שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תורת הרבעים

לילימיי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012
לילימיי​(שולטת) • 19 במרץ 2012
Mephisto כתב/ה:
לילימיי כתב/ה:
...
גילוי נאות - בעיניין המקל.
יש גברים שגם אני, עם מקל
לא הייתי נוגעת בהם.

עם מקל דווקא כן, או רצועה, או מה שזה לא יהיה:
http://www.liveleak.com/view?i=923_1251824178

אני אישית, מפיסטו
תמיד העדפתי רצועות icon_wink.gif
לילימיי​(שולטת)
לפני 12 שנים • 19 במרץ 2012

Re: תנוח דעתך....

לילימיי​(שולטת) • 19 במרץ 2012
אדון מכניע ובועל כתב/ה:
תנוח דעתך ותתמוגג על הנשים בקבוצת הגיל שלך...כי בעוד עשור או שניים...הסצינה הבדסמית הופכת להיות רוויה עד צוור בנשים מסוג השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: - ר"ת של השמנות, מכוערות, דחויות ) .
לכן, נצל כל רגע כל עוד הנשים הרלוונטיות עבורך הן בנות טיפש-עשרה...

אוו, הנה

א - איש
ב - בלי
ב - ביצים

חזר לסצינה הבדסמית..
Franchesca
לפני 12 שנים • 24 במרץ 2012
Franchesca • 24 במרץ 2012
Mephisto כתב/ה:
לילימיי כתב/ה:
...
יש גברים שגם אני, עם מקל
לא הייתי נוגעת בהם.

צפיתי בזה וזלגו לי דמעות.
זה נוראי.
35 במאי
35 במאי • 24 במרץ 2012
Franchesca כתב/ה:
Mephisto כתב/ה:
לילימיי כתב/ה:
...
יש גברים שגם אני, עם מקל
לא הייתי נוגעת בהם.

צפיתי בזה וזלגו לי דמעות.
זה נוראי.

אני לא יכולתי לראות.
ממש מדינה מתוקנת אפילו ברחה לי המילה בעברית.
llulu​(נשלטת)

paradise bird

llulu​(נשלטת) • 24 במרץ 2012
paradise birds

שולטים
זה כמו ציפור גן אדן .....זה נדיר

זה חיי בקוסטה ריקה בארץ מאוד רחוקה
יש כול כך הרבה גיונגל מסביב שלא רואים אותם
ולפעמים, מתבלבלים בינם לבין פרח יפה וריחני שלא מזיק לאף אחד...
אז מתקרבים. ...ומקסימום, זה זוקר קצת אבק מסביב
והנשלטת יוצאת עם פודרה צהובה על האף או על הידיים
אבל ללא סטירה או לחש, ללא ליפוף או ללא חגורה

שולט, זה זן כול כך מבוקש ששומרים עליהם במקומות מוסתרים היטב היטב....
כאילו הם בקטגוריה שזנם בסכנה הכחדה..

אז סובבים אותם בגדר טיל או אולי בנשלטות אחרות,
יותר צעירות, יותר חזקות, יותר חכמות, יותר ....אני לא יודעת כבר
בטוח, יש להן איזה שהיא נוסחה שמושך אותם ממתוך המארות שלהם

אחרת, לא היו יוצאים כלל משמה ...

התעוררתי הבוקר עם עוד מסקנה ממחשבותיי
לא מספיק שירדפו אחריך, גם אני צריכה לחוש שבאמת אני רוצה בהם
ובמיקרה הספציפי הזה, אני כבר לא מאוהבת

אז אתה, paradise bird שבין הנוצות הצבעוניות שלו, מסתתר זין ענקי ומפתה,
תפסיק לחשוב שאתה marylin ותענה לטלפון
answer me my love
ma zo
לפני 12 שנים • 26 במרץ 2012

:)

ma zo • 26 במרץ 2012
הערה: בימים בהם אני מבריזה מהלימודים אני מרשה לעצמי להגיע למדור הפורומים באתר, עם דגש על פורום "הבנים על הבנות" (כי במוח המקובע שלי זו המשיכה הטבעית שלי כביכול).
אני לא אוהבת לכתוב בפורומים, הדיונים מבלבלים אותי, כמות התגובות (דגש על הציטוטים וכ'ו), מבחינתי כל בעיות הקשב והריכוז שלי מקבלות מימד אחר כשאני קוראת בפורומים.

בחור צעיר וחביב, המסתבר על פי מה שהוא כותב (מתוך העברת הביקורת שלו) הוא גם נחמד, גם מעניין, גם פנוי ואף על פי כן (גולת הכותרת)- נראה טוב השליך את תיאוריית הרבעים (של סופר חביב אחר) על הבחורות החביבות שנמצאות באתר (עם דגש על גילאיי 18-25 כי זה הגיל שלו).

מכיוון ואני עונה על טווח הגילאים ומכיוון שלפי התיאוריה (הטיפשית עד אימה) שלו ושל הסופר החביב אני דוגמא נפלאה- הרי אני לא באמת יכולה להיות גם נחמדה, גם מעניינת גם פנויה (אוי אברוך) וגם חס וחלילה להיראות טוב על פי התכתיבים החברתיים הנפלאים שלנו, אני מרגישה צורך עז לענות לו (או לכל יצור גברי/נשי אחר שמגבב שטויות):

צעד נא בביטחה (עבור אך ורק במעברי חציה) לסיפריה הקרובה למקום מגוריך, גש למדור ספרי פילוסופיה ובחיאת אמא'שך תתחיל להזין את המוח הנפלא, המעניין, הפנוי והנראה טוב שלך בדברים שהם קצת יותר ברומו של עולם מאשר הספר "קציצות" והתיאוריות הפילוסופיות שלו.
anox_1​(שולט)
לפני 12 שנים • 26 במרץ 2012
anox_1​(שולט) • 26 במרץ 2012
מאזו,

היה מפתה מאד מבחינתי להגיב לך באותה הלשון הצינית והארסית שבחרת להשתמש בה, אבל זה רק היה מוביל לוויכוח מעגלי ומיותר שאין לי כוח להיכנס אליו.
אני אענה לך בצורה עניינית:

יש לי הרגשה שלא קראת את כל חמשת העמודים של הדיון הזה, אלא סתם רפרפת על כמה הודעות בכל עמוד. אולי גם זה לא.
ברשותך, אני אפנה אותך לתגובה הלא קצרה שלי מעמוד 4. יש רק אחת, לא יהיה לך קשה למצוא. היא נכתבה בתגובה לדברים אחרים שנאמרו, אבל רלוונטית גם אליך.

מעבר לזה אין לי כוונה להיגרר לוויכוח איתך.

כל טוב לך.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 27 במרץ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 במרץ 2012
אנוקס, תכל'ס נראה לי שהיא התחילה איתך.

ושתדע לך שכל ספרות העולם מלאה בזוגות שהתחילו מויכוחים פלרטטניים.

ודומה שמאזו היא פנויה, נחמדה, בטח חכמה ונראית טוב, גם.

אני לא הייתי מהססת.

(תגובה זו נכתבה בארבעה חלקים, כלומר, עד החלק הזה, מתוך מחווה לסופר והוגה הדעות הדגול, הייטנר, ממציא תורת הרבעים. )
llulu​(נשלטת)

פרלין

llulu​(נשלטת) • 27 במרץ 2012
את צודקת לגמרי
לפעמים בחורים לא מבינים כאשר מתחילים אתם -)
Sirene{John}
Sirene{John} • 27 במרץ 2012
יכול מאוד להיות שמישהו או מישהי כבר ענו תשובה דומה לשלי, לכן אני מתנצלת אם אני אחזור עליה.

אני מבינה את המקום שלך בו אתה מחפש מישהי שתענה על כל ארבעת הקטגוריות הללו, וכביכול "לשקלל" אותן אחת כנגד השנייה, ובסופו של דבר לבחור את זו עם מירב היתרונות, הכמות הקטנה ביותר של חסרונות שתהיה מוכנה להיות בת הזוג שלך, ואני מאמינה שגם אם חלקנו מעמידים פני ספונטנים, גם אצלנו בתת מודע כולנו עושים את החישובים הללו, לעיתים בפחות ממספר דקות בהן אנו מגבשים רושם על האדם. אני אפילו מאמינה שגישה זו עשויה לתרום בהמשך, מכיוון שכאשר עושים את זה בכמה דקות מבלי להיות מודעים לכך, אנחנו בעצם משליכים הרבה מאוד פרשנות על כל "שינוי" לפי אותו רושם ראשוני. אותו רושם ראשוני, אגב, יכול להיות גם נטו תלוי בנו. אם אני משוגעת על גברים עם עיניים כחולות, יש סיכוי שלא אבחין בעווית או בטיקים העצבניים אצל האדם שלפניי. אם אני נמשכת לגברים אינטליגנטיים או מוכשרים מאוד בתחום מסוים, כנראה שלא אבחין בכך שהכנר המדופלם שלפניי מדבר בגסות למלצר או מעשן בתוך בית הקפה.

אתה בניגוד לכך, מודע לשקלול הזה, ואתה בוחר בצורה הרבה יותר מחושבת את זו שתהיה בת הזוג שלך. אתה תניח לה להראות את כל צבעיה במשך תקופה של מספר דייטים, אלא אם יתרחש דבר מה שיוכיח לך בוודאות שאינכם מתאימים. ולפי דעתי כאשר תמצא מישהי, בהנחה שאף היא בררנית כמוך, תיוותרו ביחד במשך מערכת יחסים ארוכה מאוד.

הנקודה היא - אם זה מתרחש מתוך חישוב כה מסובך, להיכן נעלם הרגש? אתה מבין, בדרך הקודמת הוא צץ כמו זיקוקי דינור, ולכן אנו עיוורים למשך תקופה מסוימת לכל הפגמים של האחר. האם אתה באמת מוכן למנוע זאת מעצמך?

סתם תהייה רנדומליתicon_smile.gif