שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"רגשות זה לווניליים, ווניל זה פויה!"

באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 24 במרץ 2012

"רגשות זה לווניליים, ווניל זה פויה!"

באהלפההרבה​(אחרת) • 24 במרץ 2012
לפינתי הקבועה, "דברים שאני לא אוהבת לראות בפרופילים של שולטים":
אין לי בעיה עם שולטים שמצהירים מראש, שרגשות זה לא הקטע שלהם. להיפך, כל הכבוד על הכנות. לא כולם מחפשים להקשר, להתיידד או חלילה להתאהב, וזה בסדר. הבעיה שלי היא עם התבטאויות כמו "אם את חושבת שאני אתקשר אליך יום אחרי הסשן ואז נתחתן ונעשה ילדים, צאי מהסרט, את לא יודעת בכלל מה זה בדסמ, את לא נשלטת אמיתית אלא סתם קרציה וונילית שמחפשת חבר".

טוב, אדוני. אעשה כמיטב יכולתי לא להקשר אליך, למרות שזה מאוד קשה כי גבר ואדון כריזמטי ומדהים כמוך מעולם לא יצא לי לפגוש. בטח בנות נקשרות אליך מדי יום ביומו ומחכות שתתקשר אליהן אחרי סשן, אבל הן כולן חבורת כבשים ווניליות טיפשות ואילו אני שפחה טובה וצייתנית. טייק מי נאו!

פחחח...
שוסי
לפני 12 שנים • 24 במרץ 2012
שוסי • 24 במרץ 2012
WTF
איפה ראית את זה?
teacher​(שולט)
לפני 12 שנים • 25 במרץ 2012

חבל סתם להתעצבן

teacher​(שולט) • 25 במרץ 2012
לפחות הבנאדם משאיר תמרורי אזהרה שאפשר לראות בעין בלתי מזויינת (אהממ).

אני קורא את זה ככה:
''אני קרציה בידיאסמית מחפשת זיון חופשי ממיתרים ומחוייבויות.
בחיים הרגילים זה לא עובד ככה ולכן החלטתי לחפש את זה בבדס"מ. שמעתי שכל הבנות נותנות, איך שבא לי, מתי שבא לי ועוד אחר כך אני יכול לזרוק אותן בקטע של הוראות וזה עוד יעשה ממני עוד יותר 'גבר'. אני כנראה לא יודע מה זה BDSM, אם זה מה שאני חושב, אבל פראייריות לא מתות ולא מתחלפות, הן נשלטות.

זה אני שחי בסרט, דעי מראש - הנה אמרתי לך.''

פשוט, לא?

באופן אישי, העצב האמיתי שלי הוא חוסר ההבנה לפעמים, ש-BDSM בעצמו הוא ביטוי לאהבה.
לא תמיד אהבה זוגית, לא תמיד בצורה רומנטית, אבל תמיד אהבה וחיבור עוצמתי בין אנשים שעושים משהו ביחד וזה לא ללכת לסרט ולאכול גלידה.
    התגובה האהובה בשרשור
Uranus
Uranus • 25 במרץ 2012
אני אמשיך עם הקו של טיצ'ר ואשתף בפרשנות שלי:

"אני גבר חסר בטחון שמתאהב ונקשר בכל מי שיורקת לכיוון שלי ונהיה כולי קוצי מוצי ואובססיבי עליה ועשרות בחורות זרקו אותי בטענות כגון: שאני נחמד מדי, שאני רוצה מדי, שאני חונק מדי, שאני בכיין מדי... ועכשיו אני רוצה להסתיר את התכונות התלותיות האלה שלי על ידי זה שאני כותב כמה אני מניאק וחסר רגשות..."

הניסיון שלי כאן הוא שככל שאדם יותר קטגורי בתכונות שהוא רושם על עצמו וזה הכי נכון לאנשים שבוחרים בכינוי שמאפיין אותם באופן קיצוני כזה או אחר (מניאק וכו') -ב 99 אחוז מהמקרים הבן אדם הוא ההיפך הקיצוני המוחלט ממה שהוא מנסה למכור, בעיקר לעצמו, ופשוט שונא את עצמו מדי ומבואס על כמה שהוא חסר חוט שדרה ואינפנטיל.

ולגבי בדס"מ - זו בהחלט שפה להבעה של אינטימיות ואהבה.
לילי ש'
לילי ש' • 25 במרץ 2012
אבל באמת שלא נתקלתי בכאלה
שוטרת*
שוטרת* • 25 במרץ 2012
לא מצליחה להבין את הבעייתיות שברצון לקשר בדס"מי נטו נטול התאהבות פרפרים וחופה.

גם בעיני, אם תתאהב תוך כדי תהליך, זה בגדר תופעת לוואי, ורוב הסיכויים שזה לא יהיה הדדי.
אני כן אדאג, כן יהיה לי מאוד אכפת, ואני אפתח רכושנות מטורפת ואהבה- אהבה כמו שאני אוהבת את המגף היוקרתי שלי, או אהבה כמו שיש לי לגור שאימצתי לפני שנה.

הרבה מאוד נשים כאן מחפשות זוגיות וחתונה. אני חושבת שזה יפה מאוד שהגברים שבאו הנה נטו לבדס"מ, מצהירים על כך על מנת למנוע מפח נפש.

(ולייק לטיצ'ר, רק כי לראות את הניק שלך כאן עושה לי לחייך (: )
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
שוטרת, נראה לי שכל העניין הוא ההבדל הקטן בין מה שכתבת לבין "אל תצפי שיהיה לי אכפת ממך או שאטרח להתייחס אלייך". זה בסדר שכל אחד ישים על השולחן את הגבולות שלו, מה שהופך את זה ללא נעים זו הקיצוניות שבה הם מנוסחים. בקשר לא נורמטיבי אני לא מצפה למחוייבות ולאהבה, אבל אני מצפה להתחשבות, לפחות.
Brave girl

:)

Brave girl • 25 במרץ 2012
אני בכלל לא חושבת שזה קשור לזוגיות,
אני חושבת שבכל קשר בדסמי יש מקום לרגשות, יש מקום גם להביע אותם.
אני למשל לא מסוגלת להכנס לקשר בדסמי שהוא טכני ז"א בשביל הזיון והסשן..
אני צריכה שבצד השני יהיה מישו קשוב, מישו שיפתח אליי, כי רק ככה ארגיש מספיק בנוח להיפתח בעצמי..

ואני חושבת שאין דבר מרגש יותר מלראות גבר בוכה icon_smile.gif

יאאלה חתכתי...
באהלפההרבה​(אחרת)

מסכימה, אבל:

באהלפההרבה​(אחרת) • 25 במרץ 2012
שוטרת* כתב/ה:
לא מצליחה להבין את הבעייתיות שברצון לקשר בדס"מי נטו נטול התאהבות פרפרים וחופה.

גם בעיני, אם תתאהב תוך כדי תהליך, זה בגדר תופעת לוואי, ורוב הסיכויים שזה לא יהיה הדדי.
אני כן אדאג, כן יהיה לי מאוד אכפת, ואני אפתח רכושנות מטורפת ואהבה- אהבה כמו שאני אוהבת את המגף היוקרתי שלי, או אהבה כמו שיש לי לגור שאימצתי לפני שנה.

הרבה מאוד נשים כאן מחפשות זוגיות וחתונה. אני חושבת שזה יפה מאוד שהגברים שבאו הנה נטו לבדס"מ, מצהירים על כך על מנת למנוע מפח נפש.

(ולייק לטיצ'ר, רק כי לראות את הניק שלך כאן עושה לי לחייך (: )

זו ההתנסחות שלהם שיכולה לעצבן. אין לי בעיה עם "אם את מחפשת להיקשר אנחנו לא מתאימים", יש לי בעיה עם "אם את מחפשת להיקשר אז משהו בך לא בסדר". זו הפניה המאשימה שמציקה לי, כאילו להיקשר זה דבר מגונה.