בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

RED FETISH PARTY- 29/3/2012, ליין הספייס במוסד

רון רון​(נשלט)
לפני 12 שנים • 28 במרץ 2012
רון רון​(נשלט) • 28 במרץ 2012
סמרה
הניסוח שלך לא נשמע טוב בלשון המעטה
ולנו ( המבלים בפורום ובליינים השונים), זה די צורם.
אם יש לכם בעיה, תפתרו אותה שלא על גבי הפורום
אולי בצורה זו, רמת הפורום קצת תעלה
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 28 במרץ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:

סושי
ליפה וחמודה כמוך, בלתי ניתן להגיב
icon_wink.gif
הדרקון​(מתחלף)
הדרקון​(מתחלף) • 28 במרץ 2012
יאללה ניקי עוד אחד... מלכלך על אייר ועל הספייס בגלל שהוציאו לך ׳אין כניסה׳, מהלעשות, אפילו במסיבות של סוטים לא כל אחד עובר סלקציה. בטח לא פלצנים אלימים עם פה ג׳ורה. וקטסטרופה יקירי אם תבוא בדרס קוד ולא בגינס וכפכפים תיווכח שיש הרבה יותר מעשרים אנשים, ואנשים יפים, כאלו שלא מגיעים לדאנגן כדיי שלא לפגוש יצורים כמו ניקי. ואגב כולכם מכירים אותי ויודעים שאין לי אינטרס לא פה ולא שם אבל רק למען ההגינות מכנסתי כדיי להגיב על השקרים והליכלוכים. להשוות בין הדאנגן לספייס זה כמו להשוות בין זבוב תלוש כנפיים לנשר שעף גבוה בשמיים. ומאחל לספייס שימשיך להמריא ולהביא מסיבות טובות, ושיזדיינו הקנאים שלא עוברים סלקציה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 28 במרץ 2012
טרול מטומטם ,שם עלייך את ה...........מי שלח אותך כלבלב ,מתי ראית אותי עם כפכפים

אחד כמוך באמת בא לי לפגוש ...............יאללללללללללה תן גז ,אתה מהאנשים של דני .
ניקי666 niki
הדרקון כתב/ה:
יאללה ניקי עוד אחד... מלכלך על אייר ועל הספייס בגלל שהוציאו לך ׳אין כניסה׳, מהלעשות, אפילו במסיבות של סוטים לא כל אחד עובר סלקציה. בטח לא פלצנים אלימים עם פה ג׳ורה. וקטסטרופה יקירי אם תבוא בדרס קוד ולא בגינס וכפכפים תיווכח שיש הרבה יותר מעשרים אנשים, ואנשים יפים, כאלו שלא מגיעים לדאנגן כדיי שלא לפגוש יצורים כמו ניקי. ואגב כולכם מכירים אותי ויודעים שאין לי אינטרס לא פה ולא שם אבל רק למען ההגינות מכנסתי כדיי להגיב על השקרים והליכלוכים. להשוות בין הדאנגן לספייס זה כמו להשוות בין זבוב תלוש כנפיים לנשר שעף גבוה בשמיים. ומאחל לספייס שימשיך להמריא ולהביא מסיבות טובות, ושיזדיינו הקנאים שלא עוברים סלקציה.

העיקר שאחד כמוך עובר סלקצייה , icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

זה מראה על הרמה של הספייס.

שלחו אותך גם להכנס בדאנגן ,אני לא צד ,אתם רוצים תסתסכו עם עמוס הוא יודע להגיב
ניקי666 niki
.בטעות .
הדרקון​(מתחלף)
הדרקון​(מתחלף) • 28 במרץ 2012
כן ניקי, אחד כמוני עובד סלקציה בכל מקום ככה זה כשהפנים נאות והגוף חטוב להפליא. ואגב אשמח לראות אותך גם ולו רק בשביל להוריד לך סטירה עם הזין
אדון על עקבים
אדון על עקבים • 28 במרץ 2012
הדרקון כתב/ה:

רשום + 1
צלילה
צלילה • 28 במרץ 2012
בטי בום כתב/ה:
אני רוצה מסיבה כתומה.
אייר קיבל מסיבה אדומה
לל"ג תקבל פמדום צחור
ואני רוצה מסיבה כתומה