בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רשימת השחורים.

בכוח המוח{Aion}
לפני 12 שנים • 6 באפר׳ 2012

"מרחב מוגן" או: בתום ההתקפה תשמענה צפירות עולות ו

בכוח המוח{Aion} • 6 באפר׳ 2012
אני לא מבינה את זה שעכשיו אפשר גם לקרוא לגברים חופשי בשם "אפסים" בשם איזו סולידריות נשית חסרת הגיון. אני מציעה שלמען המרחב המוגן יפסיקו כל זכרי הכלוב באשר הם להגיב למשך שבועיים למשל. או חודש. או שנה. זו תהיה מחווה ראויה, כי יש כאן מישהי ביננו שחוותה כזו חוויה טראומטית - גבר שיקר לה.

זה לא דבר שקורה בכל מקום ובכל זמן בין נשים לנשים, גברים לגברים וגברים לנשים, נכון?
ולהזכיר רק - הגב' חתולה לא ביקשה מרחב מוגן, אלא ביקשה להעביר "הצעת חוק" להקים רשימה שחורה למען אחיותיה בכלל, ופשוט הודיעה שהיא מבקשת משולטים לא להגיב "כי אתם לא מעניינים אותי בשיט". פסה דמוקרטיה, המין הנשי הנאצל יחליט מעכשיו לבד מי לשבט ומי לחסד..(:

אבל נחזור למרחב המוגן שניה -
וואלה? ככה מבקשים מרחב מוגן? זה נראה לי יותר כמו למשוך בצמות.
באמת שמישהו צריך לכבד בקשה של מישהו אחר, שנוצרה רק כי הוא לא מעניין אותו בשיט?

ואפשר לסובב את זה לאיך שרוצים, ולבסוף לברוח לזה שהיא "חווה טראומה".
אז קודם כל, להרגע, כולנו עברנו את הטראומה הזו, נשים וגברים, קצת פרופורציות לא הזיקו אף פעם.
שנית, יום אחד תהיה מי שתחווה טראומה, ותצטרך עזרה אמיתית, אבל מרוב שימוש ציני של הפרורגטיבה הנשית הזו, אף אחד לא יתייחס לכך באמת. "זאב זאב" זה לא סתם משל.
ועוד - התבוננתי בתגובות שחתולה קיבלה, בהתחלה היה ברור שמדובר ברצון טוב מצד הגברים. ההתנהגות התמוהה שלה הפכה את זה לשדה קרב. זו ההתנהלות שלה שלקחה דברים לאיזורים לא נעימים.
ולבסוף - מה מרחב מוגן מה? אם היא בטראומה מאותיות שהוקלדו ע"י אצבעות עם דיאנאיי זכרי, שתדלג מעליהן ותציל את עצמה. חלאס עם חתירוצים למה אפשר וצריך להתייחס לגברים כמו לחראות (ע"ע חתולה) ואפסים (ע"ע נילי).

ולסיום סיומת, אחר כך מספרת לנו חתולה שהיא כן מעוניינת בשולטים, ורק רצתה את עזרת אחיותיה ועצתן בדרך בה עליה לנהוג בהם.

אני עצמי התבלבלתי...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אפר' 07, 2012 12:48 am, סך-הכל נערך פעם אחת
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 6 באפר׳ 2012
נילי,

יש לך הרבה חוצפה להגיד שתגובה של גבר היא רמיסה של השירשור הזה.
רק כי חתולה אסרה על גברים להגיב.

כבר טענתי בעבר שבהתנהלותך את שונאת גברים ואת מוכיחה זאת כל פעם מחדש.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 6 באפר׳ 2012
חתולת הזרע כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
ואני רוצה להוסיף לדברי רפאל - לעשות כזה שימוש ב"טראומה נשית" פשוט מגעיל אותי.
בשם ה"טראומה" הזו בעצם ניתן להתנהג כמו ילדה היסטרית שיורה לכל הכיוונים, ושמקיימת בתוכה התנהגות מזלזלת ופוגענית לגברים שלא עשו לה שום דבר רע, אולי ניסו לעשות ההיפך.
ולהגן על התנהגות כזו במקום להציב לה מראה, לא מקדם אותה לשום מקום.

לא, היא לא יכולה לבקש מגברים לא להגיב. לא, הפוסט הוא לא שלה. לא, כאן לא מטפלים בגברים שקרנים ע"י הכנת רשימה שחורה. גסות הרוח והמחשבה הזו מעוררת חלחלה.

אה כן, שכחתי להוסיף -
מי שלא חושב כמוני, שלא יגיב לי.

כל מה שיש לי להגיד זה שקראת רק את ההתחלה ותיקנתי את עצמי לפחות חמש פעמים ..

אז יש עוד תקווה.
אני אחכה שתתקני את עצמך בפעם השישית.
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 באפר׳ 2012
Tom. כתב/ה:
נילי,

יש לך הרבה חוצפה להגיד שתגובה של גבר היא רמיסה של השירשור הזה.
רק כי חתולה אסרה על גברים להגיב.

כבר טענתי בעבר שבהתנהלותך את שונאת גברים ואת מוכיחה זאת כל פעם מחדש.

תום, זה שתמשיך להגיד "חצופה" בכל משפט שני שלך לא יגרום לך להיות צודק ולי להיות טועה. זה רק יגרום לי לחשוב שאתה סובל מתסמונת טורט מוזרה שגורמת לך לקפוץ כמו שעון קוקייה פסיכי שמציין "חצופה" בכל שעה עגולה בלי קשר לנושא השיחה.

אני ממליצה לך לקרוא שוב את מה שסושי כתבה לך קודם. היא כתבה ברור יותר ממה שאני אוכל אי פעם להביא את עצמי לכתוב לך.
T O M​(שולט)
גבר מגיב לשירשור.

נחש צפע, נחש צפע
נא לרדת למקלטים ולמרחב המוגן.
נילי ונילי

Re: "מרחב מוגן" או: בתום ההתקפה תשמענה צפירות עולו

נילי ונילי • 6 באפר׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:
אני לא מבינה את זה שעכשיו אפשר גם לקרוא לגברים חופשי בשם "אפסים" בשם איזו סולידריות נשית חסרת הגיון.

אה, טוב שאת מעלה את זה כי לא הבנתי שהיה בלבול ודווקא חשוב לי לתקן ולהבהיר: אני לא קוראת לתום ולאדון וחבר אפסים בשם סולידריות נשית. אני קוראת להם אפסים כי זה מה שהם. שניהם ביחד וכל אחד לחוד. שני כלומניקים מטופשים. בריוני רשת עלובים ותו לא.

שניהם קראו הודעה שלא מצאה חן בעיניהם, והרגישו מאויימים ממנה. אדון וחבר מאויים על רקע שתי המכשפות הדימיוניות שלו, ותום נכנס לפאניקה בכל פעם כשמתקיים איזשהו דיון בלעדיו. והתגובה של שני הבריונים הללו היתה ללכת ולתקוף באופן אוטומטי ("חצופה!", "חצופה!!") ולרמוס מרקם עדין כלשהו שהיה יכול לאפשר לתת עצה ברוח טובה למישהי.

אז אני מבינה שאכן היה בלבול, ואני מתנצלת על כך ומודה לך שהעלית את הנושא.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 6 באפר׳ 2012
משום מה שכחתם להזכיר אותי ואת זאלו...
גם זכרים
גם שולתים!!1

ועם זאת. לא הרמנו שוב גבות,
לא צעקו עלינו,
לא התגוננו מפנינו,
ודיברנו.
בהחלט דיברנו.

אבל יכולנו לראות שיש כאן בחורה פגועה, ושבחלק הזה כל דיון של את בסדר את לא בסדר הוא לא רלוונטי.
אפשר לראות מאוד ברור דרך המילים את התחושה שנמצאת שם.
במקרה כזה קודם כל מטפלים באדם המפוחד והפגוע מבלי להאשים או לפעול כנגד אף אחד אחר, ואחר כך מבררים את הדברים לעומק הפרטים.
וכן לגיטמי להיות פגוע.
לא לנו להחליט מה פוגע או לא פוגע במישהו, רק לקבוע אם אנחנו אחראיים או נושאים באשמה לדבר.
אז אנושיות לפני דין וחשבון.

ואפשר לכתוב רך.
גם רך גם מכבד, גם לא עוקץ.
וזה הולך לשני המינים המזורגגים פה.

בקשר לבקשה שלה ולפורום.
כן, היא ביקשה שלא יגיבו לה שולטים(לא קשור לזכרים לזכרוני) וכן אפילו שזה פורום הבנים על הבנות שעעוסק בשולטים, אבל באותה מידה הוא גם פורום לסאביות. כי זה שפה הנטיה המינית היא גבר שולט אישה נשלטת לא אומר שהנשים הנשלטות הן לא חמישים אחוז מהפורום.
אז כן זה הפורום המתאים ולא פורום הבנות על הבנות שבו היא תקבל קהל של נשלטות על ידי נשים, ונשים שולטות, לא בדיוק המקבילות שלה בעניין ולא כאלו שיוכלו לתת את העיצה שהיא מחפשת.

וכן. פורום סאביות סגור. מעולה.
אף אחד לא טען מעולם שהמידע לא מסוגל לדלוף החוצה.
גם סודות מדינה דולפים.
אבל זה מרחב בטוח לנשלטות, ולפעמים כמו שאמרו לי בעצמי מספיק פעמים לאחרונה, אתה צריך לבטוח באנשים שאוהבים אותך שלא יאמינו לשטויות שמספרים עליך.

וכן זה מעצבן. וכן זה קרה גם לי מספיק תאמינו לי.

אבל אם אתם רוצים לצאת נגד פורום סאביות סגור צאו נגד הפורום לא נגד מישהי שרוצה מרחב מוגן לעצמה שתוכל לקבל בו מענה לצורך שלה.

תקימו פורום שולטים סגור משלכם, ותדברו בו על מה שאתם רוצים בנוגע לאיזה שפחה פה הכי זורמת או מוכנה לעשות ככה וככה ואיזו מטורפת לגמרי ואל תתקרב אליה לא שווה את זה וכו.....
אגב מתערב אתכם שמשם יצאו פי אלף יותר ריכולים יד 2 ודליפות מידע.

יודעים למה אין קבוצה כזו......נסו להכניס 10 שולטים לחדר ולומר להם תחשקו יפה בקבוצה, כולם פה שווים, ובלי קרבות טריטוריאלים בבקשה ותראו מה קורה.
וזה תכף גם לשולטות רק שאצלן יש לרוב 10 אחוז יותר אגרסיות.
T O M​(שולט)
נילי

המילה "חצופה" באה כדי לעדן מילים בוטות יותר שאני חושב שלא רציתי לכתוב.
מילה אחת מביניהם כבר נכתבה ולא רציתי לחזור עליה שוב במהלך השירשור.

(וזה כדי שלא תחשבי שיש לי תסמונת טורט...)
אם הייתי משתמש בגידופים בקצב שאת כותבת, זה היה מפספס את טענותיי ולא רציתי שזה יקרה.

את מגדפת ואני הבריון רשת, אה?

----------------

מרחב מוגן, טראומה,פוסט טראומה,פגיעה נפשית
רק חלק מהמילים הנאמרו פה

וזה כל מה שקרה:
ציטוט: נפגעתי נפשית- כי סמכתי על בן אדם והוא שיקר. שקרן בקיצור

נאמר שקר מסוים בתוך מערכת יחסים עם גבר

אז תצאו מבועת ה"כולנו נשים מוכות" שלכן וקחו בפרופורציות את מה שלכאורה מסופר.
(וגם ככה זה מאוד מעט)
באהלפההרבה​(אחרת)

Re: היי

באהלפההרבה​(אחרת) • 6 באפר׳ 2012
[quote="סיגורני"][quote="חתולת הזרע"][quote="סיגורני"]
נוריתE כתב/ה:
Jean Grey כתב/ה:

"אף אחד לא יכול לנצל אותך אם לו תתני לא לנצל אותך"

את טועה ומטעה.
ואת לא יכולה לטעון טיעון כזה כי את בכלל שולטת ואין לך שמץ של מושג איך נשלטת מרגישה.

יקירתי,
כל אדם ניתן לניצול בכל תחום בחיים.
בידיאסאמ לא נמצא "מעל החיים" ולא שונה מכל תחום אחר.
שקרנים, ואפילו פתולוגיים- את יכולה למצוא גם בג'י דייט.
העובדה שאת מרגישה צורך להשלט במיטה-לא הופך אותך לסמרטוט חסר מודעות עצמית, כמו שהעובדה שאני בחרתי לשלוט- לא הופכת אותי לעל אנושית חסינת פגיעות.

אז גם בג'יי דייט כדאי להזהיר מאנשים מסוכנים, וגם בשאר תחומי החיים (לגבי השאלה "מה זה מסוכנים", זה כבר וויכוח נפרד שאני רואה אנשים פה מנהלים).
דרך אגב, "אף אחד לא ינצל אותך אם לא תתני לו" זה דבר מאוד בעייתי להגיד. הרבה פעמים אנחנו מבינים רק בדיעבד שנוצלנו. גם אז, זה לא מוריד מהאשמה של הצד המנצל. אז מה אם נתנו לו, זה לא מצדיק את מה שהוא עשה.
'Bambi'​(אחרת)

Re: היי

'Bambi'​(אחרת) • 6 באפר׳ 2012
[quote="באהלפההרבה"][quote="סיגורני"][quote="חתולת הזרע"]
סיגורני כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
Jean Grey כתב/ה:

"אף אחד לא יכול לנצל אותך אם לו תתני לא לנצל אותך"

את טועה ומטעה.
ואת לא יכולה לטעון טיעון כזה כי את בכלל שולטת ואין לך שמץ של מושג איך נשלטת מרגישה.

יקירתי,
כל אדם ניתן לניצול בכל תחום בחיים.
בידיאסאמ לא נמצא "מעל החיים" ולא שונה מכל תחום אחר.
שקרנים, ואפילו פתולוגיים- את יכולה למצוא גם בג'י דייט.
העובדה שאת מרגישה צורך להשלט במיטה-לא הופך אותך לסמרטוט חסר מודעות עצמית, כמו שהעובדה שאני בחרתי לשלוט- לא הופכת אותי לעל אנושית חסינת פגיעות.

אז גם בג'יי דייט כדאי להזהיר מאנשים מסוכנים, וגם בשאר תחומי החיים (לגבי השאלה "מה זה מסוכנים", זה כבר וויכוח נפרד שאני רואה אנשים פה מנהלים).
דרך אגב, "אף אחד לא ינצל אותך אם לא תתני לו" זה דבר מאוד בעייתי להגיד. הרבה פעמים אנחנו מבינים רק בדיעבד שנוצלנו. גם אז, זה לא מוריד מהאשמה של הצד המנצל. אז מה אם נתנו לו, זה לא מצדיק את מה שהוא עשה.

היי, זה לא אני כתבתי! למה רשום שכן!?