שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

10 דקות האחרונות עם אלוף

llulu​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

10 דקות האחרונות עם אלוף

llulu​(נשלטת) • 19 במרץ 2012
אתמול, רציתי להיות בסדר. כולם אומרים שאני לא רצינית..שאני יוצאת ובוחרת אנשים - קראי גברים - שאין סיכוי אתם...או צעירים יותר מידי, או חרמנים מידי
או דפוקים מידי..
אז הלכתי לאופציה הבטוחה יותר. הוא היה אלוף לשעבר, הוא מנהל של חברה גדולה היום, גרוש פנוי רגשי פיזי, ראש על הכתפיים
כאשר ההוא אמר שהוא יגיע ב720 הוא הגיע ב720 ולא היה לי בקושי זמן לשים תנעליים השחורות שלי של שאנל..
כי התגנדרתי...שמתי תשימלה האפורה שעולה עלי יפה, גרבי מותניים שחורות, חותיני, נעליים שאנל, הפרווה המפורסמת שלי מקשמיר
קצת בושם, שיערי הרוך, טיפה איפור
הוא הגיע עם המכונית הגדולה שלו...כל כך גדולה שיש לו בחורה במנוע כול הזמן שאומרת לו כול הזמן מתי "הוא עלול לעבור " את הספיד לימיט...

"אני לא אוהבת נשים צעירות מידי " הוא אומר ....אני מחפש שיחה ותקשורת...בגובה העיניים...מה..."הוא כמעט מושלם " אני חושבת ...

הוא מדבר הרבה ..לפעמים אני צריכה להאבק כדי לשים משפט אחת או שתיים אבל סהכול הוא החליטי ...אני לומדת דבר אחד שתיים עליו...
אחרי שעתיים, הוא החליטי שוב ואומר שכדי שנחזור הביתה
אומרת ,הן...

לא הייתה לי אינדיקאציה אחד אם הוא אוהב אותי או לא ...אם הוא חושב שהוא רוצה לשכב איתי...אם אני מושכת אותו
....
באוטו, אני לוקחת את היוזמה
" נעמת לי מאוד" אני מתחילה
" גם את...זה משנה מאוד מנההבחורות בכלוב ...
"אהה?
"כן.."
ממשיכה את היוזמה "ואתה חושב שאני יפה ? "
התשובה באה כאילו מהשפתיים של הבחורה במנוע שלו ....אבל עם קול גברי : " את נאה...~! הוא זורק

אני נעצרת לרגע...המומה...וחושבת בהבזק אחד : קוס אממו.. כול ההשקעה הזו בי בזמן אחארון, ואני.??.נאה ! זהו ? זה כול ?
לא יפה אפילו יפה...או סקסית...רק נאה...
הוא מגיע למטה במדרגות....פונה אלי ושואל : " עולים ? "
רציתי לענות לו : חבל שאתה מוריד את הסטנדטים שלך....הרי לדפוק בחורה נאה...כמה חבל

אז חברה, אני מעדיפה לחזואר לחברי הדפוקים שלי ...לפילוסוף שזרק אותי כי העזתי להתרגז עליו ולומר לו מילת ביטחון ...אבל לפחות הוא נתן לי בלוו גובס כמו שלא קיבלתי הרבה זמן..לחייל החמוד הזה שבא פעם בשבועיים אבל שמראים אותי על פסגת ההר כאשר הוא דופק אותי בתחת עם האוור המין האדיר שלו
או השולט שלי שאני מאוהבת בו אבל רק אביר רחוק ממני ושמכתבי האהבה בינינו יסופרו לנכדים שלו
לפחות להם, אני יפה, סקסית, יפייפיה, נותנת להם זקפה, מזיז להם...עושה להם משהו בלב, במוח, במכנסיים...יש סימן חיים...איפםה שהוא..לא רק בבחורה שנמצאת במנוע של האוטו הגדול ...

לפחות בזה יש חלק של שלום ...ואני לא נאה להם לדקה, ללילה, לחלום..אני יפה ...האלה של אגע , האישה שעליה חולמים ..הרי מה אנחנו מחפשים לעשות בעולם הזה אלא לברוח מעצמינו לרגע ולהאמין בחלום של היפה שעלתה להם לאוטו עם הנעליים של שאנל
לא סתם מציאות פושרת ...נאה
אז תנו לי לחזור לדפוקים שלי...לפחות אני יודעת שהם דפוקים, סדיסטים ורעים
וגם אני יודעת
אבל נשאר להם דלק לחלומות , דלק לסנטימנטים
אושה{אוש}
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012
אושה{אוש} • 20 במרץ 2012
אבל מה באמת ענית לו?

היה זיון בסוף?

אני חושבת שאני מבינה אותך - תשפיל אותי כמה שתרצה אבל לפחות שיעמוד לך ממני...
llulu​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 20 במרץ 2012

ברור שהוא לא "עלה"

llulu​(נשלטת) • 20 במרץ 2012
שתקתי ואמרתי לו : dont call me i ll call yu
Anton Lev
לפני 12 שנים • 21 במרץ 2012

זה שאת "שיפחה" לא עושה אותך לאדם טוב

Anton Lev • 21 במרץ 2012
האמת לילו או איך שתכני את עצמך את בסך הכל פרה מכוערת. תקועה בהתפתחותך ואשה רעה אמיתית ללא שום קסם.
את סנובית , ולדעתי את חולת נפש.

תכניסי לעצמך אישה שמנה בת 60. די טיפשה וממש מכוערת וכמובן ללא אף אחד שיזכור לך טובה. ואז תביני למה את במצבך.

אז זה אולי מסביר את המיני אאוטינג שיצור כמוך עושה כאן.
philia

Re: זה שאת "שיפחה" לא עושה אותך לאדם טוב

philia • 21 במרץ 2012
החלטתי שאין טעם להעתיק את הטפשות של זה שכתב פה מעל.. רק להגיב לו. שימשיך לשתוק את עצמו. אז באמת רק תשובה.

וזה שאתה אדיוט לא עושה אותך פחות טיפש ועילג.
הצלחת לשתוק עד עכשיו. מיום שפתחת את הפרופיל... חבל שלא שמת לעצמך גאג יותר רציני בפה לעוד קצת זמן...

.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 21 במרץ 2012
philia כתב/ה:
החלטתי שאין טעם להעתיק את הטפשות של זה שכתב פה מעל.. רק להגיב לו. שימשיך לשתוק את עצמו. אז באמת רק תשובה.

וזה שאתה אדיוט לא עושה אותך פחות טיפש ועילג.
הצלחת לשתוק עד עכשיו. מיום שפתחת את הפרופיל... חבל שלא שמת לעצמך גאג יותר רציני בפה לעוד קצת זמן...

.

לא הבנת כלום. הוא שתק עד עכשיו כי לא היה לו משהו חכם להגיד icon_rolleyes.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 21 במרץ 2012
. icon_rolleyes.gif וזה
VincentVega​(שולט)
לפני 12 שנים • 22 במרץ 2012
VincentVega​(שולט) • 22 במרץ 2012
הנסיך ולנטין... מהתגובה הנזעמת שלך אני יכול רק להסיק שאתה האלוף המדובר.
אני במקרה קצין לשעבר ויצא לי לכתוב לא מעט מסמכים וסיכומים כך שכתיבה צבאית אינה זרה לי. אני אנסה להגיב לדברים שלך באופן שיהיה לך מוכר ונוח לקריאה.
אם כן:

לידי: הנסיך ולנטין
הנדון: תרגיל "10 דקות האחרונות עם אלוף"

שלום רב,

1. עיינתי בתגובתך לתרגיל הנדון מתאריך 21 במרץ.
2. כפי שצוין, אני קצין בעברי והזדמן לי להכיר אי אלו קצינים בכירים בדרגות אל"מ ותא"ל.
הרושם הכללי שנוצר אצלי הוא שעל אף היותם אנשים חכמים ומוכשרים בלי יוצא מן הכלל, אחדים מביניהם סובלים מן המגרעות שלהלן:
א. מזג חם.
ב. אגו מנופח על גבול נרקסיזם.
ג. תחושת עליונות על פני אחרים.
ד. צורך עז "להנמיך" אחרים על מנת לרומם את עצמם.
ה. נטייה מתמדת לרדות בכפופים להם על מנת לבסס את מעמדם.

3. מתגובתך אני לומד שלמרבה הצער, עושה רושם כי המגרעות הנ"ל הולכות ומחריפות ככל שמתקדמים בסולם הדרגות.
4. עצוב ומביך לגלות שאדם מסוגך הצליח, על אף המגרעות הברורות שצוינו לעיל, להגיע לדרגת אלוף בצה"ל.

לעיונך / בברכה,

וינסנט וגה, סגן (מיל')
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 במרץ 2012
ככה מנסחים מכתב, חייל?

לכבוד
אלוף הנסיך מהתחת
בסיס:
וגו'

הנדון צריך להיות באמצע המכתב. ותחת הנדון אתה צריך לציין ייחוס למכתב אליו אתה מתייחס.

אח"כ מגיע לא "שלום רב", אלא "אלוף נכבד",

אתה לעולם לא מתחיל מכתב מסעיפים, אלא:

עיינתי בתגובתך מתאריך בלה בלה בלה ומצאתי לנכון להגיב כדלהלן:
א.
ז.

"לעיונך / בברכה"? מה זה הדבר הזה?

לתגובתך בהקדם אודה.

בברכה,

ההוא שלא יודע לנסח מכתבים

(-:
VincentVega​(שולט)
VincentVega​(שולט) • 22 במרץ 2012
אני מניח שלכל יחידה יש את הכללים והסגנון שלה לכתיבה צבאית.
האמן לי - מאיפה שאני מגיע, ככה כותבים.

אבל אתה עוסק בתפל ולא בעיקר - מדובר באדיוט מדופלם.

אגב, מישהו גילה את אוזני שהאדיוט המדובר אינו האלוף למעשה.
אז התנצלותי לאלוף האמיתי, אבל רשימת המגרעות שפירטתי עדיין תקפה לגבי הנסיך האדיוט.