לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"יוזז מזוז בשני זוז"

הוא​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 ביוני 2004

"יוזז מזוז בשני זוז"

הוא​(שולט) • 17 ביוני 2004
לא נראה לכם שקנו את המזוז לפי הזמנה ?
אני יודע פוליטיקה נושא מרתק, אבל כשגם הרשות השופטת מתחילה לקרוס smoking21.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 17 ביוני 2004
מזמן לא דיברו על פוליטיקה בפורום הזה.
סיכום דבר: כולם מושחתים.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 17 ביוני 2004
זה יפה איך מנסים לבנות על בן אדם בנין באויר וכאשר הוא קורס עוד מאשימים את כוח המשיכה

באמת חוצפה

בואו נאשים את ניוטון בהתרסקות מטוסים וזהו
absolute zero​(נשלט)

Re: "יוזז מזוז בשני זוז"

absolute zero​(נשלט) • 17 ביוני 2004
הוא כתב/ה:
לא נראה לכם שקנו את המזוז לפי הזמנה ?
אני יודע פוליטיקה נושא מרתק, אבל כשגם הרשות השופטת מתחילה לקרוס smoking21.gif

זה לא יפה להגיד שטומי לפיד, שאני נוטה להאמין בתקינות כוונותיו הפוליטיות, מצא את הבחור הזה ברשימת התפוצה של לשכת עורכי הדין, שלח לו כמה מגודלים הביתה שהבהירו לו מה צריך להחליט לאחר שימונה לתפקיד היועץ, וכל זה רק כדי שהממשלה לא תיפול ויגור רמון עם פורז לצד סילבן.

כל הבעיות עם היועץ הזה הן פשוטות מאוד:
א. הוא הוציא את עדנה ארבל מטומטמת, אבל שכח שיש לה הרבה יותר עיתונאי חצר מלכל אחד מהמו"לים הגדולים של העיתונות הישראלית בעצמם.
ב. הוא מרוקאי יליד קריית גת, מה שהופך אותו מייד לקרקע נוחה יותר להתקפות (והסעיף הזה לא היה נכתב לולא שמעתי ציטוט של אחד מותיקי הפרקליטות, מהצד של ארבל, שמספר על מזוז ש"הוא בא ממקום שבו נוהגים לכבד את ראש הממשלה").
ג. הוא הלך נגד הזרם, אבל עם הראיות. במדינות עולם שלישי, כגון סודן, סוריה וישראל, הולכים עם הזרם, לא עם העובדות. מדהים שמזוז לא נתן לדעת הקהל להשפיע עליו, ויצווח יוסי שריד כמה שיצווח, במערכת משפט מתוקנת, כמו שכולם מתים שתכונן כאן, הראיות האלה היו לא יותר מבזבוז זמנו של בית המשפט.

(כל זה לא סותר את העובדה שהכל פה מסריח. אבל כשאין ראיות, אפשר להסריח עד כלות ולא להסתבך).
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 17 ביוני 2004
ולרגע אחד היה אפשר לחשוב שהחתול באמת מסוגל לשמור על השמנת....?!
אמורפי​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 18 ביוני 2004

עבד אפל יקר

אמורפי​(מתחלף) • 18 ביוני 2004
בסך הכול אני די מסכים איתך וחושב שלאחר שאני אישית לא זוכר אף פןליטיקאי מהשמאל שהתנגד לבחירה מטעמים של מוסר ויושר אישי ולא נמצאו שום קשרים סמויים בין מזוז לאחד הפוליטיקאים, כמו מר בר-און הנכבד שכל הבחירה בו הייתה שקופה לחלוטין והסריחה עוד לפני שבאים להסתכל מקרוב על הדברים.
אם מזוז היה מחליט לבסוף כן להעמיד לדין את מר שרון אזי לא היינו שומעים כל תגובבה המשלבת בתוכה חרוז על מזוז שנקנה בשני זוז (התעליתי על החרזן המקורי).

לגבי הסעיפים שציינת בקשר ל"בעיות" עם היועץ המשפטי יש לי כמה השגות.
דבר ראשון אין זה מכובד שאתה מכנה אישה שהגיעה לתפקיד של שופטת עליון מטומטמת, אתה לא אחד שיכול לפסוק בנוגע לרמת טמטומה ובכלל זה מרדד את הדיון פה לרמה של גן ילדים.
כמו כן ציינת שיש לה עיתונאי חצר- הייתי שמח אם תציין את השמות שלהם כדי שאוכל להבין על אילו עיתונאים בדיוק אתה מדבר.

לגבי הסעיף השני, כל העיסוק במוצאו של מר מזוז הוא פסול מראש, הן מאלה הרואים בכך את הסיבה להחלטתו והן מאלה שמתלוננים על התייחסות לא עניינית אליו.
תן לשד עדתי לנוח על משכבו בשלום מבוקבק היטב (אני אישית כבר מזמן הייתי מנפץ את הבקבוק הזה על אחת המדרכות או מטביע אותו בלב ים).

לגבי הליכה נגד או עם הזרם, אני אישית חושב שרוב העם היה נגד העמדתו לדין של שרון משום שרוב הציבור, הן בימין והן בשמאל, בעד תהליך ההתנתקות שראש הממשלה מתכוון להוביל, כך שההנחה המוקדמת שלך מוטעית.

לגבי דבריך המתייחסים אל המערכת המשפטית, אני לא מכיר מספיק את חוקי מדינת ישראל אבל ההגיון הבריא שלי אומר לי שיש כאן משהו מסריח מעבר לכל ספק - דודי אפל לא נתן סתם 3 מליון דולר לגלעד שרון ללא ציפייה לתמורה כלשהי ואכן אני זוכר שראיתי באחד התחקירים על העניין שאריאל שרון נפגש עםבכירים ממשרד החוץ היווני במסגרת תפקידיו הממלכתיים ופעל לקידון ענייניו של דודי אפל.
לדעתי העובדות זועקות לשמיים ואין ספק בכלל שהייתה צריכה להיות פה העמדה לדין (היה גם צריך להוסיף איזשהו עונש מיוחד לגלעד שרון על כל הסחבת המכוונת שהוא נקט בה).

בכלל, בזמן האחרון רבים מדי המקרים שבהם פוליטיקאים מועמדים לדין ומזוכים בסופו של תהליך.
הן מהימין והן מהשמאל.
להרגשתי האישית המשטרה והפרקליטות עושות את עבודתן נאמנה והבעייה נעוצה בחוקים הרחמניים מדי או בשופטים שלגבי הסיבות המדוייקות לזיכויים אין לי מידע מספק והיכרות עם הבפנוכו של מערכת המשפט.
אבל לגבי זה ספציפית אני חייב לסייג את עצמי ולציין כי זו הרגשה אישית ולא מבוססת על עובדות מוצקות.
ודבר אחרון עבד אפל, הייתכן שאתה קרוב משפחה של דודי אפל? icon_biggrin.gif
כי זה בהחלט ישנה את התמונה לגבי מידת האובייקטיביות שלך...
absolute zero​(נשלט)
לפני 20 שנים • 18 ביוני 2004

Re: עבד אפל יקר

absolute zero​(נשלט) • 18 ביוני 2004
אמורפי כתב/ה:
בסך הכול אני די מסכים איתך וחושב שלאחר שאני אישית לא זוכר אף פןליטיקאי מהשמאל שהתנגד לבחירה מטעמים של מוסר ויושר אישי ולא נמצאו שום קשרים סמויים בין מזוז לאחד הפוליטיקאים, כמו מר בר-און הנכבד שכל הבחירה בו הייתה שקופה לחלוטין והסריחה עוד לפני שבאים להסתכל מקרוב על הדברים.
אם מזוז היה מחליט לבסוף כן להעמיד לדין את מר שרון אזי לא היינו שומעים כל תגובבה המשלבת בתוכה חרוז על מזוז שנקנה בשני זוז (התעליתי על החרזן המקורי).

לגבי הסעיפים שציינת בקשר ל"בעיות" עם היועץ המשפטי יש לי כמה השגות.
דבר ראשון אין זה מכובד שאתה מכנה אישה שהגיעה לתפקיד של שופטת עליון מטומטמת, אתה לא אחד שיכול לפסוק בנוגע לרמת טמטומה ובכלל זה מרדד את הדיון פה לרמה של גן ילדים.
כמו כן ציינת שיש לה עיתונאי חצר- הייתי שמח אם תציין את השמות שלהם כדי שאוכל להבין על אילו עיתונאים בדיוק אתה מדבר.

לגבי הסעיף השני, כל העיסוק במוצאו של מר מזוז הוא פסול מראש, הן מאלה הרואים בכך את הסיבה להחלטתו והן מאלה שמתלוננים על התייחסות לא עניינית אליו.
תן לשד עדתי לנוח על משכבו בשלום מבוקבק היטב (אני אישית כבר מזמן הייתי מנפץ את הבקבוק הזה על אחת המדרכות או מטביע אותו בלב ים).

לגבי הליכה נגד או עם הזרם, אני אישית חושב שרוב העם היה נגד העמדתו לדין של שרון משום שרוב הציבור, הן בימין והן בשמאל, בעד תהליך ההתנתקות שראש הממשלה מתכוון להוביל, כך שההנחה המוקדמת שלך מוטעית.

לגבי דבריך המתייחסים אל המערכת המשפטית, אני לא מכיר מספיק את חוקי מדינת ישראל אבל ההגיון הבריא שלי אומר לי שיש כאן משהו מסריח מעבר לכל ספק - דודי אפל לא נתן סתם 3 מליון דולר לגלעד שרון ללא ציפייה לתמורה כלשהי ואכן אני זוכר שראיתי באחד התחקירים על העניין שאריאל שרון נפגש עםבכירים ממשרד החוץ היווני במסגרת תפקידיו הממלכתיים ופעל לקידון ענייניו של דודי אפל.
לדעתי העובדות זועקות לשמיים ואין ספק בכלל שהייתה צריכה להיות פה העמדה לדין (היה גם צריך להוסיף איזשהו עונש מיוחד לגלעד שרון על כל הסחבת המכוונת שהוא נקט בה).

בכלל, בזמן האחרון רבים מדי המקרים שבהם פוליטיקאים מועמדים לדין ומזוכים בסופו של תהליך.
הן מהימין והן מהשמאל.
להרגשתי האישית המשטרה והפרקליטות עושות את עבודתן נאמנה והבעייה נעוצה בחוקים הרחמניים מדי או בשופטים שלגבי הסיבות המדוייקות לזיכויים אין לי מידע מספק והיכרות עם הבפנוכו של מערכת המשפט.
אבל לגבי זה ספציפית אני חייב לסייג את עצמי ולציין כי זו הרגשה אישית ולא מבוססת על עובדות מוצקות.
ודבר אחרון עבד אפל, הייתכן שאתה קרוב משפחה של דודי אפל? icon_biggrin.gif
כי זה בהחלט ישנה את התמונה לגבי מידת האובייקטיביות שלך...

אפתור לך כמה מההשגות.
זו מדינה שבה מתקדמים הרבה יותר בזכות קשרים אישיים מאשר בזכות כשרון. אם תסתכל על תקופתה של עדנה ארבל כפרקליטת המדינה, ותבחן את כל ההמלצות המשמעותיות שלה בנוגע להעמדה לדין של פוליטיקאים (באופן מפתיע ואולי רק בגלל שהיו אלה בעיקר שנות שלטון הימין, היו אלה רק פוליטיקאים מהימין). כל הפוליטיקאים שהמליצה להעמיד לדין, משום מה, יצאו זכאים או שכלל לא הועמדו לדין בגלל חוות דעת שונות לחלוטין של היועמ"ש לממשלה.
בסופו של דבר לא אני הוא זה שפוסק לגבי רמת טמטומה, אלא דווקא מני מזוז, שפשוט גרם לה להיראות כאישה שחיה בסרט עם תקציב דל ובמאי על קוק.

עיתונאי חצר? הגברת מרושתת: היא נכנסה היטב למחלוקות הפוליטיות והרעיוניות בין טייקוני התקשורת, וכך - לאחר שהיא והניצב משה מזרחי הפכו לאויביו הגדולים של עופר נמרודי, אימצו אותה בחום ערוץ 1, ערוץ 2, ידיעות אחרונות והארץ. אמנון אברמוביץ' ושמעון שיפר הם חברים טובים. מעריב, לעומת זאת, יחד עם ערוץ 10 (שבו יש מניות למעריב אחזקות, ואליו ידיעות מתנכר בדיוק בגלל הסיבה הזו), משחקים אותה אובייקטיבים אבל לא מפספסים כל הזדמנות כדי לרקוד על הדם של ארבל עכשיו (וביום שבו מסר את החלטתו, הדליף מישהו מטעם מזוז למעריב שיוחלט לא להעמיד את שרון לדין. ידיעות לא קיבלו את המידע הזה, כך שנוספה להם מוטיבציה לשחוט אותו). אף אחד לא הוגן פה, אבל הרבה יותר אנשים קוראים ידיעות ורואים ערוץ 2.

לגבי מוצאו של מזוז - ציינתי במפורש - אם לא היו מעלים את זה "מקורביה" של ארבל, זה לא היה נכתב. אבל הדברים נאמרו, כך שעוד רחוק היום עד שיוטבע הבקבוק ביחד עם השד בלב ים.

רוב העם? עזוב את רוב העם. התקשורת יוצרת אשליה לפיה דעת הקהל "מזועזעת" מההחלטה של מזוז. אתה שומע רק ח"כים הזויים מהימין, כגון שאול יהלום שמשבחים את היועץ, ולעומת זאת אתה נחרד לנוכח זעזועו העמוק והמנומק היטב של יוסי שריד.
עכשיו שאלה - ממי היית קונה רכב יד שנייה? משריד או מיהלום?
ההנחה שלי מבוססת על כך שבין קובעי דעת הקהל, בין מי שמחליט מה יקרא הרוב הדומם מחר בעיתון ומה הוא ישמע במהדורה המרכזית של שמונה בערב - יש רוב מוחלט לאנשים של ארבל, לאנשים שמתעבים את שרון ואפל, לאנשים שהיו רוצים לראות פה את שלטון השמאל חוזר.
הרי אם מזוז לא היה הולך נגד הזרם, על מה הזעזוע הציבורי העמוק?
ובאמת מישהו חושב שיועמ"ש כלשהו לא היה הולך לפי העובדות הקיימות?

לגבי מה שהיה שם: אל תסתמך על התחקירים. הם מבוססים על הדלפות של גורמים אינטרסנטים בפרקליטות. הבסיס ללא ספק דבילי: גלעד שרון קיבל 3 מיליון דולר כדי לגלוש באינטרנט ולהעריך האם כדאי או לא לרכוש את האי. ללא ספק, משהו מסריח.
אבל את הקוקטייל המפורסם בירושלים לא אירגן משרד החוץ ולא אריאל שרון. וגם אם שרון היה שם וזרק מילה לאיזה בכיר יווני, אין בכך כל חדש, צר לי. שרי חוץ מאז ומעולם עשו ויעשו את זה, הדיפלומטיה הזו היא חלק מתפקידם. לא הוכח שאגורה מהכסף ששילם אפל לגלעד שרון, הגיע לאריאל שרון, ולכן אי אפשר להוכיח שמה שמסריח הוא גם לא כשר.

אני בטוח שהמשטרה, הפרקליטות ומערכת המשפט - ביחד - הם ברמה של מדינת עולם שלישי. רק במדינות כאלה אתה יכול להיות עבריין צווארון לבן, וכל עוד יהיה לך עו"ד טוב, בחיים לא תהיה בכלא. לגבי הזיכויים הרבים של פוליטיקאים - תפנה למי שהמליצה להעמיד אותם לדין, עדנה אחת, ותשאל אותה איך זה. מני מזוז שאל.

ואני הרבה יותר קרוב משפחה של ז'אן דארק. מקווה שזה גילוי נאות מספיק הולם.