לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתחיל?

מלכתא
לפני 12 שנים • 10 באפר׳ 2012

תהיו מציאותיים קצת,

מלכתא • 10 באפר׳ 2012
אם אני לא אציע לו את זה, הוא יעשה את זה לבד.
הכלוב מלא באנשים מתחת לגיל 18 (אגב, הכי צעיר שהכרתי בן 15) ואתם חיים בסרט אם אתם חושבים ש"החוק" הוא מה שיעצור אותם.
בימינו אנשים בגיל 13 מסוגלים לכתוב קאמה-סוטרה שלמה,
אז למה שלאנשים בני 17 לא יהיו חלומות ורצונות ושלא יעברו על החוק בשביל להשיג אותם?
כן, אוף, אני חושבת שזה מאוד לא הוגן לפסול מישהו רק על סמך הגיל שלו, במיוחד שמדובר בגיל שכל כך קרוב ל18. מה, יום לפני גיל 18 אתה לא מסוגל לחוש ויום למחרת אתה מקבל איזו נשמה יתרה?
וכן, אני עומדת על כך שאם לבנאדם כבר יש פנטזיות מסויימות, להדחיק אותן ולהגיד "אסור לי כי אני לא בן 18" זה לא מציאותי ולא יקרה. אם זה כבר קיים, וכנראה שהיה קיים גם בלי הכלוב, אז למה לא לפתח את זה? אנשים עושים דברים הזויים הרבה יותר מאשר "לזייף פרופיל", בשביל מה שהם רוצים וצריכים.
בעצם, אתם צודקים, אנחנו צריכים לכסתח את עצמנו ולהגיד "לא ידענו, לא שמענו" כי אם יגרם נזק בלתי הפיך למוח הרך שלו, יבואו אלינו בטענות.

אגב, לגבי ההמלצה לפורנו: ארצה להבהיר שוב. אינני מעודדת צפיה בפורנו, ופורנו זאת לא ההגדרה הנכונה. סרטי FEMDOM זה לא פורנו, אבל הרבה פעמים מופיעים באתרי פורנו, ואם לא תראה דברים, איך תדע על מה לפנטז ומה לרצות להגשים?

אני מדברת פרקטית, חלק מהנסיון שלי וחלק מהנסיון של חברים קרובים.
אם זה לא התחיל אצלכם ככה, תציעו ותמליצו דברים אחרים. אל תפסלו על הסף בגלל שאצלכם זה לא היה ככה.
omerz123​(נשלט)
לפני 12 שנים • 10 באפר׳ 2012
omerz123​(נשלט) • 10 באפר׳ 2012
אני מסכים עם מה שאומרת מלכת האהבה,כי אין מה לעשות אני כבר פה ואני לא פתאום יחליט שלא בא לי יותר.....זה לא יקרה
וזונת סושי אייכן, אני כן מחפש ורוצה חברה,ונהנה מהגיל הזה,אבל אני גם רוצה לראות את העולם השליטה, למרות שממה שהבנתי פה זה לא יקרה עד גיל 18.....
אודי.ג
לפני 12 שנים • 11 באפר׳ 2012
אודי.ג • 11 באפר׳ 2012
מלכת האהבה ממצב? איך אפשר לשוחח איתך בפרטי?
גולוסקלפרה​(נשלט)

Re: תהיו מציאותיים קצת,

גולוסקלפרה​(נשלט) • 11 באפר׳ 2012
מלכת האהבה כתב/ה:

אגב, לגבי ההמלצה לפורנו: ארצה להבהיר שוב. אינני מעודדת צפיה בפורנו, ופורנו זאת לא ההגדרה הנכונה. סרטי FEMDOM זה לא פורנו, אבל הרבה פעמים מופיעים באתרי פורנו, ואם לא תראה דברים, איך תדע על מה לפנטז ומה לרצות להגשים?

אשמח לקישור לסרט FEMDOM שאינו סרט פורנו.
ומה רע בסרטי פורנו? כלומר, לאחר שרכשת קצת נסיון בחיים ואתה מבין שלא כל מה שרואים בסרטים נכון..?
omerz123​(נשלט)
omerz123​(נשלט) • 11 באפר׳ 2012
חחחחח כבר מבינים שכל מה שרואים בפורנו זה לא באמת.....