אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשימת השחורים.

נוריתE
לפני 12 שנים • 5 באפר׳ 2012
נוריתE • 5 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
נורית, לצערי, חלק מהנשים הכי מדהימות והחברות הכי טובות שלי עברו דברים הרבה יותר גרועים מזה ששיקרו להם. (כן, גם אונס, א-ו-נ-ס.)

ואם החוק היה מאפשר לי, הייתי הורס את החיים לכל האפסים שפגעו בהן, בלי להתחשב באיש.

אז תאמיני לי שאני האחרון שיגן על פוגענים.

אבל מצד שני - אי אפשר לצלוב גברים בצורה חופשית, כפי שאת עושה. ואי אפשר להתייחס באהדה עיוורת לכל בחורה שאומרת שהיא נפגעה ללא הוכחות.

ואני אומרת-
כן ירבו גברים שמאמינים שאפשר לשקר מבלי להפגע.
ועוד ועוד.

ולמה שירבו?
ככה אני אהפוך ללסבית יותר מהר.
בע"ה עוד תראו אותי לובשת בגדים מהסוף של הארון ומהלכת בגאווה ונושכת כרית.

אל תיפלי
אני מחזיקה לך יד
קחי אותה ותחזיקי חזק
אני פה
בעזרת השם.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 5 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
נורית, לצערי, חלק מהנשים הכי מדהימות והחברות הכי טובות שלי עברו דברים הרבה יותר גרועים מזה ששיקרו להם. (כן, גם אונס, א-ו-נ-ס.)

ואם החוק היה מאפשר לי, הייתי הורס את החיים לכל האפסים שפגעו בהן, בלי להתחשב באיש.

אבל מצד שני - אי אפשר לצלוב גברים בצורה חופשית, כפי שאת עושה. ואי אפשר להתייחס באהדה עיוורת לכל בחורה שאומרת שהיא נפגעה ללא הוכחות.

ואני אומרת-
ועוד ועוד.

ולמה שירבו?
בעזרת השם.

היי חתולה, ניסיתי לפנות אליך כאן בפרטי אבל אני לא יכולה כי לשנינו אין מנוי זהב. אני אשמח אם תפני אלי דרך תפוז, דרך הלינק בפרופיל, (או לחילופין שתגידי לי איך אני אוכל לפנות אליך).
בת אדם
בת אדם • 5 באפר׳ 2012
pet כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

ואני אומרת-
ועוד ועוד.

ולמה שירבו?
בעזרת השם.

היי חתולה, ניסיתי לפנות אליך כאן בפרטי אבל אני לא יכולה כי לשנינו אין מנוי זהב. אני אשמח אם תפני אלי דרך תפוז, דרך הלינק בפרופיל, (או לחילופין שתגידי לי איך אני אוכל לפנות אליך).

אני בצ'ט. את יכולה להכנס?
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 5 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:
pet כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:

ואני אומרת-
ועוד ועוד.

ולמה שירבו?
בעזרת השם.

אני בצ'ט. את יכולה להכנס?

נכנסתי ואני רואה רק מסך שחור ואת סרגל הכלים בחלק העליון של המסך.
בת אדם

...

בת אדם • 5 באפר׳ 2012
אפילו המסנג'ר שלי לא עובד.
לא יודעת איך נוכל לדבר...
T O M​(שולט)

Re: ...

T O M​(שולט) • 5 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:

ולמה שירבו?
בע"ה עוד תראו אותי לובשת בגדים מהסוף של הארון ומהלכת בגאווה ונושכת כרית

גם בקרב הקהילה הלסבית אין בדיוק טוהר מידות.
שקרים ורמאויות הן לא נחלת הגברים בלבד.
בת אדם

Re: ...

בת אדם • 5 באפר׳ 2012
Tom. כתב/ה:
חתולת הזרע כתב/ה:

ולמה שירבו?
בע"ה עוד תראו אותי לובשת בגדים מהסוף של הארון ומהלכת בגאווה ונושכת כרית

גם בקרב הקהילה הלסבית אין בדיוק טוהר מידות.
שקרים ורמאויות הן לא נחלת הגברים בלבד.

כן, אתה יודע לפחות אנחנו יפות.

לילה טוב ינבלהicon_smile.gif
שוסי
שוסי • 5 באפר׳ 2012
חתולה ופט,תחליפו פרטים דרך גורם שלישי מוזהב
(תום למשל?)
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 6 באפר׳ 2012
Brave Dwarf • 6 באפר׳ 2012
שרשור מוזר כל כך.

הייתי רוצה לראות מה היה קורה לו אני הייתי פותח שרשור על נשלטות מסוכנות כי אחת מהן שיקרה לי, מתעלם מדבריה הנבונים של זאלופונה, מתווכח עם אדונה וחברתה בטענה שכלל לא ניסיתי להתחיל אתה בצ'אט, עם תומה רק כי הגיבה לי למרות שאסרתי על נשלטות להגיב לי כאן. בין היתר הייתי מכריז שאני לא שולט יותר כי נשבר לי להיות ההוא שהן מנצלות ומסכם את העניין בזה שעשיתי את הכל בכוונה כדי שכולם יידעו שאני מסוכן ומכריז על עצמי הומוסקסואל או נשלטת (בקטע של "נשלטים המתינו לי הנה אני באה" אני מודה שהתבלבלתי).

אבל אני בטוח שיולי יום אחד תסביר לי את הכל.
בטי בום​(שולטת)
לפני 12 שנים • 6 באפר׳ 2012
בטי בום​(שולטת) • 6 באפר׳ 2012
קורים פה במקביל שני דברים,
הראשון הוא ההתנהלות ה"כלובית" של השירשור, הנטייה לעבור לדבר על "שולטים" כמקשה אחת, לעבור לגופם של אנשים במקום לגופם של הדברים.
סיכום אינטיליגנטי של הזאלופונים ווואחד פנינה מטאבי.

ובמקביל צריכה להישאל השאלה איך יוצרים פה רשת תמיכה לאנשים שנפגעו ואני בכוונה לא מסייגת במין או בצד.
איך אנחנו מקימים רשת תמיכה או איזושהי קבוצה שבה יוכלו אנשים שנפגעו לחלוק מידע או אזהרות בלי שזה יהפוך ללינץ'.

מצד שני יש לי שני חברים טובים ששניהם דומים שנשלטות לשעבר שלהם התלוננו עליהם ואין שום קשר בין התלונה למציאות, אני יודעת איך זה נראה מהצד השני.

פה הבעיה שלנו כקהילה, אין לנו סמכות שיפוטית, אין לנו מונופול על האמת, אין לנו יכולת להרחיק אנשים מסוכנים וחוץ מלחזור שוב ושוב על כללי הזהירות אין לנו באמת מה לעשות.