשותכן), מספר הבהרות:
1. אני מרגיש שהדברים שלי גרמו מורת רוח מסוימת ללא מעט אנשים, אז אפתח בהתנצלות: לא הייתה לי שום כוונה להעליב אף אחת. כפי שציינתי בהתחלה, ההודעות האלה נכתבות באנונימיות, מפרופיל שאני לא משתמש בו, כדי לא לקשור שום דבר שנאמר כאן לבנות שפגשתי ועל מנת לא לפגוע חלילה באף אחת. אם בכל זאת מישהי מצאה את הדברים שלי פוגעניים או מעליבים, אני מתנצל.
2. אני חושב שמספר אנשים כאן לקחו את הדוגמא של תורת הרבעים באופן מילולי מדי. אני לא מצפה למצוא כאן נשלטת שהיא גם יפהפייה הורסת, גם מבריקה וגם שנונה ומעניינת, ברור לי שאף אדם לא מגלם את כל הפרמטרים האלה בצורה מושלמת. הרעיון שניסיתי להביע הוא שמכיוון שהצע הנשלטות בקבוצת גיל שלי הוא לא גדול, הנסיון למצוא אחת שמתאימה לי, הן מבחינה מנטאלית והן בחיצוניות, מוכיח את עצמו כלא פשוט.
3. בניגוד למה שמספר תגובות ניסו לייחס לי, אני ממש לא חושב שאני מושלם. אני מודע היטב לחולשות ולמגרעות שלי, אבל גם ליתרונות. אני בהחלט לא דוגמן, אבל אני נראה טוב. וכן, אני מחפש נשלטת שנראית טוב - האם זה באמת עד כדי כך שטחי ולא מובן?
4. אני לא יכול שלא להרגיש שיש כאן התממות מסוימת. יכול להיות שכולכם(ן) בריות הרבה יותר נשגבות ממני שלא מתעניינות כלל במראה חיצוני, אבל קצת קשה לי להאמין שזה אכן המצב. כמו שאמרתי, שיטוט קצר בפרופילים ובלוגים של נשלטות בנות גילי מגלה שלא מעט מהן דורשות סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים לגבי מראה חיצוני, ולא מתביישות להודות בזה בפה מלא.
5. אני מבין מסערת הרגשות כאן שהביטוי "לא הייתי נוגע בהן במקל היה חריף מדי ואולי לא במקום. אני יכול להבין למה הוא עושי להיתפס כמעליב או מתנשא, למרות שזו לא הייתה הכוונה כלל ועיקר. שוב, אם מישהי מצאה את הדברים מעליבים, נתונה לה התנצלותי הכנה.
6. הרבה תגובות כאן נוקטות טון אישי תוך נסיון לספר לי מה אני חושב ולייחס לי אי אלו תכונות אופי. אין לי כוונה להשיב להאשמות הללו אחת-אחת, אז אסתפק רק בלהציע לכל אותן מגיבות נחמדות לא לשפוט אנשים שהן אינן מכירות על סמך שתיים וחצי הודעות בפורום.

לסיכום חברים, אם פגעתי במישהו אני מתנצל ושיהיה לכולכם יום טוב.

אני דווקא לא ראיתי את ההודעה הראשונה כפוגענית כלפי מישהו. אני חושבת שהמצב דיי דומה גם בגזרת הגברים וזאת אכן בעיה.
זה לא רק בכלוב. לא סתם אומרים שהטובים תפוסים. אבל בכלוב המצב בולט יותר כי אתה "מתחיל" עם דמות וירטואלית שמצאה חן בעיניך (או שדמות וירטואלית מתחילה איתך) אבל אז לרוב מגלה שבמציאות זה לא ממש מה שחשבת.
אבל אין הרבה מה לעשות חוץ מלסמוך על המזל, אני מניחה (בתקווה שמזל היא לא נשלטת מכוערת, טיפשה וממש לא נחמדה).
לילימיי​(שולטת)

Re: תורת הרבעים

לילימיי​(שולטת) • 18 במרץ 2012
anox_1 כתב/ה:
אילן הייטנר מעלה באחד הספרים שלו ("קציצות" אם אני לא טועה) תיאוריה בשם "תורת הרבעים". אני לא זוכר בדיוק איך זה הולך, אבל העיקרון הוא כזה: כולנו מחפשים מישהי שהיא גם יפה, גם חכמה, גם נחמדה וגם פנויה. אלא שבמציאות לא באמת קיימת אישה כזאת - תמיד יהיה חסר לפחות רבע אחד.

בעולם האמיתי זה לא באמת תופס, אבל זה מתחיל להרגיש לי נכון בקהילה המצומצמת של נשלטות בכלוב.
אם היא פנויה, מעניינת ונחמדה - היא לא נראית טוב (לטעמי לפחות. ובואו לא ניתמם, מראה חיצוני חשוב).
אם היא פנויה, מעניינת ובמקרה גם נראית טוב - היא לא סגורה על עצמה במקרה הטוב, או סתם כלבה במקרה הרע.
אם היא גם מעניית, גם נחמדה וגם נראית טוב - אז יש לה את הסוגריים המסולסלים הטיפשיים האלה אחרי השם שמבהירים שהיא תפוסה, או, לחלופין, היא דואגת לעטר את הפרופיל במסרים מעדת ה"לא מעוניינת בפניות". המשקיעות גם דואגות לכתוב את זה באותיות אדומות גדולות, שלא יהיה ספק.

ברור לי שזה עניין של הצע וביקוש, ושעל כל נשלטת כאן יש עשרה שולטים. ועדיין, אני לא יכול שלא לתהות - למה כל כך קשה למצוא נשלטת פנויה, חמודה ואינטיליגנטית שנראית טוב???

כמובן שאני מתייחס לקבוצת הגיל שלי, לצורך העניין 18-25. יש לי הרגשה שבגילאים מעט יותר מתקדמים יש יותר אפשרויות והמצב קצת יותר טוב (או ככה לפחות אני מקווה).

(והבהרה קטנה: זה פרופיל ישן שאני לא משתמש בו. לא הייתי רוצה שאף אחת שהכרתי כאן תקרא את הדברים ותיעלב, כי המטרה היא לעורר דיון ולא לפגוע באף אחד, אז תאלצו לסלוח לי על האנונימיות).

אין מושלם, אנוקס.
לא בחיים בכלל...
ובכלוב בפרט.
בכל מקרה, בהצלחה לך icon_smile.gif
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 18 במרץ 2012
גברים כתב/ה:
Lakshmi כתב/ה:
אני לא חושבת שבעית נחמדות, היא הבעיה פה
אולי מראה,כן
בעיקר רמת השפיות באתר
בקטגורית הגברים, לפחות.
אולי בקטגורית הנשים זה שונה, למרות שלפי מראית העין, נראה ששם דווקא המצב חמור יותר.

השולטים מתלוננים שאין כאן נשלטות, הנשלטות מתלוננות שאין כאן שולטים "אמיתיים", נשלטים מתלוננים שאין כאן שולטות אמיתיות ושולטות מתלוננות שאין כאן נשלטים לרוחן או כספומטים מלאים.

לפעמים נדמה לי שאני היחיד שמתבונן ורואה כאן, שדה צייד משובח, מלא במגוון סוגים של קורבניות פריכות, בטעמים, גוונים, מידת עשייה וגדלים, שונים. רק תבחר, תתפקס ותצוד (:

אנוקס, שתי עצות פרקטיות בשבילך :

הראשונה - בנוגע לתורת הרבעים שלך. תוודא שאתה לא מחפש ארבעה שלישים.
השניה - תהיה שולט רציני ובמקום להתברבר כל כך הרבה, תיקח לך אחת חמודה, אחת אינטלגנטית, אחת פנויה ואחת יפה. (או לחלופין, תיקח לך אחת יפה ותהפוך אותה לפנויה, וחמודה: )

כןן גברים, הזחיחות שלך זה משהו.
אולי תיקח את אנוקס הצעיר תחת חסותך,
תלמד אותו את סודות שליטתך הדגולה:
לקחת כמה נשלטות בו זמנית,
להטריף להן את הגוף ואת הנפש לאורך זמן
ואז לעבור הלאה כשנמאס,
להותיר אחריו עצב בילתי נגמר
ורסיסים של חיים, שמן הסתם
אולי מאוחר כבר לשקמם.
גילוי נאות - בעיניין המקל.
יש גברים שגם אני, עם מקל
לא הייתי נוגעת בהם.
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 18 במרץ 2012
לילימיי כתב/ה:
...
גילוי נאות - בעיניין המקל.
יש גברים שגם אני, עם מקל
לא הייתי נוגעת בהם.

עם מקל דווקא כן, או רצועה, או מה שזה לא יהיה:
http://www.liveleak.com/view?i=923_1251824178
בת אדם

Re: תורת הרבעים

בת אדם • 18 במרץ 2012
anox_1 כתב/ה:
אילן הייטנר מעלה באחד הספרים שלו ("קציצות" אם אני לא טועה) תיאוריה בשם "תורת הרבעים". אני לא זוכר בדיוק איך זה הולך, אבל העיקרון הוא כזה: כולנו מחפשים מישהי שהיא גם יפה, גם חכמה, גם נחמדה וגם פנויה. אלא שבמציאות לא באמת קיימת אישה כזאת - תמיד יהיה חסר לפחות רבע אחד.

בעולם האמיתי זה לא באמת תופס, אבל זה מתחיל להרגיש לי נכון בקהילה המצומצמת של נשלטות בכלוב.
אם היא פנויה, מעניינת ונחמדה - היא לא נראית טוב (לטעמי לפחות. ובואו לא ניתמם, מראה חיצוני חשוב).
אם היא פנויה, מעניינת ובמקרה גם נראית טוב - היא לא סגורה על עצמה במקרה הטוב, או סתם כלבה במקרה הרע.
אם היא גם מעניית, גם נחמדה וגם נראית טוב - אז יש לה את הסוגריים המסולסלים הטיפשיים האלה אחרי השם שמבהירים שהיא תפוסה, או, לחלופין, היא דואגת לעטר את הפרופיל במסרים מעדת ה"לא מעוניינת בפניות". המשקיעות גם דואגות לכתוב את זה באותיות אדומות גדולות, שלא יהיה ספק.

ברור לי שזה עניין של הצע וביקוש, ושעל כל נשלטת כאן יש עשרה שולטים. ועדיין, אני לא יכול שלא לתהות - למה כל כך קשה למצוא נשלטת פנויה, חמודה ואינטיליגנטית שנראית טוב???

כמובן שאני מתייחס לקבוצת הגיל שלי, לצורך העניין 18-25. יש לי הרגשה שבגילאים מעט יותר מתקדמים יש יותר אפשרויות והמצב קצת יותר טוב (או ככה לפחות אני מקווה).

(והבהרה קטנה: זה פרופיל ישן שאני לא משתמש בו. לא הייתי רוצה שאף אחת שהכרתי כאן תקרא את הדברים ותיעלב, כי המטרה היא לעורר דיון ולא לפגוע באף אחד, אז תאלצו לסלוח לי על האנונימיות).

תשמע, אני טוענת אותו הדבר לגביי השולטים שנמצאים כאן.
אז או שחסר לי אחד מהרבעים... או שחסר לך אחד מהרבעים..
או ששנינו יכולים להיות זיווג מאוד נחמד.

icon_wink.gif
אדון מכניע ובועל
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

תנוח דעתך....

אדון מכניע ובועל • 19 במרץ 2012
תנוח דעתך ותתמוגג על הנשים בקבוצת הגיל שלך...כי בעוד עשור או שניים...הסצינה הבדסמית הופכת להיות רוויה עד צוור בנשים מסוג השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: - ר"ת של השמנות, מכוערות, דחויות ) .
לכן, נצל כל רגע כל עוד הנשים הרלוונטיות עבורך הן בנות טיפש-עשרה...
נילי ונילי
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

Re: תנוח דעתך....

נילי ונילי • 19 במרץ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:
תנוח דעתך ותתמוגג על הנשים בקבוצת הגיל שלך...כי בעוד עשור או שניים...הסצינה הבדסמית הופכת להיות רוויה עד צוור בנשים מסוג השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: - ר"ת של השמנות, מכוערות, דחויות ) .
לכן, נצל כל רגע כל עוד הנשים הרלוונטיות עבורך הן בנות טיפש-עשרה...

תקשיב, ההסכם הג'נטלמני בינינו הוא:
כל זמן שאתה מפיץ את ראשי התיבות שלך בבלוג הפרטי שלך אני לא נכנסת לשם ומבחינתי לא יודעת מה נכתב שם וכמה זה מגעיל. איש תחת גפנו ותאנתו ובתוך בלוגו יחיה. ברגע שאתה מפרסם את זה בפורום ציבורי- מבחינתי אתה חוזר להיות מטרה נייחת.