בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ילדות קשה,ילדים מוכים,הורים מכים,והשכן עושה מעשים מגונים....

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 17 באוג׳ 2003
nerissa​(אחרת) • 17 באוג׳ 2003
אני חושבת שכבר קראת את החשיפה שלי באתרים אחרים, דומדומינה.
זה נכון שנאנסתי בגיל 17 אבל דווקא טראומת האונס היתה הסיבה שרק 20 שנים לאחר מכן נכנסתי לקטע, למרות שנמשכתי לזה כמו מגנט במהלך כל השנים.. הרעב הזה בפנים ליווה אותי כל הזמן.. עוד מילדותי. גדלתי בבית שהיו בו יחסי DS טבעיים לגמרי (הורים מהדור הישן שהאישה שרתה באהבת אין קץ, בהערצה ובנאמנות את הזכר השולט בבית..). ממתי שאני זוכרת עצמי רעבתי ל..בועה הזו שראיתי בבית. הבועה בה חיו אבי ואמי בהמון אהבה והערצה הדדית.. היא לדומיננטיות שבו והוא לכניעה שבה.

למה דווקא האונס מנע ממני לממש את מה שרציתי תמיד?

כי הייתי הגיונית מספיק לדעת שאם אכנס במצב הנפשי שהייתי בו לאחר האונס - אכנס ממקום רע . משהו רע יקרה לי. משהו נפשי שיגרום לי להישבר. אז "שמתי את זה בצד".. נתתי לעצמי להירפא, לגדול, להחכים, להבשיל.. עברתי בסופו של תהליך, טיפול נפשי שהרג את שרידי השדים - ורק לאחר התהליך הארוך הזה הרגשתי שאני מוכנה למה שנפשי וגופי תאווים לו.

וגם אז - זה לא היה קל icon_smile.gif המלחמה הפנימית היא קשה יותר.. האתגר האישי גדול יותר.
לא קל למי שנאנס בעבר להפוך לכנוע. להיות שוב חסר אונים. לבטוח במישהו עד כדי כך.

הגישה שלך, דומדומינה, היא לא רק כוללנית - היא גורמת לאנשים "אנטי". ההכללה הזו היא צורמת מאוד וכאילו נאמרת כ..ביקורת. כהאשמה.
"הנה, כל הכנועים הם דפוקים/פגועים נפשית כי הותקפו בעבר".. כאילו זו הסיבה ההגיונית היחידה שיש להיותנו בקטע. וכנועים. כי כל אדם "בריא בנפשו" הוא בהכרח צריך להיות דומיננט.

זה מה שמשודר (למרות שאני בטוחה שזו לא כוונתך).. זה יצר ההתגוננות הטבעי מתוך שרידי האשמה עצמית שנושאים מרבית המותקפים מינית.

ומצד שני, תמיד אפשר למצוא סיבה לכך שכל הדומיננטים הם בעצם אנשים אלימים שמחפשים דרך "תרבותית" להוציא את הארגסיות שלהם. שהדרך היחידה החוקית להרביץ לנשים/גברים ולשחרר את הדחפים החייתיים/בלתי אנושיים/מטורפים שלהם - היא רק אם יקחו שוט ליד, ילבשו מכנסי עור שחורים, ידברו עם נימה קשה, יכתבו הרבה סימני קריאה ויגדילו אות בתחילת שמם.. אנשים שהאלימות אצלם מוגברת מאשר אצל אנשים נורמליים וכדי לא להוציא את האלימות הזו על בני משפחה וכדומה (אישה/בעל/ילדים/הורים/הכלב של השכן/הבוסית בעבודה) - הם נכנסו לקטע.

לא הכללה מרגיזה, דומדומינה?

למי שמעניינת אותו החשיפה, בבקשה. הקליפים האוטוביוגרפיים שלי:
http://www.heberotic.co.il/st1/nerissa05.html
pam
pam
pam • 17 באוג׳ 2003
בתור אחת שמתרגזת בקלות icon_evil.gif דווקא לא התרגזתי מההכללה המסויימת הזאת.

זאת טעות נפוצה, ואני חושבת שעכשיו כבר ברור לדומדומינה שהוא טועה.

נולדנו ככה. לא יעזרו כל ה"למה" העקשניים. זאת עובדה וכמה שנקבל אותה יותר בפשטות, ככה נחיה יותר בשקט ונתמסר לעצמנו יותר בקלות.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 17 באוג׳ 2003
תאיר כתב/ה:
אני חושבת שהמשיכה לבדס"ם, יכולה להיות נטועה בילדות, אבל לא בהכרח בצורה פשטנית כזאת של "כל מי שמתעניין בקטע בטח נוצל בילדותו". בדסם הוא תחום רחב נורא, אנשים מחפשים בו דברים שונים, בין השאר בגלל שהם הגיעו לכאן מסיבות שונות ומרקע שונה.

לי היתה ילדות תמימה לחלוטין, הורים שלא הרימו עלי יד מעולם, אף אחד לא נגע בי בצורה מינית לפני שבגרתי ורציתי את זה, ובכל זאת מגיל צעיר הפנטזיות המיניות שלי היו בכיוון.

אפשר להמשך לבדסם בגלל שגדלת בבית שבו מין היה דבר אסור וטמא ואם "מכריחים" אותך אתה לא "אשם" בהנאה.

אפשר להמשך לבדסם בגלל שאתה אדם רודף סיכונים או מכור לחומרים השונים שהגוף מיצר במצבי פחד וכאב (מצב מולד).

אפשר להמשך לבדסם בגלל שבילדותך ההורים שלך היכו אותך ואחר כך חיבקו ולמדת לקשר אהבה ותשומת לב עם כאב.

שמעתי אפילו תיאוריה שאומרת שהרדמת תינוקות בטפיחה על ישבנם (לא מכות) גורמת להם ללמוד לקשר את הישבן עם עונג.

יש בהחלט בקהילה הרבה אנשים שעברו דברים נוראים בילדותם או בבגרותם, אבל תתפלא כמה כאלה יש, שלא מתעניינים בבדסם ואפילו סולדים ממנו. עם השנים מתברר שניצול מיני של ילדים הוא הרבה יותר נפוץ ממה שחשבנו.

גם אני מאמץ את תשובתה הנפלאה של תאיר,זה הסוף ועכשיו להתחלה.
ממש כיף לראות אנשים מגיבים,זו גדולתו של פורום פעיל,תודה.
לדעתי,אני צודק,ואולי ההכללה לא הייתה במקום,אבל לדעתי רבים וטובים,נמשכים לבדס"מ(או אולי לרבדים מסוימים בבדס"מ)
לדעתי,ולדעת הרבה פסיכולגים ,יש קשר בין הטרדות,אונס,הכאה,השפלה,....בזמן גיל ההתבגרות המינית,
שמשפיעה עלינו,לאחר מכן בחיים.
תראו,אני יודע שזה נושא כאוב מאוד,שהרבה סולדים ממנו,ולא רוצים בכלל להתעסק איתו.
אני מבין את הדילמה,הרי אם אני יגיד כן יש קשר,הרי כאילו אמרתי על עצמי,הנה "הוא היגיע לבדס"מ בגלל שהיה ילד מוכה,מושפל,נאנס.....................
אבל מי שמכיר אותי,יודע בדיוק,שפה העניין,אין לי את הבעיה שיש לרוב תושבי ישראל,"מה יגידו"
פאק "מה יגידו",שיגידו,אני פשוט מחפש תשובות,שעדיין לא מצאתי אותם.
אל תשכחו גם שהיגבו בדיוק(ספרתי)10 אנשים שונים,ושוב תודה,
אבל אני חושב שיש הרי מאות אנשים באתר,אלפי אנשים שמבקרים,אז 10 אנשים הגיבו,
וכל השאר מתבישים,או שאומרים לעצמם
מה יגידו
שבוע טוב
נ.ב
פאם,אני חייב לפגוש אותך במועדון,אל תברחי לי שוב icon_wink.gif
pam
pam
pam • 17 באוג׳ 2003
תספור ארבעה לילות ירח וזה יקרה. icon_smile.gif

ובנוגע לתשובה שלך, עשר אנשים שונים זה המון. אל תזלזל. זה עשירית מתוך מאה. לא כל כך נורא להודות שיצאת מתוך הנחה קצת מוקדמת מידי.
רויטל
רויטל • 17 באוג׳ 2003
נריסה
קראתי את הקליפים שלך ודמעות שטפו את עיני. עצוב... וצורם לי בלב אני יודעת שכותבים ששולחים חיבוק חזק או מילה טובה.. זה נעים זה נחמד אבל זה לא משכיח את העבר שכואב בפנים חזק, ואת זה מכירה מחיי הפרטים שלי..אז חוץ מלאמר לך שכל מילה שכתבת שם חרוטה אצלי בפנים.. לא אומר עוד }}{{

דומדומינה את השאלה הזאת אני שואלת בעצמי רבות רבות.. עוד שהכרתי את הבדסמ
האם רוב השפחות עברו התעללות מינית??אלימות במשפחה?? בעיות חברתיות?? סטטיסטיקה רבותיי..כן!!!
ושוב אין פה הכללה ולא מדובר על 100% מדובר על חלק מהאוכלוסיה של בדסמ
האם כל האדונים היו ילדים מוכים?? בעיות חברתיות?? הסתגרות מסוימת??סטטיסטיקה?? כן

אני לא רוצה להעליב אפ'חד כאן אבל אני מדברת עכשיו לגלאי 30-40
נריסה כתבת שזה אצלך תמיד היה בפנים..אולי הבדסמ מוכר אלפי שנים.. עוד במאה שעברה
אבל רק בשנים האחרונות זה תפס תאוצה ואנשים יותר מבינים יותר חוקרים, יותר סקרנים ומנסים את זה.. בגיל 9, 10, 11, 17, 20 לא ידעת מה זה בדסמ..

אינפי כתבת שמה שעברת לא השפיע על ההחלטה שלך ואת מכירה את עצמך מילדות ככה.
אם אני לא טועה את הכרת את בדסמ דרך פירסומת שראית באיזה אתר כלשהו וכך הגעת לאדונים ומשרתים ונמשכת לקטע.. הרגשת שזה את בפנים.. אבל בתור ילדה לא הכרת את הבדסמ..

אתם תמיד אומרים שנולדים עם זה..זה משהו מפנים..
לא נולדים עם נטיות בדסמ.. את האשיות והפנטזיות מפתחים עם השנים

עד לפני שנה לא הכרתי את העולם הזה, ועכשיו אני אומרת שזה אצלי היה תמיד למרות שלא ניסיתי, וסביר להניח שאני לא אכנס לזה עד שאני לא אהיה שלמה עם עצמי
זה משפט די דיבילי הרי מי ידע מה זה בדסמ בכלל??

בוא נדבר שניה על נטיות של גבר לבין מינו או אישה לבת מינה
הומו\לסבית\ קוקסינל
האם הם נולדים עם זה??
חלק אומרים שהם זוכרים עוד בילדותם שלבשו את הבגדים של אמא
נו באמת.. הרי כולנו לבשנו את הבגדים של אמא
אני זוכרת את אחי שהיה לובש את השמלה ואפילו את הפאה של אימי (גדלתי במשפחה חרדית)
והוא לא גדל עם נטיות או לא פיתח את הנטיות המיניות לכיוון האחר
אז בגיל 16-17 אנחנו מגלים את המיניות שלנו ביותר בהירות, סקרנים, מנסים, ולפעמים אוהבים את זה, לפעמים לא
אבל זה לא משהו שנולדנו עם זה
זה משהו שפיתחנו עם השנים

לסיום אני חושבת לשכולנו . כשאני אומרת כולנו אני מתכוונת גם לעצמי .. "יש לנו סריטה"
בכל אופן לי יש סריטה עמוקה .. מודה! מודה! מודה!
ברוך שעשני אישה ולא גבר :-*))

אם אני טועה נא לתקן אותי
זה מאוד חשוב לי לדעת
ושוב אם פגעתי במישהו חלילה איתכם הסליחה
pam
pam
לפני 20 שנים • 18 באוג׳ 2003
pam • 18 באוג׳ 2003
אני לא יודעת על מה את מדברת, רויטל.

לי אין שום שריטה. יותר שפויה ממני לא תמצאי בכל הרשת. icon_biggrin.gif

מה כבר קרה לי בגיל שש כשרצו לי בראש כל מיני דמיונות מהממים?

כלום, תאמיני לי שכלום. שתינו גדלנו בבית חרדי. אז את בטח יודעת כמוני שיותר מידי לא קורה בבתים האלה...
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 באוג׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 18 באוג׳ 2003
רויטל , אכן זה נכון- הבדסמ בתור הגדרה לא היה מוכר לי . אבל הסיבה שנמשכתי לאתרים
ושמצאתי אותם היא כיוון שהפנטזיות היו לי כבר הרבה לפני כן.

ופאם - אהבתי את התגובה (-:
באהלפההרבה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 28 במרץ 2012

אצלי זה הפוך.

באהלפההרבה​(אחרת) • 28 במרץ 2012
DomDomina כתב/ה:
בשיטוטי בפורומים השונים,אני נתקל בממש חומת שתיקה סביב הנושא הזה.
רובם אומרים,איזה שטויות,מה הקשר בין ילדות קשה לבדס"מ.
אני לא יודע למה,אולי הבושה ואולי הפחד לא נותנים לאנשים להפתח כמו שהם נפתחים בתיאורי סשנים.
למה זה קורה?
ולא יכול להיות שאני טועה,כמעט כל סאב או שפחה שפגשתי,עברו סיפור קשה בילדותם עם ע"י הורים משפחה ועד שכן או זר גמור.
אז ,שלא יגידו, זה לא נכון,מה הקשר?יש לדעתי קשר, אישי ומיוחד לכל אחד ואחת.
אז מה דעתכם? תרימו את הכפפה.
ולכל מי ששואל או ישאל,רגע שגם דומדומינה יענה icon_lol.gif
בהמשך..בהמשך queen.gif whip.gif

כבת לאמא שדאגה להתעלל בי ובאחי (ואז אחי למד ממנה איך להתעלל בי, לא מינית חלילה אבל התעלל גם התעלל), אני מפחדת פחד מוות מבדסמ. יצא לי להתנסות בזה בקטנה, ואני יודעת שאני שייכת לצד הנשלט של הדבר הזה, אבל המחשבה על זה שבאמצע סשן יהיה לי פתאום פלאשבק לאמא שלי ולאחד מהתקפי העצבים שלה גורמת לי להכבות לגמרי...

(אני לא כותבת את זה כדי לסחוט רחמים חלילה, אלא סתם כי אני עצמי תוהה הרבה לגבי הקשר בין ילדות מסריחה למשיכה לבדסמ. אומרים שזה לא קשור, כמו שאין קשר בין ילד שהולבש בשמלות כשהיה קטן לילד שגדל להיות הומו. אבל אני לא יודעת אם זה אותו דבר).
the_drow​(שולט)
לפני 12 שנים • 29 במרץ 2012
the_drow​(שולט) • 29 במרץ 2012
כלובי כתב/ה:
אני חושב שאם כל העניין הזה היה קשור אצלינו בדברים כאלה שליליים
לא היינו נהנים מזה כל כך, חוגגים את זה ומתגאים בזה.

לי ממש היתה ילדות משמימה בכל הקשור להטרדות מיניות וכאלה. ממש כלום, ובכל זאת אני זוכר את הדחף הזה מתעורר אצלי כבר בגיל מאד צעיר..

אני מתעקש לראות את הצד הקינקי שבי כצד חיובי ויפה icon_smile.gif

זה לא נכון.
אני גאה בזה שאני BDSMי כי האלטרנטיבה גרועה מאוד.
BDSM בשבילי זה תרפיה, תיקון.
אין שום סיכוי שהייתי מגיע אליו אם לא הייתי עובר את כל החרא שעברתי.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 12 שנים • 29 במרץ 2012

Re: ילדות קשה,ילדים מוכים,הורים מכים,והשכן עושה מעשים מגונים

רצסיבי​(נשלט) • 29 במרץ 2012
DomDomina כתב/ה:
[b]
כמעט כל סאב או שפחה שפגשתי,עברו סיפור קשה בילדותם עם ע"י הורים משפחה ועד שכן או זר גמור.

אני מניח שלא נפגשת עם כ-ו-ל-ם, והשאלה היא רק אם אכן ערכת סקר מייצג, מדגמי, או סתם מקרי.

אני יודע לספר רק על עצמי, והתשובה הנחרצת: ילדות רגילה לחלוטין.